Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Żeby nie było... :-) też codziennie czekam na mojego z obiadkiem :-) nawet jak się spóźni to nie zaczynam sama jeść...wolę z nim :-) A do lumpka też się dziś wybieram, dziś dostawa :-) Uprałam wczoraj część ciuszków, dziś zaczęłam prasować, uprasowałam z 10szt, gorąco mi się zrobiło, że aż się spociłam, uchyliłam trochę okno, ale nie pomogło, musiałam przestać...dobrze, że wcześnie zaczynam bo w tym tempie to mogę się do maja nie wyrobić...cała fura jeszcze czeka do prania :-) I sparzyłam sobie parą palca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa, jak zwykle niezawodna! Bo ja sie z M sprzeczam że fotelik a on że za małe dziecko i najlepiej w gondoli. A ze szpitala w którym zamierzam rodzic to ok.30km jest. Nika, ja też chodze prywatnie i gin kazał robic badania chyba ze 3 razy tylko (teraz też) ale to może dlatego bo ja sama i tak robiłam sobie mocz i morfologie bo lekarz ogolny chciał miec pewnośc że jest ok. No i miałam je wtedy na nfz :P więc nie odmawiałam. anirak, witaj :) **Aguśka**, dni do porodu u nas licze ja :) i zaczynam panikować pomału. netta, jak sie ostro potlukłas to kolano będzie bolalo długo. Zwłaszcza na zmiane pogody. Buziakuje Cię Beti, ja mam codziennie okropne napady gorąca. A gdy się zdarzaja przy wykonywaniu jakieś czynności to tez nie ma szans by to dokończyć. Kala, ja na powrót meża czekam z obiadkiem okolo 15min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkim juz odpisałam więc pomarudze na swoj temat :D Nic a nic sie dzis nie wyspałam!! Nie dość że sama mam problemy z zasnięciem to jeszcze teść kilka razy WOŁAŁ! szwagra w nocy bo sie podnieść z łózka nie mógł :/ A rano wstał jak zawsze. On mnie wykończy chyba. Ale mam tez pozytywne wieści :) Wczoraj M zamowił: łóżeczko z wyposażeniem, kołderke itd do wózeczka i przesliczne nakrycia kąpielowe dla dzidzi :) Alez jestem zadowolona! Chyba ,,grozby'' poskutkowaly ;) Ogladalismy tez wózki ale jak zwykle nic nie wybralismy. Teraz dam mężowi pare dni na wytchnienie bo potem musi mi zamówić rzeczy dla mnie bo nawet kapci ładnych nie mam. O koszulach nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, zgadzam się z monią, warto mieć fotelik. W gondoli niebezpiecznie jest, nie przypniesz pasami. Chyba, ze masz taką specjalną gondolę z pasami w środku, którą dodatkowo możesz przypiąć pasami z auta. My wieźliśmy małego w foteliku Maxi Cosi Citi dokładnie. Mimo, ze mamy około 5-10 minut autem od szpitala to nie zaryzykowałabym inaczej. Nieszczęścia chodzą po ludziach - jak Ty uważasz to jakiś głąb w ciebie wjedzie. Wystarczy tylko gwałtowne hamowanie, zeby mogło coś się stać. Zresztą nam fotelik się przydaje, bo czasem jeździmy gdzieś z małym. A zakres naszego fotelika to 0-13 kg z tego co pamiętam, więc nie kupujesz go na 2 czy 3 miesiące. Ja Bartka zapakowałąm nawet jak miał 1,5 miesiąca i pojechałąm sama do moich rodziców na kilka dni (w jedną stronę prawie 70 km) :) netta, ja teraz przy tym stłuczeniu dostałam Revalid żel czy jakoś tak do smarowania- można kupić bez recepty. Nie wiem czy czyni cuda czy nie, ale trochę działa. Na ból może nie, ale opuchlizna i siniaki schodzą :) Innych cudowych leków nie chcięli dać, ze względu na to, ze karmię. Beti, uważaj na siebie :) Dobrze, ze są teraz takie temp. to nie jest źle. Ja prasowanie urządzałąm latem... Na samą myśl o tym, że miałam prasować robiło mi się gorąco ;) Ustawiałam wiatrak i prasowałam ;) Zakupiliśmy wózek typu 'parasolka' :) Bo z tym dużym to na wyjazdy to lipa...Cały bagażnik nam zajmuje. Więc albo trzeba by było kupić kombi, albo parasolkę ;) I taniej wyszła parasolka ;) A miałam okazję kupić taniej (nową), więc się skusiłam :) Jesteśmy teraz posiadaczami X-Landera X go :) Fajny. I plus - ma duże siedzisko :) W sam raz na mojego dużego chłopa :D Bo parasolki z reguły jakieś wąskie robią :o Aguśka, mala_gosia, co tam u Was? Odliczanie rozpoczęte? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka zarzuć linka do zakupów :-) chętnie obejrzę, jestem na etapie poszukiwania pościeli :-) Trochę jestem zła, bo wybrałam x-landera xa w kolorze desert, a już nie ma gondol ( a jak już jest to w ogromnej cenie, dużo droższy od innych kolorów ), muszę się przestawić na jakiś inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? ostatnio moje dziecie cały czas się rusza, normalnie prawie nie śpi...albo jak zając na miedzy i się wybudza co chwila...martwię się, czy to normalne...wcześniej też skikał, ale mniej i miał dłuższe przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, oto linki. Tylko nie jestem pewna czy to te aukcje ale zamówilismy cos takiego: