Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Niezapominajka moja kolezanka mowila, ze chyba szklanka mleka pomaga, ale dokladnie nie pamietam mozesz sprobowac. Lovekrowe nie smutaj sie, bo Mikołajek bedzie smutny, ze mamusia smuta sie. Nie mysl o tym widocznie tak musialo byc. Moze to nie stosowne, ale moja siostra ma 2 corki w tym miala jedno poronienie, a 2 to byl podobno pusty zarodek nie ciaza nie znam sie na tym, ale tez usuneli. Wiec sie nie przejmuj, żyj terazniejszoscia i przyszloscia. ŻYCZĘ Ci duzo dobrego i nie smutaj juz caluje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie przejmowalam, ze nie czuje ruchow to chyba sie wystraszylo jutrzejszej wizyty, ze zaczelo podkakiwac :-) co rusz cos mnie smyrnie po brzusiu. Fajnie uczucie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska - to Twoja siostra naprawdę się nacierpiała. No ale 2 córy to pewnie teraz oczkiem w głowie są. Niezapominajka - bez różnicy czy ciepłe czy zimne - kwas zetnie mleko i będzie go mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamiast tej wody pij mleko hmm nie wiem nie znam sie na tym, bo nie mam takich uczuc. Czasem mysle, a po co ja tu sie wypowiadam jak ja zielona jestem :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska1 dobrze,że się wypowiadasz!!!!Każda odpowiedź się liczy!!! Własnie mama mi dzisiaj też mówiła,że może za dużo tej wody piję z soków to tylko pije pomarańczowy kawy w ogóle nie piję kurdę sama już nie wiem a ile mozna tabletkami sie faszerować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie i nie wiem jak ona to zniosla ja to bym pewnie do tej pory plakala jakbym wspomniala. No tak sa, ale wiesz jak to facet(mąż) chce miec córke i jak wyszly 2 corki to zalamka. Poza tym u nich kroluja panny. Na ich 7ro bylo 2 braci. Teraz znow jest w ciazy "przypadkiem" wiec zobaczymy co wyjdzie oby tym razem chlop, bo sie wkurza hehe. Takze Niezapominajko chyba wiekszosc idzie za mlekiem to lepiej powiedz mężowi,żeby na noc dokupił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zgadze się nie znam, bo można powiedzieć nie wiem co to jest :P a jak mam to taką delikatną i tylko chwilę :) Aguśka, nie dostałam nic od Ciebie na maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem dlaczego moglo nie pojsc, bo zrobilas spacje co m i ja tak skopiowalam nie poprawilam i poszlo ale dziwne powinno pisac, ze zly email ehhhh wysle jeszcze raz poprawiajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, soki z cytrusów i cytrusy wzmagają zgagę, więc jeśli Ci dokucza to lepiej ogranicz ich spożycie. Ja na szczęście nigdy nie miałam, ale koleżanka mówiła, że u niej działały migdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co Villia - ja mam refluks - i czytałam gdzieś, ze cytrusy zmieniają się w żołądku na zasadowe i neutralizują kwas - nie napiszę jakie to rewolucje tam zachodzą ale na mnie cytrusy nie działały - a żołądek ma zjechany nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, No to nie słyszałam o tym :) To co napisałam to też tylko zasłyszane. Tak jak pisałam nie miałam nigdy zgagi, więc z autopsji nic wam nie podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem, że padam na twarz... idę ściągnąć pkarm, myć się i spać :) Dobrej nocy Wam życzę :) paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale sie wkurzylam cos mi sie wbilo, ze jutro mam wizyte a teraz spojrzalam na ta kartke a tam pisze raczej 25 ehh a juz myslalam, ale jutro dla pewnosci zadzwonie, bo cos mi sie wydaje, ze pisal mi zwolnienie do 22 grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia Ja też spadam. idę się położyć i czekać na M. Widzę,że jak ja wchodze to nie ma prawie nikogo a jak rano mnie nie ma to wszystkie są:(:(:(:( Buziaki Kolorowych Snów i przespanej nocy ja raczej na to nie licze:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko no co Ty ja jestem :-). Tak to juz jest ja tez sie wkurzalam ehh po co ja tu jestem jak i tak dziewczyny maja swoje tematy ja sie nie znam ja nie doswiadczona w temat "ciąża" ale sie nie zalamuje. I tez nieraz nie dostawalam odp na pytania, ale coż. Raz jest tu nawał a raz pustka :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) Aguśka...co za marudy Cię dopadły? już te muchy pogonic! jeśi massz L4 do zusu, to pilnuj terminów, bo Ci przepadnie, a jak do pracy to z kadrowa pogadaj, alebo tak jak mowisz-z ginem :) Niezapominajka, a mnie sok pomarańczowy od razu wali po bebechach...juz dawno o nim zapomnialam, ale w sumie to chyba najłagodniej reagowałam na taki z lidla w plastikowej butelce za nieco ponad 3 zl/1,5l. migdały sa pyszne, ale na nmnie slabo dzialają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Co do zgagi to się też nie wypowiem:), na szczęśćie jeszcze mnie nie dopadła. Mam nadzieję, że u Was słoneczna pogoda, bo u mnie tak, będzie spacer i drobne zakupy. Już się nie mogę doczekać czwartku żeby się dowiedzieć kto mieszka w brzuszku:) Aguśka a co tam rozsyłałaś wczoraj, też chcę zobaczyć:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj wieczorem troche sie przestraszylam malo odpoczywalam i jak wieczorem poszlam luteine wlozyc to wyczulam bardzo nisko szyjke macicy i sie wystraszylam,ale jak polezalam z godz to szyjka sie podniosla i jest wysoko musze bardziej uwazac i wiecej lezec... Dzis jest ok. agusia to ja tez poprosze co dziewczynom wysylalas katiaa85@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, zdecydowanie jak masz możliwość to leż, mi lekarz powiedział, że im więcej będę leżeć tym mniejsze ryzyko, zę wyląduję w szpitalu i na początku faktycznie dużo leżałam, tylko tyle co w domu obiad ugotowałam i tyle. A ja dzisiaj z żalem popatrzyłam na moje kółko hula hop, zaszło kurzem, nieużywane;P Po kręceniu zawsze szłam do toalety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
dzięki za cynk, ale szkoda wątku. A ja się rozłożyłam na 4 fajery, w ciąży to chyba byle przeziębienie się przechodzi jak ostatnie stadium gruźlicy. Jużlepiej, ale dawno tak nie chorowałam. Dziewczyny, duchajcie na siebie, bo potem nie wiadomo czym się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I monia sie odezwala jak fajnie. Co do watku ja jestem zadowolona ze zalozylismy nowy tam teraz dziewczyny niech sobie pisza o castagnusie. Ale zauwazylam my sie przenioslysmy a tam cisza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Lovekrowe, na żołądek dobra jest marchwianka. Drobno starta i mocno rozgotowana (coś 2 h gotowana) marchew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monia :) jeszcze do Szun napisałam, mam nadzieję,że dołączy (dziewczyna jest z forum ciążowego), mnie właśnie dopadł katar , ból gardła i głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×