Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

vilia taką ma nadzieję, bo mam już serdecznie dość eksperymentów na swoim organizmie. Najbardziej, to chciałabym pozbyć się w końcu tych plamień. Może po tym leku wreszcie się uda. Do tego mam jeszcze ciśnienie umarlaka ;) 110/60. Mam nadzieję, że reszta badań nie wykaże nic gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - no nie za ciekawie z tym TSH. Ale dobrze, ze w koncu wiesz mniej wiecej co i jak. Unormujesz to dziadostwo lekami i bedzie dobrze :* Moj M wczoraj PRZEZYL badanie nasienia. Dzisiaj wyniki, modle sie o to, zeby te zolnierzykitam byly. Trzymajcie kciuki. A tak w ogole to dzien dobry i zycze wszystkim milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa1986 to rzeczywiście niskie. Mam tylko cichą nadzieję, że po dobraniu dawki w końcu pozbędę się tych wrednych plamień. Zresztą nie może być już z nimi chyba gorzej. Szczególnie po tej przygodzie z anty i ciapaniem się praktycznie non stop. Zresztą mam brać anty tylko do końca tego opakowania i odstawić. Ciekawe co będzie bez nich i z tym lekiem na tarczycę. Gratuluje wysłania M na badanie. Mój twierdzi, że pójdzie już przeszło rok. Do dnia dzisiejszego nie dotarł i nie zapowiada się żeby to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - a jaki chory wrócił - z bólem głowy, pełny upokorzenia psychicznego, moralnego itp itd :) Ale już po, więc się trochę uspokoił. Teraz najważniejsze, żeby te wyniki były chociaż w miarę ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wole nie wiedzieć czego bym ja się nasłuchała po tym badaniu. Mężczyźni to jednak słaba płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na szczęście się nie nasłuchałam, tylko znam Go i widziałam jak straszne to dla Niego było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)kochane mam pytanko:)zastanawiam się nad braniem magnezu z wit b6 :)i sie tak zastanawiam czy mogę cały cykl brać??czuje sie ostatnio rozdrażniona i być moze to niedobór magnezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia magnez możesz brać bez obaw cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 netta2..................27.......mazowieckie........21... . . .......03.03 zaczynam od nowa...31........zach-pom............18.............05.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... .........21.07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. .......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie............. ...........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.2012..........Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia z tego co pamiętam to magnez ogólnie działa dobrze na organizm kobiety i wspomaga hormony odpowiedzialne za owulacje, czy coś w tym stylu. Wiem że któraś z dziewczyn polecała go na moje plamienia, chyba villa. Ma dobry wpływ na progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, pamietaj o codziennym braniu tego leku na czczo!! I odlóz starania do momentu wyrównania tsh bo możesz ciąży nie utrzymać lub odbije sie to na zdrowiu dzidzi. Ale az dziw że sie dobrze czujesz przy takim wyniku. Ja miałam prawie 7 i myslałam że umieram. Przyszła paczka. Musze posprawdzac czy wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia nareszcie się przepisałaś, tabelka wygląda ...jakoś groźniej teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu Twój czas to nie tak powoli :-) Ehh, dopiero Wandzia pisała, że jej się duuupa trzęsie ze strachu, a tu już po...:-) Wandziu napisz proszę jak będziesz mogła coś więcej o porodzie, bo teraz my czekamy z trzęsącymi się duupkami :-) Netta mam nadzieję i trzymam kciuki, aby w końcu Ci się wszystko unormowało. Zorka i jak te piękności ? Ja wczoraj zamówiłam dwa komplety pościeli z prześcieradełkami + wypełnienie + ochraniacz na szczebelki też z allegro, niestety nie szalałam jak Ty, bo za wszystko jedyne 160zł. Łóżeczko biało - zielone mam po chrześnicy :-) Czy Wasze pociechy też cały czas praktycznie się ruszają ? Te w brzuszkach ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc wieczorem coś napisze, bo zaraz sie Terorysta obudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, juz posprawdzałam - jest chyba wszystko :) A jakie to piekne!! My z siochami to pomarzyc mogłysmy o takich cudach. Kiedys to zwykle łózeczko, posciel z pierzem i tradycyjny, komunistyczny kocyk w pomaranczowa kratkę :D Pamietam że każdy taki miał w domu. Poszalelismy? Ja i tak chciałam łóżeczko-kolyske ale mąz stwierdził że za drogo by wyszło bo posciele itd trzeba by bylo kupic osobno. Mój mężus jest skąpy i wszystko dokładnie oglądał i porównywał ceny ;) No to teraz jeszcze wóżeczek jesli chodzi o te wieksze wydatki. A najgorzej to chyba z ubrankami bedzie: kaftaniki, pajacyki, w głowie sie jebie od tego wszystkiego. Ciekawe czy bede umiala ubrac dziecko w dobrej kolejnosci :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 leki zaczyna od jutra. Czuje się jako tako, no może poza tym że łażę jak śnięta mucha. Zawsze wydawało mi się, że to od mojego niskiego ciśnienia, a wyszło że jednak coś innego jest przyczyną. Starania i tak na razie nie dojdą do skutku bo biorę anty (libido "0"), ale na szczęście ostatnie opakowanie. Potem zobaczymy co z tego wyjdzie. Endokrynologowi mam się pokazać za 6-8 tygodni z wynikami. Oby było już ok. Zresztą te moje plamienia podobno mogą być wynikiem właśnie tej niedoczynności, a przy anty mogą wręcz się nasilać. Szkoda tylko, że nikt nie wpadł na to wcześniej wśród tych szalonych doktorków.. Racje miała tylko moja koleżanka, które jest lekarze ale neurologiem. Cały czas mówiła, że może być jednak coś z tarczycą. Jednym słowem trucie mnie tymi lekami po drodze było o kuper rozbić. Oby teraz było już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja magnez musze brać, trzy razy dziennie w dodatku dzis kazala mi do tego 3 razy dziennie no spe bo nadal mam macice napieta :O chyba wreszcie mi od ost tyg brzuszek ruszyl! :D wkleje zdjecie na dniach ;) bo mam ale slaba jakosc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, ja gdy zaczęłam chorowac to tez wlasnie bylam bardzo slaba. Potem to juz miałam nawet stany lękowe, duszności i drzenie całego ciala. Więc z poczatku lekarze wmawiali mi nerwice. Tylko przez przypadek zrobilam wtedy tsh i wyszla niedoczynnośc. Miesiąc czekałam za wizyta u endo, tez dostałam skierowanie na usg tarczycy, leki i nastepna wizyte mialam dopiero za rok!!!!!! Po roku zwiększyli mi dawke leku i dopiero potym zaczelam normalnie funkcjonowac, no ale dzidzi jak nie bylo tak nie było. Reszte juz znasz :) Nie martw się. Leczona niedoczynnosc nie jest niebezpieczna i idzie z tym zyc. Tylko nie wolno odstawiac leków! Trzeba je brac do konca zycia. A jesli moge spytać: jestes może otyła? Bo u mnie sie dziwili że powinnam miec nadwage (objaw niedoczynnosci) a ja byłam wrecz wychudzona zawsze. Plamien nie miałam (raz tylko) ale za to okres był co 4 miesiące i co najsmiesniejsze ginowie mówili mi że taka moja uroda! :/ Lub że to zaburzenia hormonalne ale zaden nie kierowal mnie na badania i nie mowił o jakie hormony chodzi. Także teraz masz już z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane:)napewno kupie:)jakoś tak mam bojowe nastawienie do starań:)wiem ze jak teraz po tym leku na zapalenie bede całkowicie zdrowa to mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja dodam zmiane, skoro gin na połówkowym potwierdził chłopca, daty porodu nie zmmieniam choc juz miałam różne, i 23.06 i wcześniej, ja sobie policzyłam, ze poród wypada na 22-23.06 no zobaczymy :) STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......09.02 Sophia123..............25........śląsk................1 4.............13.02 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............22.02 aguuula25,25.........25........ślaskie...........ok.2,5r oku........22.02 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......9...............01.0 3 netta2..................27.......mazowieckie........21... . . .......03.03 zaczynam od nowa...31........zach-pom............18.............05.03 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopod."DZ ".. 03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85............26..........WLKP.............DZ...... .....12.