Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Wanda - pij dużo po otrębach - jak otręby nie są spulchnione wodą potrafią zaczopować jelita. Tak więc pij a będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie był gośc za wodę KUUUUURDE 307 zł z groszem Chyba się myć przestanę ;) a kanalizy jeszcze nie podłaczyli ile ja wtedy będę płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove pić chyba tez przestanę;):) Piję dużo, jak kaczka:) i właśnie najbardziej lubie wodę, ale niestety gazowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dziewczyny przypomnijcie mi proszę, czy luteina fałszuje wynik progesteronu, czy nie????? Syśka, gratuluję. Zamotana, witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA ja nie pomogę, ale chyba tak Znacie jakiś fajny internetoey słownik imion Witamy nowe Dziewczyny Napiszcie coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nowym! i dołączającym! Wanda...zapisuję sie do klubu "wkurzonych dzis"...właśnie napisałam odwołanie do ubezpieczyciela! nie chca mi wypłacic roszczenia. strzelam focha i zamykam sie w sobie. idę pomarudzic mamie. Niezapominajka i Monia__aa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja ide na miasto bo spotykam sie z siostrą i wybierzemy jakieś kwiaty na cmentarz. a mam takie pytanie do dziewczyn w ciązy,czy Wam też jak pochodzicie czy postoicie brzuch na dole robi sie twardy,napięty? nie boli,tylko jest taki napięty. Chyba to nic złego hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
czesc Niewiem czy mam sie martwic nie wzielam lutki w sobote 20dc tylko dzis 22 dc bo mogla byc owulacja tak mi zorka powiedziala to posluchalam bo i tak czy wezme czy nie i tak moga powstac torbiela jak chca to wiec dzis wzielam moze mialam ta owulke przytulanka byly w sobote mnie brzuch bolam wczoraj nic a dzis kluje z przerwami no i dostalam lekka ciemnne uplawy zawsze tak mam przed @ wiec niewiem czy to normalne czy po owulacji tak jest jakby byla zastanawia mnie tylko te ciemne uplawy i boje sie ze ten cykl jest stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK tez mam takie ciemne upławy tylko ze u mnie to 29 dzien cylklu wiec moze przed okresem u ciebie to moze byc zagniezdzenie zarodka moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dzięki za odpowiedź Lovekrove. Riolek, na 22 dc to chyba za wcześnie jak na plamienie przed @..... może implantacyjne ale jednoznacznie ciężko powiedzieć. Trzeba czekać do testu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja jak wogole stoje to mam twardy brzusio u Ciebie to 26tydz to tym bardziej powinno tak byc. Nie wiem czy dobrze doczytalam, ze mialas slub niedawno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie...... .Dz........ .18.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... ❤️.......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... ❤️.......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie.........❤️ .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........❤️ .......19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie......❤️ . .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie.......❤️ ........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, jesli dostaniesz teraz @ to znaczy to że masz za krótką faze lutealną (od owu do@) i nawet jesli dochodzi do zapłodnienia jajeczko nie ma szanas na zagnieżdżenie sie w tak krótkim czasie. To tylko teoria. Poczekamy, zobaczymy.. Ale mam nadzieję że przytulanki były ze 3 dni z rzedu bo jak tylko w sobote to mogło być za mało. Tzrymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia__aa jak najbardziej:) Wtedy usiadz, napij sie wody lub soku, odpocznij i pomyśl,że z każdym tygodniem będziesz coraz wolniej przebierać nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis z teściem u lekarza. Zmierzył mu ciśnienie i okazuje się że ma za niskie stąd moga byc te zaroty glowy i zasłabniecia. Jestem zaskoczona bo teść potrafi wypić kilka kaw dziennie i pali jeden za drugim więc cisnienie powinno być podwyzszone. A te jego humorki lekarz tlumaczy tym że teść czuję się samotny na starość i żeby więcej z nim spedzac czasu. Zwrócił mu uwage żeby byl dobry dla dzieci a zwłaszcza dla mnie bo noszę jego wnuka. I musimy kupić teściowi laskę bo noga mu niedomaga. Po powrocie do domu rozmawiałam z kolegą który pomaga nam w remoncie i cos sie teściowi nie spodobalo (nie mam pojecia co?), spojrzał na mnie spod byka i mówi: ,,dziś na Ciebie nie nakrzycze bo lekarz nie kazal''. Jak nie dziś to kiedy? Jutro? Narazie remont objął duzy pokój a mimo to całe mieszkanie mam białe, wrrrr. A potem jeszcze kuchnia i wc bo nam świeżo po jego remoncie zalało i trzeba robic od nowa. Jutro mam wizytę. huuuraaa!! doczekać się nie mogę! Cos mnie brzucho pobolewa, ale ostatnio to nic nowego. Dostałam też skierowanie na tsh, mocz, cukier.. ft3 i ft4 musze zrobić prywatnie bo tylko endo ma kompetencje by wydac na to skierowanie. Swoją drogą ciekawe kiedy poczuje ruchy i pleć. Jak ja wam zazdroszcze tych kopniaczkow hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda23Zyje zyje.:)mam nowa klawiature i jest poprostu masakra!:(jakas niemiecka nie mam nic na niej.a laptop nawalil .:(:( po urodzinach spokojnie zapraszam na torta jeszcze zostal hihi :D A dzisiaj umieram ledwo zyje glowa mi peka szok:( Witam Witam nowe laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka...cicho....nie kracz...nie gadaj głupot....na pocieszenie-mnie tez dzis boli....jakbym miala mega zakwas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora nie martw sie poczujesz jeszcze poczujesz ja tez nie moglam sie doczekac :-). Ale na szczescie poczulam jak mama glosno powiedziala, ze dziwne, ze nie mam i ze jak dalej nie bede miala to poloza do szpitala, wiec chyba sie wystraszylo i zaczelo fikac ze ło cho cho :-) i od tamtej pory caly czas mnie stuka i bulgocze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
zawsze mam tak przed okresem a dzis jest 22 dc to dosc szybko jak na okres a przytulanka mialam w sobote i wczoraj a dzis lutka od nowa przed 5 dni jak myslicie co tzn mam jakies szanse na zajscie w tym cyklu napewno poczekam za tydzien w sumie 2 listopada wedlug obliczen powinnam dostac okres czy mam sie czyms martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za uspokojenie :) dodatkowo zapytam jeszcze gina na wizycie w sobote ;) Aguska dobrze doczytałaś,ślub był 1 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
a moze to torbielki sa sama juz niewiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
moze sa to torbiele czy jest za szybko na jakis efekt ja juz sama niewiem co myslec a to jest powazne jak mam za krotka faze lutealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czemu jakos nie doczytalam tego hmm :-(. A ja mialam 8.10 :-). Podam Ci emaila 2 to wyslij zdjecia jak mozesz i wysle Ci aktualny email :-). aguska75@buziaczek.pl czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) witam nowe forumowiczki :) Hania, przytulam :* ja niedawno skończyłam zajęcia i zaraz idę pod prysznic, bo na 18:50 mam iść na USG, zobaczyć co tam wyhodowałam :) mam nadzieję, że wszystko będzie OK... Już trzeci dzień mnie jajniki kują tak owulacyjnie, a do tej pory aż tak bardzo mnie jeszcze nie bolały. Oby tylko jakichś torbieli nie było :( no i dowiem się, kiedy dostanę coś na pęknięcie pecherzyków, jeśli będą w lewym jajniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×