Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Zora Ty tam nie bierz tego do głowy :-). Każdy ma inaczej. Czytałam na innym forum, że dziewczyna urodziła przede mną 20lutego i miała bóle podczas kochania, wiec to zależy jak u kogo. U mnie było miło :-) i cały czas stękałam dla M, że się boję :-). Mój to tylko cały czas pytał, a kiedy to już będzie można a ja ściemniałam, że pół roku czekać. Ale po wizycie ginka odważyłam się. M mówił, że już na chrzcinach miał na mnie wielką ochotę, bo założyłam obcasy, których nie nosiłam uuuuu sporo czasu a kiedyś to chodziłam non stop. Lubie je, wtedy jestem bardziej smuklejsza i fajnie się czuje. Beti fajny wózek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Asia, fajnie, że macie unormowany dzień.Moja każe się nosić brzuchem do dołu, nie wolno siadać i podziwia okolice. Trochę po tym szpitalu boję się wychodzić, więc ze spacerami dopiero się rozkręcamy. Asia, w co ubierasz przy 12-16 stopniach? Coś szybko u Was te ząbki wysadza? Nie pamiętam kiedy rodziłaś, coś chyba 2 tyg przede mną? Moja ślini się i pakuje łapki po łokcie, ale nic tam bardzo nie widać. Jaką masz matę, bo przymierzam się do kupna. Przydałoby się boba zająć. Alooo musi być dobrze. Po Tobie jeszcze Hanka tylko ze starej paki. Chyba jednak wszyscy powoli z tego topiku zaciążają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
A właśnie, wit. K może powodować kolki i często odstawienie powoduje, że zanikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ZOrka i Beti i Katia - czekamy na rozwiązanie !!! My byliśmy u lekarze - mały wazy 5200 - w 3 tyg przytył 900 g - więc nadrabia :). Niestety Pani doktor twierdzi, że Miki kiepsko trzyma łówkę i wysłała nas do rehabilitanta - wizyta 23 kwiecień ... Bioderka w normie. Co do wit k to u nas spokój większy ale do końca to kolki nie przeszły - wydaje mi się, że mały ma problemy z kupka i stąd te boleści. Jem suszone śliwki i jabłka na parze - ograniczam chleb i dzisiaj kupa była samodzielna od jakiś 3 tygodni ... Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzwonilam do dentysty mowilam ze w ciazy jestem ze chcialabym jak najszybciej zeba zrobic bo mi plomba wyleciala i ta zapisala mnie na 30kwietnia kurde moglabym isc nawet prywatnie a ta zapisala mnie na NFZ a dalaby rade wczesniej tylko kurde one takie leniwe sa tam. Ale tylko do tej jednej chodze bo do kogos innego sie boje... Kregoslup mnie boli a musze obiad zrobic i cala kupe ubranek malej poprasowac.A jeszcze jedna pralka ciuszkow sie pierze. Nie chce mi sie ale musze to zrobic, na sama mysl o prasowaniu robi mi sie slabo bo to jednak stania a stania jest. Gosia zaraz sprawdze poczte. :) Ja bym chciala tak ur w 38 tc ale pewnie przenosze brzuch mam wysoko, szyjka tez dluga. Jeszcze 8 tyg :) Moglby ten czas przyspieszyc bo juz mi ciezko z brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko, jak w tym horrorze zostało mi 7 dni :D Beti, zaraz wiedziałam że wypasiona kupicie brykę dla bobo! Mokrości są. Raz mniejsze (takie sączenie) a raz większe (jednorazowe chlup) ale wkładka najzupełniej chroni przed przeciekiem tylko że więcej ich teraz uzywam. Wypatruje tego czopa ale jeszcze nie wylazł :P Wiem że może wyjśc nawet na chwilę przed porodem ale i tak się obserwuje bo wtedy będę mogla postawić dom w stan gotowości ;) netta, buziakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, już narzekasz?? Poczekaj na końcówkę - wtedy sama wyciągniesz dzidzie z siebie ;) a przynajmniej będziesz miała takie mysli :P Dziewczyny, ile tych pampersow zabrać do szpitala??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora narzekam a o koncowce nie chce myslec bo teraz ciezko a co potem? brrr maz mnie zostawi przez to narzekanie :D No nic ide zrobic ten obiad i za to prasowanie sie biore. Dzis na 16.30 szkola rodzenia, dzisiaj temat o pologu bedzie jak sobie radzic itp. Jejku zora zostalo ci 7dni och ja tez chce :) Duzo przybralas na wadze? Ja na razie gdzies 7kg.Waze ok 54 ech a czuje sie taka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora urodzi potem ty Beti i kurde no na mnie kolej :P Och ach ojoj :P zartuje. a wczoraj snilo mi sie ze karmie moja coreczke piersia ale po glowie mi chodzila mysl ze przeciez jeszcze jedna identyczna czeka na cycka :D Potem sen sie zmienil i nie pamietalam juz o czym ten drugi byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mój