Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

katiaa, ładny jest. I ma raczke przekladana a to duzy plus :) Tylko że nie ma skretnych kółek a to na pewno dodatkowy atut i ułatwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni jest fajny ale ktos tak nieudolnie zrobil strone że sie gubie. On ma spacerówke?? Bo nie widze info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko w porządku, gin zadowolony, szyjka wysoko i kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie, teraz już częściej:) Ja też zadowolona, bo pogoda mi sprzyjała podczas spaceru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko :) Kupilam śpioszki za 8zł! Rzecz jasna w lumpiku :P Jedna kobitka fajne porteczki wybrała przede mna. Zajrze tam jeszcze :) Ja wiem że tych małych rozmiarów kupic mam mało, ale ile to jest mało?? Po ile sztuk wszystkiego macie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka- dziękuje za siatke centylową, wniej jest pomiedzy tymi 10 a 50, ale blizej 5-0 centyla, ale na mamzone jest według tygodni nawet wiekszy i na innych tez, a na jednej stronie że troszke miejszy wiec sama nie wiem, wazne by był zdrowy, ma czas by rosnac :) w sumie może wazyc 3-3,5 kg to poród nie powinien byc ciężki :) aby był zdrowy tylko tym się martwie Jutro zaczynamy 23 tc czyli chyba 6 miesiac ?? Tak ja pisałam o tych witaminach, ze po nich dzieci duze rosną- tak mi znajoma położna powiedziałą i radzi by pod koniec ciazy nie brac lub brac co np. 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - Kochana, koleżanka mówiła mi że z jednej strony mało a z drugiej po 5 sztuk wszystkiego będzie ok jak nie więcej, bo czasami możesz nie mieć siły tego wyprać. Ja z lumpków mam dosyć dużo więc nie będzie problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ważne aby dzieci były zdrowe:) Ja mam sporo tych ciuszków, bo tyle mi każdy dał..., a właściwie i tak kupiliśmy z M kilka nowych body z długim rękawkiem i porteczki, czapeczki, pojde jeszcze do lumpka:) No....a za ścianą maluje się pokoik:) postanowiliśmy namalować Małej na żółtej ścianie trawkę, kwiatki i motylki, mama wykaże się talentem artystycznym:):)jeszcze 6 tygodni.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku nie przejmuj sie ja poczulam ze to kopniaczki pod koniec 19tc takze jak nie poczujesz po 20 to zglos sie do lekarza. Ja dalej sie kuruje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) wózki ciuszki a u mnie jeszcze daleko do tego dopiero 12 tydzień, mam pytanie czy co miesiąc robiłyście badania bo ja robiłam raz i w tym miesiącu nic mi nie zleciła moja gin i nie wiem czy to dobrze powiedziała że co dwa miesiące bedziemy robić a ja sie troche martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda....na szczescie ta fala pierwszych wydatków z zaskoczenia mija...to woda do noska,to cos do pepuszka,to nie te pieluszki,to mokre sie skonczyły :) a my dzis sobie spacerowałysmy:) piekne słonko było:) Aga melduj sie codziennie:) bo my myslimy intensywnie o zbliżajacym sie terminie:) ...a potem Małgosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, troszkę cierpliwości, przy pierwszej ciąży czuje się nawet około 20-22tygodnia ciąży, a Ty masz łożysko na przedniej ścianie to dodatkowo może ono tłumić te delikatne pierwsze muśnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Staram się Was sumiennie czytać, choć rzadko się odzywam, ale sie postaram poprawić. Czekam w czwartek na wizytę więc mam nadzieje, że będę miała więcej informacji, jak tam moja fasolka. Co do nowych mam. Początki są trudne, ja nawet mało pamiętam bo dużo było płaczu i niemocy, ale dziecko wszystko potem wynagrodzi i powoli wszystko ładnie układa się od nowa. Karolina23 co do tego męża. To można starać się o rozwód z orzeczeniem o winie. Z tego co wiem jak okaże się, że kogoś miał możesz ubiegać się nie tylko o alimenty dla dziecka, ale również dla siebie, więc jest o co walczyć. Jeżeli nie będzie interesował się dzieckiem, a nie płacenie też jest tego przejawem można starać się o ograniczenie mu lub odebranie praw. Musisz poradzić się dobrego radcy lub adwokata i kochana zrób go tak, żeby do nowej ciźi na skarpetkach wracał. Ja nie miałabym, żadnych skrupułów i ogoliłabym go z kasy do zera nie dla siebie, ale dziecku pieniądze są potrzebne. Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak bede mogla bede meldowac :-). Jutro jade z M do doktorka i chce go moze ostatni raz wprowadzic do gabinetu, znaczy bylby to pierwszy i ostatni raz, bo byl tylko ze mna na 1usg czego sie nie dowiedzial to co chcial he no ale zobaczyl dzidzke :-). Ja juz o tym nie mysle "o porodzie" no ale moja siostra mi przypomniala, liczy za mnie ile zostalo grrr :-). Moj okruszek nigdzie nie wychodzi :-p, wczoraj mamusia z tatusiem "miłosci" zazyli ze 2 razy aby cos sie ruszylo moze a tu nic :-D czorcik jeden, pewnie sie smieje z nas a my tak z miloscia korzystamy jeszcze ajć :-) Jakby co mam tylko twoj nr Asiu to poinformujesz forum o moim parciu, bo krzyczec nie bede :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Nika nikt ci nie odpisal :-). Ja jak prywatnie to mialam co jakis czas skierowanie na badanie, a jak na NFZ to co mies kieruja ja jakies badania. Moja kolezanka prywatnie od samego poczatku i mowila ze miala 2 morfologie zrobione na cala ciaze, az wierzyc mi sie nie chce, no ale mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak czekamy na wieści o twojej fasolce :) i zgadzam sie z anirakiem ze warto iśc do sądu i wywalczyć to co sie należy wiem ze nie bedzie to miłe ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie no i nie wien czy co dwa miesiące to nie za mało 12 tydzien to 3 miesiące za mną a jak bedzie cos nie tak czy to nie bedzie za późno żeby reagować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, my wieźliśmy bobo w foteliku Maxi Cosi, może być też gondola. ALe nie przypinaliśmy pasami tylko ja trzymałam. Fotelik musowo mieć, bo 6 pkt karnych za to. No u mnie nie przechwalić, kolek, ani specjalnych płaczów brak. Jedyny problem to głód wieczny, mała ciągle twierdzi, że dziś jeszcze nie jadła, a moje cycki nie nadążają i jest czasem wrzask, że piersi mam klapnięte. A ona nie lubi, jak musi mocno ssać i chce, żeby samo leciało. Włąśnie mam kryzys laktacyjny i karmię co 30 min. I mój M musi ją lulać, bo jak mnie widzi, to krzyk, bo czuje mleko. Wanda, moja też raz tak się darła, a ja do niej zaczęłam tak szeptać spokojnie i nagle się uspokoiła i zaczęła gugać do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś po śniadanku:) Pranie zrobione, obiad już prawie, także dziś się zorganizowałam:) no i oczywiście jadę na ploty:P Monia z tym guganiem to fajnie tak:):)dziecko pewnie zdezorientowane że matka z takim spokojem podchodzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:):) No upiekłam juz mięsko, obrałam ziemniakiiiiiiii, jak wrócę z plot to tylko kwestia kilku chwil dokończyć:)...bo siedzę tylko w chacie i smęcę a chce wypad wykorzystać na maksa:) Mój M zawsze puszcza mi sygn. gdy wyjeżdza z pracy, więc mam wtedy ok. 40 min na powrót z plot i dokończenie obiadu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kala tak Cię krótko trzyma ten Twój ? :-) Czy tak bardzo go kochasz ? :-) Nika ja chodzę prywatnie i też mam badania co dwa miesiące, myślę, że częstotliwość badań zależy od tego jak wychodzą, jakby były nie bardzo, to pewnie by kazała szybciej powtórzyć. Póki co u mnie 30 tydzień i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja też lubie sobie szybciej przyszykować obiad i już mieć to z głowy:) A jak siedzę sama cały dzień w domu to lubię te nasze wspólne obiady:) Dzisiaj zaczął padać śnieg i chyba deszcz do tego, a ja planowałam buszowanie po lumpkach, chyba odłożę to do jutra. Idę szamać owsiankę, bo ostatnio to jest na śniadanie numerem 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie stara bieda. Cały czas się ciapie :( sama już nie wiem co mam brać, żeby wreszcie się tego pozbyć. Na anty jest po prostu tragedia. Prawie 2 miesiące non stop wrednoty. Idzie się załamać. Idę dziś do gina i muszę z nim poważnie pogadać. Niech coś w końcu wymyśli, żeby mi jakoś pomóc. Do tego boli mnie jeszcze kolano. Wywaliłam się prawie miesiąc temu, a dokucza mi do dziś. Po schodach nie mogę chodzić. bo tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta - na kolano jedynie to bandaż uciskowy już Ci może pomóc i mówię to z własnego doświadczenia, bo jak zaliczyłam wywrotkę na rolkach na kolano to odczuwam je do tej pory mimo że minęło już z 6 lat. Miałam przepisany jakiś spray łagodzący na kolano ale tylko wygonił kasę z portfela. Teraz najważniejsz żebyś kolano miała dogrzane to będzie Ci lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala_gosienka kupiłam sobie jakąś maść i bandaż elastyczny ale dużo to nie dało. Zamiast przechodzić boli coraz bardziej, na szczęście jeszcze nie utykam. Najgorsze, że to kolano na, które się wywaliłam miałam kiedyś uszkodzone. Dostałam w nie zderzakiem i miałam mega krwiaka :( Tak to jest jak człowiek chodzić nie umie, a pod urzędem mają dziurawy i koślawy chodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×