Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Aguśka - za pierwsze usg zapłaciłam 250 zł, za drugie 150 zł, lekarz usłyszał jakie mam problemy i zjechał z ceny. U nas deszczowo, burzowo i słonecznie na zmianę, mały mi przez to wariuje i nie daję z nim rady, teraz dopiero mi zasnął i mam nadzieję że chociaż chwilę da odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pawełkowi przeszło z kąpielom. Jak tylko zaczął go myć znowu M :\ teraz jest na etapie chlapania i wierzgania w wanience :) łazienka potem lekko zalana ale najważniejsze, że wróciła mu miłość do kąpieli. Poza tym przedwczoraj nauczył się przewracać samodzielnie z pleców na brzuszek. Radochy na przy tym co niemiara. Mnie za to pojawiło się wysoko w piersi takie dziwne zgrubienie. Nie pomaga na to ani masaż ani odciąganie pokarmu. Nie wiem czy to zatkane kanaliki czy jakieś inne cholerstwo. Zastój wyglądał u mnie trochę inaczej (zaliczyłam go już 2 razy w tej samej piersi). Zastanawiam się czy to się samo wchłonie, czy też iść z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
cześć Kobietki :) dorwałam chwilę w pracy (okienko) i doszłam do wniosku,że robię kawę i nic nie robię :) zajrzałam do Was na chwilkę :) dziękuję za zdjęcia na poczcie :) wkrótce podrzucę moją małą :) ostatnio obudziła nas o 3.30 i do 6.30 ....a byliśmy po małym rodzinnym grilu, więc spałam od 1 :) Beti :) spóźnione życzenia urodzinowe :* [ kwiat] za dobrze to nie jest,bo w sezonie uciekamy na plaże w okolicznych wioseczkach, gdzie jest mniej tłoczno. teraz jest fajnie, bo tylko kilka zielonych szkół i trochę dorosłych,latem to palca nie wciśniesz....nie dla mnie takie uroki....ale lipiec/sierpień mija i jest spoko....czasem jest cofka od morza i w szkole nie otwieramy okien,bo śmierdzi rybą :) Aguś ZA 3 D (czy 4D) z płytą 25 minut badania 2D i 3/4D płaciłam 250 zł Zora jak jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie zamieszcza postów jak się zaloguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiii, dziękuję. Mały ostatnio z pewnych przyczyn był na diecie. Najpierw całkowitej, potem na plynnej a zaparcia sa znowu :( Podejrzewam mleko. Zaparcia pojawiły się gdy zaczelismy przechodzić z Bebilon 2 na Bebilon 3. Maly odmawia jedzenia - nic dziwnego skoro brzuszek ma wzdęty od dydusiw do samego dołu. Bardzo twardnieje włśnie po mleku. Dałam dzis pół czopka po którym nic sie nie dzialo. Podałam następne pół (po całym dniu czekania) i po chwili wyprytał go. Dam mu jeszcze tak za godzine (na noc powinno pomoc bo nie wydali). Kupilam dzis mleko NAN i mam nadzieje ze ono mu posluzy. Ja z kolei myslalam ze moze za duzo tego mleka i dlatego sa zaparcia. Na opakowaniu napisali by dawac 3xdziennie a maly domaga sie czesciej. Rece opadaja. To juz z tydzien jak sie nie wyprozniał :( Sliwki, jabłka - nic nie pomaga!! Wieczorem to juz mi nawet picia odmawial. Poczekam do jutra i pojdziemy do lekarza - moze jakas lewatywa czy cos?! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka- nie ma za co. Wanda- Twój opis jest bardzo szczegółowy dziękuje, dobrze wyobrazić sobie organizację przy 2 dzieci z mała różnicą wieku, cieszę się, ze jesteś szczęśliwa i spełniona! tak trzymaj ! :))) Mam jeszcze pytanie jak wygląda usypianie i czy mają jeden pokój czy dwa ? Ja ostatnio mam nie miły sytuacje z pracy, ale nie mam siły o tym pisać. Te jest dziwnie bo czekam na okres który nie przychodzi- a na pewno w ciąży nie jestem, po 3 tyg miałam plamienia ale myślałam,że to może na owulację, bo tka gdzieś przeczytałam ale nie, więc myślę, ze to może był okres? nie wiem już mija 36-37 dni od ostatniego okresu- nie licząc tych plamień. Stresuje mnie to bo miałam po odpowiednim czasie głosić się do gina by sprawdzić czy ok itd itp, a tu nagle takie wariactwa. No nic, pomarudziłam trochę. Dziewczyny weszłam na pocztę- dziękuje Wam kochane za zdjęcia, mamy śliczne dzieci nasze forumowe :) Beti najlepszego! :) Pochwale się, wczoraj mój synek zaczął 11 miesięcy :) możecie opisać jak zorganizowałyście 1 urodzinki i jak się udały ? :) a za usg 3d/4d z płytką płaciłam... 300 zł :( ale super wszystko było widać Miłej nocy, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, moze masz racje. Faktycznie, zaparcia poprzedza rozwolnienie ale w tym czasie idą zęby więc myslalam że od tego. Maly od wczoraj pomalu sie wyproznia (wczesniej nie robil nic wcale). A jak to sie leczy i czy minie kiedys? Musze poczytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii Adi ma swój pokoik Najpierw miałam ich w planach obu w sypialni, ale budziliby sie wzajemnie Adi zupelnie bez problemow sypia u siebie troche rozregulowały mu sie godziny, ale to gdy byłam w szpitalu dzidkowie pozwalali biegac do 22 A teraz to mi nawet na reke, bo mozemy zaliczyc wieczorny spacer, bez obaw że zasnie po drodze Karolina zasypia przy cycu, nieraz zasne z nia w łożku nie raz uda mi sie odłożyć Zora nie mam pojęcia, bo lekarze mówia co innego, co innego piszą w necie. Kiedys to u mnie podejrzewali, ale jakos samo przeszlo Jeden lekarz powiedział nawet ze to choroba 21wieku, czyli fanaberia! Ale troche racji miał bo jak wszystkie choroby niezbadana do końca, nie wiadsomo co ja wywołuje i jak skutecznie leczyc, leczy sie raczej objawowo Mam nadzieje, ze traficie na mądrego lekarza, który pomoże U nas walki z jewdzeniem ciąg dalszy. Z adim jest cos nie w porzadku JUz nie wierzę, że to chwilowa rekacja na karolinę. On dalej nie je, mam dośc tej ciągłej walki Wyrzucsam mnóstwo jedzenia, skońcxzyły mi sie pomysły czym go karmic Nawet bioaron zapisany niby na apetyt nie przyniósł rezultatu. jeden dzień zje ładnie i znówu kilka dni masakry. Mała za to je npodad siły i wymiotuje |Naje sie jak bąk, a pózniej jak tylko sie ruszy zwraca Katia własnie co do wagi majaąc rok ważył niecałe 10kg- nikt nie mówił, ze mało Jak pytałam lekarke to twierdzi, ze ma poprostu moja budowę Gorzej, ze wydaje mi sie ze zamiast przytyć schudł Mam znajoma, której córeczce zęby nie wychod\ziły do 18 miesięcy (a mała była kawał baby) i chcieli jej dziasła nacinąc, bo zabki gdzies pod dziąsłami nie chciałay sie przebic a ona w swej matczynej mądrości postanowiła jeszcze poczekac i dziecko dzis ma wszystkie ząbki bez zbednego urazu i bólu Adiemu za to ida zęby tylne, nie wiem dokładnie które, bo nie pozwoli sobie tam zajrzeć, ale 4 na raz! Jakos nie po kolei mu te zabki wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora - a może jak zaczną się owoce sezonowe to się wszystko Alanowi unormuje? Ja mimo wszystko codziennie staram się Jasia faszerować wodą owocami i warzywami a i tak nie mamy kupy regularnej. A mleko pije mi tylko na wieczór, 220 ml. Kaszkę już całkiem mi odrzucił i nie chce jej jeść, więc całą resztę jak najbardziej wcina. Bardzo mu smakuje jajecznica na parze jak to widzi to aż mu się uszy trzęsą z radości i budyń jest na 2 miejscu z listy