Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

kala - trochę?:). Organizm po karmieniu i po ciąży jest tak wyjałowiony, że - tak ja sobie to na swój chłopski rozum tłumaczę - nie utrzymał by ciąży więc i na razie o owulacji nie myśli. A jak nie ma owu to nie ma @. Ja mocno schudłam po ciąży a @ dostałam jak zaczęłam ważyć tyle co przed ciążą :). Więc raczej nie jesteś w ciąży - no i zabezpieczacie się - więc jak byś była to zacznij grać w totka a wygraną podziel się ze mną bo mi na waciki brakuje :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala - przez ok 3 miesiące nie miałam @ - nie wkleiła się cyferka - może dlatego tylko trochę Cię pocieszyłam :). Teraz już pewnie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOVE jakbym dziś zagrała o te 25 mln to każdej z Was dałabym jakąś działę ...a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love --> nie wiem czy nie ma bynajmniej jakies 3 lata temu nie miala, ona tez na nfz przyjmuje wiec w razie ew ciazy poprosze o prowadzenie ciazy na nfz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, my za miesiąc przechodzimy z Bebilon1 na Bebilon2. Na opakowaniu jest napisane by stopniowo dodawac do bebilonu1 Bebilon2. Ale w jakich proporcjach? Np. jedną miarke bebilon2 a reszte bebilon1, czy tak? Jak długo stosować obydwa mleka by mozna było przejsc zupełnie na bebilon2 ? Love, ja juz Ci miałam dawno napisac (skleroza) zebys nie wprowadzała mnie w błąd. Chodzi o to że doradzałas do karmienia: rozłożyć pieluszke itd. Natomiast nie napisałaś żeby ubrac siebie i dziecko np. w płaszcze przeciwdeszczowe i zafoliowac wszystko wokół :D Odkąd mój mały nauczył się układac języczek w rurke lubi robić buzią prrryyy.. Zwłaszcza podczas jedzenia kaszki i papek. A czy masz jakies rady na nielubiany sliniaczek? Alan go nie cierpi (mamy i wiązany i na rzepy), wscieka sie gdy go zakładam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu wszystkiego najlepszego :* spóźnione ale szczere życzonka :) 🌼 Zora ja sie pytałam kiedy moge przejść na mleko nr 2 i lekarka powiedziała mi,że nie musze mieszać tylko od razu 2 dawać. pozdrawiam,my mamy już 8 zębów,Tymula chuligani na calego,wstaje wszędzie,jak torpeda na czworaka. No i od środy walczymy z katarem,aplikujemy co sie da i liczymy,że dalej sie nie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora - jak Alan nie akceptuje śliniaka to nic innego nie przejdzie. My np. mamy dzień że pozwoli założyć i zje jest ok a drugiego zrywa i wrzeszczy przy tym, nie ma reguły. Czasami podkładam zwykły ręcznik papierowy i to coś innego i na czas jedzenia wystarcza. Zależy od dnia i to tyle, my mamy mychy w nosie i oni na śliniaki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorka - czasami podśliniak kładę pieluchę tetrową - może ją zaakceptuje. I używam jej parę dni - jest ubadziana no ale nie bedę do każdego karmienia zmieniać pieluchę :). Jedziemy do teściówki - zobaczymy co jeszcze powie nt chrzcin i tej całej afery :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora ja zużyłam na oko pół opakowania 1 i dosypałam na oko pół z 2,zamknęłam opakowanie i machając we wszystkie strony wymieszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/zywienie-dzieci/menu-na-caly-dzien/ fajne jadłospisy. Dawno mnie nie było, ale człowiek zarobiony. Dzidzia kończy 9 miesiąc, stan zębów - kawałek dolnej jedynki, często budzi się w nocy, popłakuje, w dzień wesoła, jeszcze nie raczkuje, ale pełza do tyłu na deskach, raz