Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika irlandia

POZNALAM CHLOPAKA Z INNEJ KULTURY- CZY MAMY SZANSE?

Polecane posty

Gość monika irlandia
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidysi
Moja znajoma jest z Arabem z Syrii i mieszkaja w Belfascie .wiem ze jest ok ale on jest starszy od niej o 4 lata i mial tu stala rezydenture jak sie poznali Takze ona wiedziala ze nie chodzilo mu o papiery .W twoim przypadku tonie wiem jak to jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia
te 3 vwpisy powyzszego autora NIE SA MOJE! takze dalej czekam na wpisy. Nie jestem jakas zdesperowana 30-tka. Podoba m isie jego myslenie, jesli chodzi o zwiazek- chce miec jedna kobiete do konca zycia itd. Rozsmiesza mnie, a czesto mnie rozne rzeczy denerwuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika irlandia JA
Hej, tamten nick, ktos sobie go zarezerwowal, w kazdym badz razie bardzo prosze o jakies wpisy, moze ktos mial podobna syt do mojej. Ja nie mowie, ze bedziemy razem do konca zycia, narazie on przechodzi etap "testowania", chcialabym go przylalac na klamstwie, czymkolwiek, mam do niego dystans i on to odczuwa. Zobaczymy, jak to bedzie. Nie mam zadnych uprzedzen co do pochodzenia czlowieka, z tego wzgledu, ze moj ojciec nie byl ani dobrymn mezem dla mojej mamy, ani cudownym ojcem ,ktory potrafi sie smiac, zartowac... jedynie pod wplywem alkoholu byl inny. Co m isie podoba w moim przyjacielu to to, ze ani nie pije alkoholu, ani nie pali ( co niestety u polakow czesto sie zdarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupiaś, Moniczko. Głuuupiaaaaś, niczym blondynka z dowcipów. Naiwna bardziej, niż dziecko w przedszkolu. I zapewne niedoświadczona. Ślepo brniesz w ten związek a potem zostaną łzy, gorzkie łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pic i palic mozna przestac. A Tobie radze zastanowic sie, i to dobrze, nad tym "zwiazkiem". Skoro tak go lubisz to mozecie przeciez zostac przyjaciolmi, kolegami. A nie od razu jakies dalekosiezne plany. Gosc w goracej wodzie kapany, spieszy mu sie do zwiazku - niewazna motywacja. Nt muzulmanow nie bede sie wypowiadac bo z doswiadczenia niewiele wiem, kupilam w zeszlym roku od Pakiego samochod. Uczciwi ludzie i bardzo goscinni (to mi sie rzucilo w oczy, ze skadinad nieznajoma osobe zapraszaja do domu i czestuja smakolykami, ale bylo mi bardzo milo). Nb z Claremorris Co. Mayo :D To Twoje zycie i zrobisz co chcesz ale odradzalabym pospiech, ktory jest wskazany wylacznie przy lapaniu pchel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA- MONIKA IRLANDIA
hej! dzieki bardzo za ostatni wpis. Jesli chodzi o jego kulture, to on ma duzo szacunek dla rodzicow, ktorzy chetnie ze mna rozmawiaja. On mi zadzwonil, ze dzis skonczy o 2 w nocy i ze mozemy sie spotkac, ze ma plan ze moze spac u mnie a ja na to ze nie ,bo chce sie wyspac.. zreszta spalismy 2 razy razem , do niczego nie doszlo zaznaczam, ale on sie bardzo rzuca na lozku, czasem mnie tak mocno ,zaborczo za mocno przytula i to mnie boli... Budze sie w nocy przez to, bo on mnie yb chcial tylko przytulac... W ogole jest zazdrosny , widze to, bo nie moze zrozumiec, ze moge miec inne plany w ten czy inny dzien...#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA- MONIKA IRLANDIA
przepraszam za literowki...mial byc DUZY SZACUNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA- MONIKA IRLANDIA
Tutaj tez bylam przez 3 miesiace z jednym chlopakiem (tez nic nie zaszlo miedzy nami, jestem tradycjonalistka w tych sprawach). i on palil b duzo... powiedzial ,ze jak go mocno kocham to on rzuci palenie, ze bede potrafila go zmienic... do teraz mi wypomina, ze moja milosc nie byla prawdziwa:P Ja nie chce kogos kto bedzie chcial rzucic palenie, tylko chce pozn ac juz kogos niepalacego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalalal0909
