Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

cos mi ostatnio przerw nie robi miedzy wpisami. a wciskam enter przecież. O, następna rzecz jakiej nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zora :-) Od jakiś dwóch tygodni Bartek tak często budzi się w nocy, że już nie daję rady...za dnia karmię go co ok.1,5-2 godziny, bo tak się przyzwyczaił, lekarka ze względu na ulewanie kazała karmić częściej, a po mniej...teraz i w nocy zaczął się bardzo często budzić, chyba nic go nie boli, bo pociumka trochę cyca i zasypia, odkładam do łóżeczka to się budzi i popłakuje...trzeba go ukołysać...niech już te pół roku mija...może jak zacznie podjadać coś więcej, to będzie lżej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora nie musialam sie dlugo prosic wcale zeby przyszedl do sypialni, wystarczylo podniesc sukienke do gory i powiedziec ze ide siepolozyc - efekty byly od razu :) a co do smietany to zalezy tezjakiej uzywasz ! wiekszosc jest do D*** ja uzywam albo tej z biedronki 18% albo taka z pomaranczowo-zoltym napisem a co do moich testow to wiecie co ? ja juz sama nie wiem, zaraz zeskanuje na kompa i wam pokaze.. bo aparatem strasznie niewyrazne zdjecia wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala- pisz jak najwiecej, czym wiecej piszesz na trudny temat tym bardziej rozumiemy jak sie czujesz, a to wazne by nie czuc sie osamotnionym w swoich uczuciach i smutkach, bardzo mi przykro z powodu Twojej wczesniejszej straty, pamietam, ze mojemu M o tym opowiadalam jak bylam w ciazy byl w szoku i bardzo mu bylo przykro, takie straszne historie sprawiaja, ze inni moga bardziej dbac o kobiety w ciazy i cieszyc sie swoim szczesciem- przynajmniej tyle :( poza tym wydaje mi sie ze warto mowic bo wtedy te " osoby, dzieci" zyja, tzn czym wiecej osob wie tym lepiej jak sie nie mowi to jakby te istotki kochane nie istnialy wogole bo tylko rodzice wiedza i cierpia- zamotalam troche, rozumiesz o co mi chodzi? Buziak! - zorka- dobrze, ze tak siostrze powiedzialas, co wykazala sekcja? Jak sie czuje siostra a jej M? Co do zabielania, ja najpierw woda plus maka potem smietana 18 i zawsze wychodzi wiec nie wiedzialam, ze to moze byc problem :)) Stararaczka-ja uzywalam testow z allegroo i bardzo wyraznie bylo widac kiedy owulacja, codziennieod ktoregos dnia byla ciemniejsza potem ciemniejsza niz kontrolna i gruba krecha, potem coraz jasniejsza- tylko 1 cykl sprawdzalam od 1 dc a nast cyklu juz nie bo nie dostalam okresu i teraz wlasnie karmie mojego od dzis 11 tyg synka !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguusi wlasnie mam te z allegro te zielone sa z allegro te niebieskie tez ale zielone wyrazniejsze. jak mozesz to popatrz na te fotki co wyslalam linki do nich i powiedz mi cyz ty tez tak mialas bo to troche dziwne jest dla mnie :D no i jak wspolzyliscie ? na hybuil trafil czy jak testy byly pozytywne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti- to niezle, czyli nie tylko ja jestem ledwo zywa :/ moj synek w dzien spi max 20 min a tak to sie nudzi i marudzi jak przy nim jestem to usmiech i radocha na calego, nawet 1 min nie chce byc sam, karuzela po chwili go denerwuje bo kreci sie tak samo :/ w nocy tez oststnio pobudka najpierw ok 1-2 a potem co 2,5-1 godz czym blizej ranka tym czesciej :/. Dziewczyny macie normy wagi dzieci ile w ktorym tyg powinny wazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka- jak bede przy kompie to zobacze bo teraz przez tel pisze. My zaraz po okresie co 2 dzien, potem przed owulacja i po codziennie a potem nagle mi sie odechcialo i brzuch mnie po prawej stronie- jak jajnik- bolal i nie chcialam juz zrobilam test 9,10,11,12 dni po owulacji i kreski 2 byly najpierw cien cienia potem troche ciemniejsze tego 12 dnia bylam u gin i jej pokazalam to pow ze sama nie wie czy widzi czy nie :) usg nie miala wiec badanie na fotelu i pow, ze cos tam