Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość Olivkaaaaaa z Olejem
Wanda gratulacje kochana zora masz rację z tymi lekarzami ten jak na razie profesjonalnie do tego podszedł mam nadzieje że mi pomoże chciała bym przed ślubem zajść w ciążę a do ślubu jeszcze 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia - gratulacje !!! Dasz sobie radę a - jak pisze Beti - później to sama zaleta - dzieci odchowane i znowu w pieluchy sie nei będziesz ładować... Bedziemy trzymać za WAs kciuki :))). Oliwka - zaczynanie od monitoringu to dobry krok.... gin Twój to rzeczywiście pewnie jest dobry ... życzę szybkiego zafasolkowania i duuuuużżżej sukni ślubnej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie będziesz się ładować w pieluchy a nie ładować :). Ty pewnie już od dawna w pieluchy nie ładujesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona przyszła mama
kobietki kochane pomóżcie mi. Czy to normalne że we wczesnym etapie ciąży szyjka macicy strasznie odstaje od ścianki pochwy i jest "spuchnieta" a na środku wyczuwam dziurke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda- gratulacje takiego cudu :) mam nadzieje, że będziesz miała pomoc przy dzieciach aby było Ci łatwiej, ale dla dzieci potem lepiej jak mała różnica wieku. A jaka będzie ta różnica u Ciebie? Dasz rade, musisz nam tu wszystko pisać co i jak będziemy wszystkie przeżywać :) Dasz rade, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerażona ... - nie wiem jak z odstawaniem ale ze spulchnieniem to normalne - to samo wargi sromowe i pochwa - wszystko jest rozpulchnione. A ta dziurka to ujście do szyjki - tamtędy wyjdzie dzidzia :). Jak czujesz się dobrze to oznacza, że z szyjką jest ok. Relaksuj się i staraj tam nie grzebać bo to zwiększa ryzyko infekcji a w ciąży ciężko się ją leczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
witam kobitki :) ja w pracy jestem mam przerwę to wpadałam dziś mam 27 dc ale nie liczę na nic w tym miesiącu bo nawet nie wiem czy owulka była niby tak ale monitoring dopiero zaczynam ;) poczekam do czwartku jak nie dostanę okres to w czwartek z samego rana testuję przed wizytą u gina to będzie 30 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
słyszałam właśnie o tym w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
korci mnie zrobić test ale wytrzymam do czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Kochana takie rzeczy dla dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja małej od czasu do czasu kupuje obiadki babydream jak jestem w Rossmanie, masakra jakas:(:(juz nie bede jej tego dawać!!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Kochana takie rzeczy dla dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja małej od czasu do czasu kupuje obiadki babydream jak jestem w Rossmanie, masakra jakas:(:(juz nie bede jej tego dawać!!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Co słychać kobiety ? Meldować się po kolei, bo coś tu pusto ostatnio. Wasze dzieci lubią marchewkę ? :-) Bartusiowi na razie nie bardzo podchodzi...te miny przy jedzeniu są bezcenne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
pustki tu u was są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivkaaaaaa, testowałas juz? :) Kala, ja mam balsam na rozstepy baby dream ale napisali ze tylko w tych płynach jest bakcyl. Beti, u nas tez ciezko bylo z marchewka. Ale najlepiej mu wchodzi z innymi warzywami, w zupce.. Love, jestesmy po kolejnej wizycie w porad.rehabil. - tym razem babka stwierdziła lekką sztywność karku. Kazała robic tak jak ostatnio; trzesc pupka na brzuszku, nosic przodem do swiata (,,mądra'' jest a ja z ledwoscia go uniose w ten sposób) i dodatkowo kazala delikatnie masowac szyjke wzdłuz kości. Tez mi rady. Za miesiac znowu wizyta trzyminutowa. Pytała