http://allegro.pl/show_item.php?item=2157358456 kolor fioletowy do wózeczka. http://allegro.pl/mamo-tato-okrycie-kapielowe-z-haftem-100x100-i2157358461.html okrycia po kapieli zielone z misiem siedzącym na chmurce http://allegro.pl/17el-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haft-i2106995697.html łózeczko kolor teak. posciel zielona z misiem albo spiącym albo z serduszkiem - nie pamietam! :P Do tego kilka pieluch tetrowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem dzis słaba :( Mam nadzieje że to z niedospania a nie od postępującej anemii. Kupilam sobie sok. Ale z jakich skladnikow :D Z pomidorów, jabłek, marchwi, burakow, selerów, brokułow,szpinaku, porów i cebuli :D Nawet smaczny. Przypomina cos na wzór zimnej pomidorówy i barszczu. Ale czego sie nie robi dla dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś chyba dziś w powietrzu wisi, bo ja też ledwo żywa, a do tego prasowania już czwarte podejście było i nadal nie skończyłam...cały czas mnie poty zalewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mój mnie nie trzyma krótko, poprostu jestem taka, że usługiwać lubię każdemu..no głupota albo poprostu przyzwyczajenie:) ;P a i też nie jem bez mojego M, czekam aż się zjawi:):) Już za ścianą szlifuje mój M niedoskonałości ścian, nowy blok a taaakie ma defekty i niedociągnięcia że szkoda słów;/;/;/jeden wielki niewypał;/;/;/ Gosiu Ty mówisz o owsiance na śniadanko, u mnie numer 1 to nadal kasza manna, szybko i sprawnie i po śniadaniu:) Zorka śliczne rzeczy dla brzdąca:) my też mamy łóżeczko teak z zieloną pościelą w myszki:)nie moge sie doczekac kiedy to znowu przyniesiemy z piwnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśni dzwonili do mnie z laboratorium. Wyszło za wysokie TSH. Kazali natychmiast iść do lekarza. Ciekawe czy to jest przyczyna moich problemów? Dla mnie trochę dziwne, bo robiłam kilka miesięcy temu i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalińskie mamusie
Koszałki czyli KOSZALIŃSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca przyszłe i obecne mamy z Koszalina i okolic, które wychowanie swoich dzieci biorą za ekscytujące i przyjemne wyzwanie, nie problem. Ta organizacja powstała by ułatwić nam codzienne życie z naszymi pociechami, sprawić by z pozoru monotonne i męczące obowiązki napełniały radością. Tu możemy wymieniać się doświadczeniami, dodawać sobie ot...Zobacz więcej Informacje ogólne Jeśli nas "POLUBISZ" będziesz miała dostęp do informacji o: - bezpłatnych spotkaniach dla mam, które odbywają się w Koszalinie - naszych wspólnych spotkaniach - wydarzeniach dla mam i maluchów - organizowanych przez nas konkursach - organizowanych przez nas warsztatach dla aktywnych mam Jeśli nas "POLUBISZ" będziesz mogła uczestniczyć we wszystkich naszych przedsięwzięciach, umiejętnie wychodzić na przeciw nowym zadaniom i w końcu pozwolić by coś co jest dobre stało się jeszcze lepsze. Znajdziesz nas na Facebooku http://www.facebook.com/koszalki E-mail koszalki.koszalin@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, niedoczynnośc tarczycy obniza plodnośc i często jest przyczyna niepowodzeń z zajsciem. Ale nie martw się!! Ja i mooniaa na to chorujemy i nam sie udało (choć u mooniii była inna przyczyna). Biegusiem do lekarza po skierowanie do endokrynologa (u mnie czeka sie za wizyta minimum miesiąc). Może tarczyca dawała Ci znaki poprzez te plamienia? Bo ona odpowida za prace hormonów. Daj znać jaki masz wynik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny .... Widzę, ze powoli organizujecie się na przyjęcie dzieciaczków - Zorka - zakupy, Beti - prasowanie ... U mnie delikatnie lepiej - mały już tak często nie płacze ale za to ma pory ataków kolki - m.in. o 5,00 rano ... Czekamy aż Miki skończy miesiąc by przejść na niemieckie kropelki ... może będzie lepiej ... Jutro może zaczniemy werandowanie - mały ma ponad 2 tygodnie - czy to nie za wcześnie? Sorry, że nie czytam Was ale nie mam za bardzo czasu ... Małemu ropieją oczka - zapuszczam krople z soli ale jak on tyle płacze to ta ropka się pojawia - mam nadzieję, że to nie zapchane kanaliki - czy coś na ten temat wiecie. Będę widzięczna za opinie :) Tęsknie za wolnym czasem spędzanym z Wami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove my bylismy juz dzisiaj na dworze...połozna kazała wczesniej wietrzylismy sie w oknie dwa dni piszesz o sab simplex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, mojej koleżanki córka miała zapchane kanaliki łzowe. Kazali jej w jakiś specjalny sposób masować, ale to nie przyniosło skutku, więc miała przepychane. Ponoć szybko, sprawnie i bez większych ekscesów (mnie na samą myśl zjeżyły się włosy, a ponoć to takie straszne