sie dzieje jakby to miala byc ciaza, wyszlam czekalam na M zjedlismy, wracalismy w korkach z wawy i o tym mowilismy w domu pozny wieczor zrobilam znow test i byla o wiele bardziej wyrazna ze M powiedzial ze teraz widac ze jest ta krecha- a ciazowe najlepiej robic rano bo wieksze stezenie hormonu, a tu wieczor i taka roznica miedzy ranem a wieczoem, potem z kazdym dniem byla grubsza :), kupilam tych testow duzo jednych i drugich bo byly po 1 zl wiec stwierdzilam, ze jak ich bedzie duzo to nie bede sie stresowac ich uzywaniem wtedy gdy chce :) Moj synek usnal przy piersi, wstane to sie obudzi w ciagu 5 min :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no ja mam wrazenie takiego ciagniecia w prawyj jajniku moze to owulacja moze nei nie wiem juz sama a moze to oznaka zblizajacej sie @ bo jestem po odstawieniu luteiny.. testy owu juz sama nei wiem jak odczytywac.. juz sie pogubilam :D musze mojego do lozka zaciagnac wieczorem mzoe to owu sama nei wiem. ok to napsiz mi ja po 18 wroce vbo ide do pracy papa :) milego popoludnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii, siostra była po wypis wczoraj i tam napisane jest tylko ze śmierc wewnatrzmaciczna. Wyniki sekcji teraz przeniesli na czw-pia bo maja jeszcze łozysko zbadac. Ja tak podejrzewam zawal łożyska bo siostra jak była kiedys u mnie to uskarżała się na plamy przed oczami i niewyrazne widzenie a krótko po tym miała białko w moczu i była opuchnięta ale jej gin nic z tym nie zrobił. A przeciez groził jej stan przedrzucawkowy ( z tego co pisza w necie). Gin mówił ze jest wszystko ok. Ona miała wizyty tylko raz w miesiącu - nawet w ostatnich tygodniach ciązy :/ Siostra znosi to lepiej od jej chłopaka. Ten ponoc ma ostra depresje. Istnieje tez podejrzenie ze to wada genetyczna bo w jego rodzinie było mnostwo poronien i śmierci niemowląt (słabe serduszka). Nawet jego mama straciła 3-dniowe dziecko. Nie wiem już sama. Lekarzem nie jestem. Tak tylko gdybamy wszyscy. Okaże się po odebraniu wyników z sekcji. Jutro po raz pierwszy zobacze się z siostra od czasu jej straty. Bardzo nalegała bym po pogrzebie nie jechala od razu do domu tylko z nią posiedziała. Oczywiście tak zrobię. Widac potrzebuje pogadac z kimś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, a przewijasz Bartusia w nocy? Może jego budzi poprostu mokra pieluszka? Mój synus jest z tych dzieci które nie ,,informują'' o pelniej pieluszce! Sama musze sprawdzac. Fakt, że w nocy się przebudza, troche pomruczy i zasypia od razu.Wystarczy wtedy przewinąc go a śpi do rana spokojnie. staraczka, ja obstawiam ten 23dc jako piękny test. Więc dni płodne jak najbardziej były/są. Czekamy na wyniki zadarcia sukienki. BYła może zielona? Bo ten kolor przynosi tu szczeście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - jestem pelna podziwu ze tyle raxy w nocy go odkladasz, mi pozniej juz sie nie chce i budzimy sie na wzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora też o tym pomyślałam, bo ostatnio za "radą" z internetu, przestałam go przewijać w nocy...że niby ma lepiej spać, bo nie będzie się wybudzał...no chyba, że kupę zrobi :-)... trzeba wrócić do przewijania i zobaczymy co będzie... Agusii na początku odkładam, a potem śpi ze mną :-) jak jesteśmy sami, czyt.tatuś w drugim pokoju :-) we troje ciasno, boje się, bo ostatnio się przebudziłam prawie na Bartusiu, albo go szukam pod kołdrą jak jest w łóżeczku :-) Kurcze, rozmawiałam z koleżanką, ma miesiąc młodszego synka i jej śpi pięknie całą noc ( karmiony mm ), sam zasypia, nie czuje, że ma dziecko...ehh... Love, Love, gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja tez z początku dawalam swojemu przespac cała noc ale potem to pupa robila się czerwona i pielucha była dosłownie odcisnieta na niej. Dlatego tez gdy sie przebudzi to go przewijam bez wzgledu na to ile jest w pieluszce. Choc przyznaje ze czasami tak mi sie