Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gosia taka zupełna cisza ? Nic Cię tam nie boli na dole ? Brzuszek się opuścił już ? Netta trzymaj się dzielnie i staraj nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch to już z 3 tygodnie temu mi się opuścił, ale ja nie mam żadnych skurczy ani nic z tych rzeczy. Dzisiaj zaplanowałam ewentualnie mycie okien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Asiu ;) Mielecki! hehe :) jeszcze w grudniu Kuba mowil ze chcialby dziewczynke, teraz nie wiadomo w sumie co on chce ;D Ale kiedys tak myslalam i tez bym sie chyba zaciela jakby mi ktos napisal ze mnie szczerze nienawidzi, in to szczegolnie gdyby to byl on :O no i sama kazalam mu zniknac.. to mam hehe wzial sobie do serca buc jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, Wstawać, piękna pogoda, ja się powoli turlam i oszczędzam choć przy takiej pogodzie bym okna umyła, ale jak powiedziałam mężowi to powiedział, że mi już kompletnie na głowę padło. Zagrożona ciąża, a ja po okna chce skakać, ale dobrze się czuje to o tym zapominam. Czekam na usg 5 kwietnia i zabieram mojego małżonka z córką będzie zabawa, pamiętam jak było przy pierwszej ciąży. Z ginem dokładnie analizowali czy dziewczynka czy chłopak, normalnie pełne skupienie, a o mnie to by prawie zapomnieli, że jeszcze ja tam jestem. Potem chodził, ze zdjęciem i pokazywał, że ma córcie, a to jej "pipka". Każdemu objaśniał co tam widać. Ja nie widziałam nic, ale dobrze, że nie chodził, że zdjęciem mojej kobicości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo22 - ja czytałam opinie o tym wózku i użytkowniczki nie były zadowolone z niego, poszukaj sobie w internecie informacji na jego temat. Anirak -ja się zabrałam za sprzątanie intensywne i nic mnie nie ruszyło, tylko ja lada dzień mam termin i podłogi w domu mam tak czyściutkie jak dawno nie było:) Beti - jak się czujesz?? Kala - mam nadzieje że jak wrócisz do domku to napiszesz jak było w szpitalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiu, Poza tym, że ręce i stopy jak balony to ok. Brzuszek coraz cięższy, z dnia na dzień coraz trudniej założyć skarpetki - właśnie byłam w sklepie bez, nikt nie widział pod spodniami :-) Musiałam sobie kupić babeczkę do kawy, bo coś ostatnio za mną chodzą :-) Zmywarka i praleczka włączone, a ja za kawusię się zabieram. Miłego dnia życzę wszystkim, a Tobie Gosiu szybkiego rozwiązania :-) Anirak oszczędzaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną ostatnio chodzą gofry:) Chyba dzisiaj się ziszczą, bo ile można tylko mieć chcicę:) A wiesz co mi jeszcze pomogło na opuchnięte nogi i dłonie większa ilość wody, 1,5 litra i było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja za to jestem po kolejnej awanturze z M :( padło wiele przykrych słów z jego strony, które bardzo mnie zabolały. Że jestem egoistką, myślę tylko o sobie i traktuje go jak narzędzie do spełniania swoich zachcianek :( Bardzo mnie to zabolało, nie dał sobie nic powiedzieć, że nigdy tak nie myślałam :( Efekt był taki, że wyłam cały wieczór. Powiedział wręcz, że mu na mnie nie zależy :( Jestem załamana. Do tego wchodząc do domu z zakupami wywinęłam porządnego orła na schodach. Kolano mam spuchnięte i boli z jednej strony. Nie licząc pręg na nogach niżej od stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam jestem zalamana i chyba najlepiej jak skocze z mostu bo mam tego serdecznie dosyc niedlugo to nerwica zaawansowana ale coz do tematu bedziecie wiedziec oco biega na tak bylam wczoraj u lekarza i co ztego jak badania sie okazaly fatalne wiecie co wymyslil badania skazuja ze mam zespol polistycznych jajnikow a zeby to stwierdzic dokladniej musze zrobic badanie hsg ale juz twierdzi na podstawie wynikow ze sa niedrozne jajowody na 90% i nawet jakby byly niedrozne czy drozne czeka mnie tylko inseminacja i nie ma juz zadnego innego leku no jest taki jeden ale moge miec wiecej dzieci i dodatkowo wszystkie chore ale chyba nie o to chodzi dlatego