Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

katiaa, wysłałam Ci jedno na którym jestem sama a drugie z wesela z mężem. Masz zabujcze oczka. Co druga to ładniejsza a ja taka zwyczajna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem wejdę bo jak zwykle do sklepu muszę śmigać :( a mąż niedługo wraca i lepiej by lodówka nie była wtedy pusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
A ja sobie własnie zakładam nowego maila bo też chce mieć Wasze zdjęciaaaaaaaaaaa:):):) proszę napiszcie jeszcze raz Wasze maile:) niedługo podam mojego;) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
kala85_kala85@tlen.pl no już mam:) proszę o fotki:) i Wasze maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkim juz poslalam zdjatka :-). Dzis sie scielam i moje wlosy juz nie sa takie dlugie :-/ za duzo troche obciala, no ale moj mąż mowi ze ladnie hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesle wam dwa zdjecia i doradzicie mi jak sie sciac? NIby zapuszczam wlosy lecz juz mnie wnerwiaja i wracam do krotkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
a mam jeszcze jedno pytanie ktore mnie zastanawia czy jak jutro albo dzis bede miala owulke tzn czy przy braniu clo musi byc zawsze zastrzyk pregnyl bo ja tego nie mam i boje sie strasznie ze mi nie pekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riolek ja nie mialam zastrzyku bralam same CLO nawet monitoringu ie mialam. A dziewczyny poczta poszla. Tu sie zrobilo cicho bo zajete meilowaniem ?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mnie trochę dół puścił. Zajęłam się wczoraj robieniem marynowanych pieczarek więc nie miała czasu myśleć. Dziś zaś naszło mnie na pieczenie więc pół dnia z głowy - zrobiła roladę z kremem waniliowym i tiramisu na ciemnym biszkopcie. Plamienia niestety nadal są, są mniej intensywniejsze niż w ostatnim cykl, ale i tak są. Teraz są koloru różowego, a nie brązowego. Mam ich serdecznie dość, zwłaszcza tego że przez nie zużywam wkładki w ilościach hurtowych. M twierdzi, że powinnam myśleć pozytywnie, ale jak to robić jak ciągle jest tak samo a nie lepiej. Szczególnie jest mi przykro jak słyszę, że znowu ktoś wśród znajomych będzie miał dzidzie. Na ulicy zaś widzę same kobiety w ciąży lub z wózkami, a serce mi pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety lece sie polozyc zajrze jutro do pracy dopiero na 14 ide wiec cale przedpoludnie wolne. Papa Netta daj sie przytulic bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Katia nie pokazuj takich fot męzowi no weź :):) ja mailuje sobie sama w domku, to nie jestem o Was zazdrosna hehe, mój nic nie wie nic nie widzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już też piję mleczko:) Niunia strasznie buszuje w brzuchu aż mnie cały boli,a przecież tak malutko miejsca już tam ma. Jutro ma przyjść wózek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Netta daj trochę tiramisuuu, am mi ślina poleciała. Nie poddawaj się, najważniejsze jest pozytywne nastawienie:* Właśnie byli u mnie kominiarze z kalendzarzem, teraz będę śledzić tygodnie na papierze i imiona...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. cały dzien siedzialam z otwarą poczta i forum i pisałam prace. mam 3 do odpekania na zaliczenia na podyplomowce, potem poszłam sobie i zaraz znów zmykam , bo mężuś zarazz przyjdzie i zjemy obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No jooo... właśnie patrzę na ten kalendarzi termin porodu mam na niedzielę wielkanocną......no nieeee trzeba to przyśpieszyć nieco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×