Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość łobuziara79
Riolek tego co napisałaś to się nie da czytac....Bez ładu i składu.......masakra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beti:)a u mnie nudy:(powiem Ci ze mi sie strasznie ten cykl dłuzy...chcę juz @ zebym mogła po niej na nowo sie starac:)no ale do niej jeszzce 6 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Riolek, czy Pregnyl to dostałaś po wcześniejszym monitoringu, ponieważ nie pękają Ci pęcherzyki, czy tak po prostu? Pregnyl jest tylko na pęknięcie i jeśli doctorre nie sprawdził, czy pękaja, tylko tak Cię ładuje medykamentami, to trochę dziwne. Chyba, że nie pękają. To żelazo faktycznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka monisia nie tylko tobie dłuży się cykl. Ja czekam na koniec anty i czy pojawią się efekty po tych lekach na tarczycę. Będę bardzo szczęśliwa jak chociaż te wrednoty będę krótsze lub wyniosą się na stałe. Na sukces w pierwszym miesiącu po odstawieniu nie liczę tym bardzie, że nie będę wiedziała czy TSH spadło, a nie chce zrobić dziecku krzywdy. Do endo idę dopiero w kwietniu, więc wtedy będę wiedziała na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz was doczytam tylko skocze po kawusie. Tesc 3 razy dzis morde nadzierał. Padam na twarz!!!! Juz mam przez chuja nerwice i nawet jak jest cicho to ja spac nie moge :/ Co do pregnylu: ja go miałam przy clo bez sprawdzania czy moje jaja pekają ;) Gin stweirdził że szkoda by bylo cyklu a tak to mieliśmy 100% pewnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Po wczorajszej wizycie u gina oki, znowu kilo do przodu:) słuchał znowu serduszka, usg nie robił, w sumie miałam ostatnio robione 14.02. a na temat czkawek to....dzieci tak maja i weź tu bądź mąrda;/ Mała mnie dziś znowu potwornie przestarszyła, wstałam jakieś pół godz temu i dopiero teraz czuje jak się niepewnie przeciąga, masakra poprostu;/;/ zamówiłam detektor tętna płodu ale ta blerwa ani nie odp. na maila ani nic, i niewiem czy go wysłała czy nie;/;/ Katiu mam ten sam wózek tylko w koorze j12 i z aluminoiwą ramą:):):) Zora mam nadzieję że nadal nie latasz do teścia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, nie latam do debila ale on myslał że szwagier jest na nocce i mnie wołał w nocy !! Nie reagowałam. Ma pampersa na dupie to niech w niego robi. Dzis zapowiediałam w domu że tak dlużej się nie da bo w koncu sąsiedzi zglosza zakłócanie ciszy nocnej a poza tym ja nie bede miala sily rodzic jak tak bede niedosypiac. Zglosze do opieki spolecznej ze sobie z nim nie radzimy i niech oni kombinuja. Bo żeby wołal gdy cos by mu się działo ale NIE! Wola żeby go podniesc z lóżka i człapie do innego pokoju zapalić!!!!!!!!!!! Jestem tak wsciekla z niedospania ze tym razem to on sie mnie ,,boi'' i schodzi mi z drogi - taka musze mieć okropna mine :D Jestem nabuzowana jak ta babka z reklamy czegos tam, ta cała w kolcach :D Czytam i czytam i doczytac nie moge bo mi dupe zawracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba też sobie zaserwuję kawkę :-) U Was też tak ciepło ? +10 stopni ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK, wstawiam Ci linka o pregnylu. Tam jest odp na Twoje pytanie http://www.nieplodnosc.pl/artyku-y-i-wywiady/pregnyl-w-leczeniu-niep-odno-ci Myśle że warto go zapodać ale z tymi badaniami to masakra. mooniaaa, myslelismy o uzywanym wózku ale boimy się że się zepsuje a wtedy nie mamy żadnych szans na gwarancje. Albo że kupimy uszkodzony a tego nie zauwazymy i krótko po uzywaniu nam się rozjedzie. Bysmy byli spokojni kupując jakikolwiek wózek ale z roczna gwarancja. Zobaczymy