Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Milka no rodzice zawinili ewidentnie, bo nie upominali Małego. Ale jego nie można obwiniać, to małe dziecko. I tu odpowiedzialni są rodzice, za wychowanie. Mały nie wie co wolno, a czego nie i robi sodomę. No coż... Mi byłoby wstyd będąc jego matką. Mam nadzieję, że chociaż te podwójne sprzątanie Cię nie wykończy :P Pina czekam na wieści i nie przyjmuję żadnych złych wiadomości :P Kropelka spokojnie możesz wziąć apap i powinien pomóc na stan podgorączkowy. A nawet jeśli termometr ześwirował to na pewno nic się nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie w miarę, tzn. trochę mnie zmartwiła :( Z szyjką ok, na USG też wszystko ok. Oprócz wagi, także Iza dołączam do zmartwień. Jutro zaczynam 35 tydz a Mały waży 2kg, przepływy są ok. Niby gin mnie uspokajała, że ja jestem mała i szczupła no i sama urodziłam się z małą wagą, tak samo jak mój M., choć teraz do małych nie należy. Chciała mnie dać do szpitala na tydzień, ale obiecałam, że będę leżeć w domu i się oszczędzać, choć ja na prawdę ostatnio jakoś specjalnie się nie przemęczam. Iza, moja gin kazała mi leżeć tak z 3-4h po południu (kiedy jesteś po dobrym śniadanku i obiadku) na lewym boku, podobno to ulepsza przepływy i powoduje, że Maluszek szybciej nabiera ciałka. Także od jutra zaczynamy. No i najlepiej w nocy pilnować tego spania na lewym boku. Mały głową do dołu. Do 10 czerwca mam brać leki, a później już tylko czekać. Najlepiej by było, gdybym wytrzymała do 20 czerwca z porodem, ale moja szyjka jest bardzo "drobniutka", więc ten 20 czerwca to już jest raczej taki max termin. Ale różnie bywa :) Jutro rano muszę skoczyć do laboratorium i zawieźć wymaz, który mi pobrała z pochwy, ten GBS czy jakoś tak. Ciekawe ile teraz skasują. Stella, Ty brałaś Ascesan? Bo mi dzisiaj przepisała, ponoć zmniejsza bóle nóg w nocy. I ulepsza przepływy w macicy. Nie muszę brać codziennie, tylko wtedy jak już na prawdę będą boleć. I dodatkowo jeszcze paracetamol. Ale nie wiem czy zastosuję, już tyle leków się nabrałam w tej ciąży, ciągle tylko chemia i chemia. No, to chyba wszystko napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jestesciejakies inne
macie termin na lipiec a chcecie rozpakowywać sie w czerwcu?na głowę upadlyscie?prawie jak jeden mąż nie donosicie ciąży no większych bzdur świat nie słyszał,co to jakaś licytacja? i te narzekania na mężów.zmiencie se jak wam tak zle. ja na czerwiec,ja nie dam rady,mnie lekarz/ka powiedział/ła.na szczęście o akcji porodowej decyduje dziecko,mozg,lozysko i macica nie wy i wasi lekarze.troche rozumu baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina mnie za ten wymaz skasowali 20 zł Jakiś ten dzień do d... dobrze, ze sie kończy. Jutro uderzam do rossmanna bo dzień dziecka i jest dużo promocji. Muszę kupić chusteczki i w końcu spakowac torbę ale jakos nie moge sie zebrać w sobie. A tak czekałąm na moment pakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa - a jaką dawkę dostałaś tego Acesanu? Ja biorę Acard 75 mg - to to samo co Acesan - kwas acetylosalicylowy, czyli aspiryna w tzw. dawce kardiologicznej (czyli małej - normalna aspiryna ma coś koło 400 mg). Przeprowadziłam jak pewnie pamiętasz szeroko zakrojony wywiad na temat szkodliwości tego leku w ciąży - znajoma farmaceutka + znajoma internistka + mój gin twierdzą, że w takiej dawce można brać na luzaku. Na ulotce jest natomiast napisane, że lek nie jest wskazany w III trymestrze ciąży, ale to chyba ze względu na to, że rozrzedza krew i można potencjalnie dostać krwotoku przy porodzie - więc jakby co w szpitalu trzeba od razu powiedzieć, że się to bierze i wtedy zapodają inny lek na zagęszczenie krwi :-) A 2 kg w zaczętym 35 tc to chyba nie tak źle? Mój w zaczętym 30 tc ważył 1359 kg. Ile dzieci rosną na tydzień/miesiąc? Tak mniej więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do porodu amputuję sobie nogę, obiecuję :/ Pina 2 kg to już ta bezpieczna granica, a jeszcze do 20 czerwca 3 tyg :) więc do 2500g na pewno dobije. To całkiem przyzwoita waga. Tylko teraz zaciskaj nogi i stosuj sie do zaleceń. U mnie za wymaz brali 26 zł, czyli w granicach 20-30 zł powinnaś się zmieścić. Gdyby wyhodowano bakterie to dopłaca się za antybiogram. U mnie 50 zł od bakterii. Poza tym cieszę się, że cała reszta ok :) Stella dziecko przybiera ok 250g tygodniowo. Tak dziś wyczytałam w "W OCZEKIWANIU NA DZIECKO". U mnie wypada 200g/tydz, więc coś koło tego. A ja oczywiście umieram z bólu nóg. Mąż mnie pomasował trochę i poszedł spać. A ja tu cuda niewidy wymyślam. Wymoczyłam ją już w ciepłej wodzie, nasmarowałam maścią kamforową, a teraz grzeję termoforem. Chociaż tymczasowa ulga jest. Ale z nocy na noc powtarzam sobie, że już mam dosyć. Kiedy to sie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma-rka widzę, że spać nie możesz, ja też nie:( Ciągle mi nie wygodnie drętwieją ręce i nogi, brzuch przeszkadza ech masakra jakaś. Jak czytam jakies strony na temat ciąży wszędzie piszą, że teraz należy się wysypiać bo później nie będzie na to czasu, to chyba jacys idioci tak piszą jak tu się kurna wyspać?:( Nic idę się ubrać bo w pizamce latam i jadę z mężem na kontrole do lekarza (on ma kontrolę) do kliniki mamy jakies 2 godz drogi więc może w samochodzie się zdrzemnę, a później jedziemy umowe podpisać na konstrukcje drewniana na dach, może na jakiś obiad go naciągnę bo nie chce mi się gotować i pewnie do teściowej na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia a ona chciała cię położyć z kuli szyjki czy z kuli wagi?? Wiesz co ja na twoim miejscu już bym odetchnęła z ulgą, mały przekroczył już granicę waży 2 kg, a ja jak czytałam o wadzę to dzieci potrafią nawet 1 kg przytyć w ciągu miesiąca a ty za jakiś miesiąc masz termin więc napewno będzie miał 3 kg, wiesz ja bym sie cieszyła jak by moja urodziła się z taką wagą. Więcej mi nie potrzeba, ale te 3 kg mogła by mieć. A ciekawe sposoby, moja to mi tylko powiedziała żebym spróbowała kaszkę dla niemowlaków zjeść, że po niej dzieci rosną jak na drożdzach, ale nie próbowałam. A co do leżenia na boku, to ja dużo na nim leże, bo ja mam narożnik i jak leże z laptopem to mi tak wygodniej, więc nie wiem czy to jest sposób na 100%, ale spróbuję żeby po każdym posiłku dłużej leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Fajny Dzien Dziecka. no nie?? U nas leje od rana i to mocno, odwołali przedszkolną wyciczkę więc robię Młodemu Dzień Dziecka w domu - pieczenie tęczowych babeczek, kino - czyli wolny wybór bajek z popykornem ;) i graaaanie na konsoli :) spanie do woli i inne cuda :) tylko z prezentem nawaliliśmy bo dojedzie około 19 tej :/ Jak leżałam w szpitalu oczywiście dostałam fenoterol, gdy sie spytalam lekarza o skutki, powiedział, ze co prawda badan w tym kierunku nie bylo ale zauwaza sie, ze dzieciaki szybciej po nim rosną :P także jeśli macie fenoterol w codziennym menu, jest prawdopodobienstwo ze bobasy będą większe niż miałyby być :) Paśli tym dziewczynę która miała za małe dzieciątko. Wyszła 4 dni po mnie :) więc chyba się udało dobić do bezpiecznej wagi :) Milka>> może i nie wiadomo jakie będą nasze dzieci, ale rodzice mogą przynajmniej jakoś maluchami pokierować :) bo dzieciory daje się łatwo poskromić :) i łatwo je podejść. W końcu do dzieci ;) Do nas w odwiedziny przychodzi taka mała Demolka, czasem zdarza jej sie kredą popisac po regale na zabawki (bo graniczy z tablica) ale to ani nie brudzi trwale a poza tym jej mama zawsze te bazgroły ściera i Mała tez mame nasladuje :) Więc to jak dziecko sie zachowuje to "zasługa" rodziców :) hehe a patrząc na mojego pierworodnego - wychowywanie to taki praktyczny trening nauki negocjacji i manipulacji ;) Kropelka>> w uchu i pod językiem temperatura jest wyższa, to samo w pupencji, ale różne miejsca mają różne przedziały "normalności". Lekarze zawsze