Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Wróciłam coś przekąsić;) super ciuszki uwielbiam na tekie patrzeć i aż ciężko się powstrzymać z następnymi zakupami. Miałam pytać w jakiej pozycji śpicie?ja się staram na lewym boku ale ostatnio nie daje rady za długo bo albo nogi bolą albo cały bok i muszę się na plecach kłaść albo na prawym boku. Hehehe Aneta dobre z tymi pajęczynami :D a ja mam już taką mega ochote na seks a do 2 lipca muszę wytrzymać i już takie sny mnie męczą, ale też chyba pajęczyny mam bo od kwietnia sie nie bawilismy i nie wiem jak nam to wyjdzie z tym bebolem wilekim jak będzie koniec zakazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szalejecie z tymi mailami, ale śliczne macie brzuszki i widzę że Aneta też nie masz tego pępka tak wybrzuszonego:) A ciuszki prześliczne:) I to nawet nieprawdopodobne, że takie super rzeczy można w ciucholandzie kupić. Milka fajne łóżeczko. Mi się te też bardzo podobało, ale ostatecznie kupiłam inne i białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny to będziecie mieć tak jakbyście drugi raz traciły dziewictwo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi raz tracić dziewictwo na pewno będziemy po porodzie.. Na samą myśl się boję jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werkaa ja śpię na prawym boku bo na lewym nie mogę za długo wytrzymać strasznie nogi mi drętwieją a na plechach masakra czuję sie jak by mi ktoś worek cementu na brzuch położył więc zostaje tylko prawy bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka łóżeczko podobało mi się w ciemnym koloże ale musiałam wybrac takie bo reszta mebli w sypialni jest właśnie taka. Dziewictwo matko kiedy to było:) A wiecie, że na allegro można kupić błonę dziewiczą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ale duze masz te rozstepy to przy tym mealenstwie wyskoczyly czy przy poprzednim?? Moja znajoma mowila ze cala ciaze smarowala oliwka i nie miala ale jak wyjeli malego z brzuszka to jej wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile czekałyście na wyniki z wymazów? Bo moją próbkę siostra zaniosła w środe do laboratorium i dzisiaj jeszcze nie mieli wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozstępy chyba nie ma mocnych:( jak mają wyjść to wyjdą. Ja mam kilka na tyłku, a praktycznie cały czas się smarowałam i oliwka i mleczkiem dla kobiet w ciąży może kilka dni miałam przerwy jak już nie miałam siły po kąpieli na smarowanie... Moja koleżanka barzdo szczupła i nie wiele przytyła w ciąży a też dostała na całym brzuchu, chodziła później na specjalne lasery i prawie śladu po nich nie ma:) Także tu chyba bardziej genetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli ja zanioslam moja probke na paciorkowca w poniedzialek teraz i dopiero powiedzieli ze za tydzien wynik bedzie, bo oni musza zobaczyc czy nic nie wychoduja :) mam nadzieje ze nie mamy tego dziadostwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam ze spacerku z psem :) w koncu sie odwazylam isc z tym szatanem do parku i po drodze spotkalam nowa sasiadke tez z psem, i tak chodzilysmy poltorej godziny :) padam normalnie tak nogi juz bola, i po raz pierwszy troche popuchly... ale za to moja niunia przeszczesliwa bo sie wybiegala z nowym kolega :D sliczne macie te ciuszki :) Neli ja robilam wymaz wczoraj i wyniki beda we wtorek dopiero...i rowniez mam nadzieje ze tego dziadostwa nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz w poprzedniej. Smarowałam brzuch oliwką, ale ostatnie tygodnie i tak posypały się :-(. A teraz nie przybyło mi ani jednego :-). Ja wynik z wymazu odebrałam po tygodniu, już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tez ciagle smaruje ale slyszalam wlasnie ze rozstepy wychodza na samiusienki koniec, moja kolezanka miala ladny brzuszek a po porodzie jakby ja nozem pocieli... :( mam nadzieje ze mi sie tak nie zrobi bo skore mam podatna na te paskudztwa a na razie odpukac jeden maciupenki punkcik mi sie zrobil , kilka na cyckach i dwa na udzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można pozazdrościć, ale ja już się przyzwyczaiłam z tymi paskudztwami żyć w zgodzie :-D. Ale po taj ciąży już dzieci nie planuje więc może pójdę nalaser? Chciałabym, bo trochę to obciachowo wygląda. ALe najważniejsze że dziecko zdowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) wlasnie wrocila z dzilki od mamy... o boze az mnie geba od gadania boli tyle sie naopowiadalysmy. mama o tym jak to bylo za jej czasow kiedy byla w ciazy (a rodzila 4 dzieci) :) hehe najadlam sie rzodkiewek, kalarepy, poziomek, truskawek