Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Beti chłopy tak reaagują na syna:) Dla nich ten miniaturowy ptaszek to największy powód do dumy Mój chodzi po domu i mówi mój syn to mój syn tamto... JAk oglądaliśmy film to mówie tu pani dr widziała nerki, tu zołądek a M krzyczy cicho zaraz będzie siusiak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo M też maiał fazę na Leona (po dziadku), ale ja wolałabym nie, bo dziadek budzi w rodzinie skrajne emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nasz Leonem też chyba nie zostanie :-) W pierwszej ciąży miał być Szymon ( nie wiem skąd miałam wrażenie,że będzie chłopak ), a teraz to nie wiem. Bartosz też mi chodzi po głowie... A i jeszcze M wypatrzył na filmiku fajny moment, jak dzidziuś opiera się tak jakby pleckami o jedną ściankę, o drugą opiera nóżki i je prostuje, śmiesznie to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka co do lutki rano bralam a plamienie dostalam o13 czy o 14 nie pamietam przynajmniej brudna o tej godz byla jedno mnie martwi przy braniu 2 wieczorem zauwazylam kaszke a rano jak zaczelam brac kolejna to juz tej kaszki jest sporo mialam grzybice w zeszlym miesiacu nie po lekach a te po lekach moze dostalam jestem przerazona ze znowu bede z tym walczyc jak gllupia co do monitoringu czy byla owulacja nie bede miala bo nigdy nie mialam owulacji a byl szok ze hormonu dobrze zaczely dzialac na ten lek to stwierdzilismy ze ten miesiac moze same pekna a jak nie to w nastepnym cyklu ide i sprawdzi czy same pekly i wogule co sie dzieje i czy byla owulacja jesli byla to spoko a jak nie to w nastepnym cyklu juz bede miala zaszczyk na pekniecie boje sie tylko jednego ze ten zaszczyk bedzie drogo kosztowal mi ktos tam zaplacil za sam zaszczyk 150 zl to jestem przerazona ja place za monitoring 120 zl i za wizyte 120 zl to do tego zaszczyk to juz lepiej nie wspomne ile mi wyjdzie dobrze ze ta lutka i clo jest tanie bo niewiem czy bym byla wstanie tyle zaplacic ale wiem ze musze sie spieszyc latka leca a lepiej jak sie stara szybciej niz po 30 ja jeszcze mam duze nadzieje ze do tej 30 bede podwojna mama juz a nie walczaca o to zeby miec dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek nie do końca rozumiem o co chodzi z tą kaszką, bo trochę niejasno to opisałaś... Co do kosztu zastrzyku to pregnyl kosztuje ok.40zł, a ten ktoś kto zapłacił 150zł ( chyba Justynka ) to za zastrzyk na dalszy wzrost pęcherzyków, bynajmniej ja tak zrozumiałam. Myślę, że powinnaś postarać się troszkę uspokoić, bo jak widzę, cały czas myślisz o niepowodzeniu i " trochę na siłę wymyślasz problemy". I mówię to z troski o Ciebie, nie obraź się czasem :-) Zobaczysz, uda Ci się na pewno, jak nie w tym cyklu to w kolejnym...trzymam kciuki oby w tym...tylko trochę optymizmu, bo dzidzia do smutnej mamy nie przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
kaszka to takie biale kuleczki na pochwie jak sie ma grzybice pozniej przychodzi swedzenie i pieczenie niewiem czy tym razem bede miala tak ale kiedys tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie Dziewczyny!!! U mnie @ szaleje na całego..... na szczęście nie cierpię fizycznie. Justysia pisałam Ci już na enpr ale powtórzę, super pęcherzyki Ci urosły!!! Gratuluję i nie przyjmuję innej opcji niż ta, że przynajmniej jedn bobasek z nich powstanie:):) Niezapominajko, Asiu (chyba że pomyliłam) jeśli o tych skurczach piszecie, to nie mam niestety doświadczenia i nie znam się ale przypominam sobie, że moje siostry miały takie regularne skurcze tylko nie pamiętam w którym miesiącu. Podobno to macica się przygotowuje do porodu, byłam zdziwiona że tak wcześnie, bo na pewno nie był to 9 ty miesiąc... ale to pewnie wiecie. mam nadzieję, że lekarz Was uspokoi na najbliższej wizycie. Riolek. Koszty leczenia są rzeczywiście spore. Z tego co pamiętam zastrzyk z pregnylu też sporo kosztuje. Czasem jest dobrze odłożyć kilka stówek i przeznaczyć je na całość przy jednym konkretnym cyklu. Np badania lab, później monitoring, pregnyl i ponownie badania 7 dni po owulacji. Każdy cykl może być inny i nie ma sensu tego robić na raty, np badać progesteronu 7 dni po owu jeśli nie było monitoringu i pewności, czy owu była itd. Jeśli o kaszkę chodzi, to nie wiem jak u Ciebie ale ja po owulacji mam gęsty śluz z taką białą " mączką" (nazwa zależy od wyobraźni:) np kłaczki, strzępki, grudki idt) i nie ma to nic wspólnego z infekcją czy grzybicą. Oczywiście objawy są podobne ale jeśli nie