bezpieczniej bedzie inseminacja na ktora moj maz sie nie zgadza bo to jest dla niego juz na sile robienie dziecka nie mowilam tego mu jeszcze bo nie mialam okazji ale juz szybciej podkreslal ze sie nie zgadza na to a teraz pytanko czy tez mieliscie zle badania a wyszly drozne jajowody i jakie macie leczenie ze zaszliscie w ciaze bo z tego co kojarze ktos tu ma niedrozne jajowdy ale nieiwem kto jesli chodzi o przysadke mozgowa jest mikroluczolak ale prolaktyna tego nie wytwarza i jest troche ciut za duza ale nie trezba leczyc bromergonem jeszcze jedno mam za duzo insuliny ciut za duzo zapisal lek Glucophage zeby troszke zmniejszyc insuline na miesiac i czy moge zajsc po tym leku w ciaze jestem tak zalamana tym wszyskim i niewiem jak porozmawiac o tym z mezem i nie krzyczec bo on juz nerwicy dostaje i powiedziec wsszytko zeby nie przerwal rozmowy i nie zaczal swoich spraw zalatwiac lub grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta przykro mi bardzo...nie wiem co Ci napisać...musisz w jakiś sposób nim potrząsnąć, żeby takie akcje nie miały więcej miejsca...nie możesz sobie na to pozwalać...nie wiem co bym zrobiła, jakby mi mój powiedział, że mu na mnie nie zależy...trzymaj się Kochana, może wcale tak nie uważa, tylko z jakiegoś powodu tak głupio gadał...faceci to dziwne stwory... Riolek policystyczne jajniki to nie wyrok, czytałam o przypadkach, że dziewczynom się udawało. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tymi chorymi dziećmi...i że tylko inseminacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
wiem ze ktos tu ma policystyczne jajniki ale niewiem kto i jest podajrze w ciazy ale jesli chodzi nawet jakbym miala te policystyczne jajniki to jest lek na ktory zachodzisz w ciaze a jest nic clo ktore bralam juz i nie pomoglo dlatego czeka mnie inseminacja mowilam lekarzowi ze jest jeszcze jeden lek ale nazwy nie kojarzylam i powiedzial ze ten lek mozna miec ciaze blizniacza nie chodzi o blizniaki tylko o wiecej dzieci i wszystkie chore beda i mozna urodzic je w pietym miesiacu dodatku chore nie skojarzylam nic bo do mnie juz nic nie docieralo tak mi tylko powiedzial ze on tego leku nie przepisuje i najlepiej bedzie inseminacja tak on zrobi a wybor nalezy do mnie rozumiecie o co chodzi bo ja nie i nie chce mi sie wierzyc ze ten lek powoduje chore dzieci no moze byc ale nie od razu sie stwierdza nieiwem o jakim on leku myslal juz zglupialam totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 staram się jak mogę, dbam o niego nawet chyba za bardzo. A on i tak warczy. Teraz ma pretensje, że miał za mało czasu na przemyślenia i przetrawienie całej sytuacji, że nie zdążył porozmawiać z rodzicami (jego matka jest teraz w Niemczech w pracy) i tym podobne teksty. Szkoda tylko, że wcześniej tego nie powiedział. Nie jestem wróżką, żeby wiedzieć co siedzi w jego łepetynie :/ A on teraz ma pretensje. Wydawało mi się, że w zeszłym tygodniu wszystko ustaliliśmy i jest ok. Wróciliśmy od teścia i zaczęły się hocki klocki. Przestało mu się podobać. Nie wiem czy tak zadziałał na niego widok domu teściów czy sam teść. Zresztą za każdym razem jak tam pojedziemy z 2 dni na mnie warczy po powrocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK jest dużo leków na PCO nie tylko clo. Mnie straszyli, że mam PCO ale na szczęście okazało się błędną diagnozą. Jednak nikt mi nie odda nerwów i zdrowia, które kosztowała mnie ta diagnoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś wiedziała o jaki lek chodzi to podpytałabym dziś swoją ginkę o to, bo coś mi tu się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co on przepraszam musi konsultować ze rodzicami rodzicami ?Wasze starania o dziecko ? Oj Netta nie daj się, bo potem będzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