i czeresni i az strach sie bac co z tego wyniknie. acha jeszcze groszek gdzies byl po drodze :D nadazam was teraz czytac :) maaacie tempo. zdjecia na poczcie zaraz dogonie :P az mi sie geba smieje - tak mi dobrze zrobilo swieze powietzre i piekna pogoda :) co do pajeczyn to u mnie ogromne :P i pisalam ostatnio ze po wizycie wspolnej u ginki jak wymacala na dole nozki ginekologicznie to moj sie przerazil i ma blokade do kochania sie bo mu wyobraznia zadzialala :P zreszta mi tez sie nie chce :P hehe werkaaa>> ja sie nie przejmuje zaleceniami spania na lewym boku... mam tez rogala i ukladam sie jak mi wygodnie.. malenstwo moje w brzuszku juz jest duze i to zwykle zalezy od tego jak ona sie ulozy.. choc z reguly jest ulozona z prawej strony i o dziwo na prawym boku czesciej spie :P ostatnio mi sie brzuszek troche obnizyl i zaczelo mi sie lepiej spac -bo oddycha mi sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania to u mnie to samo albo na lewym albo na prawym, zalezy jak sie maly ulozy, i jak mnie skopie na jednym to sie klade na drugi i tak w nocy ze 100razy przekladaniec :D na plecach nie ma mowy bo brzuch strasznie ciagnie i nie mam czym oddychac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja sie bardzo boje tego ze mi sie porobia rozstepy, mam juz ich sporo na udach ale to z okresu dojrzewania, po boczkach tez kilka i jak mi dojda jeszcze na brzuchu to nie bedzie fajnie, choc mam cicha nadzieje ze nic sie juz nie urodzi tam :p wy tez slyszycie takie pstrykniecia z brzucha?? bo ja co najmniej raz dziennie :) co to moze byc?? wiem ze juz ktores pisaly ze tak maja ale pytam ponownie, bo nie wiem czy juz wam przeszlo czy dalej tak macie, bo u mnie to coraz glosniejsze jest i tak rozmyslam co ten brzdac tam robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a w razie czego ile ten laser kosztuje ?? Mi narazie zaden nie wyskoczyl i mam nadzieje ze mi nie wyskocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_z>>> ale czaderskie te sukieneczki :) ekstra :) ja mam jobla na punkcie sukienek dla malej. anetaaaa>> fajny ten Twoj brzusio, a jaaaki biust :D mamy podobny termin :P wogole dziewczyny widze ze szal zakupow trwa :P piekne te wasze ciuszki, tak ogladam przegladam i nadziwic sie nie moge (niektorych zazdroszcze :P ) hehe :) fajnie, jest czym nacieszyc oko. Faceci tego nie rozumieja :) a ja sie jaram kazdym nowym ciuszkiem i nieraz jak przechodze obok komody to otwieram i przegladam :) PS> przepraszam z gory za moje literowki, bo widze ze sadze je jak ogrodniczka kwiatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ogolnie smaruje brzuch biust i boczki a posladkow i ud to wogole ale moja mama mowila ze jej wyskoczylo kilka na cyckach a tak to nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyskoczyly rozstepy na udach-kilka , i na biuscie zaraz na poczatku jak sie powiekszyl - takie promyki na okolo brodawek.. na brzuchu nie mam narazie i oby tak zostalo :) moja mama po czworce dzieci nie ma ani jednego rozstepu- nie wiem jak to mozliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_Fasola je też tak mam że często przeglądam składam układam:) tylko za pranie nie mam weny sie wziac :p Madiaz nie mam pojecia ile ona placila to tez juz bylo z kilka lat temu bo jej corcia jest spora i pewnie zalezy od gabinetu, wiem ze chodzila i maila kilka serii tych laserow, pokazywala brzuch przed i po i efekty były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz mam wszystko poprane dla niuni nawet poszewke na koldre i reczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie boje troche tych rozstepow.. ale wiecie co moglabym byc cala byle mala byla zdrowa... oby rozstepow bylo jak najmniej... wydaje mi sie ze to kwestia genow i ze smarowanie to maly procent zapobiegania i lagodzenia ich skutkow.. zycze nam wszystkim szybkiego powrotu do formy i zero albo jak najmniej rozstepow :) moze nie bedzie tak zle :) Fajnie by bylo, zeby jak juz urodzimy to zeby to forum dalej istnialo i zylo. Zebysmy mogly sie dzielic dalszymi doswiadczeniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopoki mialam wszystko nie poprane i nie poprasowane to tez tylko wyciagalam i ogladalam, a teraz to juz szkoda bo by sie ubrudzilo :) teraz podziwiam tylko w szafkach, a tez mam poprane wszystko , nawet kocyki :) oj tak ola , fajnie by bylo gdybysmy dalej utrzymaly to forum, dzielily sie doswiadczeniami i radami, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy, zapewne brak czasu nas pochloni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×