Kobieto,widzisz ze koles postepuje wrecz szablonowo,wiec po cholere pytasz sie nas o zdanie skoro wiesz ze to klamstwa i zenada na poziomie bardzo prymitywnym,a pomimo wszystko grasz w ta gre,twoje zycie widocznie tak bardzo czujesz sie samotna ze wolisz byc oszukiwana,az pewnego dnia przyjdzie ci za to slono zaplacic.Nie widzisz ze zaczynasz byc od niego uzalezniona emocjonalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfi 48
Dam prace: poszukuje polczyny do obslugiwania klijentow w moim oflajsensie na hakni (to jest we wschodnim londynie glupie cipy jak nei wiecie). polczyna musi znac dobrze 5 jezykow obcych w tym urdu, hindi, gudzarati, parsi i moze byc tez angielski ale neikoniecznie. ma byc k**wa pracowita (zmiany sa 16 gdzinne), nie powinna sie za bardzo wymadrzac, ale musi miec sztuczne paznokcie, stawka taka jak u pakola w kebabie ale za to zaj**ista atmosfera pracy i duze napiwki od klientow( za kurtyna na zapleczu mam pokoik uciech) CIWI przesylac na adres: opalonywlohna wielbladzie@oflajsens.hakni.jukej ps. do ciwi dolaczona ma byc fota waszej twrzy bo inaczej nie bedem czytal tych wypicin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMGol; majgad
jak ata glupia ujestes , pusta i naiwna autorko , tego juz sie czytac nie daje.pierdolnij sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia spod bydzi ;)
Dajcie spokoj tej stuknietej dziewczynie! Watpie, ze ona ma 29 lat, bo serio, zachowuje sie jak 12 latka. I tak da mu dupy, zajdzie w ciaze, potem wezma slub cywilny w Irlandii i facet bedzie juz mial papiery na legalny pobyt w Europie. A ty glupia zostaniesz sama z bachorem, no chyba, ze on ci bachora wezmie i wywiezie do Pakistanu. Pozniej tu przyjdziesz za rok na kafeterie i bedziesz sie zalic ze swojej smutnej historii. Glupia jestes jak but. Juz lepiej nic nie pisz, bo na serio zal mi ciebie i obawiam sie o twoje zdrowie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjj
ten temat jest ,aby topik utrzymać.Dziewczyna musi się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejszczane galoty
Poemat pod tytulem "Powrot Zety-podniecenie i ekstaza" Nie bylo go dni pare lub moze i tygodni jakze on mogl doposcic sie tak straszliwej zbrodni Wierne fanki z zalu sie posraly bo przez jakis czas postow Zety nie czytaly Mayor ze zgryzoty zeby stracila Belle de Jour sie pryszczy na tylku dorobila Najbardziej ucierpiala jednak zdesperowana zona domowa z zalu jedzac ciasta roztyla sie jak krowa teraz nawet jej walijczyk nie chce dotykac bo zrobila sie armata z chudego patyka A w tym czasie Zeta sobie dobrze uzywal na pastwiskach pakistanu kozice posuwal potem do egiptu na wielbladzie wyruszyl jednakze na pustyni ch...j mu sie zasuszyl jak dotarl do celu spotkal polczyny rozpustne nie namyslajac sie wiele wlozyl im im palke w usta dziewczyny napalone dobrze ociagaly mietosily i gniotly az Zecie wyszly galy nigdy w zyciu nikt mu tak nie dogodzil teraz po powrocie jest znowu na glodzie wiec bierzecie sie fanki wierne do roboty nie zaniedbujcie naszego swojego idola cioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek bez spodenek
monika to głupa pisssda co daje dupy zmazuchom!!!!!!!!!a fuuuuuuuuuuuuuj, a fuuuuuuuuuuuuuuuj......plka co daje dupska ciapatym...afujjjjjjj bleeeee fujjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzace pierdy
asfcm,MLWFOWEHVGJ;WNV;JwhDVFWDNvhdhvowgwnmgfepvnwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×