jak to bedzie.. netta, a możesz napisać jaki wplyw maja anty na tarczyce? Bo conieco słyszałam że nie powinno sie ich brac w takiej sytuacji ale dokladnie nie wiem dlaczego. Bo ja bym chciala brac anty żeby uchronic jajniki przed kolejnymi torbielami aby w przyszlosci móc się znowu starac o dzidzi ale skoro niedoczynnosc jest przeciwskazaniem to już nie wiem :( Tabl na tarczyce działaja nawet dopiero po miesiącu czasu! Ja poczułam lekka poprawe już po 2 tyg stosowania ale wszędzie mi mówiono że najczesciej trzeba stosowac miesiac by poczuc poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy ktoś mi w końcu odpisze, czy miewa takie chwilowe bóle podbrzusza jak na @ ? Czy tylko ja tak mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, u mnie własnie zapowiadali +10'C a jest +9 ;) Ale szaro buro na dworze. Nie wiem czy zrobic pranie i wywiesic na balkon bo moze padac. Ale mam apetyt! Żre jak mala swinka odkad wstalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie +12 się zrobiło, wcześniej było +10. Szaro buro też :-( Ale chociaż wietrzę mieszkanko :-) Jedz ile wlezie, widocznie synek potrzebuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja miałam nie tylko takie bole ale już nawet skurcze przepowiadające. Towarzyszyły im wlasnie takie bóle jak na @. Wzięlam 2 razy no-spe forte i duzo odpoczywałam w danym dniu. Gin mnie uspokoił bo usg nic niewykazalo i szyjka tez ok więc to z przemeczenia lub po prostu macica już ćwiczy do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 lutego byłam u gin i też było ok z szyjką, teraz mam wizytę 7 marca. Myślę, że to nic złego, bo zdarza się rzadko i nie przybiera na sile, takie sobie mizianie...ale w połączeniu z plecami to mnie wystraszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozebrałam dwa laktatory ręczne na części pierwsze i wrzuciłam z naczyniami do zmywarki, niech się wysterylizują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, a ja jak się wystraszyłam. Ból jak na przeczyszczenie, pochwili na @ i tez ból pleców i rozpychanie bioder. Miałam tak tylko 3 razy. Do teraz spokoj! Raz faktycznie cały dzien na nogach byłam, drugi raz 15minut w sklepowej kolejce stalam le za trzecim razem szłam na zakupy i doszlam tylko do kiosku który mam bliziutko i musiałam sie cofnąc bo wzięly mnie te bóle i to silne. Malo się ze strachu nie poryczalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh...chyba najlepszy czas ciąży za nami, teraz już tylko lęki, bo człowiek do końca nie wie co i jak...co jest normą, a czym należy się martwić...II trymestr jednak był najspokojniejszy, już po stresach z ewentualnym ryzykiem poronienia, a jeszcze przed obawami wcześniejszego porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 jak ma być szczera to nie wiem czy można brać z tymi na tarczyce. Ale mam koleżankę, które się leczy też na niedoczynność i cały czas leci na anty za zgodą endo. Więc pewnie najlepiej uzgodnić to z ginem i endo, bo cześć anty podobno może się gryźć z tymi od tarczycy. Wiem tylko jedno, że branie samych anty w moim przypadku nie było najlepszym pomysłem :( Szczególnie, że skutki okazały się opłakane. Gdzieś wyczytałam, że tarczycy podwyższa estrogeny i to może powodować plamienia, a anty to też estrogeny więc pewnie dlatego w moim przypadku plamienia się nasiliły. Cóż pozostaje mi teraz czekać kiedy tabletki zaczną działać. Jeśli po ostawieniu anty i braniu tych leków na tarczycę znikną wrednoty będę bardzo szczęśliwym ludkiem. Jeśli potem pokarzą się jeszcze 2 krechy to będę przeszczęśliwa. Na razie mam tylko nerwice głodową. Ale to pewnie od czego