Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

staraczka monisia, przyczyn krwawien z noska jest mnóstwo. Może to byc przeziebienie, zapalenie zatok, anemia, pękajace naczynka i na twarzy i w nosku bo są kruche, i nie wiem czy nie mieszkasz czasem w bloku bo centralne ogrzewanie strasznie wysusza sluzówke nosa.. Gdy bierzesz rutinoscorbin to nie bierz dodatkowo wit C!! Za dużo!! Jak nie minie to idz do lekarza. A ja mam zapalenie zatok, gardła i ucha :( Masakra!! Lekarka chciała mi zapisac antybiotyk ale odmowiłam. Ona mówi że to infekcja szkodzi dziecku a nie leki a mój lekarz ogolny i gin twierdza że na odwrót. Zgłupiałam :( Dała mi skierowanie do laryngologa na wtorek ale nie wiadomo czy mnie przyjmnie bo ma komplet. Kazała kupić Sinupret i brac go 3x po 2 tabl (wczesniej brałam tylko 2szt). łeb mi zaraz odpadnie. Jutro jade do gina i niech mi powie co mam robić - boje się że zaszkodze dziecku :( Brała któras w ciązy antybiotyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba muszę się trochę "ogarnąć" i zająć swoim bo ostatnio narzeka, że ja już seksu nie potrzebuję :-) Wczoraj byłam na zakupach i zobaczyłam malutkiego szampana Dorato, normalnie tak mi się zachciało bąbelków, a jeszcze pić mi się chciało, że kupiłam sobie Colę, żeby sobie ulżyć. Wróciliśmy do domu, od razu sobie nalałam, piję i mówię: orgazm :-). Każdym kawałkiem ciała czułam te bąbelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Beti, dziękuję Ci za dobre słowa:) Co ma być to będzie i jakoś z tym wszystkim trzeba się pogodzić. Staraczko Monisiu, a może masz za suche powietrxze w pokoju i śluzówka pęka łatwiej, tym bardziej, że z rana mówisz bardziej??? Netta, to racja, wiele dziewczyn pisało, że testy z allegro do tyłka :D:D: Ja kupuję takie po 19 w aptece. W tym cyklu, dwa dni były ciemne krechy, na trzeci trochę jaśniejsza, ale też nie wiem jak to jest u mnie. Może być i tak, że jajeczko się uwalnia i zostaje w tej torbieli endometrialnej...jajnik jest nią obrośnięty więc teoretycznie owu być nie powinno.... Zaczynam od nowa, to że nic Cię nie kłuje i Ci nie dolega jeszcze o niczym nie przesądza, Justysia na przykład pisze, że nie miała jakichś typowych wczesnych objawów, Justysia chyba się nie mylę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Monisiu, nie chcę Cię nakręcać, chociaż zapewne tak będzie :P ale u mnie na 4-5 dni przed terminem @ pojawiło się lekkie krwawienie z nosa (którego nigdy wcześniej nie miałam...). Tak normalnie go nie było, tylko jak dmuchałam nos, to na chusteczce było trochę krwi. Zaciskam kciuki, żeby to był dobry znak :) na innym forum też było kilka dziewczyn, które miały taka samą sytuację, a za kilka dni okazywało się, że test pokazał II kreseczki :) Hania, Netta, Zaczynam od nowa, trzymam mocno kciuki, żeby był wysyp prawie że rówieśniczych Dzieciaczków sierpniowych :) Asia, ja również czekam na relację z porodu i oczywiście zdjęcie Małej Księżniczki Julci :) Zorka, a Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) ach, narobiłyście mi smaka na naleśniki :) ja to bym zjadła takie z twarożkiem podsmażane lekko na masełku i polane bitą śmietaną z truskawkami :) yyyyyyyyy, mniam :) :) :) uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorka no właśnie w bloku..i powiem Wam że we wceśniej mi sie to nie zdarzyło..nawet jak miałam katar...czasem tylko z tej dziurki w nosie,gdzie mam kolczyk, coś tam poleciało krwi.a tak spokój.no ale widocznie teraz mój organizm inaczej zareagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Gosiu, mam nadzieję,że Ci trochę podskoczy, bo wczoraj przyglądałam się tej Twojej wadze i