ma apetyt, raz nie. Ogólnie jest spoko. Zora, współczuję Twojej siorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wanda wierząc w wyjalowiony organizm...ku i od tygodnia mnie mdli więc...zrobiłam test i jak byk mam dwie wyraźne krechy..kur nawet nie wiem kiedy miałam @ i co A6W19/42 przerwałam Adi zaczął zajęcia pływania-jest zadowolony nic wiecej nie moge napisać, bo jeszcze dochodze do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda aaaaaa Gratulacje!!!!! Uwierzysz ze ja jestem dopiero 3 mies po porodzie a juz mysle o 2 dziecku? Ale musze odczekac z 1,5roku by nie miec drugiej cesarki wiec czekamy chociaz nie zawsze uwazamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - może zrób betę. U mnie wyszedł cień cienia ... a beta negatywna. Na razie wstrzymam się z gratulacjami bo pewnie jesteś przerażona ... Jak człowiek chce to stara się latami... a to plamienia a to pco itp. Tylko zachce mu się odłożyć ciążę i pstryk .... życie płata figle. Wyobrażam sobie Twoje zaskoczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to ja taka z gratulacjami szybka i nie pomyslalam ze Wanda moze chciala poczekac ale jesli beta okaze sie pozytywna to Wanda ciesz sie ze bedzie drugi dzidzius bo Adrian nie bedzie jedynakiem chociaz z dwoma maluchami moze byc ciezko ale ty jestes silna babka i wiem ze w koncu dacie rade. Ja juz mysle o drugim dzieciaczku chociaz wiem ze ciezko by bylo z 2 maluchow finansowo tym bardziej ale co ja poradze ze ciagle juz mysle o drugim. Chociaz moja Aniusie kocham nad zycie i staram sie dla niej jak najlepiej by miala wesole dziecinstwo (ktos mi powiedzial zeby wstrzymac sie z drugim by Ania miala dziecinstwo i nie czula sie odrzucona a przeciez drugie dziecko nie znaczy ze pierwsze bedzie odepchniete na bok obydwa sie bedzie kochac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, no ja nie mogę. Ale jaja! Zdawaj relacje na bierząco. Katiaa, to się chyba liczy dzieci w wieku okolo przedszkolnym. Teraz Aniulka by myslała ze braciszek/siostrzyczka zawsze byli ;) Mnie sie marzy córeczka ale nie teraz; jedna pensja, troje osób no i nie wiem czy bym dala sobie radę z dwojką maluchów. Kto jak kto ale ja otwarcie przyznaję się do tego, ze dziecko to wielka odpowiedzialnośc a początki macierzynstwa byly tragiczne. Teraz juz ok :) ale nie poradziłabym sobie z dwójką. Kurcze, Wanda - zaraz się osikam z wrazenia :P Lec na bete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda87 jednym słowem niezły numer. Tak jak radzą Ci dziewczyny zrób Bete. Zatem życie nie tylko mnie spłatało figla. Kupiliśmy mieszkanie i ledwo zdążyliśmy się wprowadzić, a ja przygotowywałam się już psychicznie do zabiegu a tu niespodzianka :) Zresztą ta niespodzianka zaczyna kopać i od czasu do czasu mnie straszyć jak przestaje rozrabiać. Zresztą zaczynam się czuć jak wieloryb, a to dopiero 20tydzień. Do tego brzuch nie chce za żadne skarby zmienić się w ślizną piłeczkę z przodu. Wyglądam przez to komicznie z dwoma sadełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- gratulacje ! :) tak chyba najlepiej, nie planować, nie myśleć, zero stresu :) My z moim M do zaraz po porodzie rozmawialiśmy o drugim dziecku i chcielibyśmy :) nie wiem jak poradziłabym sobie, bo sama całymi dniami jestem a mój synek w dzień woli obserwować a nie spać:), ale gdybyśmy mieli więcej kasy, lub pomoc to bym się nie zastanawiała, lepiej szybciej niż później i robić dużą różnice między dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bylam