sie pytaja - jak podaje sie temperature chorego dziecka, gdzie byla mierzona :) w instrukcji powinnas miec napisane jakie sa normy dla poszczególnych miejsc :) Zmykam Młodego rozpieszczac ;) Miłego Dnia Lipcóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jest jeszcze tak źle, liczyłam, że gdzieś koło 100zł. Stella, też mam 75, 1x1. Pamiętam Twój wywiad i pamiętam, jak moja ciotka mówiła, że nic nie zaszkodzi Twojemu Maluszkowi. Tylko ja jestem przerażona tą całą chemią, którą muszę w siebie pakować. Odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży cały czas coś biorę :/ Dla mnie te 2kg to też nie jest aż tak strasznie, ale moja gin twierdzi, że jakby było 300g więcej, to było by przyzwoicie. Marka, oj, Ty to się masz.. Mi gin pozwoliła paracetamol wziąć jak już nie będę dawać rady z bólem, no i ten Ascesan mi przepisała. Ale dzisiaj w nocy przyznam, że dobrze spałam, może tylko ze 2 razy się obudziłam do wc, nogi jakoś mniej kręciły. Zaciskam nogi, wczoraj to nawet do mojego M. powiedziałam z takim buntem, że do 7 lipca mój syn ma szlaban i ma siedzieć w brzuchu :P Iza, z powodu wagi Małego, ponieważ stwierdziła, że ja na pewno nie odpoczywam w domu tylko wiecznie biegam, a jak mnie położy do szpitala to będę zmuszona leżeć. Dłuższe siedzenie czy stanie niby pogarsza przepływy. Pytałam się też czy może jakieś specjalne jedzenie mam jeść, żeby Mały przybrał na wadze, ale powiedziała, że widać iż przyzwoicie jadam bo morfologia ładna, a tu nie chodzi, żeby mnie utuczyć, jadać jak do tej pory i leżeć na lewym boku. No zobaczymy czy to coś da. Dla mnie najważniejsze, aby był zdrowy, a to że będzie mały.. może łatwiejszy poród będę miała bo ja też do dużych ludzi nie należę. I teściowa mnie pociesza, że mój M. też mały był, urodził się z wagą chyba 2800g, a dzisiaj chłop jak dąb ;) I się rozpisałam.. jadę do laboratorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licytacja od 1,00PLN BCM
Zapraszam licytacje od 1,00 PLN bez ceny minimalnej UBIERZ SWÓJ BRZUSZEK Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży - Tunika/bluzka, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/bluzka-tunika-ciazowa-do-karmienia-l-czarny-i2384166410.html - Bluzka koszulowa, rozmiar L, kolor czarny: http://allegro.pl/koszula-ciazowa-bluzka-kosz-l-przewiewna-czarny-i2384166558.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też leje buuu i tak ma być do przyszłego tygodnia. Jeszcze siostra z dzieckiem przyjechała ja nie wiem jak to mój kot wytrzymam nerwowo:) Mi sie problem obecności męża przy porodzie sam rozwiązał. Miał dziś pobieraną krew. Wyszedł z tego laboratorium bledziutki i taki słaby:D:D Wszak powtarza mi, ze tylko jego krew tak na niego działa, ale cos czuje, ze tam padnie na sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinaa - wiem, mnie też powala ilość leków. Już się nawet zastanawiałam co by było, gdybym od początku ciąży niczego nie łykała :-) Za każdym razem się wściekam, jak dostaję coś nowego, ale ostatecznie biorę, bo doktorek pewnie wie lepiej ode mnie. Też słyszałam, że acard/acesan + leżenie na lewym boku poprawia przepływy i dzidziol robi się ładnie upasiony ;-) Ja w ciągu dnia dużo leżę na lewym boku, bo akurat tak mam narożnik i laptopa. W nocy za to zwykle śpię na prawym, bo na lewym jakoś nie mogę. Luna - najwyżej wyjdzie na finish, mój też się nastawia na obecność w fazie początkowej + nieobecność na końcówce. No zobaczymy. Wyjdzie co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też leje cały dzień, ale zapowiadali że weekend cały taki ma byc. Luna nam położna mówiła, że jak mąż chce może towarzyszyć w 1 i 2 fazie a w 3 może czekać na boku, albo za drzwiami, zresztą ona nie jest za tym żeby mąż patrzał tam w krocze, ona z uśmiechem na twarzy mówi że mąż w tym momencie ma podać rękę żonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) nie całe dwa dni mnie nie było a tyle czytania. Ja