Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Kalę trzeba tylko za fraki przytargać tutaj :))) Ale jak Zora jest to i kala zaraz będzie :))) - taką mam nadzieję, Monia aaaaa123 - Asia Ty masz z nią kontakt - spytaj gdzie ona sie podziewa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora :) alergia? poki co mam wysypkę,ale wiem,ze po fenku z isopkiem :D faktycznie mam dojscie do Moni! na meilu ogólnym ciążowego - juz ją ściągam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam bo tęsknilam za wami głupie rurki ;) I tak bym pewnie was czytała, a mail od Asi mnie ośmielił więc jestem :) Przyjmiecie z powrotem córke marnotrawną?? No i gdzie ta Kala i mooniaaa? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia już dostała meila, do Kali moze właśnie Ty Zora napisz lub Lovekrove przez fotosika...ale Beti już wstawiła pod jej wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka moze mi dziewczyny powiecie czy mam jakies szanse w tym cyklu zajsc jesli pechezyk we wtorek mial 13 mm i lekarz prosila nie wspolzyc przez 3 lub 4 dni bo moze podrosnac a jest problem bo mam od 20 dnia cyklu brac luteine o dzis jest 18 dc czy mam szanse miec jutro owulke i czy jak wezme luteine to juz nie bede miala owulacji prosze o rade bo jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! To i ja się tu przenoszę :D vilia, ja Ciebie doskonale rozumiem, siedzę sama z synkiem (mimo, że niebawem skończy półtora roku to mówi na razie tylko w swoim dialekcie ;) więc nie pogadam), M wraca bardzo późno, zazwyczaj nie mam samochodu żeby się wyrwać gdzieś i autentycznie czasem wariuję i dola łapię. Powtarzam sobie jednak, że to wszystko minie, dzieciaki trochę podrosną (skończą się drzemki w ciągu dnia) i będzie łatwiej, będzie można z nimi pogadać, podjechać tramwajem do kumpeli, iść do ZOO itd. :) netta. ja zaszłam w ciążę pomimo wysokiej PRL po obciążeniu i kilkudniowych plamień przed @ więc głowa do góry! To nie magnez a konkretnie witamina B6 jako inhibitor prolaktyny pomaga na plamienia ale warto ją łykać wraz z Mg. Próbowałaś łykać B-Complex z dawką B6 100 mg (małe dawki nie pomagają)? Mi to strasznie pomogło! Plamienia się skróciły zamieniły w zabarwiony sluz, który nie brudził wkładki, w 3 cyklu z B6 zaszłam w ciążę (starania dzień przed owulacją czyli w najpłodniejszy dzień cyklu). Dodatkowo warto łykać witaminę E, C oraz koenzym Q10 i L-karnitynę (łykałam też witaminy FertilCare dla starających się). Zobaczysz, i Ty niebawem ujrzysz na teście 2 kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek - pęcherzyk rośnie od 1 do 2 mm na dobę. Sobota, niedziela, poniedziałek - ciężko powiedzieć coś bardziej konkretnie - owulacja to co cykl loteria :). A mierzysz temperaturę -byłoby łatwiej? Lutka wzięte ok 1-2 dwa dni przed owu nie powinna jej zakłócić - ale czy to prawda to nie wiem. Dziwnie ci ta gin doradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, faktycznie Ci się ten cykl wydłużył. Jesli pecherzyk urosnie to myśle że nie prędzej jak w sobote powinna być owu. Ale będziesz miała usg na potwierdzenie przebytej owu czy może jeszcze ,,przed'' jest szansa. Ja ostatnio wzięłam luteine 2 dni po owu więc może wez swoją w poniedziałek?? Tak jak pisała lovekrove, pecherzyki rosną 1 do 2mm na dobe. Jesli Twój rosnie książkowo to myslę że w sobotę bedzie owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, :((( Jestem po wizycie u gina i 10dc, a mnie nie ma nic normalnie echo, owulacji brak ale z clo się chce wstrzymać bo mam dobre endometrium, a clo może to zakłucić, nie wiem o co mu chodziło. Zapytałam się to co dostane na to aby owulacja była, ponieważ dufaston jest na druga faze a nie na owulację. Normalnie załamka, jak nie to clo to co???, o femarze nie słyszał. androcur może tak, ale w 30dniu cyklu robić betę.Nie zajdę w tą ciąże kur** od patrzenia sie na niego. Cycki opadają !!! Dziś kupie sobie wino i sie zaleje, uciekam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zorka - nareszcie :-) Anirak no w tym cyklu to na clo za późno, ale następny to ja bym na Twoim miejscu brała. Co z tego że wpływa na endometrium ( ponoć tak jest ) jak bez niego nie ma owu ? Na endo można brać inne leki, np. ja brałam estrofem, ACC, ginka też mówiła że czerwone winko pomaga i orzechy :-) W cyklu w którym zaszłam w ciążę nic nie brałam i samo urosło bardzo ładnie, a clo było oczywiście. Nie ma reguły - loteria :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anirak - nie poddawać się !!!!! Brać clo - jak radzi Beti - tutaj są conajmnie 2 ciążówki po clo - to dowód, że clo zmienia życie :))). Nadzieje mieć i nie poddawać się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, powiedz ginowi że chcesz clo!! A jak odmówi, idz do innego. Clo wpływa na endo ale nie tak od razu i nie u każdej. Co on za głupoty wygaduje?! Upieraj się przy swoim zdaniu!! A jak się gin uprze to znajdz innego. Napisałam do Ciebie na maila, przeczytaj i sama oceń że nie ma co się poddawać. Trzeba walczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Kochana Ma:) Jestem jestem:* Z Marysieńką wszystko okej!:) Miała sprawdzoną dokładnie główkę i położenie.Waży 1,5 kg:)i 43cm:) Jak nie czuję ruchów to mam zjeść sobie batonika:) Widziałam Moją Niuńkę CAŁĄ:)taka skulona coraz mniej miejsca ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) najważniejsze,że wszystko ok:) a cos mowila na temat szyjki i kanału w miednicy, bo troszke sie tym stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×