Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość Olivkaaaaaa z Olejem
ale cisza tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Katiaa śliczna córunia :) a to zdjęcie z buziaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdjecie z buziaczkiem jest meeega wypAsione. uwielbiam te fotke:P Na zdj Ania z ciocia Zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponawiam swoje pytanie. Czy powinnam się martwić po stwierdzeniu lekarza, że szyjka trochę się skróciła ale jest twarda i zamknięta????? Pytam bo sama nie wiem co mam o tym myśleć, bo lekarz nic więcej mi nie powiedział, a czytając w neci informacje na ten temat co najwyżej można osiwieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta jeśli jest twarda i zamknięta to ok. Moja bardzo sie skróciła,była miękka i rozwarcie. nie martw sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dzięki za odpowiedź. Trochę mnie uspokoiłaś, bo ostatni straszna panikara ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
a ja wróciłam od lekarza na usg wszytko w porządku widać było pęcherzyki przepisał mi clo od 2 dc do 6 dc i dalej mam brać lutkę od 20 dc do 25 dc za tydzień kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta, dobrze że szyjka zamknięta. Ale i tak sie oszczędzaj. Nie dzwigaj, nie lataj przez potrzeby po miescie ;) Riolek, katiaa ma racje owu od 24-36h cos mis ie pomieszało z tym 48h :P Olivkaaaaaa, dostałas samo clo? Ja miałam jeszcze zastrzyki z pregnylu zeby miec pewnosc że jajeczka się uwolnily. Ale moze Tobie nie jest to potrzebne. Nie wiem dlaczego ale zawsze sie usmiecham gdy czytam o clo :) Zaraz mi się moje starania przypominają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
tak dostałam samo clo ;) badał mnie u mówił że wszystko oki w czwartek mam wizytę może mi jeszcze coś przepisze a ty nie miałaś owul że brałaś clo i na co jest tamten lek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
i ile kosztują te zastrzyki ja clo kupiłam za nie całe 10 zł nie sądziłam że takie tanie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivkaaaaaa, pregnyl jest na uwolnienie jajeczek. Clo przyśpiesza i wspomaga ich wzrost ale czasami brakuje jakiegoś hormonu i one się nie uwalniają tylko zamieniają w torbiele. Ja nie miałam własnej owu w ogóle. Mam pcos. Nie pamiętam ale coś koło 40zł płaciłam za jeden zastrzyk (ampulkę). A clo kupowałam chyba za 6zł. I tez brałam luteine a potem duphaston. W ciązy brałam Luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
dzięki może mi da ten zastrzyki :) ja też nie miałam owul ale raczej przez niski progesteron bardzo niski clo wiem do czego służy nie takie drogie te zastrzyki są a ile ich brałaś i czy długo się starałaś o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
i w jaki dzień cyklu brałaś te zastrzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
ja dziś mam 23 dc i widać było pęcherzyki na jajniku lekarz coś mi mówił o nich ale ze stresu wyleciało mi z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora siedzę na tyłku w domu, bo mąż mnie uziemił. Po ostatnim przydługim spacerku traktuje mnie jak jajko. Nie puszcza mnie nigdzie samej. Dostałam nawet zakaz wyjścia do grzebstara, bo musiałabym wrócić sama. Teraz wybiera się 10 października ze mną na USG zobaczyć pierwszy raz malucha na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum dla rodziców
Witajcie, nowe forum, w pełni moderowane, adresowane do przyszłych i aktualnych Mam. Bardzo zapraszamy do zajrzenia też do nas i dołączenia do naszej społeczności www.brzuchatki.pl/forum pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivkaaaaaa, ja strałam się 4 lata o dziecko. Chodziłam od lekarza do lekarza az trafiłam na jednego gina który od razu po zrobieniu usg stwierdził pcos. Przepisał mi clo i za pierwszym razem zaszłam w ciąze ale poroniłam ją chyba w 8 tygodniu. Potem miałam miesiąc przerwy bo pozostały resztki w macicy po poronieniu i musiałam sie oczyscic. Następnie znowu clo i ciązy brak. Potem miała byc znowu przerwa bo gin był na urlopie a nie powinno sie brac clo bez monitoringu ale cos mnie tchnęlo i 14dc zaczaiłam się na męża w sypaialni, no i ku naszemu wielkiemu zdziwieniu zaszłam w ciaze bez lekow. Zastrzyki brałam na 24h przed owu. Gin mi mówił ze np.owu bedzie za 2 dni i mam isc na zastrzyk i od tego momentu sie starac przez jakies 4 dni. Pamietam jak tego 14dc mąż nie miał w ogóle ochoty na przytulanki a nawet powiedział: ,,a po co? i tak nie bierzesz leków teraz'' ale ja miałam przeczucie, które mnie nie zawiodło :) Ciąza przebiegła wręcz książkowo, tylko porod musialam miec wywoływany - pewnie przez te moje hormony :P Poza tym mam niedoczynnosc tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