ma dalszych objawów to może być po prostu śluz w drugiej fazie owu. Nie wiem czy i jak długo prowadzisz obserwację śluzu ale można to rozszyfrować po kilku cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak, to ja miałam zastrzyk za 150zł i tak jak Beti napisała, był to zastrzyk na rośnięcie pęcherzyków :) dokładnie był to Fostimon. Riolek, trzymam kciuki, żeby nie był Ci już potrzebny żaden zastrzyk :* Asia, trzymaj, trzymaj i nie puszczaj dopóki nie zobaczę II kreseczek ;) Wandzia, a można wiedzieć, jakie jest Twoje prawdziwe imię? :) tak z ciekawości pytam :) a co do imion, to u mnie M wybór imienia zostawił dla mnie :) ewentualnie, jak mu się nie będzie podobało, to wtedy zmienimy :) a i co płci, to mój z kolei chciałby mieć pierwszą córeczkę :) tak jak i ja :) i zawsze jak na jakichś imprezkach przy polewaniu, to mówi, żeby mu na córkę polać ;) Haniu :* życzę powodzenia na nowy cykl!!! :*niech w końcu będzie owocny :* a co do pęcherzyków, to też mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
pierw zrobilam badania wyszly dobrze 2 etap leczenia byl maz mial zrobil badania nasienia zrobil i sa dobre 3 etap leczenia to clo na 6 miesiacy i z tym jestem w trakcie 1 miesiaca zobaczymy co d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
zobaczymy co dalej narazie co do kosztow to mam w sumie na raty odlozone a co do clo to w najblizszym miesiacu lekarz zobaczy czy byla owulacja i sa pecherzyki w nastapnym cyklu i da mi zaszczyk jak bedzie potrzeba chodze prywatnie bo na panswowych to liczyc nie mozna i dlatego to wszysko kosztuje narazie to nie narzekam na leczenie w jesli wtym cyklu sie nie uda to przeciez jest nastepny to juz bede miala wszystko robione a co do badan przykladowo teraz to mi nic nie mowila mialam przed leczeniem clo robione badania tzn w zeszlym roku ale same stwierdzila ze jak mi nic nie jest to nie trzeba byly dobre mialam przyjsc do niej na leczenie jak maz bedzie zdrowy wiec przyszlam i biore te clo rozpisalam sie ale mam nadzieje ze mozna sie z kapowac pokolei o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
an jesli chodzi o ta kaszke bo ja tak to nazywam to myslicie ze to moze byc tak po owulacji jak wogule byla czy od luteine oczywiscie dopochwowa biore 2 miesiac w poprzdnim miesiacu nie mialam kaszki mam sie czyms martic czy nie co do chorob wiem ze sama se zmyslam niewiadomo co dlatego nie lubie chodzic i sie leczyc bo wyobrazam se inne choroby powazniejesze i niewiadomo jakie niz ta moja ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riolek co do luteiny dopochwwej to ta kaszka moze byc od lutki bo ja biore luteine dopochwowa i ciagle mam taka kaszke, serek czy jak to sie tam zwie. Dopoki nie swedzi i nie piecze nie ma co sie martwic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, życzę by się udało...bo jakoś brakuje informacji na forum o kolejnej ciąży... Wanda, u nas znajomi na Adriana wołają Adi...ale ja bym była za Michałem, bo mieliśmy typy na Julkę lub Miśka :) oooooo....a z tym grubasem to bym zapytał , czy woli bobaska czy żonę-laskę. Beti i taaaa raaaadocha męża bedzie trwała do nastepnego fimiku :) kiedy wybuchnie jej jeszcze więcej, bo wtedy ptak będzie jak dzwon:) Hanka, tak to juz sie zaczyna macica szykowac...tylko są bóle i skurcze i trzeba wyczuć co mozna przetrzymać, a co jest juz niepokojące ..i bądź tu mądrym...w 29 tyg.wymieklam w 5 dniu brania nospy, gdy w ciagu 8 godz zjadlam 4 i nic :) Justysia, trzymamy z Julką, trzymamy! a co ! masz mieć lepiej...a poganiaj pawia kilka tygodni:) Katia-tez tak myslalam, dopóki nie swędzi/piecze to ok. w 16 tyg bada mnie na oddziale gin i pyta "a wie pani,ze ma pani infekcje?" "nie" "no to pani juz wie" i dał mi clotrimazol w tabsach....dopiero zaczęło piec...clotri jest fajne, bo dobre, ale jak ktos ma wiekszy problem to chyba lepszy jest macmiror (czy jakos tak) , mozna brac w 1trymestrze wiecie czym mnie ciaza najbardziej zaskoczyła-myslalam,ze nie bede uzywała podpasek, tylko wkładki, ale przy luteinie mi sie nie sprawdziły i fruwajek mam po prostu cały zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Nic juz nie wiem Michał w pory nakichał;) tak mówi mój Tata i tak mozna bez końca Jak ja się na nic nie umiem zdecydować:( I zostanie Marian;) a jak mówie "Dziecko mnie kopie" to mój M "Nie mów do naszego syna dziecko!" Asiu mój M nie odpuści sobie takich tekstów w stylu wańka-wstańka lub grubas- wie jak to ma mnie działa- a ja mu nie pozostaje