ulubionych dań. Wanda - tak też pomyślałam, że na początek będę musiała wstawić drugi łóżeczko do sypialni, na szczęście mam miejsce, wyniesiemy komodę a wstawimy łóżeczko i będzie blisko. A Jaś ma swoją sypialnie, wielki pokój. Aguśka - jak się czujesz? Trądzik zniknął? Ja mam teraz taką cerę aż miło, dlatego wszyscy powtarzają będzie chłopiec, usg nie mogło się mylić, chociaż ja uwierzę dopiero jak urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wszelkie wypowiedzi. Siostra jest zestresowana, bo teraz zrobiła wyniki, bo się przyczepili do wagi, bo waży 9.300 sprawdzałam wg siatki centylowej to 25% pobrali krew, poszłam z tymi wynikami do pediatry, bo siostra nie stad co ja, a dla niej sie nie spodobaly i dala nast skierowanie na krew mocz i kał, masakra. moze dziecko ma taka genetyke. Gosiu czuję się nawet dobrze, dalej nie mam żadnych objawów, a ten trądzik mam jeszcze luteiny mi zostało, bo zaczełam brac 2x1. Ja z mili miałam cere idealna i też mówili chłopak :-). wtedy to wiedziałam na 90% że bedzie dziewczynka, dlatego mnie nie zdziwiło usg. teraz niestety nie mogę potwierdzić płci, ale za jakiś czas sie dowiem. do 3mies staram sie oszczedzać i mam nadzieję, że jak już te zagrożenie minie to dostane mega energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
witam :) pisze do was iz mam problem. ale mimo to nie wiem od czego zaczac. moze od tego ze mam 16 lat i bardzo prosze nie krytykujcie mnie z powodu mojego mlodego wieku. no wiec tak jutro bedzie tydz czasu jak spoznia mi sie okres. i panicznie boje sie ze moge byc w ciazy tym bardziej ze niestety jest taka mozliwosc :( wiem ze piszac tu do was nie sprawicie ze nie bede w ciazy czy powiecie mi czy jestem w niej czy nie ale pisze po to aby dostac od was wsparcie. moze jeszcze nie jest potrzebne ale mam do was pare pytan... czy objawą ciazy moze byc np bol brzucha ? mnie ostatnio pobolewa. i czy bolace piersi tez sa objawem ciazy. u mnie jesli byla bym w ciazy to bedzie cos okolo 3-4 tyg tak przynajmniej mi sie wydaje. wiec nie wiem czy te objawy mozna zaliczy do ciazy tak wczesnej czy do okresu, ktorego nadal nie dostaje. nigdy mi sie nie spoznial a teraz nagle tydz czasu go nie mam :( prosze o powazne odpowiedzi i nie jest to zadna prowokacja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
Kobietki zrobilam dzisiaj test rano i wynik pozytywny :( narazie jeszcze nie moge w to uwierzyc musi to dopiero do mnie dotrzec. Ale majac 16 lat co teraz dalej ? Co byscie zrobily na moim miejscu ? Usunac czy podjac sie urodzenia i wychowania tego dziecka ? Jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - tu raczej nikt nie podejmie za Ciebie decyzji czy powinnaś urodzić, to jest bardzo odpowiedzialna decyzja, wiąże się z całym Twoim życie, ja bym na Twoim miejscu porozmawiałabym z rodzicami, bo póki co jesteś pod ich opieką i muszą o wszystkim wiedzieć, będą Twoim wsparciem i opoką. Usiądź z Mamą na szczerą rozmowę jak masz taką możliwość i powiedz jej co i jak, jak się czujesz i jakie masz odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku ja powiem ci jedno sama na pewno nie usunelabym ciazy nawet jesli bylabym na twoim miejscu majac 16 lat bo wedlug mnie nawet jesli bys nie chciala tego dziecka zawsze mozna urodzic i oddac do adopcji bo tyle par czeka na to by moc adoptowac dzieck. Jesli zdecydowalabys sie je wychowac to mimo mlodego wieku wierze ze dalabys rade. Jednak co zdecydujesz