Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

bardzo niski progesteron niestety ... a kiedy robiłaś te badania? Przed rozpoczęciem brania luteiny? Czasami jest tak, że progesteron jestniski jak prolaktyna jest wysoka. A badałaś prolaktyne z obciążeniem? Bierze się tabletkę i czeka godzinę na wynik - wtedy może wyjść wysoka prolaktyna utajona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
progesteron robiłam w maju przed braniem luteiny nie nie robiłam z obciążeniem ale jutro mam odebrać wynik prolaktyny jak wyjdzie znowu w normie to chyba nie trzeba robić z obciążeniem widzę ze ma luteina pomaga mam normalne krwawienie wcześniej był bardzo skąpe same plamienia i tyle i teraz mam dużo śluzu płodne wraz z śluzem kują mnie jajniki wtedy może być owul ale nie wiem tego jeszcze wcześniej przy takim niskim progesteronie to nie było owul na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
i prolaktynę robiła razem z progesteronem w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno czasami wychodzi normalna prolaktyna ok a ta z obciążeniem jest wysoka. Chociaż rok temu gin mówił mi, że już odchodzi sie od robienia prolaktyny z obciążeniem. MOżesz wspomóc się magnezem z wit b6 - działa pozytywnie nie niedomogę lutealną :). Jak będziesz znała wyniki prolaktyny to daj znać. A jak będziesz badać progesteron to chyba bada sie go jak nie bierze się luteiny - bo wiadomo, że wtedy będzie wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
na razie nie będę badać progesteronu mam do końca wybrać luteinę i wtedy zbadam dam znać na pewno biorę magnez kwas foliowy wapno żelazo ;) a ty długo się starałaś miałaś jakieś problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam krótko ale za pierwszym razem poroniłam - właśnie ze względu na niski progesteron ... Ja brałam baaaardzo dużo mg i wit b6 - przeczytałam taki artykuł jakiegoś amerykańskiego naukowca, że wspomagają one działanie ciałka żółtego, które to wytwarza progesteron ... podając luteinę leczysz skutek nie przyczynę .... no i brałam, brałam aż 4 miesiące i progesteron z 9 wzrósł do 17 więc sporo - i wtedy zaszłam za pierwszym razem a teraz właśnie położyłam spać Mikołajka, który nie lubi owoców :) i płacze jak ma je zjeść :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
łykałam magnez z witaminą B6 jeszcze przed zbadaniem progesteronu brałam i nic nie pomogło mi :( dobrze ze się długo nie starałaś zazdroszczę i współczuję z całego serca poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może luteina pomoże, skoro już nie ma plamień to dobry znak. A ile jeszcze musisz ją brać? Kiedy badania? Czy w trakcie brania możesz się starać czy musisz wstrzymać aż się wszystko wyreguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
mam brać 5 miesięcy jeszcze do końca opakowania tak mogę się starać o dziecko w następnego cyklu mam monitoring w czwartek mam usg dopochwowe lekarz chce zbadać moje jajniki badanie progesteronu mam zrobić jak przestanę brać luteinę teraz mam 21 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że bedzie monitoring - ja właśnie dlatego zaszłam za pierwszym razem -= gin wyznaczył godzinę i udało się. Czyli monitoring będzie już na "czystym" cyklu - bez Luteiny - dobrze rozumiem? Jak chcesz poprawić śluz to bierz wiesiołek od 1dc do owulacji. Monitoring wyjaśni wszystko - czyli w tym monitorowanym cyklu możesz się też starać - czy masz sprawdzić progesteron po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej ,,do lovekrove'' - ja również nie widzę nic złego w tym co Love napisała. Może przeoczyłaś fakt że Wanda, owszem starała się długo o ciąże ale w końcu w nią zaszła i ma dziecko, a teraz test wyszedł jej pozytywny i to mogło wywołać szok dlatego bo Wanda się tego nie spodziewała i pewnie nie planowała kolejnego dziecka teraz. Wyluzuj.. Wandę tu każdy uwielbia. To nasza kochana panikara i nerwusek ;) a Love ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie - zawsze służy dobra radą :) ---------------------------------------------------------------------------------------- A u nas znowu obserwacja dziąseł. Górne są spuchnięte i mały za Chiny nie pozwala ich dotykać. Zobaczymy co dalej. Może w końcu ujrzę upragnionego kiełka w jego słodkim pysiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytałam ze dziecko może mieć spuchniete dziasła a zabek wychodzi po 2-3 miesiącach od opuchnięcia. Az tak długo to trwa? Przypomnijcie jak to było u was. Wiem że kiedys pisałyście ale nie pamiętam :P Gapa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
do tej pory ząbki szly bezproblemowo,ale teraz idzie gorna lewa 4 i dziaselko od 3tyg jest spuchniete i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
nie luteinę będę brała nadal nie potrzebuję wiesiołka mam dobry śluz teraz :) tak mogę się starać a progesteron na razie nie będę sprawdzać mam chyba do końca barć luteiną w sumie muszę się go zapytać dokładnie mówił mi kiedy mam zbadać progesteron zapomniałam wiem że się leczy 6 miesięcy więc teraz 5 miesiąc biorę to jeszcze jeden powinnam brać widzę że się znasz na tym to dobrze że jest tu ktoś kto dobrze doradzi i podpowie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asiu :* Wiem, że przeżywam jak świnia okres :D Ale maly jęczy mi przez sen, wydłuzyły sie pory jedzenia i psychicznie mnie wykańcza - az taki marudny jest i drazliwy. Czasami go nie poznaje. Maly diabełek się z niego zrobił od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na mysli ze robi sobie większe przerwy między karminiami. A jedzeniem mi pluje, nawet mlekiem. Bierze łyk i wypluwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
