Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Love damy rade:) Moje Dziecko w ogóle nie spi, nie potrzebuje snu- wisi na cycu i się do mnie śmieje, a ja padam z nóg M bardzo pomaga, ale cyca nie ma:( Mama tez mi pomaga(ale usiąśc za mnie nie usiądzie, a to jest mój największy problem0 najważniejsze, że gotuje, bo inaczej bysmy nie jedli a moja tesciowa to inna bajka...bardziej martwi sie o swojego psa, bo zabroniłam jej z nim przyjezdzać do noworodka i jest powiedzmy zdumiona moją odmową...a do dzieci to ona się w ogóle nie nadaje zora dbaj o hemoglobinę, bo inaczej czekają Cię zastrzyki z żelaza, lub przetaczanie... nie chce Cię brań Boże straszyć Waga sie nie przejmować!!! U mnie leci w dół na łeb na szyję, w nic sie jeszcze nie mieszcze, ale spadło juz 13 kilo gorzej że mój biust robi sie coraz większy i zadnej bluzki dopiąc nie mogę Vilia jak bym chciała karmić długo jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, prędzej przetaczanie bo jest obawa że dostane wstrzasu po zastrzykach. Łykam żelazo na potęge + witaminy dla ciężarnych, a natka to mi już uszami wychodzi. Teraz mam zrobic morfologie i chyba sie pochlastam jak anemia się utrzyma lub zwiekszy. poznanski kwiatku, urosnie Ci brzuszek już wkrótce. Mój wlasciwie zacząl sie pokazywać tak na serio w 6 miesiącu lub nawet pod koniec. a i tak jest maly podług innych cięzarnych. Ale to dobrze bo i tak mi już bardzo ciężko. A za miesiąc to pewnie palcem nie kiwne ;) ROZMIAR BRZUCHA SIĘ NIE LICZY. WAŻNE ZE DZIECKO JEST ZDROWE I MA ODPOWIEDNIE WYMIARY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Mamusie Obecne i Przyszłe!:):) U Nas dzisiaj mija 3 miesiące:):):):):):) Dawno mnie tutaj nie było chyba nie dam rady wszystkiego przeczytać,ale mam nadzieję że u Was wszystko okej! U Nas hmmm....Na pewno ciężko....Niedawno wróciłyśmy ze spacerku.Mieszkamy już same choć bardzo często jest u Nas moja mama. Mała póki co bardzo grzeczna przesypia całą noc:) O 3 daje jej tylko mleko a później o 7 rano:) Teraz walczę o to żeby iść do sądu chce rozwodu i alimenty na Małą(Mój prawie były mąż powiedział,że nie da mi ani złotówki mam dom i mam siedzieć cicho...) Bardzo dużo by było do opowiadania...Powiem tylko tyle,że nie wiem jak mogłam być taka ślepa i nigdy sobie tego nie daruję....😭 a tutaj moja ślicznotka rano:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4d2bf9d3d06cdbc.html Buziaki Dla Was wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda to samo pisałam ostatnio koleżance co się martwiła wagę bo przybrała więcej jak chciała, że zejdzie przy karmieniu piersią:) Ja za to dzisiaj leżę sobie, bo coś mi się ciężko zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, nie przejmuj się. Ja tez nie wiedzialam ze tak sie moj zachowa i co? Choc u mnie to jeszcze nie wyjasnione. ALE TO NIE TWOJA WINA !!! A ten Twoj maz to jakis poje bany.. Bedzie bulil, niech nie mysli cham jeden! Sliczna Córunia 🌼 buziaczki :* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina sliczna ta twoja krolewna a jak maz tak sie zachowal to idz do tego sadu po rozwod i alimenty najwieksze jakie mozesz od niego wyciagnac :) niech zaluje dran jeden! Zrobic dziecko potrafil ale niech teraz placi na nie jak najwiecej. A ja pranie powiesilam, poprasowalam jeszcze naczynia umyje i lazienke doprowadze do porzadku i sobie robie na dzis wolne. Jak stalam i prasowalam moja mala sie rozpychala i jak pokazalam brzuch mojemu to zaczal sie smiac. Taki maly kopacz z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)byłam wczora u gina:)dostałam lek i kazał kupić jeszcze lacibios femina i łykać:)od wczoraj zaczełam:)także akurat do @ skończę i do dzieła:)aha i mówił tez że właśnie przez to zapalenie mogło nie być ciąży...aha no i najważniejsze:)mam książkowy cykl:)faza lutealna prawidłowa:)nic tylko cierpliwie czekać aż dzidzia się wkońcu zdecyduje do nas przyjść:)oby to było jak najprędzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia tak bardzo się ciesze że u Ciebie w końcu lepiej :))) oby tak dalej życze Ci tego z całego serca, teraz bedziesz mieć motywacje do działania :) mam nadzieje ze wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia to najważniejsze, że wiesz na czym stoisz. Mam nadzieję, że po wleczeniu dołączysz szybko do grona zafasolkowanych. Mnie to raczej nie grozi :( jestem załamana. Zamiast z tymi anty być lepiej coraz gorzej. Miałam tylko 3 dni spokoju. Od 3 dni ciapie się znowu. Dziś wręcz rano pojawiła się krew. Nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić. Chyba się ginowi poryczę we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