dziś byłam na zakupach w rossmannie bo promocje na dzień dziecka były, także proszki, pampersy,chusteczki i kosmetyki już mam. Podomawiałam też brakujące rzeczy na allegro i już wszystko dla dzidzi mam z wyjątkiem wózka no ale już wybrany, wystarczy tylko zamówić. Widzę że jesteści po kolejnych usg:) Marka gratuluje dużego synka:) jeśli chodzi o wagę moja w 4 tygodnie przybrała około pół kg następne usg będe miała dopiero za trzy tyg to zobaczymy ile tym razem, ale ja bym nie brała tak do siebie tej wagi bo każde dziecko przybiera inaczej a są różne masy urodzeniowe nie mówiąc o tym że usg też może sie mylić. A wanienke też mam zwykłą najzwyklejszą za całe 20 zł :) tylko z tych większych jedyne co to w stojak zainwestowałam żeby się nie schylać. Mi zaczęła siara z cycka lecieć rano się budzę a koszula mokra ale tylko z jednego, ogólnie jakieś takie kiepskie sampoczucie mnie dpadło ale to za dużo biegałam przez ostatnie dni i dlatego. Tak czy tak poprawił mi się humor że te najważniejsze rzeczy mam, sypialnia skończona możemy się wprowadzać i mogę powoli zacząć pranie prasowanie i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie świętują dzień dziecka, ze tu taka cisza:) Siostra poleciła mi Oillan, który jest świetnym zastępcą Oilatum. Skałd mają identyczny a cena jest o połowę mniejsza. Co prawda na Oillanie pisze, że stosować powyżej szóstego miesiaca ale jej aptekara mówiła, ze spokojnie mozna używac od początku. Byłam też w księgarni i jednak kupię taki album "pierwszy rok żęcia dziecka" wklejasz różne zdjęcia zapisujesz różne rzeczy i takie tam. A namówiłą mnie od trego siostra bo jak ona chodzi do psychologa z małym to jej się pytają np. Kiedy dziecko zaczeło pokazywać na lampę lub na samochód. I bąź tu mądry i zapamiętaj. Aw takiej książce jest specjalna tabelka na takie uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula24
Hej wszystkie Lipcowe mamuśki!:) Jestem w 32.tyg ciąży(33.w niedzielę), dołączę do Was jeśli pozwolicie:) Spodziewamy się córeczki:) mam pytanko,miała któraś z Was biegunkę w ciąży? Ja miałam wczoraj dośc silną ale juz mi przeszło właściwie,trochę osłabiona jestem,leże w łóżku dzis cały dzień,trochę sie martwię bo siedzę w tym necie,naczytam się o tych listeriozach i tego typu podobnych nowościach a potem szaleję heh,tez tak macie?;) tak sie martwię o Malutką,że pomimo prawidłowych wyników,jak dotąd,boję się,że przy porodzie okaże się inaczej.Wariuję,wiem ale to w ciąży tak mi się pokręciło,przejmuję się za bardzo,jeszcze jak słyszę jakieś tragiczne historie innych matek to juz w ogóle heh masakra jakaś za mną jest:P Pozdrawiam Was gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula witamy:) Wpisz się do tabelki jest strone czy dwie do tyłu:) Co do biegunki nie przejmowała bym się tym to mógł być jakiś wirus jelitówka czy coś ja cos takiego przechodziłam chyba koło lutego wymioty i biegunka przez jedną noc i cały dzień osłabiona nic przyjemnego:( A co do tych wariacji czy dziecko zdrowe itp to chyba każda tak ma mój mąż twierdzi, że kobietą powinni zabronić korzystać z internetu:) Tez już się naczytałam różnych rzeczy z ostatnich nowinek to wmawiam sobie zatrucie ciążowe bo stopy mi puchną:) Jak jakiś objawów nie mam to na pewno nie długo wystąpią tak, że nie martw się normalka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka no to niezłe zakupy dziś zrobiłaś :P aż zaczełam żałować, że nie poczekałam do promocji tylko sie łapałam tak jak było :P a duże przeceny mnie omineły? Andziula zapraszamy :) w kupie siła :P wpisz się do tabelki, jest strona wcześniej :) a jeśli chodzi o biegunkę to może zwykłe zatrucie. Podobno przed rozwiązaniem może nas dopaść biegunka, ale do tego czasu jeszcze troche zostało :P a jeśli to jednorazowe to nie bierz do głowy. A ja niestety nie wyleczyłam bakterii :( tzn. domyślam się, że nie. Bo wyszła bakteria, ale jutro dopiero będzie wiadomo jaka. Więc pewnie ta sama ciągle. I znów dopadł mnie zły humor. Kurcze, naprawdę miałam nadzieję, że tym razem się uda. No i nie będę już leczona. Czyli 100% pewności, że dostaniemy z Filipem antybiotyki. Szkoda :( Oby tylko memu robaczkowi nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula24