dla mnie najbardziej meczca J.byla w 7-8mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
domaga sie innego am...moja ma w głebokeij d-e kaszke i mleko-ona chce zupke,chlebek,rybke,owoc,paróweczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda ojejka gratulacje! :* poczta dziewczyny,jeśli kogoś pominęłam pisać prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Jakie długie włosy ma Tymek!!!!!!!!!!!!!!!!!! śliczny chłopaczek :) Wanda,daj znac czy potwierdziły sie Twoje przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dopiero do kompa sie dorwalam. witam nowe kobietki :) a tak w ogole to wiecie co ? caly czas robier te testy owulacyjne i dzis wyszla mi ta druga kreska o wiele wyrazniejsza niz przez 3 ostatnei dni i teraz nie rozumiem.. moze owu dopiero bedzie ? 31 dc dzis ale mam nieregularne wiec nei wiem.. gin stwierdzila ze owu mogla byc 24 dc wiec tydzien temu nie wiem co o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WANDZIU:):) Tak czy siak będzie dobrze, no stres:* dzieci to dla Nas największy dar:) buziole:*...też bym chciała drugie ...kolejne dziecko, ale w Naszej sytuacji to raczej niemożliwe.....przynajmniej teraz:( MY dziś po szczepieniu, wszystko oki, mała dzielna jak nigdy, ostatnimi dniami wcale nie ryczy:P w dzień, non stop gada, piszczy, pluje, mam taka radoche z niej że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie jak pisałysmy ze nie lubimy gdy dotykają nam brzuszki ciążowe? Teraz przeszlo na dziecko. Gdy ktos podchodzi do nas na ulicy to zaraz łeb wtyka (dosłownie) do wózka i dotyka mi dziecko. Nie cierpie tego :/ Znajoma sie ostro przeziebiła, jej dziecko zapalenie ucha i katar ze hey a ona mi dziecko dotyka. Ci ludzie nie myślą?! Jeszcze gdyby to był ktoś z kim widuje sie na codzien ale nie - jest sasiadka którą widuje sporadycznie a ona wita sie z małym jakby z nami mieszkała (na szczescie go nie całuje) a potem jest oburzona bo dziecko zaczyna płakac na jej widok. Swojej winy w tym nie widzi tylko zwala na pogode, zabkowanie, zmeczenie.. Ja wy reagujecie w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
staraczkaa widzę że też się starasz dobrze wiedzieć że nie jestem sama długo się starasz i czy masz jakieś problemy ja dziś odebrałam wyniki prolaktyna w normie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam po dlugiej przerwie u mnie wszystko po staremu dalej sie staram ale nie naciskam siebie bo to zle wrozy. Chcialam sie zapytac o testy owulcyjne otoz mam 7 pazdziernika wycieczke do turcji wniedziele robilam jedna kreska nawet nie wyszla a dzis zrobilam wyszly 2 kreski i mam pytanko czy testy stwierdzaja owulacje zblizajaca czy moge ju byc w trakcie owulacji wiec niewiem czy moge brac lutke od 20dc i nie zaklloce se owulacji bo @przychodzi mi wdzien wylotu anie chcciaabym miec @ na wyciecze dlatego pomyslalam ze jak wezme dzien szybciej niz zwykle lutke nic sie nie stanie a nie chcce zaburzac owulki a @ miec na wycieczce chyba mni rozumiecie prosze doradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, testy pokazuja zblizająca się owu. Na 24-48 godzin przed. Ale nie czekaj tez ze staraniami do tego czasu tylko staraj sie od dwoch kresek bo jak wiesz, plemniki moga sobie w Tobie poczekac do owu. Udanej wycieczki szczęściaro. Ja nie pamietam, kiedy miałam udane wakacje czy fajny wyjazd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek testy owu wykazują ze owulacja sie zbliza jesli sa dwie ciemne kreski to mniej wiecej w ciagu 24-36godz moze wystapic owulacja u mnie bylo tak ze jak pojawial sie pozytywny test owu to następnego dnia (mniej wiecej 24godz pozniej) juz bylam po owulacji. Zora ja tez nienawidzę jak mi ktoś sie gapi do wozka i dotyka małą. Rozumiem osoby ktore znam ale osoby ktore znam tylko z widzenia albo ktos obcy to juz mam nerwa. Najbardziej wkurzaja mnie inne dzieciaki co pchaja raczki do wozka i ich mamuski co im na to pozwalaja wiec jasno daje do zrozumienia ze nie pozwalam takiego zachowania. Kiedys w przychodni jakies dziecko ok bylo ciekawe dzidziusia wiec pozwolilam zerknac ale inna matka wziela swojego malucha i centralnie podeszla do wózka i "zobacz jaka dzidzia" wrrr Wozek mi upapralo to dziecko! Dziewczyny poczta poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivkaaaaaa z Olejem
staraczkaa a te nieregularne cykle masz przez hormony bo ci szwankują ja wcześniej zanim nie brała luteiny pomimo niskiego progesteronu dostawałam @ albo co 28 dni albo 30 dni teraz mam 30dc mi luteina pomogła i to bardzo ja biorę raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starania bede tak czy owak ale jak tyle miesiecy sie nie udalo to tym razem bedzie tak samo wiec nie chce zaburzac owulki moze sie uda ale nie mysle o tym.Chce tylko przesunac @o jeden dzien szybciej zawsze bralam lutke 21 dc lub 22dc a teraz chce 20 dc wziasc tylko sugerujece ze niemam nic se mieszac dzis jest 18 dc a testy mowia ze sie zblizza i jak wezme ta lutke 20dc to se zakloce owulke niechce jej chociaz w tym zaklocac mimo tego ze juz pewna nie jestem czy mi sie wogule uda zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×