Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Hej! Chciałam Wam baby życzyć zdrowych, wesołych Świąt :) I odpoczynku - dużżżżo dla wszystkich :) Gosia, Zora a Wam 'przyjemnego' porodu:) O ile taki istnieje ;) Aguśka, spadniesz :) Zobaczysz. Ja przybrałam 20 kg w ciąży :) A teraz mam już -2 kg (do wagi sprzed ciązy).Figura już nie ta, ale nie ma co oczekiwać cudów ;) Daj sobie trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kobietki-spokoju i radości :) ....wytchnienia i bliskości kochanych osób...udanego Zajączka:) my juz u rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim wesołych świąt ale przede wszystkim spełnienia marzeń !!! Love i jej klonik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 DZISIAJ O GODZ.16.10 Z WAGĄ 3720 g I WZROSTEM 58 cm URODZIŁ SIĘ SYNEK MAŁGOSI - JAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 DZISIAJ O GODZ.16.10 Z WAGĄ 3720 g I WZROSTEM 58 cm URODZIŁ SIĘ SYNEK MAŁGOSI - JAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki zycze wam smacznego jajka i nie zamokrego dyngusa oraz by dzieciaczki i te w brzuszkach i te na swiecie zdrowo rosly. Gosia Gratuluje W koncu Cie ruszylo :) Zora twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko, gratulacje. Ale olbrzym ;) katiaa, własnie dziś mówiłam mężowi ze mogłabym już urodzić :P Jeszcze niby 12 dni. Kaszel mnie męczy, mimo że zażywam syrop :( Teraz jestem pierwsza w tabeli :P Dziwne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Gratuluje w końcu tak niespodziewanie super i patrze, że usg sie jednak pomyliło, ciekawe jaka miałaś mine,ja bym szoku chyba doznała. I życzę wszystkim Wesołych i spokojnych Świąt i smacznego jajka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happypati91
Gratulacje :) zdrowia dla mamy i dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!!!! Gosieńka GRATUACJE!!!!!!!!!!!!! Kochane życzę Wam jak i Waszym rodzinom Zdrowych ,Pogodnych Świąt!!!!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIU gratulacje !!! Mam nadzieje, ze świta spedzacie w miłej i rodzinnej atmosferze, tego Wam życze. Ja teraz przez tą zminy także z internetem nie mam dostępu do niego wiecozrami bo nam router padł, wiec jak M wraca to korzysta Asiu dziekuje za maila, opis porodu! jestes dzielna kobietą !!! Dzięki Tobie bee bardziej przygotowana do tego co mnie moze czekac pod koniec czerwca Dziękuje Wam kochane za odpowiedzi, dzięki Wam wiem, ze może byc różnie i ze nei ejst to sprawa "czarno-biała " Aguska - postaram się zrobic te zakupy i zastosowac się od 37 tc, neiw iem czy ejst to potrzebne, a jesli tak to i tak nei wiem czy pomoże, musze kupic sobie laktator i tak Jak Wanda napisała- zdiekuje za pomysł :)- bede próbowac tak samo Monia- ty potrafisz poprawic humor, dziekuje !!! mam nadzieje, że u mnie też tak bedzie i ze wszytsko jest ok Beti - dzieki, bo juz zaczełąm myslecże tylko mi cały zcas nei stoja he he :) Love- 3 tygodnie !!! ja swojemu M nie pozwalałm sie dotykac nigdy bo mnie to denerwowało i meczyło niz było przyjemne, no świetnie :/ a co dopiero przy karmieniu Kwiatku- rozumiem, ze rozwód, ale po co sie wszyscyscy wynoszą ? Zostawią Ciebei taka samom w domu ? Karolinka!!- co słycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane weszłam na chwilke, życzę Wam Radosnych Świąt,Mokrego Poniedziałku, Gosiu gratuluję SYNKA, oj te mylne usg...... jak znajde więcej czasu udzielę się bardziej, narazie odsypiam poki M w domku:) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)............ 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH ..........05.09.2012 Anirak..................33.........pomorskie............. ........02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ...........Milena KALA85.............26.......pomorskie........26.03.2012.........Marysia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku- ale jak mogą nie myślec, i zostawic Cię tak, przeciez jesteś w ciąży, jak na razie bez pomocy ojca dziecka, sama masz się utrzymac? rachunki za cały dom wychodza drogo, nie martwią się, że będziesz bez opieki, że moze nie bedzie miał kto Ci herbaty podac czy zawiesc do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje że nadal w dwupaku :P Święta mijają mi przyjemnie choć w domku, bez gości. Ale to może lepiej bo moge nazbierać sił zamiast latać koło gości ;) Jeszcze kilka dni a mąż się już też niecierpliwi bo powiedział ze uparte mamy dziecko bo nie chce już przyjść na świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. I moja księżniczka jest już chrześcijanką :-). Z rana jeszcze dawała popalić i bałam się jak to będzie w kościele, ale na szczęscie zasneła i wiedziała kiedy się obudzić samo na chrzest :-). Ksiadz polał glowke i dałam jej mleczko i znów zasnela. Było 9 chrztów. I kazde dziecko było spokojne. Pózniej na imprezie też wiekszosc przespała, a ja sie schytrzyłam i wziełam wózek, aby mi nikt jej nie trzymał cały czas :-). Ciesze sie, że tak mała grzeczna byla. Już mamy to za sobą :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska, a chrzest u was byl przed maszą św czy w jej trakcie?? Duzo dzieci było chrzczonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 zaczynam od nowa...31........zach-pom............19.............31.03 netta2..................27.......mazowieckie........23... . . .......04.04 Riolek...................25.......pomorskie............20 ..............08.