co mały potrafi - pewnie myslała ze jakis opozniony czy cos bo zadawała pytania typu: czy podnosi przedmioty, co potrafi, czy jest obureczny itd. Ja sie powiesze! Czy on sie w koncu naprostuje???? :( Ostatniomam tez stresa bo w nocy musze go doglądać - śpi na brzuszku buzią w podusi. Mało zawalu wczoraj nie dostałam na jego widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivkaaaaaa, w czwartek testujesz :) Mam ostatnio problemy ze zrozumieniem słowa pisanego :P Każdą by korcilo hehe. Ja nie raz testowałam wczesniej z niecierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, chodziło o lekką sztywnosc mięsni karku :P ale Ty na pewno bys zaczaiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora my jesteśmy zapisani do poradni rehabilitacyjnej na 25 października, bo pediatrze się wydaje, że ma to wzmożone napięcie...zobaczymy. Co do marchewki, wczoraj wieczorem wymieszałam z kaszką manną i zjadł, m mu dawał i jakoś im poszło :-) Kupiłam też marchewkę z jabłkiem, może mu posmakuje. Strasznie powoli ten ząbek rośnie, jak długo jeszcze nim cały wyjdzie ? :-) Wanda jak się czujecie ? Netta, co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy dwa ząbki i na razie cisza. Teraz mały mruczy w wózku i chyba będzie spać, oby chociaż na pół godziny, bo już nie mogę patrzeć na oczy, sama sie zaraz położę. My wczoraj jedliśmy pierwszy raz buraka, mały był zachwycony tą nowością i o dziwo nie skończyło się na upapraniu wszystkiego dookoła. Julitek jak u Ciebie?? Wanda - gratuluję i dużo zdrówka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, no własnie mnie tez zastanawia to kiedy i u nas pojawi się ząbek. A u was to napięcie się czyms jeszcze objawia? U nas widac ze mały lekko pochyla się na lewą str ale jeszcze nie siedzi wiec moze tak byc. Za to gdy lezy na brzuszku widac dokładnie ze wygina tułów :( Preferuje lewa str i czesto tak układa głowke. Na szczescie w prawo tez tak robi ale duzo rzadziej. Martwie sie. Love, mogłabys podpowiedziec jak jeszcze z nim cwiczyc? Oczywiscie chodzi o takie cwiczenia na codzien. Takie dla tępych ludków jak ja :P Zebym nie zaszkodziła i umiała je wykonac ;) Narazie masuje mu szyjke, cwicze podciaganie do pozycji siedzącej, na pleckach poprawiam mu co chwile główke na wprost, naklaniam do czestego odwracania główki w prawa str (tą zdrowa) i troszke nim kulam na boczki. Staram sie go nosic przodem do swiata ale anemiczna jakas jestem i długo tak nie wytrzumuje ze strachu ze mi sie wyslizgnie ale biore malego na kolana i opieram o mą płaską klate - to tak jakby to samo co takie noszenie. Vilia, Ty chyba tez masz doswiadczenie w tym? Doradz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
hej kobitki wczoraj testowałam ale jakiś felerny test miałam nie wiem o co chodzi tam gdzie miały być kreski zrobił się różowo ale byłam zła a kupiłam ten pre-test niby taki dobry :) bo mierzyłam tempo miałam 37,1 a wiem że przed @ spada dziś 29 dc nadal nie mam @ nie czuję się jak bym była w ciąży nie mam żadnych objawów jedynie trochę syfków mi wyskoczyło na czole jestem zła z tego powodu bo nie miewam trądziku bardzo rzadko coś wyskakuje robię sobie maseczką z drożdży lepsza niż nie jeden drogi krem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka, musisz kupic kolejny. Ten widac byl wadliwy. Myslałam o Tobie rano :) Tak myslalam ze nie wytrzymasz do czwartku :D Czekamy na wyniki kolejnego testu ;) Love, Vilia - poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 jestem coraz większa ;) małe kopie coraz mocniej. W weekend tak szalało wieczorem, że nie dało mi zasnąć. Poza tym strasznie męczy mnie wieczorami zgaga, a w nocy jak się obudzę to wręcz chce mi się wymiotować. Najgorsze, że nic na to nie pomaga :( Jest tylko trochę lepiej jak wieczorem napije