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. .Mateusz Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12.....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25..........16.10.2011.........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.12........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 0 12.....Córunia Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012.....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś andziula24.........32.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula24
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. .Mateusz Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12.....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25..........16.10.2011.........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.12........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 0 12.....Córunia Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012.....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola hehe musialam poprawic,wiek z tygodniami mi się poplątał :p Dzięki dziewczyny, zawsze rażniej jak ktoś wie o co chodzi;) Mam już małe dzieci hehe ale za każdym razem mam wrażenie,jakby to był pierwszy raz heh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, zakupiłam ten ascesan, dzisiaj wezmę pierwszą dawkę. Masz rację, skoro lekarz przepisuje to znaczy, że trzeba. A jak ma pomóc, to lepie dla nas ;) Luna, no proszę, ten Twój mąż musi być jednak bardzo odważny, że nadal chce Ci towarzyszyć. Mój twierdzi, że też będzie mnie wspierać do końca i żartuje, że już odbierał porody (koty, psy- on taki obrońca zwierząt jest a dawniej był osiedlowym weterynarzem :P ). Ale ja też coś przeczuwam, że może się skończyć tak, że odpłynie albo sam albo ja go podduszę z bólu :D Werka, pozazdrościć tylko, jak ja bym chciała, żeby już moje mieszkanko skończone było. Luna, o dzięki za info, muszę pomyśleć nad tym Oillanem. Jeżeli coś jest dobre i można na tym zaoszczędzić, to bardzo fajnie bo u nas ostatnio pieniądze rozpływają się w powietrzu. Jakoś nigdy nie przywiązywałam uwagi do finansów, nawet chyba trochę lekką rękę do nich miałam, a teraz.. normalnie przelicznik mam w głowie :P Andziula, witaj. Oprócz wpisu do tabelki, to również zaczernij nick, lepiej unikać podszywów ;) Co do biegunki, to ja nie pomogę, ale może faktycznie zjadłaś coś, co Ci zaszkodziło? Albo może Mała coś Ci tam pouciskała? A co do obaw, to całkowicie normalne jest. Ja naczytałam się o owinięciu pępowiną, i później jak Mały mi za bardzo szalał to miałam czarne wizje, że może pępowina mu się owinęła. Aż mnie moja gin porządnie ochrzaniła. Ale tego raczej nie da się pozbyć, a jak urodzimy to coś czuję, że będzie jeszcze gorzej :P Milka, zgadzam się z Twoim mężem, ale ciekawe czy znajdzie się taki, który kobiecie w ciąży tego zabroni :D Marka, kurcze no, nie smuć się!! Filipkowi na pewno nic nie będzie, no trudno, będziecie musieli przyjąć antybiotyk ale on zadziała i będzie ok. Lekarze na pewno nie pozwolą, żeby Wam się coś stało. Eh, cholery jedne przyczepiły się do Ciebie, paskudy. Ale jeszcze trochę Słońce musisz wytrzymać, jeszcze miesiąc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* **< br /> madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś Ola_Fasola.........? ..........?.................... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.2012.. .Mateusz Diamondxstar....22........05.10.2011...........10.07.2012 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12.....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012.....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2 012.....