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........CH............27.06.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 20.07.2012 justysia88...........23........lubelskie............DZ... ........21.07.2012Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2. ......10.09.2012 Nika0503.............21......małopolskie............. ..........05.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie.......21.08.2011 ........(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.........28...zachodniopomorskie...3.12.2011..... . ..Julia Mooniaaa123.....35..........maz.............01.01.2012... .....Kaja monia_aa...........24.........wlkp............12.01.2012. .......Tymon Lovekrove .........30 .......w-maz ...........03.02.2012.........Mikołaj Wanda...............24........wlkp..............07.02.2012.......Adrian mała gosieńko-tak, czas szybko leci i mi i Wam tabelka zmieniła oblicze, jestem coraz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Netta, trzymam kciuki, żeby brak ciąży i problemy z plamieniami u Ciebie były spowodowane problemami z tarczycą i teraz po przyjmowaniu leków na to szybko udało się doczekać Maleństwa i pozbyć tych plamień :) a co do ciśnienia, to u mnie normalne moje ciśnienie jest 90/60 :) ale po mamie jestem niskociśnieniowcem :) to mama będąc kiedyś u lekarza (po nerwowym dniu w pracy) i zmierzeniu przez niego ciśnienia, mówi, że ma mama idealne ciśnienie. Mama się go pyta jakie jest, a on do niej, że 120/80, a mama no to wysokie jak na mnie :) a lekarz zdziwiony :) Zora, to zdaj relację jak już wszystko dokładnie pooglądasz :) chodzi mi najbardziej o jakość tych rzeczy :) a co do wózka, to oststnio mi koleżanka podpowiedziała, żeby go kupić jak najbliżej przed porodem, bo na niego jest gwarancja, więc dłużej będzie można go reklamować w razie czego :) bo jak sobie będzie spokojnie stał i czekał, to wiadomo, że się nic z nim nie będzie działo ;) a bieguny do łóżeczka chyba można dokupić osobno? Wandzia, to ja też poproszę na maila opis porodu :) Agusii, to może Twój Synek zrobi prezent tatusiowi i urodzi się na Dzień Ojca :) moja mama będąc w ciąży moim z bratem miała termin właśnie na 23.06. i dokładnie w tym dniu urodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polny kwiatku:)a Ty kiedyś cos pisałas że ojciec Twojego dziecka jest z mielca..Ty tez tu mieszkasz??bo tak sie sklada ze to moje miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- a mogłabys pokazac linki co kupiłas ?? Ja zatsanwiam sie and zakupami i nad łózeczkiem nie wiem jakie wybrac aby było dobre, tanie i trwałe- mój M chce białe i tyle ma do powiedzenia :/ Netta- ja też biore ten lek, od któregos tygodnia, nie pamietam miedzy 2-3 miesiacem ciąży zlecim mi gin i teraz co miesiac robie tsh i potem miałam brac E 25 na zmaine z 50- tką, teraz tylko 50 -tke i mam zrobic ts4- nie pytam czemu, ale u innego gina skonsultowałam i tez tak zalecił( po pokazaniu wyniku) choc pielegniarki mówią, ze mam w normie, wiec nie wiem :/ do tego biore jodid 200 ty też masz zalecony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 otyła raczej nie jestem. Mieszczę się jeszcze w normie, choć mam małe sadełko. Przy 160 ważę kolo 60-61 kg i za diabla nie mogę zejść poniżej 60. Może po tych lekach trochę spadnie. O dziwo ja miesiączki mam jak w zegarku, tylko te plamienia mi dokuczają. Zresztą ich historie znacie i czego to nie próbowała, żeby się ich pozbyć. Zresztą jeden gin tez mi wmawiał, że są one moją urodą. Bałwan jeden z tytułem profesora :\ Na to TSH wysłała mnie internistka jak poprosiłam o skierowanie na morfologię z powodu plamień. I wyszło szydło z worka. Poza tym jestem straszny zmarzluch. Innych objawów raczej nie mam. Bycie upartym osłem i niecierpliwość raczej nie są objawami niedoczynności, tylko cechami charakteru. Co do starań to nie nastawiam się na razie. Będę bardzo szczęśliwa jak pozbędę się choć na razie plamień po lekach. Zora mam pytanie czy przy staraniach brałaś coś oprócz tych leków na tarczyce, bo mam rozbudowaną sklerozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×