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH....... ... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie.....DZ (?)............ 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie............ ......10.09.2012 Nika0503.............22......małopolskie...........CH ..........05.09.2012 Anirak..................33.........pomorskie............. ........02.10.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28......zach-pom...3.12.2011..... . .............Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.201 2.. .....Adrian **Aguśka**.........27.......podlaskie.........10.03.2012 ...........Milena KALA85.............26.......pomorskie........26.03.2012.. .......Marysia:* Mala_Gosienka.....25......zach-pom............07.04.2012......Jasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę do Was podzielić się moim szczęściem. Jak się ogarnę to napiszę jak było, a poród siłami natury i trwał 25 minut, bóle te największe i takie tam. Do tego rodziłam bez znieczulenia. Mam kilka szwów ale jakoś daję radę. Pozdrawiam i zdjęcie wrzucę później:) Buziaki:) Zora teraz Twoja kolej:):) Będzie dobrze trzymam kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak już szłam rodzić to czułam że z dziewczynki nici i na poczekaniu wybraliśmy imię dla chłopca. Co nie zmienia faktu że teraz czekam na dziewczynkę bo mam dużo sukieneczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko wielkie gratulacje I nici z panny dla Adiego:P Cieszę się, że też zaraz po porodzie myślisz o drugim:) nie ja sama zwariowałam (jak twierdzi mój M)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wielkie gratulacje :-) i jeszcze jak szybciutko :-) Aguśka super, że mała grzeczniutka. Zora u u Ciebie co dziś słychać ? Wiecie, że mi nadal brzuch się nie opuszcza ? Coś czuję, że dotrwam do końca, albo i dłużej. Kiepsko, bo od 2,3 tygodni mam nogi jak banie, prawie się nie da chodzić. Boli też krocze, ale bardziej kości, niż coś tam w środku...Mam już 24 kilo na plusie, nie radzę sobie z tą masą... Poza tym wszystko w porządku, święta minęły spokojnie i szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja własnie usiadłam po zrobieniu obiadku i pomyciu naczyń. Teraz podbrzusze pobolewa. Ale zaraz zaznaczam że sama chcialam myc gary i obgarnąc chate bo energia mnie rozpiera. Ten bol krocza (kości) tez miewam. Zwlaszcza przy chodzeniu. Mleczarnia mi ruszyla i nawet duzo mam siary. Czekam na swoja kolej. We wtorek mam wizytę u gina + ktg a 2 dni pozniej termin porodu :) Wciąz mam wrażenie że o czymś zapomnialam i czegos nie kupilam lub o czegos zapomne zabrac do szpitala.. I coraz bardziej mi mokro. To wody się sączą czy jak???? gosienko, pozazdrościc krotkiego porodu. Też tak chcę!! A przy tylu cm to pasuja wam śpioszki 56??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Uspałam tą moją marudę i chwilke mam dla siebie, M myje okna a ja czuwam:) Mam ptanie do mamuśczy któraś z Was stosowała kropelki na kolki DELICOL?? Bo moja mała od 3-4 dni wygina się i pręży, popłakuje, skurcze wyrywająją ze snu, boję się że to początki kolki...chyba nas to nie ominie....kupiłam te krople bez konsultacji z pediatrą i podałam jej raz przed kamieniem, myślę że chyba nie zaszkodzą, bo już niewiem co robić na te jej gazy;/;/jutro mamy wizytę wie dopiero jutro spytam czy mogę jej dawac...masakra popłakuję razem z nią;/;/ Gosiu gratuluje szybkiego jak strzała porodu, jesteś stworzona do rodzenia:) Co ja bym dała aby mój był naturalny, znowu od 2 dni mnie cały dół boli, i nie mogę chodzić:( ZORKA ruszaj du**sko na porodówkę:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ale super, że nei musiałas sie meczyc długo, tez bym tak chciała :) Cezkamy na opis szczegółowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zora napisałam ze było 9chrztów czyli 9dzieci :-). Chyba myślisz już tylko o porodzie :-p. U nasz zawsze jest chrzest w trakcie Mszy św. a co może jest tak, że przed mszą chrzczą?? Nie słyszałam o tym. Gosia super szybki poród :-) ja na swój też nie narzekam, ważne że była najważniejsza osoba. To Ty chyba przeczekałaś wszystko w domu, że tak szybko się uwinełaś. Ja na szczęscie też długo nie leżałam w szpitalu. Nie jestescie same Wandzia, Gosia i może któraś jeszcze, może znów będziemy razem się starać o nastepne, tylko teraz Wy musicie dać przepis dla mnie na chłopa a ja dam dla was na dziewczyne :-) choć pewnie i tak wiecie hehe. Kurcze boje się, bo pierwszy raz z M kochaliśmy sie w lany poniedziałek i 2 raz nie umył swojej gitary i nie chce żeby wyszło coś :-( troche za wczesnie by było. A mam dużo takiego bezbarwnego śluzu. Chce postarać się o chłopca i też boje sie jak to będzie, czy umiałabym trafić w ten dzień ehh, nie chce tak jak u siostry 3 dziewucha. Chce przynajmniej 2. Z córcia to kochaliśmy się od razu po okresie także można było się domyslić, że wyjdzie córa. Ale myśle juz przyszłosciowo hehe :-). Dziewczyny ruszajcie dupki na porodówke nie opier..... się :-D Beti o tych kg wiem coś o tym, w ostatnim mies pózniej to już cieżko aby buta włożyć takie nogi miałam spuchniete. Nie wiem kiedy zgubie te kg chyba jak słońce mnie troche stopi :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×