Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość HANKA81
Mała Gosieńko, jeśli takiemu grzesznikowi jaj ja coś Jezusek przyniesie, to znaczy że cuda się zdarzają.... A Kala dalej milczy....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde hanka to naprawde smuyne:(niewiem co bym zrobiła w Twojej sytuacji..chyba bym się kompletnie załamała:(teraz jest mi cieżko:(ale widze że jesteś dzielna:)i wkoncu los Ci to wszystkowynagrodzi:)a jak będzie trzeba to ja Ci z chęcia oddam jedno z moich jajeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznański polny kwaiatku na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie spie po nocach i przyszło kilka noaych Dziewczyn Nie gniwaj się Zaraz spróbuje przerobic Jak znów coś popsuje to się znajdzie ktoś kto naprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia staraczka - nie trać nadziei. Szanse nie maleją z upływem czasu ...Trzeba wierzyć ... Netta - rzeczywiście te Twoje bóle są intensywne i długie. Ach ci faceci ........ciągle od czegoś uciekają ...... skąd ja to znam .... Może idź do lekarza ... agusiii28 - tygodnie ciążowe tu nie mają znaczenia. Mi beta wyszła 9dpo, a testy 12dpo - cień cienia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zamot totalny HANIA kochana juz poprawiła :) eee to musisz coś za to dostać {kwiatek} nauczyłam się robić :) Cuda się zdarzają, jeśli się w nie wierzy, HANKA każda ciąza tutaj jest swego rodzaju cudem i Tobie taki się przydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka podziwiam Cię. Mnie odbija w każdym cyklu, gdy wiem, że nic z tego nie wyszło. Przeważnie kończy się na wyciu wniebogłosy. Wydawało mi się, że moja diagnoza PCO to koniec, a ty masz taki problem i jesteś niesamowicie dzielna. Nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu. Mam jednak nadzieję, że magia świąt zrobi ci jednak psikusa :) Lovekrove dziś na razie jest trochę lepiej. Kłują mnie tylko jajniki. Ale wczoraj myślałam, że zejdę. Wieczorem doszedł do tego jeszcze ból pleców :( Na razie grunt, że śluz jest podbarwiony lekkuchno tylko przy samobadaniu. Na papierze i wkładce czysto. Więc na razie plamień nie mam. Oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się martwię Kalą ...... Monia_aaa - czy też masz tyle śluzu??? Mnie ostatnio zalewa ..... Poza tym rano wstać nie mogę - straciłam wigor :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze zauktualizuje pierwsza czesc tabelki STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 2.............11-12.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.........6...............12 .12 netta2..................27.......mazowieckie........30... . . .......18.12 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .............19.12 zaczynam od nowa...31........zach-pom............15.............20.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie.......... ........ ....03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie..........18.11.2011. .....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
bez monitoringu i pod kontroli lekarza juz nie biore nic na wlasna reke bralam castalgus na wlasna reke i nic dlatego kolejne leczenie jest pod stala opieka i bede wiedziala na czym stoje czwartek mam wizyte zobaczymy czy mam jakies pechezyki i ile niewiem czy ze mna jest wszystko wporzadku jesli ja tylko wychodowuje jeden pechezyk a inne dziewczyny na forum maja conajmniej 3 gora wiem ze jeden musi byc zeby doszlo do zaplodnienia i z tym powinnam sie cieszyc a tak nawet jak lekarke bedzie chciala inaczej wiem ze wieksze szanse sa przed owulacja niz w trakcie lub po niewiem czy to prawda ale teraz postanowilam ze bede sie przytulala 3 dni rzedzu wiem ze sie nie powinno codziennie bo sa marne szanse na zajscie ale zobaczymy w czwartek ile mam pechezykow i wtedy bede sie zastawiala co dalej jeszcze jedno ostatnio dosc czesto mnie glowa boli wiecie moze cos o tym mam nadzieje ze nie przez moje chore uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśśka84