dłużna, bo on tyje razem ze mną to się nawet jakoś nazywa- syndrom kuwedy czy coś Ide piec palcek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był głupi pomysł z tą datą bo: po pierwsze miałabym zawsze 23 latka po drugie nie wyszłoby chociaż na forum, że jestem roztrzepańcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mój M ma w sobotę urodziny i szukam pomysłu na prezent. Myślałam o skarbonce z jakimś śmiesznym napisem lub coś w tym stylu. Może coś podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, nie miałabym nic przeciwko takim pawikom :P gdybym tylko mogła nosić pod serduszkiem swoje Maleństwo :) a może odziedziczę po mamie dobre znoszenie ciąży :P fajnie by było :) no ale na razie muszę w nią zajść, a potem się okaże co i jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Asia, ja bym chyba ześwirowała z tymi objawami. Od początku ciąży każde objawy bardziej lub mniej nasilone mogą być niepokojące. Pewnie bym mieszkała u gina na wycieraczce.....:):) Trzymam kciuki, żeby wszystko było u Was OK. Wnda23, Wanda 87 , " jesteście" jedyne:D:D:D:D:D I uważaj z tymi wyścigami do łazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski pękate i te jeszcze szczuplutkie :))) Dzisiaj oddałam 5 fiolek krwi i zorientowanych proszę o diagnozę - czy to już anemia czy jeszcze nie: RBC - 3,73 HGB - 11,7 HCT - 34,1 {36,46] Hemoglobina spadła przez tydzień z 12,7 !!!! Przez dietę (przyznam się, ze też przestałam pić pokrzywkę - a ona obniża cukier - więc czas się z nią przeprosić). Czy ktoś wiej jak uzupełnić resztę - RBC , HCT - naturalny sposób oczywiście. Asia - mocz mam czysty - brak ketonów - to chyab dobrze co??? :))) Pozodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka...dokładnie! czasem człowiek popada w schizofremię,zwłaszcza jak juz raz wyladuje na jakiejs lutce lub czyms mocniejszym :) z jednej strony wiesz,ze macica ma sie rozciagac, ze dziecko ma fazy lenia...a Ty siwiejesz,ze boli CIe 3cm pod pepkiem od pol dnia, a to normalne, ale tam nie ma wiazadla macicy, male sie nie rusza-a dzis ma lenia...boli, ale gin mowil,ze w ciazy nie ma porawa bolec tylko ciagnac...to co czuje to ciganie czy boli? .....i czlowiek sie nakreca...i zanim nauczy sie odrozniac to juz dochodzi nowe albo 40 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, a przy swoich wynikach nie masz podanych norm? zaraz Ci spiszę jak nie masz ketonów to jest bardzo dobrze, nie głodzisz sie, spalasz weglowodany,a nie bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, zdrobienie od Adriana to przecież Adi :) A jak bedzie starszy to mozna mu ,,dobrać'' ksywke w zalezności od charakterku i upodobań ;) Ja po wizycie. Dostalam w końcu nystatyne dopoch. bo się jej doprosić nie mogłam. Cytologia nic nie wykazała bo bylo za malo komórek na próbce. Gin powiedział że nie powtórzymy bo jest za duże ryzyko wpychać glebiej patyczek i cytologi mnie czeka po porodzie. Odezwe sie potem bo mama przyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie...... .Dz........ .18.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH......19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... . .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn) Ciekawe czy któraś się kapnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11. netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13. .. .........10.11 ??? zaczynam od nowa...31........zach-pom..........14.............18.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie...... .Dz........ .18.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...........❤️ .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom..........❤️ .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie.........❤️ .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH......19.0 4.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... ❤️ .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie.......❤️ ........... 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn) No to tworzy się drużyna piłkarska :)) Zorka gratuluję !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove u mnie z dn.4.10 RBC - 3,97 HGB - 12,2 HCT - 37,8 {32-44,5] ale tez inne normy stosuje moje laboratorium :-/ poki co nie jem od 16 tyg wiamin , bo zwracam. łykam potas, magnez i zelazo (ale w proszku actiferol) czasem pokrzywa, czasem sok z sokowirówki z surowych burakow z jablkiem...dzis mamie sie przypomnialo o watrobce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×