innego. Non stop chce mi się jeść, a najgorsze że sama nie wiem co bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 jak ma być szczera to nie wiem czy można brać z tymi na tarczyce. Ale mam koleżankę, które się leczy też na niedoczynność i cały czas leci na anty za zgodą endo. Więc pewnie najlepiej uzgodnić to z ginem i endo, bo cześć anty podobno może się gryźć z tymi od tarczycy. Wiem tylko jedno, że branie samych anty w moim przypadku nie było najlepszym pomysłem :( Szczególnie, że skutki okazały się opłakane. Gdzieś wyczytałam, że tarczycy podwyższa estrogeny i to może powodować plamienia, a anty to też estrogeny więc pewnie dlatego w moim przypadku plamienia się nasiliły. Cóż pozostaje mi teraz czekać kiedy tabletki zaczną działać. Jeśli po ostawieniu anty i braniu tych leków na tarczycę znikną wrednoty będę bardzo szczęśliwym ludkiem. Jeśli potem pokarzą się jeszcze 2 krechy to będę przeszczęśliwa. Na razie mam tylko nerwice głodową. Ale to pewnie od czego innego. Non stop chce mi się jeść, a najgorsze że sama nie wiem co bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 jak ma być szczera to nie wiem czy można brać z tymi na tarczyce. Ale mam koleżankę, które się leczy też na niedoczynność i cały czas leci na anty za zgodą endo. Więc pewnie najlepiej uzgodnić to z ginem i endo, bo cześć anty podobno może się gryźć z tymi od tarczycy. Wiem tylko jedno, że branie samych anty w moim przypadku nie było najlepszym pomysłem :( Szczególnie, że skutki okazały się opłakane. Gdzieś wyczytałam, że tarczycy podwyższa estrogeny i to może powodować plamienia, a anty to też estrogeny więc pewnie dlatego w moim przypadku plamienia się nasiliły. Cóż pozostaje mi teraz czekać kiedy tabletki zaczną działać. Jeśli po ostawieniu anty i braniu tych leków na tarczycę znikną wrednoty będę bardzo szczęśliwym ludkiem. Jeśli potem pokarzą się jeszcze 2 krechy to będę przeszczęśliwa. Na razie mam tylko nerwice głodową. Ale to pewnie od czego innego. Non stop chce mi się jeść, a najgorsze że sama nie wiem co bym zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Beti, ja buli żadnych nie miałam, ale u mnie to wogóle inaczej. Na dzień przed terminem porodu tylko 1/2 dnia bule na @ i potem już wcale aż do wywołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Beti, ja buli żadnych nie miałam, ale u mnie to wogóle inaczej. Na dzień przed terminem porodu tylko 1/2 dnia bule na @ i potem już wcale aż do wywołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi :-) Gosiu może jakiś przepis na postny obiadek nam zapodasz ? Smażonej ryby mam dość...i nie mam pomysłu na obiad :-( Netta zobaczysz, czas szybko minie i nawet nie będziesz wiedziała kiedy, a pojawią się dwie kreseczki :-) Życzę Ci tego bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti a na co masz ochotę, mogę zaproponować kluski serowe łatwe w wykonaniu. Albo szpinak z jajkiem:) Naleśniki szpinakowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadamy za szpinakiem, to może te kluski ? A może jeszcze coś ? Tak mnie trochę zabolało :-) :-) :-) to podkreślenie "łatwe w wykonaniu", no ale cóż, po tych rogalikach to słuszna uwaga :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam Cię urazić, przepraszam, tylko teraz jak coś robię dla siebie i M to szukam prostych przepisów żeby jak najmnie stać w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie gniewam się przecież, tylko się uśmiałam sama z siebie :-) A które lepsze ? Białego sera nie mam, mam dwa opakowania Danio waniliowego :-) I ile tego wychodzi ? Dla dwóch osób wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×