to tak zrobisz, porozmawiaj z rodzicami jesli masz taka mozliwosc lub z chlopakiem i wspolnie zdecydujcie co zrobic. Musisz przemyslec by potem nie zalowac pochopnej decyzji cale zycie( chodzi mi o usuniecie) Ja zdecydowanie jestem przeciwko aborcji bo zawsze mozna oddac do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale trudny temat sie trafił.16 lat, o rany, wiele do przemyślenia. Ja tylko dorzucę od siebie, że mieszkam w Szkocji i znam osobę, która urodziła mając 17 i okazuje się, ze jej mama też, obie są szczęśliwe, ze tak wcześnie i szybko odchowały pierwsze dziecko. Bardzo duzo widze młodziutkich matek na ulicy i zręczyny i ciąża w młodym wieku nie szokuje. Ale to jest inny kraj, inne podejście inne wsparcie przede wszystkim od państwa.Wiem jak jest w Polsce i może nie być łatwo pogodzić dziecko ze szkołą, a jeszce jakos trzeba je utrzymać. Musisz porozmawiać z rodzicami, w szkole z pedagogiem no i z chłopakiem? Powodzenia! Nie pdejmuj decyzji pochopnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylku 1.masz 16 lat. jeśli jest to wpadka,to jakoś jak na uczennicę i dziewczę nastoletnie mało panikujesz,mało przeżywasz swój "dramat" (znaczy albo PODPUCHA albo starzy nie zabiją, najwyżej starego krew zaleje,ale strawi to z czasem) 2.bóle brzucha czy są powodem ciąży...a bóle na okres są Ci bliższe, więc ból brzucha nie jest sygnałem , który odrazu daje Ci na myśl ciążę (PODPUCHA) 3.domyślasz się ,ze może być to 3-4 tydzień (jak dobrze wiesz,że liczy sie od 1dc) to znaczy ,że lubisz ten sport i jesteś świadoma sexu bez zabezpieczeń w dni owulacji (stosunek przerywany to nie antykoncepcja....zwłaszcza u nastolatków) albo PODPUCHA 4.myślisz o aborcji....w tym wypadku nielegalnej....na własną rękę? lekami? to miej świadomość,że zatrujesz siebie najpierw (swoją wątrobę), a jak spowodujesz wadę wrodzoną dziecka..... 5.nie ty pierwsza,nie ostatnia urodzisz w wieku 17 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek ja sie nie wypowiadam na twój temat..... :/ napisze tylko tyle,że skoro bierzecie sie za seks to liczcie się z konsekwencjami tego... my sie meldujemy po chorobie,zastrzykach,mam nadzieję,że cholerstwo już nie wróci. u was też taka d*piasta pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
dziekuje za wasze odpowiedzi. wiem ze musze porozmawiac z mama ale troche brak mi odwagi, wiem ze na pewno przeszczesliwa nie bedzie ale tez na pewno z domu mnie nie wygna i na pewno co do czego mi pomoze i bede miala w niej wsparcie bo wiem jaka jest. lecz mimo to nie moge sie zebrac no ale bede musiala... chlopak juz wie, wlasciwie to wiedzial pierwszy niz ja ;) bo kazalam mu zobaczyc rano wynik na tescie bo ja nie mialam odwagi. ale po jego minie i slowach (nie bede pisac jakich ;) ) nie trudno bylo sie domyslec ze jestem w ciazy. powiedzial zebym byla spokojna ze na pewno mnie nie zostawi, ze jakos sobie poradzimy, ze teraz musimy poniesc tego konsekwencje. jeszcze nie rozmawialam z nim o usunieciu ale na pewno byl by przeciwny temu. chlopak jest odemnie starszy, jest po 20 wiec mysle ze zapewnil by przynajmniej staral by sie byt mi i temu dziecku. chociaz finansowo nie stoimy nie najlepiej ale tez nie najgorzej. myslac o usunieciu mialam na mysli usuniecie tylko tabletkami poronnymi. o ''typowowej aborcji'' nawet nie myslalam i na pewno bym sie nie podjela jej w zyciu. a czy wogole takie tabletki przepisal by mi ginekolog ?? gosc malo