dlatego jestem zdziwiona ze odrazu mam isc na inteminacje wiem ze sa leki na PCO niz clo ale on twietrdzi ze nie ma tylko te na te chore dzieci i nic pozatym albo 2 mysl jest ze to juz jest klinika wyzsza tam gdzie sie robi te insemiancje i in Vitro tym to polega a ode mnie chce kasy bo to malo mi nie wyjdzie ta inseminacja mi sie wydaje ze mu chodzi wylacznie o kase albo sie myle ale nie dam mi pewnosci ze zajde po tej inseminacji t jest tak jak invitro moze a nie musi sie udac jak myslicie ze moze byc bledna informacja co do tego PCO bo te badanie tylko mi to potwierdzi i jeszczze jedno to jest bolesne czy nie no i problem mam od niego mam skierowanie na te badanie a lecze sie prywatnie czy jak pojde z tym skierowaniem to nie bede musiala placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
teraz to jestem calkowicie zalamana weszlam na inne forum i opisalam moja sytucje i o to wynik z jednej forumiczki mam znajoma ktora ma niedrozne jajowody stwierdzone laparoskopo nie ma mozliwosci ich udroznic wiec jedyna szansa na dziecko to tylko in vitro wiem ze to nie zbyt ciekawie brzmi ale takie informacje posiadam.A na podstawie jakich badan stwierdzil niedrozne?, jezeli tak to inseminacja nie pomoze mam juz naprawde czarne mysli na ten temat Beti2905 badanie to hsg sprawdzanie czy masz PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti w tym przypadku nie chodzi o nasze starania tylko o coś innego. Wczoraj już trochę mu przeszło. Zresztą chyba w końcu trafili z tymi lekami. Dziś już 23 dc i o dziwo nadal nic się nie ciapie :) (oby nie zapeszyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta to super, pomalutku do przodu, najważniejsze, że bez plamień :-) Riolek ja miałam mieć robione to badanie, jakby nam się w czwartym cyklu z clo nie udało. Ale się udało...chyba myśl o badaniu pomogła :-). To badanie to sprawdzanie czy jajowody są drożne i przy okazji ich przepychanie tym kontrastem, więc można udrożnić. Słyszałam, że wiele kobiet zachodzi po tym w ciążę. Nie czytaj w necie czarnych scenariuszy, a już na pewno się tym nie stresuj, bo Twoja sytuacja może być całkiem inna. Pytanie tylko dlaczego drożne, czy nie drożne Pan Doktor proponuje inseminację, coś z ruchliwością Twojego M nie tak ? Jajeczka Ci różnie rosły przez te pół roku tak ? Coś Pan Doktor chciał na to przepisać ? Jakiś lek ? Ja dziś pół nocy nie spałam, a jak usnęłam to pospałam do 9. Wczoraj byliśmy u lekarza, wszystko ok. Naoglądałam się siusiaka, że hej :-) tak centralnie pokazywał. Zrobiła mi wymaz na posiew, co kosztowało dodatkowo 60zł. Razem z wizyta 190. A jeszcze hbs,wr...prywatnie robiłyście te badania czy na nfz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam Beti2905 clo juz skonczylam 6 miesiac wiec robie wszystkie pokolei badania czemu chce inseminacje bo powiedzial ze tego leku nie da bo bede mogla miec chore dzieci a o jaki lek mu chodzilo to niewiem a inseminacja na to wyglada ze daje zdrowe dzieci i jest bezpieczna niz ten lek co nie chce wypisac albo chce i mysli ze nic nie daje skutku i staram sie tak dlugo albo chce naciagnac na kase bo to nie kosztuje malo jesli chodzi o M to on jest zdrowy przynajmniej nic nie mowil a nie powtorzyl badan mojemu M tzn ze jest zdrowy ja juz niewiem co o tym myslec ja moge miec niedrozne bo z czego jest przyczyna ze mam niereularne cykle i czeste zapalenia tak twierdzil lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love jaki fryz u małego ;) miny ma jeszcze lepsze ;) takie słodkie zdziwienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek a Ty wiesz na czym polega inseminacja ? Love Mikołaj słodziak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
no dokladnie to niewiem ale maz daje nasienie i sa wstrzykiwane do macicy niz dalej niewiem podobne do in vitra ale duzo troche taniej i tak jestem zalamana ale cos mowilas ze sa inne leki jak bym miala te PCO juz sie boje wszystkiego dotego dzwonilam dzis zapytac sie o te badanie do szpitala to baba na mnie na krzyczala ze niewie o jakie badanie chodzi a inaczej jak mozna wytlumaczyc to ja niewiem nawrzeszczala to ja odlozylam sluchawke nikt nie bedzie na mnie krzyczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×