Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

fressia - sukienki jak dla mnie średniawe -znaczy się ogólnie krój jest spoko tylko ten wzór....., myślę, że za tą cenę (z przesyłką) spokojnie mogłabyś kupić coś ładniejszego, ale to tylko mój gust i moje zdanie. A biustonosz jest fajny i pewnie wygodny, ale jak masz jak to może lepiej wybrać się do sklepu z bielizną gdzie mogłabyś taki przymierzyć bo z tego co widzę to jakoś nie jest dużo tańszy niż te w sklepach. A co się tyczy karmienia to myślę, że jak najbardziej będzie się nadawał. Ja mam biustonosze w tym stylu i z łatwością mogę z nich wyjąć pierś. Takich specjalnych nie kupuję bo u mnie w rodzinie nikt takich nie używał. Tak jak dziewczyny pisały wyniki wymazu z pochwy musisz mieć więc dopytaj lekarza. Szczęśliwa - nie wiedziałam, że po odejściu wód można tak długo zwlekać z dojazdem do szpitala. Ja słyszałam coś o 3 godzinach maksymalnie, ale może nie jestem uświadomiona do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje dla lipcowki :-) najwazniejsze zeby byl zdrowy dzidziol. Moja malutka misi sie wstrzymac do wtorku bo narazie auto mamy zepsute a do szpitala 45km wiec ciezko by bylo a w poniedzialek moj M do niego zajrzy i bedzie remontowal wiec na wtorek bedzie sprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) wszystkie w dwupaku? Pina ,Kasia i Marka? jak tam sie czujecie? U nas piekna pogoda ponad 30 stopni po obaidku wystawiam leżaczek w cień pod drzewko i poleżymy chwile na dworze. A dziś mecz:D(nie wiem czy z wrażenie nie urodzę :P) ja wszystkie mecze obejrzałam w tv razem z moja mama:D za wszystkie czasy jak nigdy nie ogladalam tak teraz nadrabiam ;) A moja mała tak się rozpycha że aż ból sprawia,ogólnie jakaś mega ruchliwa się zrobiła, wcześniej też dużo się ruszała ale miała swoje stałe pory a teraz mam wrażenie że nie śpi a jak śpi to nie wiele ;) A ztymi kleszczami to nie myślałam wcześniej ale chyba tak jest jak dziewczyny mówią że to ostateczność i lekarze w sumie wiedzą co robią więc ja się zgodzę na wszystko byle mała była cała i zdrowa:) SzcześliwaPrzyszłaMamusiu gratulacje dla koleżanki jeszcze trochę i przyjdzie na nas pora. Któraś pytała o to pstrykanie w brzuszku to ja wcześniej o tym pisałam i dalej tak mam przy fikołkach małej, może z raz-dwa razy dziennie coś takiego wyłapie. A co to jest nie mam pojęcia. Ja dziś chyba jakieś pranie wstawie dla małej, szybciutko wyschnie w taką pogodę a sporo się tego uzbierało całe cztery szuflady w komodzie. Hmmm jak czereśnie pięknie dojrzewaja jeszcze troche i bede sie zajadac:) bo truskawki już sie prawie koncza. Miłego Dnia Mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że ja słyszałam, że kleszcze, próżnociąg i to wypychanie mogą prowadzić do uszkodzenia dziecka i że w wielu krajach się tego w ogóle nie stosuje, dlatego się zastanawiam. http://pl.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%B3%C5%BCnioci%C4%85g Kupiłam dziś kosmetyki dla siebie do szpitala i tantum rosa. Została mi jeszcze maść na brodawki i już chyba wszystko apteczne będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mój M właśnie pojechał do Wrocławia na mecz ze swoim tatą ale mi smutno tak chciałam jechać, ale dziś taki upał wiem, że podjełam dobrą decyzję ale tak mi się smutno zrobiło jak męża malowałam farbkami na twarzy ech:( Normalnie ryczeć się chce ja coś w ogóle płaczliwa się ostatnio zrobiłam byle czego rycze. Ech idę na jakieś zakupy humor sobie poprawić, z teściową się umówiłam, że jutro gril u niej z okazji mojej obrony w sumie to mi się miło zrobiło jak to zaproponowała i troszkę głupio bo sama chciała wszystko kupić ale podzieliłyśmy się obowiązkami więc lece po jakąś wódeczke, karkóweczki itp bo jeszcze trza to doprawić:) Ciekawe o której mój mąż wróci z meczu na pewno bidula będzie padnięty bo dziś na 7.00 był już na budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj o płaczliwośći coś wiem. Dzis mi łzy poleciały jak patrzyłam na dzieciaki jak bawią sie przy fontannie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka to ja pytalam o te pstrykniecia :) milka ja tez tak mam, z byle czego zaraz rycze :) tak to juz na nas dzialaja te hormony he he :) stella a ile placilas za tantum rose?? bo ja pytalam w aptece to 5zl za saszetke ja czekam na swojego i na 16 idziemy do znajomych i mamy podjechac nad zalew na grilla :) w koncu troszke odpoczne i chociarz troche nogi zamocze pierwszy i chyba ostatni raz w tym roku bo jak maly sie urodzi to