dzis u ginekologa i zrobila mi cytologie i badanie zeby sprawdzic czy nie mam hpv pobrala mi probki. no i ogolnie spytala mnie czy sie staralismy a ja ze tak ze mam wszyskto zpaisane no i powiedziala ze jak za 2 tyg nei dostane @ to test zrobic i przyjksc po wynik cytologii. owu wg niej byla 23 dc tak jak obstawialysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusii - Jasiek też potrafi nie spać cały dzień, a to noszenie a to bawienie a to jazda wózkiem na szczęście jeszcze to lubi. Wanda - też bym chciała, i gratulacje:) Jasiek rozrabia mi w wózku to znaczy odrywa gondolę, to jest dopiero frajda, trzeszczy w taki inny sposób, po prostu miód dla jego uszu. Do tego dzisiaj już mi zjadł kleik, i rzucał śliniakiem po całej kuchni. Ale obyło się bez strat w ubraniach tylko buzia cała brudna. Staraczka- oby @ nie przyszła:) Pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do LoveKrove
Lovekrove ale jesteś bez duszna jak można napisać Wandzie która tak długo czekała na 2 kreski, taką wiadomość weż jeszcze raz przeczytaj co żeś ty jej wyskrobała w swojej ostatniej wiadomości, Wanda gratuluje!! super!! teraz wypoczywaj, nie stresuj się, relaksuj i myśl pozywtywnie!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam z 10 razy i nic złego nie widzę :). Jesli chodzi o to wstrzymuje sie z gratulacjami to wiem jak ja się czułam gdy zobaczyłam cień cienia i nie byłam z tego zadowolona bo u mnie to jeszcze nie czas ... Wanda - jeżeli Cię uraziłam to sorry.... nic złego nie miałam namyśli .... Do lovekrove - miej odwagę i pisz pod swoim nickiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam do was pytanie. Dziś na wizycie gin stwierdził, że trochę skróciła mi się szyjka, ale jest twarda i zamknięta. Nic więcej mi nie powiedział. Czy powinnam się martwić??? Bo po tym co wyczytałam w necie to można osiwieć i zacząć siać panikę. Możliwe żeby skróciła się po zbytnim wysiłku fizycznym???? w niedziele mąż ze szwagierką wzięli mnie na zbyt długi spacerek i ledwo dowlekłam się do domu, czy to może być od tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
witam jestem tu nowa od półtora roku staram się o dziecko z moimi narzeczonym i nic nie dawno zmieniłam lekarza bo wcześniej lekarza mnie olał robiłam badanie TSH,FSH,LH,PROLAKTYNĘ,PROGESTERON wiem że mam problemy z progesteronem reszta wyników mam dobre biorę luteinę od 20 do 25 dc w czwartek idę na usg lekarz chce zobaczyć moje jajniki mam mieć monitoring kazał mi powtórzyć prolaktynę nie wiem czemu bo wynik mam dobry opisałam wam w skrócie co i jak mam nadzieje ze mogę się przyłączyć do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivkaaaa - napisz jakie miałas wyniki i w jakiem dniu cyklu były one zrobione .... Witaj poza tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
witam FSH i LH miałam robione 3 dc prolaktynę i progesteron 21 dc a tarczycę chyba 4 dc albo 5 dc prolaktynę miałam 11,2 norma 4-8-23,3 progesteron faza folikularna 0,2-1,5 faza owulacyjna 0,8-3,0 faza lutealna 1,7-27.0 progesteron mi wyszedł 0,68 od 5 miesięcy na luteinie wcześniej brałam od 16 do 25 dc ale lekarz kazał mi brać teraz od 20 do 25 dc bo nie wie kiedy mam owul dokładnie dopiero od następnego cyklu mam monitoring a mam cykle 30 dniowe to on mi mówił że owul mogę mieć między 17 a 18 dc tarczyca 1,5 normy 0,27-4,2 tamtych nie mogę znalez wyników wiem że mam dobre ale nie pamiętam ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×