nie było). Mimo wzystko mam nadzieję, że u Was się bez tego obejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do werandowania i wychodzeni ana psacery to nie uważam żeby za wcześnie było :) Tylko faktycznie zacznij od werandowania a potem od krótkich spacerów. I koniecznie krem na buzię :) Ale to wszystko przecież wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love ostatnio słyszałam w naszej mądrej tv że na spacer mozna wyjść już po 3-4 dniach od powrotu z dzieckiem do domu....no ale sama niewiem, no oczywiście zależy to chyba też od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie villa krem na buzię, dziś mi znajoma poradziła że używała ziajki do pielęgnacji od pierwszego dnia życia, taki niebieski, więc kupiłam...myślę że będzie dobry..... Kurde niby druga ciąża a jeszcze gó..o wiem...;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, pierwsza czy następna to i tak pewnie wyjdą jakieś inne sytuacje przy kolejnych dzieciach, których się nie przewidzi :o niestety każde dziecko jest inne i nowe problemy będą... My lecimy na "Nivei na każdą pogodę". Zadowolona jestem. Jest tłusty i nie zamarza :) No i nie jest drogi :D A to duża zaleta. Chyba szykują się podwyżki Pampersów... Znajomy pracuje w firmie Gilette i mówi, że u nich już zdrożały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to Ci zajączek wielkanocny prezent przyniesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takkkk, wykluje się mała kurka z jaja:) ale mam nadzieję że to będzie wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki :) no to moje przeczucia i marzenia się sprawdziły, bo wczoraj nam gin powiedział, że na 90% będzie dziewczynka :D :D :D :D :D a po za tym, to z Niunią wszystko w porządku :) niestety nie dostałam żadnego zdjęcia z USG i nawet wymiarów Niuni nie znam, bo gin nie mówił wszystkiego... Jedyne co zapamiętałam z tego co podejrzałam na ekranie to to, że waży 213g, a średnicę główki ma 4,5cm :) no i moja szyjka jest zamknięta :) a jej długość to 5cm :) no i już zaczynam czuć bardzo wyraźne ruchy Niuni (nawet teraz puka do mnie od środka) :) a wczoraj wieczorem jak dostałam kopniaczka, to takiego, że na pewno to była Niunia, bo był najmocniejszy ze wszystkich dotychczasowych i już w ogóle nie podobny do pękających baniek mydlanych :) uczucie super :D Zorka, śliczne te rzeczy :) aż sobie zapisałam tego sprzedającego i się zastanowię, czy nie kupić później u niego tej ślicznej pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabelkę :) no i Wandzia się jeszcze nie przepisała do swojej części tabelki :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 netta2..................27.......mazowieckie........21... . . .......03.03 zaczynam od nowa...31........zach-pom............18.............05.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ............21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie............. ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki. Vilia ja tam nie licze dni licze ze w koncu zdecyduje sie nam pojawic i powiedziec "mamo tato kocham was" :-p hehe zatoki odetkane dzieki inhalatorowi powiedzmy, no a co z gardlem hmmm juz 2 tydz nie spie normalnie boziu chyba jak urodze nie zajme sie malenstwem tylko spaniem :-) juz tak spuchlam ze az mam odbite od skarpet w skorze :-( a rece to tez nie lepiej dobrze ze choc opamietalam sie wczesniej pozdejmowac pierscionki i najazniejsze obraczke oczywiscie nosze zawieszona na szyi, no zeby wiedzieli ze zajeta, bo moj M to juz gotow byl mi ja powiekszac to jakos go tym zwabilam i bylo cicho :-). Wiecie mlody samiec zazdrosny jeszcze :-p Najlepiej nie myslec o porodzie a samo przyjdzie hmm. Dzis bylam na ktg skurczow brak a teraz czuje zalamac sie idzie, temu spokojnie nie panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie u gina. Udało mi się też dostać od razu do endo. Dostałam leki na tarczyce coś na e.. jutro pójdę wykupić. THS wyniosło 5,07. Dostałam też skierowanie na USG tarczycy i kolejne badania hormonów tarczycy. Mam się pokazać za 2 miesiące. Gin na razie umył ręce. Kazał się przejść do endo, porobić badania i dopiero pokazać. Mam też odstawić anty. Endo poradziła też, żeby spróbować przejść się do poradni ginekologiczno-endokrynologiczne przy jednym ze szpitali w wa-wie (wskazała ten na karowej). Spróbuje tam zadzwonić i się dowiedzieć, czy nie trzeba skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, dobrze, ze się dostałaś do endokrynologa tak szybko. A ten lek to pewnie euthyrox. Ja akurat z tarczycą nie mam problemów, ale to taki 'sławny' lek. Trzymamy kciuki, zeby leczenie szybko i gładko poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×