Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

agusiiiii28 dostałam 50 tego na e.. jodu mi nie dali tylko skierowanie na USG, ponowne TSH, ts4 i jakieś przeciwciała. Mam to zrobić za kilka tygodni, USG mam na początku marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, no ja oprócz niedoczynnosci mam pcos. Bralam clo na owu ale w tym cyklu w którym zaszlam miałam przerwe bo gin był na urlopie więc mozna powiedziec że nie bralam nic. Ale clo podobno działa tez po odstawieniu wiec nie wiem. Niecierpliwosc to tak jakby nerwowosc a to objaw niedocz.tarczycy ;) Ze mnie jest straszny nerwus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, Ty dostałas od razu 50 jednostek a mi dali 25 a po roku miałam 50. Tylko że ja mam letrox ale to praktycznie ten sam lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii, tsh jest ogólnym badaniem a w ciązy nawet gdy tsh masz zawyżone to i tak najwazniejsze jest ft4 :) Mnie tsh skoczylo i wpadlam w panike ale okazalo sie ze ft4 jest w porzadku wiec tylko zwiekszyli mi tabl o pól więcej (w weekendy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- ta też poproszę opis porodu, bo już zaczynam się bac :( justysia88- 23.06 podoba mi się ten termin :), mój M pewnie by chodził dumny jak paw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie moze kiedyś spotkamy:)powiem Ci że ja tu wcale duzo osób nie znam...mieszkam tu od ponad 2 lat:)tylko tyle co ludzi z mojej pracy:)i tak nie wszystkich..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia, dam znać wieczorem albo jutro bo narazie mam wszystko zafoliowane jeszcze. Z męzem powyciagamy. Ale ogólnie materiał wydaje się byc solidny. Wyciągnełam tylko przescieradlo z gumka i stwierdzam że szybko się przetrze bo jest cienkie. Ale reszta jest chyba ok. Zwłaszcza te piekne haftowane misie. Słodziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nerwowość jest objawem to powinnam wysłać na to badanie pół rodziny :p moja matka to straszny nerwus nie licząc dziadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mielcu w mielcu :) ja chodze dzis wlasnie bylam na nfz do dr Bogusławy Marzec kolo blaszaka niebieskiego, naprzeciwko Pepco. Plus do dr Kokota strasznie go lubie na ul Potockiego kolo piekarni Weryńscy ale to juz prywatnie. A gdzie pracujesz? Moze znam ta firme. Ja pracowalam w Polo. To jest na Wolności 1, za murem, kolo dwoch mostów. Kuba mieszka na Borku Niskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku mieszkam na osiedlu Lotników:)chociaż niektórzy to do Borka bądź starówki zaliczają:)no staram sie już 9 cykl...teraz miałam pzrerwe:)a chodze do doktora Mościckiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gdzie to jest, moja ciocia tam dlugo mieszkala :) tam jest chyba gl ulica Ducha Sw. Kuba mieszka jak sie jedzie na Złotniki, trzeba jechac na to rondo za Warka i tam w lewo skrecic. O kurde, nie znam tego lekarza. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ten gin mieszka właśnie jak się jedzie na złotniki:)na ul.kilińskiego:)i w domu ma gabinet:)a usg robi w przychodni na pisarka na przeciw straży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiii z tego kolor zielony: http://allegro.pl/edisa-posciel-5-el-120x90-serce-producent-i2156946248.html a żeby do ochraniacza drugi komplet też pasował, M wybrał zielone bociany, bo ja nie mogłam się zdecydować: http://allegro.pl/edisa-posciel-2-el-120x90-bawelna-producent-i2156389360.html i dwa zielone prześcieradełka: http://allegro.pl/edisa-przescieradlo-120-60-bawelna-100-producent-i2158775436.html Łóżeczko, jak już pisałam mamy biało zielone, więc myślę, ze będzie ładnie wyglądać całość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje:)kochana:)teraz będziesz mieć istotkę dla której Ty bedziesz najważniejsza osobą w życiu:)i to sie liczy:)masz dla kogo żyć:)oczywiście ja Ci życze pełnej rodziny:)ale sama wiesz nic na siłe...a ten Kuba wogóle utrzymuje z Toba kontakt??interesuje sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 ta pościel jest prześliczna. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że robią takie cuda dla maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta to i tak skromna :-) te droższe to dopiero cieszą oko :-) Pojawiły się nowe kolory X-landera Xa, ale w cenie ok.2000zł., ze starych można wybrać nawet za 1100zł...powariowali chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love jak mnie przeczytasz, napisz proszę jak się Wam sprawuje wózek, nie za mała ta gondola ?ja co prawda latem będę wozić, ale słyszałam opinie, że ze z kombinezonem ciężko zmieścić dziecko... Kółka przednie dają radę zimą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche poprawie :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 netta2..................27.......mazowieckie........21... . . .......03.03 zaczynam od nowa...31........zach-pom............18.............05.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH.......... ..27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. ......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie............. ..........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.2012.. .....Adrian o rany Beti chwila moment i po tobie na mnie przyjdzie czas :) Co do poscieli dla malucha sa przesliczne juz mam linki w zakladce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, odwrotnie, nerwowość jest objawem nadczynności. Przy niedoczynności jest się ospałym, z wypadającymi włosami zmarźluchem. Mi tylko właściwie włosy wypadały, bo reszta się nie zgadza, a miałam TSH 4,3. Netta, warto też spradzić prolaktynę, bo przy wyższym TSH często jest podwyższona, a to zaburza cykl. Ja teraz bobaspwi obniżyłam dawkę i jak tylko prześpi cały dzień to się martwię, że to przez niedoczynność. Ale jutro jedziemy do Instytutu Matki i Dziecka i coś może nam powiedzą mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bati- ten mail na tlenie to ten właściwy?? agusiii podaj maila Aguśka nie ma sprawiedliwości- mnie sie nie spieszyło a Mły urodził sie 2 tyg przed czasem, a ze starch wolałam nawet przenosić- tak sie głupio bałam a tu trach z zaskoczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123 mam zamiar zbadać wszystkie hormony ale dopiero jak odstawie anty bo w tym momencie to jest bez sensu. Odczekam jeden cykl bez anty i zobaczę co się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda niestety nie, jeśli możesz podaj swój, a ja do Ciebie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×