nie bede go ciagac po takich wyprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Tantum Rosa kosztowało tyle samo - kupiłam opakowanie 10 sztuk za 50 pln. Tylko że ja go głupio kupiłam w drogiej aptece w centrum handlowym - myślę, że można by to znaleźć taniej. No i nie wiem też, czy te 10 saszetek to nie za dużo, ale termin ważności jest do 2016 roku - najwyżej będzie też do drugiego porodu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tantum na allegro kosztuje 30 pare zł za 10 sztuk. W koncu słońce :)))) Ale ładnie puchnę, rano założyłam bransoletkę i jak wróciłam z miasta to nie było szans, zeby ja ściągnąć:)) Teraz koktajl z truskawek i lody mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam, że na allegro są leki - rzeczywiście tantum rosa kosztuje trzydzieści parę zeta + dostawa, czyli cztery dychy. Ale ja rzeczy apteczne jednak wolę kupować w aptece ;-) Uprzejmie donoszę, że moja wyprawka się rozbudowała o: - śpiochy 62 cm - kaftanik 62 cm - 6 par skarpetek mini mini - kocyk duży Babcia przyniosła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... milka:) poryczmy sobie razem...... ja dzisiaj w mojego M rzucalam kapciami ...i postanowilam sobie ze urodze mu na zlosc i nic nie powiem! bo mnie wnerwil, niby pierdola i jeszcze mowi ze jak jestem w ciazy to mysle ze mi wszsytko wolno.. a wolno! i wolno rzucac w niego kapciami jak mi nie da powiedziec zdania do konca tylko w polowie przeczy temu co mowie! szczesliwa przyszla:):) a w ktorym tyg ta twoja kolezanka?? nie doczytalam.... glowa mnie napindziela tak w tylu...jakbym w mokrych wlosach na mroz wyszla ahajajajajaj wczoraj na werandzie robilam porzadki, wyrzucilam pelno gratow i dupereli a dzisiaj w szafce w salonie caly wiielki wor papierow...jakies stare pierdoly, makulatura! zrobilo sie miejsca ze hej! a juz od ponad roku chyba odkladam porzadki w tej szafce.... teraz tylko, udekorowanie koszyka na bombonierki dla odwiedzajacych, generalne porzadki lazienki (razem w myciem plytek dookola) porzadki calej halupy wraz z praniem zaslon i firanek, myciem okien-ale to mig mig sie zrobi i lamp i zyrandoli bo one takie zakurzone ze heeeeeeeeeej ...przygotowanie bombonierek (takie niby worecfzki z confetti i bilecikiem z imieniem dzidzi i data urodzenia) i wlasciwie moge rodzic... z jednej strony chcialabym juz.. z jednej strony czuje sie sterroryzowana........i porodem i tym ze bede miala 2ke dzieci w domu.. o maj got! ono tam w srodku naprawde jeeeeeeeeeest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) dawno się nie odzywałam ale byłam tydzień w szpitalu. Dziwne skurcze, skrócona szyjka itd. :/ Przy okazji powtórzyłam posiew i na sam koniec dorobiłam się pieprzonego paciorkowca. Powiem, że się bardzo boję żeby zdążyć z tym dożylnym antybiotykiem 4 h przed porodem. Boję się, że pezwegapie pierwsze skurcze...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam tantum rosa za 3,50zł wzięłam 4 saszetki i to nie wiem czy wszystkie wykorzystam skoro jedna saszetka na pół litra wody idzie wiec starczy nie wiem na ile... Mam nadzieję że będziemy szybko TAM się goiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella kochana.... mnie to samo slowo kleszcze sie a barbarzynstwem kojarzy...... no bo jak to.... taka delikatna glowka , miekkie kosci czaszki, a tu kleszczami... brrrrrr.... moj szwagier byl ciagnety jakims wysysaczem czy co.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna!! ty bys sie koktajlem podzielila....... ja sie podziele czekoladowo bananowym... robi sie go tak.. do blendera troche mleka, troche lodow czekoladowych (ew jak nie ma to nesquik i lody smietankowe) pol banana mozna sobie dozowac jak sie chce.. potem ziuuuuuu zmiksowac i sie delektowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli - przestudiowałam net i dziewczyny piszą, że 1 saszetka jest na 1 dzień - dzieli się zaszetkę na 2 razy i robi dwa roztwory (żeby jeden nie stał sto godzin) i tymi roztworami przemywa po każdym kiblu. Niektóre robiły też 3-minutowe nasiadówki - czyli saszetka w pół litra wody => do miski i 3 minuty siedzenia w misce. Na ulotce jest napisane, że stosować max 7 dni, więc te moje 10 saszetek jest chyba delikatnie na wyrost, ale ja mam ambicję wyleczenia krocza hiper szybko, bo nienawidzę jak mnie boli i w ogóle. Oprócz tego kupiłam płyn do higieny intymnej AA jakiś taki przeciwzapalny. No i styknie. Nie mam jeszcze maści na brodawki i soli morskiej do dzidziolowego nosa - mam za to sól fizjologiczną, a