Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Mam pytanie do Villi, czy macie ten monitor oddechu? Czytałam o tym ostatnio i się zastanawiam, czy warto w to ewentualnie inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hej lekarka tez sie dziwila ze tak pozno jak sie ma cykle 60 albo i nawet wiecej dni to owulka moze byc dosc pozno jutro 20 dc w sumie mam zaczac brac lutke i niewiem czy mi zaszkodzi i czy bede miala ta owulke i czy jak biore lutke to tez mozna miec owulacje czy juz nie ja juz z tymi patrzeniami sie głubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
jak myslicie jesli mi strasznie doł brzucha boli to jest ta owulka bo ja nigdy nie mialam owulacji i niewiem jak sie czuje kobieta sorki za marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK, niektórzy ginowie 60 dniowe cykle uważają za normalne/regularne o ile @ jest zawsze w terminie pomimo tych 60 dni. Mam nadzieję że staranka będą?! Nie rezygnuj a lutkę wez w poniedziałek. Skoro masz długie cykle to te 2 dni nie zrobią róznicy. Quis leget haec?, ja dawno temu brałam tabl anty a okres zawsze miałam w ciągy 7 dniu, najczęściej chyba 3 lub 4 po zrobieniu tej 7 dniowej przerwy. A jesli masz na mysli ogólne odstawienie to Ci nie pomoge bo okresu nie miałam wcale wtedy (zaburzenia hormonalne). Anirak, mysl pozytywnie. Ale jak mamy czytac wspak Twój wiek skoro wyjdzie jeszcze gorzej, bo 83 lata :D Chyba że chodziło Ci o to by co roku odliczać Ci wiosenkę ;) Gnębij lekarza o clo. A ten laser to masz na pękające naczynka? Bo jeśli tak to moja była kosmetyczka poradziła by takie zabiegi robić w szpitalu u dermatologa bo teraz każdy może mieć papierek że jest kosmetyczką anie potrafi nic, tak jak jej koleżanki z kursów i ze szkoły. Skutkiem tego może być trwałe rozlanie naczynek na całej twarzy. Także ostroznie z laserem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!:) Dopiero dałam radę wejść:(Sprzątałam pomalutku w domu jutro M ma urodziny:(Nie mam już siły:( Asia co tam?:) Wanda87 Kochana moją pocztę chcesz?prosze bardzo:KarolinaPaw23@wp.pl :) monia_aa ja oczywiscie tez poprosze o zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, Vilia ma rację pisząc że soki cytrusowe wzmagają lub też wywołują zgage. Widzę że nie tylko ja mam smaka na soki pomarańczowe w ciąży ;) Gdy mnie męczy zgaga to piję przez kilka dni samą wodę mineralną (niegazowaną) + herbatka miętowa a potem znowu wracam do soków bo nie potrafię im się oprzeć :P A dziś cały dzień chodzi za mną Kebab! Teraz są też z kurczakiem. Jadłyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy sobie tak na pocztę przesyłacie?? :( Zapisałam sobie wszystkich maile - mam nadzieję że nie macie mi za złe. Przypominam mój: zora109@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
a nie nabawie sie torbieli jak wezme pozniej lutke bo tego ja nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 to ja poprosze o fotke od Ciebie:)prawie wszystkie Laski widziałam ja jak tylko czuje ze zbliza sie juz ta okropnosc to pije mleko wczoraj mi laski powiedziały i pomaga mi!:D A co do soków muszę sobie te pomaranczowe odpuscic:) Kebab?hmmmmmm ostatnio moj m jadł i troszkę mu podjadłam:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak................32.........pomorskie.........38.... ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom.........13.............20.10 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE...........48?.............24.10. netta2.................27.......mazowieckie......29..... .......27.10 justysia88.............23........lubelskie..........13... ..........10.11 ??? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie...... Dz........ ..18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska........CH...... ....28.01.2012 Lovekrove ...........29......warm-maz........... CH.........2.02.2012 Wanda23.............24.......wielkopolskie.......CH...... ....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom.......... ........ 30.03.2012 Zora85...............26........kuj-pom........... ........19.04.2012 Beti2905..............31......mazowieckie...... ........ 03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie....... ............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** Vilia............27.........łódzkie...........17.08.201 1........Bartuś Witajcie Dziewczynki:) Weszłam tu wczoraj wieczorem ale nie dałam rady wszystkiego przeczytać:):) Pozwoliłam się dopisać do tabelki, mam nadzieję, że mogę nadal z Wami pozostać:):) Zaczynam od nowa, masz termin @ na wczoraj, nie wiem czy nieuważnie czytałam, czy nic nie piszesz, że @ przyszła???? Robiłaś już test???? U mnie @ ma być za 3 dni. Justysiu jak zawsze miło Cię tu " zobaczyć". Trochę mnie wkurzyło, że przez jakąś pindzię trzeba było przenieść forum ale z drugiej strony, może teraz dadzą spokój. ... Ja mam jeszcze do poniedziałku urlop więc mam czas Was poczytać jeszcze na starym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, nie ma takiej opcji!! Torbiel tworzą się gdy nie ma owu, tzn w takim przypadku jajeczka rosną ale nie osiągają odpowiedniej wielkości/dojrzałości i nie pękają -wtedy są torbiele. Tylko nalezy pamiętać by luteiny nie brać na kilka dni przed owu bo lek może zakłócić owulację - ALE NIE ZAWSZE, TYLKO TAK SIĘ MOŻE ZDARZYĆ. Uważam że mniej więcej w sobotę będziesz miała owu więc daję sobie rękę uciąć ,że będzie lub nie, to śmiało wez luteine w poniedziałek bo jak nie w ten weekend to już owu nie będzie ponieważ jejeczko tak długo nie rośnie i albo peknie albo będzie torbielka bez względu na to czy wezmiesz LUteine czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, to już wysyłam fotkę ale ona jest z początku ciąży i od pasa w górę :P Nie robiłam długo zdjęć :) Fotogeniczna też nie jestem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