stwierdziłam, że coś Cię natura oszczędza :-) Ja startowałam z 60, dwa tygodnie temu było już 64,5... hihi żarcik oczywiscie Zora ja brałam tylko tą nystatynę, to antybiotyk, ale dopochwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia:)już mi to tu jedna z dziewczyn zasugerowała:)ale nie nakrecam sie:)już troche spusciłam:)jęsli chodzi o szukanie na siłe objawów:)i powiem Wam że dobrze mi z tym:)czekam na @ :)a jak nie przyjdzie to super:)no i ja tak to też nie mam tej krwi tylko właśnie jak smarkam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Bosze.....rzeczywiście Kala się nie odzywa....mam nadzieję że się nie obraziła......Patrzę, że jest nas w tabelce 25 osób:):):) Sporo dziewczyn się nie odzywa. Mam tylko nadzieję, że chwilowo nie mają ochoty pisać (tak jak ja często to miewam:D) i niedługo się odezwą. Kala, odbiór !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti jutro się okaże:) Do tej pory to przybyło mi 6 z groszem:) Srednio tak 1 kg na miesiąc:) Monisia a może skusisz się na beta hcg już będzie widać jak się udało, ja byłam 4 dni przed @ i już pokazało wyższy wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a gdzie Ci do tej pory najwięcej poszło?? Mi w nogi i ramiona się zrobiły tęższe, tak mi się wydaje i oczywiście brzuszek już widoczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńka wole nie:)jakiś wewnętrzny głos mi mówi że to nie ten cykl...a jescze 3 dni to wytrzymam....:)a w sumie to jak @ będzie miała przyjsć to pewnie od jutra mi sie plamienia zaczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju nie nadąrzam Was czytać:) Jeszcze sie usprawiedliwie, ze na hormonach to ja się nie znam i nie wypowiadam A jak próbuje pomóc to mieszam Jak z rutinoscorbinem i furosemidem:) Właśnie pytałam o KALĘ niedawno, ale odzewu nie było Chyba mnie alergia dopada Chodzę kicham i smarkam i kurze wycieram jak głupia co chwilę Popijam wapno, może ciąża jakoś ją spotęgowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia mi poszło w pupę ( szersza jest :-), uda i oczywiście brzuchal. Jest tak ogromny, że nie wiem co będzie w 9 miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wrocilam z galerii bylam w pracy pogadalam z dziewczynami zjadlam hod doga poszlam na market pogadac z kolezanka i do domu :P Czyli same ploty dzisiaj :) Wczoraj przytulalismy sie z moim i powiem wam wczesniej bylo lepiej teraz mnie szczypalo ale moj uszczesliwiony ze hej. Juz powoli i raz na jakis czas sobie pozwole ale nie ciagnie mnie do seksu. Co do krwawien z nosa to ja przy lekkim katarze mialam tylko ze 2 razy na chusteczce ale to przez suche powietrze. Mieszkamy w bloku i czuje ze suche powietrze jest i sucha sluzuwke w nosie mam. Od czasu do czasu otwieralam okna by chociaz troche przewietrzyc ale dzis pogoda bee ze nie otwieram. Kaloryfery sa pozakrecane bo dosc tu duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, dobrze pamiętasz :) nie miałam jako takich typowych ciążowych objawów, które by na pewno wskazywały na to, że się udało. Czułam się tak samo jak w każdym poprzednim cyklu. A co do dokładniejszych opisów, to zapraszam na mój wykres (adres w stopce), tam dzień po dniu zapisywałam swoje odczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Hanka ja tez mam dzisiaj 18 dc :) serio trafilysmy w tym cyklu :) wszystkie 3 w jednym czasie :) moze 3ka bedzie szczesliwa :) Netta a Tobie potowarzysze w pon na badaniach bo tez mam progesteron zrobic :) to badanie ma potwierdzic owulacje? po co sie je wlasciwie robi? Love wykres z tempka tutaj gdybyscie mogly zerknac byloby super bo tak troche na wyczucie je czytam :) www.enpr.pl/1889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Wandzia, z tą witaminą C, to ja tez nie wiem jak jest do końca. Opisałam tylko sytuację znajomej ale sama już nie wiem, bo sprzeczne info do mnie dociera. Mała Gosieńka, ja nie korzystałam z tej strony nigdy...ale wypróbuj i powiedz czy dobre::D:D:D:D Dziewczyny ale tymi kilogramami w ciąży to się nie przejmujecie mam nadzieję\???? To są chyba najpięniejsze dodatkowe kilogramy w życiu kobiety :D:D:DD: Justysiu, pozdrawiam Serdecznie, Twój spokój progesteronowy i mi się chyba udzielił :D:D:D: Zaczynam się martwić o Kalę, mam nadzieję że się odezwie. Ja spadam kobietki, poczytam Was jutro bo coraz więcej roboty i nie mam nerwów pisać. Buziaczki i miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia:)fajny ten wykresik Twój:)ale mnie po owu jajniki wogóle nie kują..tylko tego 12 dc cyklu kiedy to podejrzewanm że owu była:)a teraz to sie czuję jak przed owu bo od wczoraj taki własnie jak płodny sluz u siebie zauważyłam..i cały czas mokro czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia ja mam takie objawy codzien mam krew z nosa, ale nic nie biore na to z mysla, ze to objaw taki ciazowy i tyle. Ehhh a mi dzis tak nic sie nie chce jak nigdy zmula len w tylku i nie wiem co jeszcze :-/ Kurcze to ja mam jeszcze tylko 2 mies na seksik a teraz w tym okresie mam taka ochote, że szok. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, nie u każdego muszą być takie same objawy, bo przecież każdy organizm jest inny :) ja to jeszcze dodatkowo brałam w tym cyklu Clo, które też wzmożyło pracę jajników i miałam aż 4 pęcherzyki, więc jajniki miały co robić :) kiedy planujesz testowanko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam mocno kciuki, żeby jednak nie przyszła ta wredota, a teścik pokazał II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa - progesteron robi się w celu sprawdzenia czy zarodem na szansę na zagnieżdżenie. Zbyt nisku mu może to uniemożliwić. Ja między innymi po to truje się doopkiem, żeby podnieść progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda 87...rozumiem Cię-jak ostatnio naogladalam sie (czyt.nasluchalam sie) porodow, to pozazdroscilam tez...naprawde wszystkim zycze takiego porodu...lewitowalam z bolu od krzyza...ale nic nie pamietam (nie dlatego,ze usmiech dziecka,radosc itp...ale dlatego,ze ma sie odlot z bolu;) )...tylko nikt mi nie powiedzial szybciej o riwanolu,no i mam krwiaka tam gdzie słońce nie siega :( Zora...dziekuje 🌼....trzymaj sie w opiece nad sobą i synkiem, to jest (mimo wszystko) najwazniejsze napiszę Wam wszystko,tylko ...Jula dzis w nocy dała czadu, po porodzie z wrazen i tak spie 3-4 godz,wiec dopiero odzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....22.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011.......Julia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 zaczynam od nowa...31........zach-pom............15.............20.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....22.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
dziekuje Netta. ja robilam wszystkie hormony w pazdzierniku i wtedy progesteron mialam albo 33 albo 38 (nie mam teraz wynikow ze soba). z tym ze w tamtym cyklu nie mialam robionego usg, wiec nie wiem jak z owulacja bylo. na tym wyniku mam napisane ze wynik powyzej 30 potwierdza owulacje, stad tez myslalam ze po to sie to badanie robi. jak zwykle zapomnialam zapytac gina o 150 rzeczy i dopiero w domu zaczelam sie zastanawiac po co mnie wysyla na to badanie skoro potwierdzil niby owulacje na usg. dzieki Kochana za wyjasnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×