Witam ponownie, u mnie cisza nadal ale strasznie Mam dużo sluzu, normalnie mnie zalewa Co jakiś czas. Poza tym nic! Nettka na pocieszenie mogę Ci powiedzieć Ze moja bliska kumpela miała tak bolesne Miesiaczki ze czasem nawet mdlala i Doczekala sie zdrowego dzidziusia :) tak więc Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek jak masz zapalenie ucha środkowego to może cię od tego boleć głowa. Kaśśka84 dzięki za słowa otuchy :) tylko w moim przypadku nie jest to ból w czasie @ tylko po owulacji. Grunt, że dziś jest trochę lepiej niż wczoraj. Mam nadzieje, że nie chwale dnia przed zachodem słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
nie mam zapalenia ucha srodkowgo tylko mam duzy niedosluch obustronny od 3 miesiece temu zauwazylam ze troche inaczej slysze pytalam sie o lekarza czym to jest przyczyna ze stracilam sluch myslalam ze to od nienastawionego aparatu na uszy ale to nie jest przyczyna tego jesczcze moga byc po tabletkach mowilam jakie tabletki lykam ale mowila ze od tych nie powinno nic sie dziac bo sama je brala dziwne to bo od pazdziernika jak zaczelam brac clo pozniej zauwazylam ze jakos inaczej slysze juz niewiem co mam myslec mam takie bole glowy ze nie da sie funkcjonac normalnie dlatego biore tabletke przestanie mnie bolec na 2 lub 3 godz pozniej na nowo boli a tak przypomnial sobie ze kiedys tez mialam takie bole glowy no i do tego momentami niewidzialam nic i lekarz wyslal mnie na badania przysadki mozgowej i stwierdzono ze mam mikrogluczolaka wyleczylam tamte bromergonem bo pozniej robilam badania i nic nie wykazywalo ze mam mikrogluczolaka druga sprawa tez szlam kiedys do neurologa z tymi p0rzyczynami to on mnie wyslal na badanie prolaktyny i bylo stwoerdzony ze mam bole glowy bo mam podwyzszona prolaktyne w tym i tej sytuacji bolala mnie kidys glowa a teraz zastanawiam sie czy moze teraz mam te skutki uboczne przy zazywaniu leku clo pisalo na ulotce ze sa bole glowy dlatego sama juz niewiem co mam myslec zastanawiam sie czy mozna dostac owulacje jak sie ma podwyzszona prolaktyne lub mikrogluczolaka w zeszlym miesiacu mialam owulacje a tym miesiacu fatalnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek może rzeczywiście to skutki uboczne od leku. Ja jak stosowałam plastry anty to miała chyba większość ze skutków ubocznych :0 czułam się fatalnie po nich. Jeśli się boisz o prolaktynę to ją zbadaj, wtedy będziesz miała pewność czy ci nie skoczyła. Pamiętaj, że każdy organizm inaczej reaguje na leki. Więc może być tak, że twój w ten sposób reaguje na clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
pojde do lekarza w czwartek mam wizyte zapytam sie jej albo sie lepiej zacze sie czuc to wtedy nie poczekam do czwartku bo badanie prolaktyny z tego co pamietam robi sie w cyklach ale tego to nie pamietam w jakich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek mnie jeden lekarz mówił, że obojętne kiedy, inny że 22dc więc sama nie wiem. Robiłam raz 22 dc, a innym 3 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Cześć dziewczynki:) Wybaczcie że rzadko się udzielam ale ostatnio nie mam czasu a WFi w pracy coś nawala:P ale czytam Was jak tylko mogę :P Witam nowe dziewczyny oczywiście:) Dziś miałam dziwny sen:) że adoptowałam dzodziusia, dziewczynkę miałam na imię julka??? (nie wiem skąd mi się to wszystko wzięło) ale moja mama mi ją zabrała :) i nie chciała mi jej oddać:) masakra jakaś odrazu piszę że z mamusią mam super kontakt w każdym razie błagałam i prosiłam żeby mi ją oddała ale nie chciała. strasznie płakałam:( to było takie realistyczne...tak bardzo kochałam to maleństwo dopiero mi moja chrzestna pomogła i obudziłam się cała spłakana i mokra jak miałam ją wziąć na ręce...no i nie wiem czy ją odzyskałam... kurcze nie mogę się jakoś z tego snu pozbierać... i mam pytanie dziewczyny czy lepiej jest powstrzymać się z bzykaniem do czasu owul czy na to nie ma reguły. Słyszałam że w kupie siła:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma Zanim zaszłam w ciąze z zadziwiająca regularnościa śniłam jeden sen Miałam upragnione maleństwo, ale szłam do pracy, do szkoły itp i cały czas myslałam o tym ze zostawiłam nienakarmine dziecko A jak wreszcie wracałam to ono wcale nie płakało, nie ruszało się Koszmar... nasza psychika płata nam figle Co do przytulania, rób to