nie chce :P ale wiem że musze. Tylko wtedy nie przecieram wilgotna chusteczką tylko papierowym ręcznikiem bo by mi się całkiem rozbudził. A z rana robimy toaletke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nie mam dylematu przevierac w nocy czy nie , budzi nas placz, ze pora jesc, zawsze przed jedzeniem przebieram bo potem to by i tych 20 min nie pospal. Potem jak mam pobudki co ok 1 godz to przewijam co 2 raz czyli co jakies 2 godz. Beti- tez tak mialam- straszny stres a maly w lozeczku spi :) jak razem usypiamy to ja sztywno spi i reka obejmuje synka bo boje sie ze gdzies sie przemiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora u nas pupa ok, dlatego pozwalałam sobie nie przewijać. Agusii, my przez pierwsze 4 miesiące zawsze przed karmieniem przewijaliśmy...teraz dopiero niedawno przestaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora niestety czarno biala. wlasnie zrobilam test kreska jest duuuzo bardziej niewidoczna w porownaniu z ta z rana i ta wczorajsza.. myslicie ze to owu ? przeciez ten test z rana i z 23 dc nei byly wcale mocniejsze od kontrolnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti,a ja mam juz to gdzies.Julka ma 10 miesiecy prawie i spi ze mna od 29dnia zycia,z przerwa na 10dni.budzi sie,jeczy,rozkrywa sie,wierci....wygodniejj jest mi jak mam ja pod reka...wyspie sie pewnie jak drugi dziecko przestanie ze mna spac...probowalam dawac cienkie mleko,woe,by oduczyc jesc w nocy...niemal sie udalo-poszlam do pracy i dooopa-musze dawac kasze z mlekiem bo bedzie placz,a przed snem je dobre 200ml gestej kaszy....tlumacze t sobie tym,ze w ciazy sie balam o nia i wogole latwo ja wystraszyc (moj maz jest taki ze nie slyszy jak lub nie widzi jak ktos idzie,wg skrada sie....a ja jestem mistrzynia w zaskakiwaniu ludzi wogole ).moj kochany zieciu Mikolaj juz spi osobno, w drugim pokoju i tylko moge pozazdroscic Love spokoju wlasnie zachciala jesc o 2 ,obudzila mnie i tak sie bujam aLove moze byc roznie odstepna-nie ma jej w domku, wczasuje sie pod gruszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,a moze zmien pieluche na noc,tzn.innej firmy.my uzywamy pampersa niebieskiegi czy zielonego i na noc1starczy,rzadko puszcza,zazwyczaj jak krzywo zaloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pieluch to się zgadzam, jak założę pampersa to wytrzymuje całą noc i jest z pupą ok jak mały wstanie. Dzisiaj kończę 26 lat:) Wyczarowałam ciasto i czekam na gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana solenizantkę :-) wszystkiego najlepszego Gosiu, spełnienia marzeń i dużo zdrówka. A na ciasto ja chętnie bym wpadła, właśnie za moment będę piła kawkę :-) My też używamy tych zielonych pampersów i dają radę. Dziś Bartuś był grzeczny w nocy, położyłam go później niż zwykle, bo o 20.30, pospał w dzień 2,5 godziny to dał radę posiedzieć dłużej ( z reguły przed 20 już spi ), obudził się 1.15, bez płaczu, tylko bawił się kocykiem, najadł się i nie zdążyłam zmienić pieluchy bo usnął :-). Druga pobudka 3.40 - znowu bez płaczu, leżał sobie i bawił się kocykiem - jedzonko, zmiana pieluchy i koniec spania, godzinna przerwa... zasnął ok.4.40, a wstał ok.6. Pobawił się i znowu śpi od 7.30 :-) Najważniejsze że bez marudzenia w nocy :-) Reasumując, tylko go sobie rozbudziłam tą zmianą pieluszki... Staraczka, a nie powinno się tych testów robić o stałej porze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasraczkaa
beti robie ok 19 zawsze wiadomo ze dokladnie o tej samej nie dam rady bo do 18 pracuje, ale teraz jak sie ciemniejsze kreski pojawialy to robilam z rana o 10:40 i wieczorem ok 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti robie ok 19 zawsze wiadomo ze dokladnie o tej samej nie dam rady bo do 18 pracuje, ale teraz jak sie ciemniejsze kreski pojawialy to robilam z rana o 10:40 i wieczorem ok 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×