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2 012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.20 12.....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.201 2......Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.20 12.... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a.........25..........16.10.2011.........23.07.2012...córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012. ...Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.12........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 0 12.....Córunia Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012.....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula, a w jakim wieku są dzieciaczki? To już masz doświadczenie i możesz porównać, bo każda ciąża inna ;) Ale super, my tu mamy kilka doświadczonych już Mam, i jeszcze jedna się przyda jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pina za ciepłe słowo. Mam nadzieję, że może chociaż wzrost skąpy czy coś... A może to już inne bakterie. Nie wiem. Jutro się okaże. Co do mężów to też mam wrażenie, że mój mimo tego, że teraz twardziel i twierdzi, że da radę to może źle znieść poród :P ostatnio jak miałam regularne twardnienie brzucha to tylko do mnie mówi: NIE POZWÓL, ŻEBYM DZWONIŁ DO RODZICÓW. Heh. Dziś teściowa kupiła plastry detoksykujące, dała nam na spróbowanie ale niestety wyczytałam, że nie mogę, więc przetestujemy na mężu ;) a jutro mamy w mieście galę boksu, mój Mały kuzyn walczy. Oczywiście idziemy, ale coś czuję, że moje emocje sięgną zenitu :P najwyżej wskoczę na ring i przywalę dla przeciwnika :P a tym czasem zbieram się do spania. Wykorzystam tylko jeszcze mego chłopa, niech mi trochę plecy pomasuje :P także, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joann712
Oj mamusie,jak ja wam zazdroszcze,czytam was czesto bo sama rok temu 17 lipca urodzilam syna i nieraz mu mowie wskakuj z powrotem do brzucha,nawet nie wiem kiedy on tak szybko urosl i gratuluje tym,ktore beda mialy syna,bo synusie kochaja mamusie i do mamusi sa podobni,moj syn to moja fotografia 33 lata temu jak mi je zrobili gdy sie urodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, już po 10.00 a tu taka pustka???? Co z wami??? Ja dziś sama jak zwykle w soboty, sezon grań się zaczął, mąż zaraz na wesele jedzie. Ale cóż, pogoda do bani, więc ani na balkon nie można wyjść.Eh.. Marka kurcze szkoda że nie dało się tego wyleczyć, ale nie martw się po porodzie dostaniecie leki i napewno się z tego dziadostwa wyleczysz. Milka mi mój mąż gada to samo, że przynajmniej dla mnie internet powinien być zabroniony:) Bo ja jak coś przeczytam to od razu z nim się dziele tą informacją, i w 1 dzień mówię że będzie wszystko ok a na 2 dzień się nakręcam i znowu od początku. Witam nową lipcóweczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka wspolczuje tych bakterii, ale jestem dobrej mysli ze przez nie nic nie bedzie filipowi, napewno jest silny i sie obroni :) witam nowa mamusie lipcowa :) tez jestem ciekawa w jakim wieku masz maluszki?? :) moze sie podzielisz z nami doswiadczeniem ?? :) z checia poczytamy i sie podedukujemy :) a ja wczoraj caly dzien zdychalam, i pol nocy, tak mnie zoladek bolal i plecy ze myslalam ze zaraz sobie cos zrobie, i najlepsze jest to ze nie mam pojecia od czego tak... dzisiaj nocka troche lepiej przespana ale i tak dalej boli.... :( i wogole sie zastanawiam czy przypadkiem maly mi sie nie odwrocil bo cos go dziwnie czuje i jeszcze ten bol, ale mam nadzieje ze to malo prawdopodobne bo nie chce miec CC :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle dawno się lipcówka_kasia i oby_lipcóweczka nie odzywały, mam nadzieję że jeszcze są 2 w1 Szczęśliwa ja też mam czasem obawy że mała się obróci, a ja też nie chciałabym mieć cc, ale jak by trzeba było to nic się nie zrobi. A jak cie coś nie pokoi to może zadzwoń do swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×