mail : psyche28@onet.pl bardzo prosze o opis :) Alooo- Gratulacje ! :) Dziewczyny mam problem i chciałam sie Was poradzic. Mój M wymyslił sobie nowe imię Oskar- ja sie zastanawiam, święta u dziadków czyli 2 domu dalej zameirzamy sie wprowadzic zaraz po porodzie, to wies, 4 kg do miasteczka, 13 do duzego miasta. Wójek pijany obok siada i pyta jak sie czuje itd, pyta o imię... i mówi,z ę jak mozemy byśmy zmienili bo jego pies ( ma 3 , 2 małe biegają po podwórku, jeden dużżżży - ten właśnei stoi przy budzie na łańcuchy, tylko w nocy biega) tak sie nazywa. Noi tera zod niedzieli mój M na mnie krzyczy, ze co mnei to obchodzi itd. Nie rozumie, ze teraz meiszkamy pod Wawą i tu jak bysmy zostali to by mi to zwisało, ale tam? wieś, drugi dom od naszego i jeszcze u moich dziadków i wójka, pies ma 1-2 lata. Co wy na to ?? Od neidzieli słucham narzekań że co mnei to obchodzi i ze juz 30 tydzień a tu imeinia nie ma i ze na to miało byc a inne odpadaja! ( mamy duża rodzine i wiecej ejst chłopców niz dziewczynek, i jest zasada, by njei powtarzac imion, więc duzo zajętych :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mój mail : psyche28@onet.pl bardzo prosze o opis :) Alooo- Gratulacje ! :) Dziewczyny mam problem i chciałam sie Was poradzic. Mój M wymyslił sobie nowe imię Oskar- ja sie zastanawiam, święta u dziadków czyli 2 domu dalej zameirzamy sie wprowadzic zaraz po porodzie, to wies, 4 kg do miasteczka, 13 do duzego miasta. Wójek pijany obok siada i pyta jak sie czuje itd, pyta o imię... i mówi,z ę jak mozemy byśmy zmienili bo jego pies ( ma 3 , 2 małe biegają po podwórku, jeden dużżżży - ten właśnei stoi przy budzie na łańcuchy, tylko w nocy biega) tak sie nazywa. Noi tera zod niedzieli mój M na mnie krzyczy, ze co mnei to obchodzi itd. Nie rozumie, ze teraz meiszkamy pod Wawą i tu jak bysmy zostali to by mi to zwisało, ale tam? wieś, drugi dom od naszego i jeszcze u moich dziadków i wójka, pies ma 1-2 lata. Co wy na to ?? Od neidzieli słucham narzekań że co mnei to obchodzi i ze juz 30 tydzień a tu imeinia nie ma i ze na to miało byc a inne odpadaja! ( mamy duża rodzine i wiecej ejst chłopców niz dziewczynek, i jest zasada, by njei powtarzac imion, więc duzo zajętych :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, chyba 17kg przybralam. Cos kolo tego. Od trzech wizyt waga stoi w miejscu. Ja za to czuje się ociężala. Przewrocenie sie z boku na bok to istny koszmar. A jak się poloże na plecy i zrobie wgłebienie w łózku to sama sie podnieśc nie potrafię :D Najgorzej odczuwa to mój kręgosłup i miednica, w końcu w życiu tyle nie ważyłam więc to szok dla kości. Ciekawi mnie jeszcze jak szybko rosnie dzidzia? Bo mąż chce kupic pampersy (w domu mam tylko jedna paczke 78szt) z neta, hurtowo i teraz nie wiemy ile tego zamowić bo po co mają zostac te małe no i kasy tez szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii, moja kumpela miała ten sam dylemat. Chciała nazwać synka Borys i tak mowila do brzuszka a potem miała wątpliwości bo pies sąsiada się tak wabił a jej się to zle kojarzylo mimo że zmienila adres zamieszkania. W szpitalu podała imię Borys ale w urzedzie zmienila je w ostatniej chwili na Jakub. Skoro wam się imie podoba to nie zmieniajcie. Ja jesli będe miala to szczęście i urodzę kiedys córkę to nazwę ją Sara. Mimo że piesków u nas o tym imieniu sporo. PAMIĘTAJ ZE TO PIES NOSI LUDZKIE IMIĘ A NIE CZŁOWIEK PSIE!! I wydaje mi się że to nie problem. Ja bym nie zmieniała imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja mam 3 paczki pampersow po 72 szt (w tym jedne firmy pampers new born a dwie z firmy DADA) rozmiar od 3 do 6kg jak sie nie myle. Do tego kupilam 6pak chusteczek nawilzanych z pampersaq :) promocja byla za 26zl A ile sztuk brac do szpitala to ja wezme z 15 szt najwyzej maz mi doniesie bo mamy bliziutko od domu do szpitala. Moja coreczka bedzie Anna a jakby byl jednak chlopak to Adam wybralismy proste imiona i tak chyba najlepiej. Moja kolezanka ma corke Wirginie a inna Bruna( Bruno to sie wabi pies mojego tescia) Wole proste imiona chociaz Elena mi sie bardzo podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, ja też chyba wezme mniej pampersów. Do szpitala blisko zbytnio nie mamy ale mąż obiecal przyjechać zaraz po porodzie (zalezy jeszcze od pory dnia lub nocy) i mi dowiezie też jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyciagnelam jedna z paczki te dada i wydaja sie ok moja ciocia od poczatku je uzywa i nie przeciekaja ani nie podrazniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi zrobił niespodziankę i właśnie przywiózł wózek :-) Miały być dwa tygodnie, a tu tak szybciutko. Bardzo mi się podoba, na żywo prezentuje się lepiej niż na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka rodziłam naturalnie 7 lutego(chyba Ci nawet opis wysłałam) i jakoś powrót do normalnego współżycia nie wydaje mi sie na razie możliwy- myśle, że winna jest ta blizna Czasem trochę jestem zła bo mam ochotę na dziki seks:P ale generalnie i tak Adi by nam nie dawał Poczekam jeszcze trochę... do następnej wizyty...bo jak pieruństwo sie nie zgoi to musze do dermatolaga tylko nie bardzo wiem jak on miałby mnie tam oglądać Zresztą blizna jest pamiątką po Małym, byle tylko nie bolała Beti wóżeczek super- u nas sparawdza sie na polach, po lasach, bo tam lubimy spacerować, ale jest także świetny po mięście dzięki skrętnym kóleczkom:) no i opcja montażu fotelika napawde ulatwia życie, czy na zakupy, czy do lekarza minuta i wozisz dziecko fotelikiem:) Widzę nawet że jest juz znacznie tańszy, chyba że opcja zależy od koloru W każdym razie ja bardzo długo nie mogłam sie zdecydować i nawet nie byłam do końca przekonana a teraz jestem bardzo zadowolona A i nawet w domu sie sprawdza:) Lovekrove a ja właśnie chciałam pytać, bo Adi robi ok 4-6kup dziennie i to takie że wylatują z pieluchy... I właśnie sie zastanawiam czy może rozmiar za mały, bo mimo iż jest tłuściutki to dupcia taka mała że mamy rozmiar 1(2-6kg) no i spróbowałam 2 kupa wylatuje, 3 też wylatuje nawet sisiu boczkiem bo za duże a wagowo by pasowały I oczywiście żeby nie by ło umiem zakładać dziecku pieluchy:) A Zora ja tam też nie miałam kryzysu 7cm- kryzys to miałam 10 jak mi przeć kazali:) I nawet jak lezałam w szpitalu tpo o nim nie słyszałam Tylko w gazetkach czytałam:) ZObaczysz Tobie też lekko pójdzie Wszystkie jakos tu na forum dobrze poród wspominaja:) Gosieńko czyli bóle krzyżowe wcale nie takie straszne, a mi teściwoa powiedziała, że nie wiem co to poród jak nie miałam bóli krzyżowych:) to co kiedy sie znów staramy:) Vilia???gdzie sie podziewacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooo :) teraz tylko się cieszyć moniaaa, Lovekrove A no i jeszcze byłam w aptece to mi farmacetka powiedziała, że chyba się z choinki urwałam, że chce dawać samo D jak karmie piersią!!!!do 3 mż trzeba podawać D+K i zgłupiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
też używałam Dada 2 i były super, takie same jak pampki, teraz mam 3, ale są dziwne, przyklejają się do tyłka, są bardzo miękkie. Ogólnie ze 200 pieluch najmniejszych się nie zmarnuje. Moja używała do 2 miesięcy. POtem już jej uda przytyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda to opcja 2 w 1, może miałaś z fotelikiem, dlatego droższy. A wiesz może jak działa funkcja kołyski ? :-) bo ponoć jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest, ale to tylko funkcja:) kołysli Gondola jest na takich "jakby Płozach" jak ją zdejmiesz ze stelarza i połozysz na płasko to można bujać Rzeczywiście miałam fotelik, i coś tam jeszcze kombinowałam z kolorem i kólkami No i jak teraz dojrzałam miałam inny model... choć dla mnie rózni się tylko kolorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Gosia za opis porodu :) Mam nadzieje że jak przyjdzie mój czas to też będzie tak szybko :) a ja już jestem po wizycie na sto procent będzie chłopczyk :) widziałam nawet małego siusiaka :)) Maleństwo waży już około 250-300 gram :) Beti śliczny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, rodze sama :( Mąż byłby zbyt przerazony. A wiesz że tez cos mamrotał o funkcji kołyski. A ja go wysmiałam bo nie wiedzialam że takie cosik jest :P Zagoniłam chłopa do garów i robi mi bigos :D Ale się dziś usmiałam z napisu na opakowaniu pieluch Dada! Napisali że kolorowe rysunki na pieluchach pobudzaja wyobraznie dziecka itp. Buahahaha. Fajnie że noworodek widzi taki obrazek.. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,nie wiem czy mnie jeszcze ktoś pamięta :) melduje,że kolki u nas przeszły. Tymon kończy dziś 3 miesiące,waży 6750 gram (przez 6 tyg przytył 1800gram) i ma 64.5 cm wzrostu,głowka 40,a klata 42 :) a i pijemy nutramigen. pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×