zora85 długo się starałaś ale się udało ;) ja w czwartek będę na wizycie zapytam się lekarza o te zastrzyki u mnie półtora roku starań mija wcześniej była u innego gina ale mnie olał mam nadzieje że ten mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivkaaaaaa, lekarze olewają starania krótsze niż 2 lata - twierdza że kobieta moze sie starac właśnie 1,5 roku do 2 lat a dopiero po tym czasie mozna pomysleć o leczeniu. Są też tacy, którzy odsylają do kolejnych ,,specjalistów'' a ci do następnych bo chuja się znają :P Trzeba miec szczęście by trafić na porządnego lekarza. U nas masakra!! Mały prawie całą noc nie spał. Dziąsła spuchnięte dolne i górne. Dzisiaj przy obiadku łyżeczka mi pukała chyba o ząbek ale nie wiem czy dolny czy górny bo nie ma opcji sprawdzić - młody krzyczy i płacze. Gdy tylko uda mi się włożyć mu palec do buzi to bardzo intensywnie mi go ,,gryzie''. Dziś nawet kaszki nie chciał jeść wieczorem. Bardzo płakał aż zrezygnowałam i poszedł spać na głodniaka. Boże, ile czasu potrwa to wyrzynanie ząbka?! A co dopiero przy następnych. Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jednak to prawda byłam u gina NAsz cud (bo inaczej tego nazwać nie można) ma juz bijace serduszko Ciąża wyglada na zdrową, mniej więcej8-9tydz tak wynika z usg, bo nie jestem w stanie okreslic momentu jajeczkowania. Utrzynmała sie bez luteiny, zaszłam karmiąc i współżyjąc raz w tyg... Przyznam ze nie jest to najlepszy moment...trochę kłopotow rodzinnych mielismy...ale cóz ta ciąza jest tak nieprawdopodobna, że mozna tylko się cieszyć Na razie nie myslę nawet jak dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia supcio jeszcze raz Gratki a mialas jakies objawy ze zrobilas test? Ja ciagle @ nie dostalam ale karmie piersia. Z jednej str tez bym chciala szybko miec drugie ale maz na razie nie chce bo finansowo by bylo jeszcze ciezej. Wczoraj powiedzial z takim zalem w glosie ze Ania juz sie nie smieje i nie reaguje na niego tak jak teraz reaguje na mnie. Malo teraz w domu przesiaduje bo nie dosc ze od rana w pracy to popoludniu tez jezdzi pracowac. Powiedzialam ze jak skonczy te druga prace to bedzie nadrabial czas spedzajac z Ania. Jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia GRATULACJE :-) super nowina. Bardzo chętnie bym ci towarzyszyła, ale poczekam, mój M to wogle napalony na drugie bobo. Ja dalej pracuje, nie ma czasu się odzywać, bo wy tu juz macie duze grono nowych forumowiczek, a ja póki przeczytam to zaraz zapomne i nic nawet nie napisze w temacie. podczytuje was czasem, ale tego z Wandzią nie ominełam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, :) aż nie wiem co napisać. Tylko się uśmiecham. Gratuluję!! Asia, kiedys pisałas o pieluchach dada 3 - miałaś rację, w porównaniu do 2 są kiepskie. Rano maly ma w koło pasa mokre slady od moczu. Pomyslelismy z mężem że w dzień będziemy uzywać Dada a na noc kupimy Pampers, tylko nie wiem jakie? Te typowe na noc? Jakie wy dziewczyny polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wandzia,ale wiadomość :-) gratuluję, będzie wszystko dobrze, dasz radę :-) A my mamy 1 ząbek :-) dolna lewa jedyneczka wyszła dwa dni temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora my używamy zwykłych zielonych, czasem przesiusia niestety, może te specjalne na noc będą lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejusiu Wandziu:):) Gratulacje:) Nadejdzie czas ze pomyslisz ...jak to dobrze ze rok po roku, beda sie razem chowac i bedzie pieknie:) Zorka ja uzywam papmersów zielonych "3" jeszcze ani razu nie przemokły. A mojej ida zeby, nocami jest poprostu MASAKRA, co godz wstajemy:( oczy na zapałkach, a do tego jeszcze gazy po mleku mm i obiadkach;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala może siusiaki inaczej się w tych pieluszkach układają, bo nam się to zdarzyło nie raz :-) Kupiłam smoczki Aventu, takie w kształcie piersi, ale nie przyszło mi do głowy, że butla też musi być inna...ehh... Robię, co mogę, żeby Bartusia nauczyć z butli pić, ale kiepsko nam idzie... Dziś zaczynamy jeść marchewkę. Miłej niedzieli, ja mam gości, a wczoraj, po tygodniowym pobycie u mamy wróciłam do domu, kupa sprzątania, gotowania i zakupów mnie czeka, a tu jeszcze Bartusia tak jakby katar i kaszel bierze, na razie tak niemrawo, mam nadzieję, że się nie rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×