netta, a Ty na pewno nie masz żadnych polipów ani mięśniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle razy robili mi USG i nic nie wyszło. Żadnych polipów podobno nie ma. Zresztą jak miałam monitoring to pewnie by wyszły. Raz tylko podejrzewano polipa, ale USG było tuż przed @ i zraz po @ nic nie było. USG robił wtedy ten sam lekarz. Sama nie wiem co mam z tym już zrobić. Jestem załamana tym wszystkim. Boje się, że okaże się że jednak coś znacznie poważniejszego. Chyba pogadam z nim czy nie warto mnie położyć do szpitala i porządnie przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie ma śniegu Gosiu, ale za to jest breja i wszędzie widać psie kupy;/;/ ide spać bo muli mnie jak diabli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się niebawem zbieram bo wizytę u dokota mam na 10.00:) Zora który to już rok?? My wczoraj mieliśmy rocznicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was dziewczyny ranne ptaszki :-) Gosiu czekamy na wieści z wizyty. Ja zabrałam się za pranie ciuszków dla małego, bo trochę się tego nazbierało...nowe, od kogoś, białe, kolorowe, z plamką pierwsze pranie z odplamiaczem, bez plamek :-) parę prań się szykuje żeby to wszystko jakoś posegregować :-) Jak się czują nasze najmłodsze pociechy ? Mikołaj i Adrianek ? I ich mamusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny szukam jakis wozkow co polecacie? Bo ja maly ludzik jestem i szukam jakiegos przy ktorym jak dziecko nie bede wygladac? Macie jakies pomysly co do wozkow byle za drogie i za ciezkie nie byly. Zora jaki wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_gosienka, ja sama zapomniałam a Ty pamietasz :D Dzis II rocznica slubu a 2 dni temu było 5 lat jak jestesmy razem :) katiaa, jaki wózek? Mój pacan to mnie wciąż łózeczkami szczuje a jeszcze nie zamówił nic!! Wczoraj mu powiedzialam co o tym i o nim mysle!! Nie mam niemal nic! Bo czekam az osioł na allegro zamówi bo wyjdzie taniej ale jak sie wkurze to wezme kase, pójde do sklepu przepłacić ale po pierwsze: będę miała, a po drugie: zrobie mu na złośc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ledwo żyje, M dzisiaj wrócił do pracy i zostaliśmy sami na placu boju Ja z małym wariatem- to jednak prawda że nasze emocje maja wpływ na dziecko- mam małego nerwusa i tak się ze sobą szarpiemy On krzyczy ja sie denerwuje i tak w kólko Prawie wcale nie śpie bo w nocy Adrian kumuluje cała energie na darcie sie na mnie A po tym wszystkim sie usmiecha i już rece i cycki opadaja:) Karmienie piersia jest cudowne, ale kłociłabym sie czy nie bardziej czasochłonne od mm Zora kupuj wszystko za wczasu- bo koncowka ciązy moze Cie zaskoczyć (czego Ci nie życze) no i po urodzeniu nawet jeśli masz wszystko to kolejne wydatki murowne My zuzywamy pieluch za trzech i jeszcze to i jeszcze tamto i kasa znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez jeszcze nic nie mam. Jakos nie moge sie wziąć za kupowanie czegos. ale do czerwca jest jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia, ja wiem ale ten mój M jakiś nieogarniety. Napisałam mu SMSa z życzeniami z okazji rocznicy a pod spodem dałam notke: ,,jeśli dzis nadal nic nie zamówisz, bedzie to Twoja ostatnia rocznica :P '' Ciekawe, jak zareaguje?! :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, orientuje sie tylko że M ogladal wózki polskiej firmy. Nawet nie pamietam nazwy. Zostawilam mu wybor bo ja sie nie znam. Ja wybralam tylko kolor fioletowy, no i to że skretne przednie koła :P A w czym wiozłyście/ będziecie wiozły dzieci ze Szpitala?? Bo my z M toczymy wojne, jak bedzie bezpieczniej?? No i zeby policja się nie doczepila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze napisac ze ten wozek widzialam na zywo i wozilam moja kuzynke nim i jest latwy i lekko sie nim prowadzi. Wazne ze raczka przekladana i obnizana tak sie nad nim zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×