kiedy masz ochotę według mnie to najlepsza recepta Co prawda wrto odczekać 2 dni przed owu, żeby żołnnierzyki były lepszej jakości a no i niektórzy mówia o powstrzymaniu się od przytulanek po owu Dodam ze wtedy miałam zawsze największy apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Wanda powiem szczerze że taki mam właśnie zamiar przytulać się kiedy chcemy bo skoro nie wychodzi to daję sobie na wstrzymanie. Kurcze w moim przypadku cud świąteczny pewnie w tym miesiącu się nie zdarzy za dużo stresu mam problemy w pracy, zmiany duże zmiany, prawko muszę zrobić, zęba wyrwać i kurcze teść mi coś choruje ma cukrzycę i 20 GRUDNIA ma przetykanie żył kolonoskopie czy koronografię nie wiem jak to się nazywa...a jak pójdzie coś nie tak to będą się przymierzać do bajpasów masakra jakaś czyli stres stres i jeszcze raz stres no i pewnie mi prolaktynka zrobi hop do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka moje piekne. Byłam u gina. Synek nygusowaty za tata (to juz wiecie ;) ), nie chciał się zbytnio ruszać. Chyba drzemal. Wazy 560g. Za 2 tyg mam darmowa wizyte -sprawdzenie szyjki. A taka zwykłą mam za miesiąc. Gin dał mi spis antybiotyków które moge brać i mam je pokazać laryngologowi we wtorek. To że czuje się fatalnie to tez wiecie :P Narazie wcinam sinupret i cytryne. Tylko prosze sie nie krzywic bo cytrynka to samo zdrowie ;) Kicham jak opetana. Zaraz mi mordke urwie albo kinol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Roma, Wandzia ma rację....najlepsze bzykuszki wtedy kiedy ma się chęć....chociaż my kobitki musimy to trochę kontrolować:D:D:DD: Ja po @ już się nie mogę doczekać więc zawsze są przytulanki ale na kilka dni przed @ staram się zrobić przerwę żeby żołnierzyki zdążyły z produkcją, a na mojego też to dobrze działa bo po kilkudniowym poście jest cały happy:):):) Boże chciałam napisać że tak było do tej pory, jak się staraliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - super, że Zoruś zdrowy i długonogi :). Cieszę się, że tak optymistycznie dzisiaj piszesz :). Kuruj się bo Zoruś przy każdym kichnięciu pewnie skacze jak na trampolinie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Biedna Zorka......może się jednak przełamiesz do czosnku, ten antybiotyk jest najzdrowszy:) Ja go nie cierpię ale jak już muszę to piekę chlebek na patelni, ścieram na nim ząbek czosnku i smaruję masłem....mniammm taki cieplutki kromal z tym stopionym masełkiem mmmmniaaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, ja lubie czosnek ale jakos mi się o nim zapomina. Dziś zjem na kolacje. Zmykam bo żem glodna jak wilk.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Hanka napewno nic się już nie da zrobić? czy to już potwierdzone czy jest jeszcze jakaś nadzieja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zorka, a co to znaczy "nygusowaty "? Roma z tą prolaktyną to rzeczywiście kicha, jak się tu nie stresowac w dzisiejszym świecie.... Gosieńka, dziś serwuję naleśniki ze szpinakiem!!!! (to był chyba Twój przepis??) Karolcia pewnie się zapatrzyła w swoją piękną córcie i nic nie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Roma, lekarz kazał mi jeszcze raz zrobić badania i z wynikami idę po @ na wizytę. Jeśli jakimś cudem lewy jajnik nie jest już oblepiony endometrium, to są jeszcze szanse, że mój jajnik zareaguje na stymulację. Niestety endometrioza się nie cofa, można ją tylko zahamować lub skoagulować (wyciąć laparoskopem) Z drugiej strony się martwię, bo jak czytam o dziewczynach, które mają endometriozę np w jelitach pęcherzu czy w płucach.....to ogarnia mnie przerażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania - skoro można zahamować to pewnie trzeba uważać by nie dopuścić do rozszerzania się tej błony na inne narządy. Może te dziewczyny , o których piszesz nie wiedziały o endomendriozie tak szybko jak Ty. Będę trzymała kciuki za ten Twój jajniczek - by z niego było Twoje najcudowniejsze szczęście - i czuję, że tu zdarzy się niedługo cud :)). Daj znać jak w poniedziałek wyniki - teraz wyjeżdżam ale będę o Tobie myślała i przesyłała Tobie pozytywne wizualizacje :).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×