przezywam jak to napisales/as ''swoj dramt'' ??????? nie wiesz co ja czuje i jaka jestem zalamana, wiec prosze nie wypowiadaj sie co do tego. jestem w ciazy stalo sie, teraz czasu nie cofne niestety chodz bym bardzo chciala. bol brzucha byl sygnalem na ciaze poniewaz spoznial mi sie odres tydz czasu a bol brzucha mialam juz przez dluzszy czas a mimo tego miesiaczki nie dostawalam. co do zabezpieczen to tak przyznaje kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i to byla najwieksza glupota jaka zrobilm w zyciu i ktorej mozliwe ze bede zalowac do konca zycia ale jak napisalam wczesniej czasu juz nie cofne . wiec twoje punkty ktore odnosily sie do ''podpuchy'' jak widac nia nie sa. a i co do mojego nicku to zobacz sobie date tej wypowiedzi, co w tym dziwnego ze ktos kiedy mial taki sam nick ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! we wtorek miala pojawic sie @ ale do tej pory nie mam. jutro rano zrobię test. oczywiscie nie nastawiam się na pozytyw bo pewnie przyczyną jest ostatnia @ która trwala az 12 dni... i dlatego mi sie teraz spoznia. Zadnych objawów nie mam, jedynie lekkie pobolewanie brzucha i troche białej wydzieliny. odezwe sie rano :-) milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motyl podpucha bo jak wpadka weszła na temat starajacych sie a nie zastanawiajacych sie co teraz zrobic po fakcie....w stosownym sobie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy tabletki poronne to nie typowa aborcja.aborcja jest aborcją bez względu na formę-mechaniczną,farmakologiczną....żaden szanujący sie lekarz , ze wzgledu na wiek, nie przepisze Ci tabletek poronnych lub t....ych , wiedząc ze jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy tabletki poronne to nie typowa aborcja.aborcja jest aborcją bez względu na formę-mechaniczną,farmakologiczną....żaden szanujący sie lekarz , ze wzgledu na wiek, nie przepisze Ci tabletek poronnych lub t....ych , wiedząc ze jestes w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kreska... na przyszły tydzień mam termin laparoskopii i nic z tego bo okres mi sie nie skonczy do wtorku nawet jak dostanę przez weekend. Jestem mega zła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
gosc kurde nie wiem za bardzo o co ci chodzi, weszlam na to forum i postanowilam napisac w tym temacie poniewaz sa tu przyszle i juz doszle mamy ktore moga mi cos doradzic i po to tu napisalam. bo to nie jest ''PODPUCHA'' i mam poprostu troche pytan na ktore oczekuje normalnych i powaznych odpowiedzi, pozatym ja jestem w ciazy a w temacie jest tez ...i bedace w ciazy. i juz uprzedzam twoje nastepne stwierdzenie ze to podpucha : napisalam jeden post wczesniej jak nie wiedzialam czy jestem w ciazy dlatego ze chcialam sie dowiedziec czy te objawy co napisalam moga byc objawami ciazy a sa tu kobiety ktore juz to przechodzily lub przechodza wiec sie zapytalam, wydaje mi sie ze proste. pozatym tylko dlatego ze jestem mloda częsc osob na pewno mysli ze to prowokacja ale tak naprawde nie jest, przeciez w tym wieku tez sie to moze zdazyc. co do tabletek poronnych nie wiem czy lekarz by mi je przepisal dlatego wlasnie sie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
chcialam sie jeszcze zapytac czy do lekarza prywatnego moge isc z chlopakiem czy musze z mama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
aguuula - chetnie bym sie z toba zamienila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×