dobra wezme w poniedzialek lutke co tam mi zaszkodzi a od dzis beda przytulanka do niedzieli i zobaczmy czy cos w tego wyszlo dzieki za rade i przepraszam ze marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
A Kala się mega wkur... i ma potężnego focha i już, bo przyszło takie coś , takie ZERO, taka zołzowata świ...na forum i co.....wykurzyła wszystkie, teraz nikt tam się prawie nie udziela, i ona myśli że jej tam ktoś coś napisze lub podpowie , jak tam nikogo nie ma?? MAŁPA i już a my się poddałyśmy:(:(:( no wyrzuciłam to trochę z siebie ale i tak mam wku..;/ STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak................32.........pomorskie.........38.... ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom.........13.............20.10 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE...........48?.. ...........24.10. netta2.................27.......mazowieckie......29..... .......27.10 justysia88.............23........lubelskie..........13... ..........10.11 ??? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka.....23.......wielkopolskie...... Dz........ ..18.12.2011 Monia__aa............24......wielkopolska........CH...... ....28.01.2012 Lovekrove ...........29......warm-maz........... CH.........2.02.2012 Wanda23.............24.......wielkopolskie.......CH...... ....17.02.2012 Mala_Gosienka.......25......zach-pom.......... ........ 30.03.2012 KALA85...............26.......pomorskie......... .........08.04.2012 Zora85...............26........kuj-pom........... ........19.04.2012 Beti2905..............31......mazowieckie...... ........ 03.05.2012 Agusiiiii28............28......mazowieckie....... ............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... .18.06.2011 (córka) Vilia............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.......32.....świetokrzyskie...ok 21. 08.2011 (syn) Stwierdziłam, że nie możemy zapomnieć o pozostałych mamusiach więc je wpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Katia ja wysyłałam zdejcia przed i po jak wygladam dostalas Gosia nie pamietam czy wyslalam Ci zdjecie mojego klebuszka brzuszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, jak dobrze że jesteś!! Masz prawo być wkurwiona ale nie zostawiaj nas czasem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, ale piękne zdjęcie!!! :) a brzusio jakie cudne! Śliczna jesteś, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, ja Ci zaraz poprzepraszam. Wrr.. Po to mamy to forum. Każda tak się martwiła, ,,marudziła'' i to jest normalne bo komu mamy zawracać głowę? Rodzinie? Facetom? Oni i tak nie zrozumieją i się nie znają :) Główka do góry, piersi do przodu i kuś męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska1 ojjja nic nie piszesz!:( KALA może tutaj będzie lepiej i przede wszystkim spokój. Nie denerwuj się,bo to tak nic nie da,a możemy tutaj pisać.Tam sporadycznie każda dziewczyna wchodzi,a ta osóbka co tak na nas najeżdżała tyle miała do powiedzenia i teraz nic tam nie pisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora poczta poszla :) Kala fajnie ze wrocilas zlosnico ty nasza :) Niezapominajka a ja z moim w domku siedzimy, lezalam sobie bo dzis taki kiepski dzien mam ze jestem do niczego. Wlaczylam jakis film szybko mnie znudzilo i weszlam na forum :) agusia a jaki mialas nick bo juz sie troche pogubilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last night, i po coś tu przylazła?! Chciałaś tamto forum to se je weź!! Od nas rady nie otrzymasz ani dobrego słowa za swą podłość. Załuję że się za Tobą wstawiłam i wsyd mi z tego powodu. Myślałam że cierpisz a Ty paskudo tylko kpisz i obrażasz. Mamy gdzieś Twoje zdanie i uprzejmnie prosimy: WYPIERDALAJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.... ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom..........13.............20.10 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............48?.. .........24.10. netta2..................27.......mazowieckie.......29..... .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13... .........10.11 ??? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie...... .Dz........ .18.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...........❤️.......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... ❤️.......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... ❤️.......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom........... ❤️.......19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... .❤️.......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ❤️........ 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn) Nie wiem chyba dobrze wyszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Last night, mam gdzieś co piszesz, nie sprowokujesz mnie, żal mi tylko Twojego dziecka że ma aż tak pustą i zepsutą matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×