się mleka. Teraz z niecierpliwością czekam na USG połówkowe, mam je za tydzień w środę. Dumny tatuś twardo się na nie wybiera i nie może doczekać się kiedy zobaczy wreszcie malucha. Zresztą mnie też zżera ciekawość jak tam maluch rośnie i czy będzie chciał pokazać co ma między łapinkami. M nie da na razie wybrać imienia, bo uparł się że dopiero jak będziemy znać płeć coś wybierzemy. Poza tym uparł się, że ma być tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora pediatra na ostatnim szczepieniu chciała małego pociągnąć za rączki do siadu, a on wygiął się w łuk i miał zaciśnięte piąstki. ..w domu m z nim próbował i od razu ładnie siadał, więc tak szczerze, to te jej objawy tak nie do końca chyba na to wskazują...ale dla pewności pójdziemy sprawdzić u specjalisty. Co do ząbka to radość mieliśmy jak nie wiem, smarowałam małemu co jakiś czas żelem, bo wpychał te łapki do buzi i się denerwował, a tu nagle, bach, coś drapie po palcu :-) jest go już ok.1mm, taka falbaneczka :-) A my się z mamą zastanawiałyśmy co on taki od tygodnia marudny był, tylko na rączki, niczym się na dłużej nie zajął, budził się bardzo często, jak Wam jakiś czas temu pisałam... A ostatnio, jak leży na brzuszku, to potrafi pokonać małą odległość do zabawki, czołga się :-) podkula nóżki i się odpycha i sunie do przodu :-) Olivka rób szybko drugi :-) Netta chyba pomiędzy nóżkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta kochana o rany jak przeczytalam o twojej zgadze to zaraz mi sie przypomnialo jak mnie calutka ciaze meczyla najwiecej wieczorem i w nocy bez reni tego owocowego nie dalo rady wytrzymac bo mleka pilam na potege i pomagalo na krotka chwile a mleko tylko zimne prosto z lodowki. Za to teraz mleko pije tylko do kawy. Moja gwiazda spi ja tez dzis do 10 pospalam maz dzis w domu zajal sie mala od 7.30 a ja moglam pospac :) Własnie wypilam kawe i jakos lepiej :) Musze glowe umyc a mam lenia ale zaczely mi sie wlosy przetluszczac o wypadaniu nie wspomne pelno moich klakow wszedzie doslownie wszedzie. Teraz pytaie do mamusiek ktore piersia karmia tez macie wrazenie "pustych cycow" jak karmie mala to mam wrazenie ze mam puste cyce i sa takie miekkie i jak flaczki sie jeszcze troche zrobia ale niby mala cos je bo slysze jak polyka i nieraz jej sie uleje., lecz czasami moja dokarmiam mm ale staram sie malo jej dawac butli by mi pokarm nie zaniknal tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa ja na szczęście na razie nie mam tego problemu. Na szczęście, bo mały nadal z butli nic nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
zora85 jutro przed wizytą u gina zrobią do gina mam na 13 godzinę więc zdążę :) powinnam dostać normalnie okres bo biorę luteinę a wiem że jak sie nie jest w ciąży to wywołuje @ nie wiem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka - jak bierzesz luteine to tempka będzie wysoka od luteiny :). No i puki jej nie odstawisz to @ nie przyjdzie ... Zorka - czyli próczy wyginania w bok mały wygina się tez do tyłu - tak to zrozumiałam... u nas to wygięcie do tyłu było największe. Jeśli tak to noszenie na fasolkę :) - czyli tak by gówka była w przegubie łokciowym trochę przyparta do klatki - wtedy rozciągasz mięśnie karku .... Absolutnie nie podnosić dziecka na wznak za rączki - to tylko lekarz możer - poza tym w ten sposób wzmacniasz my mięśnie karku .... jak podnosisz Alanka z płaskiego np przewijaka to pierw obróć go na bok - pood główkę włóż swój łokieć i przerzuć jego cięzar na tą rękę - jak znajde filmik to wkleje .... Możesz go kłaść w foteliku - rozciągniesz mięśnie karku lub na lezaczku. Jak coś mi się przypomnio to napisze. My ćwiczyliśmy motodą vojty ale jeśli Alna ma mało spięte mięśnie to za mocne dla niego ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×