to się chyba też nadaje do oczu i nosa i wszystkiego ;-) Elita - a czy u Ciebie jest już takie mega piękne sycylijskie lato? Qrka dałabym się pokroić za włoskie lody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella jedz tu do mnie , stawiam lody, razem na ciezkie brzuchole ponarzekamy.... goraco! upal i zdycham... na miescie sie nie da wytrzymac , jak wsiadam do auta zostawiobnym na sloncu to tak jakbym wlazla do piekarnika..ojojojojojoj takze dla dzidzi juz pokupowalam co trzeba, wanienke z przewijakiem to juz raczej online kupie i siedze w domu, opuszczam rolety po obiedzie bo tak mi slonce daje do salonu ze sauna sie robi..... a na taka automatyczna zaslone przeciwsloneczna co sie na balkonie montuje nie stac mnie na razie i co lato (juz 3cie) odwlekam, bo jak nie urok to sraczka.... jutro chcemy jechac nad morze, ale na zlosc powiedzialam ze powiem M ze do dupy nie nad morze jade!niech go nosi, niech sie prosi.... mam w sumie ochote brzuszysko w czystej, swiezej wodzie wymoczyc, ale szwagierka mowila ze lodowata woda... jak to lodowata , juz polowa czerwca. cholera.. to co?? nie bede sie kapac wogole w ty roku..... ja po porodzie to szybko sie nie pokaze w kostiumie przeciez.... uuuuuuuuuuuuuuuuch oghladam na necie narty na lozko bo moja w oplakanynm stanie, pozaciagana i wogole , posciel tez mi trzeba.. o matko...... chyba napadne na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldują się 2w1 :-). Całą noc nie spałam, bo dopadła mnie okropny kaszel, jakiś wirus. Kaszlę tak mocno, że brzuch szaleje :-(. Na szczęście dr nie dał antybiotyku. Jestem padnięta i już nie mam siły kaszleć, coś okropnego. Spadam trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, elita :) mam nadzieje, ze patrzysz na mecz za kilka minut? :) Twoj M bedzie za Polska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzisiaj pograbilam troche podworka bo niedawno sie wprowadzilismy i trzeba bylo uporzadkowac troche... no ale juz zrobione i dzis byl grill palony i pyszna szyneczka mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej fressia:):) no na meczu z Rosja trzeba bylo widziec Daniela jak biegal po pokojach wydzierajac sie " POLSKA, POLSKA, POLSKA! " :():):):) a jak strzelilismy gola to cala dzielnica nas slyszala ahhahahah:):):):):) M jeszcze w pracy, ciekawe kiedy dzis wroci, ma dzis dodatkowa robote na wlasny rachunek czyli zarobek...oby takich najwiecej! no ide wlaczyc TV!!! luna0207 mowisz......ja jak mam focha to na zaboj ahaha! ale za kare rozpracowalam skarbonke i wydam co go grosza!!! musze dziecku (pierworodnemu) kupic jakies ubrania bo albo stare, albo poplamione lodami czekoladowymi! za cholere nawet i vanishem nie chce zejsc.. takich do rzeczy to ma moze 4 sztuki! skonczy sie na tym ze na porodowke przyjdzie mnie odwiedzic w domowej rozwleczonej koszulce, przeciez jak mnie nei bedzie to M nie bedzie codziennie tych 4 ciuchow na zmiane pral! koneicznie bermudy jakies i ze 2 komplety koszulka plus spodenki. aannneeeetttaaaaa.. mi dzis brzuch tez popalic daje.. ale jak na razie urodzilam tylko ....ekhem... w kibelku... chociaz tyle ahahaha madziaz , jade do ciebie na grilla.. mam nadzieje ze u was jest czym oddychac, tutaj goraaaaaaaaaaaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - ja miałam to samo. 4 noce nie spałam od kaszlu. Dostałam jakieś płukanki apteczne do gardła i jakieś tabletki - chciałam Ci napisać jakie, ale nie mogę ich znaleźć. Po kilku dniach łykania i płukania mi przeszło, ale było masakrycznie. Lekarka powiedziała, że gardło jest bardzo ciężko wyleczyć w ciąży z uwagi na wysoki poziom progesteronu, który wpływa na odsłanianie nerwów w gardle - najbardziej w pozycji leżącej. Ja już zdesperowana próbowałam zasypiać na leżąco, bo potrafiłam kasłać od północy do 4 rano non stop. Trzymam kciuki, żeby Ci szybko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita to zrób tak:) jedź nad morze ale do chłopa sie nie odzywaj:D:D dopóki nie zmądrzeje ale kurcze z niektórymi chłopami to moze nie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita - super :) POLSKA BIAŁO-CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny zmykać na stadion, do stref albo przed TV! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a ja właśnie niedawno wróciłam z festynu był u nas dla przedszkolaczków, pośpiewały sobie, mąż jak zwykle na weselu a ja sama, ale mówię mu wcześniej żeby mała się uczyła od najmłodszych lat to może odziedziczy talent po tatusiu:) Ja kupiłam TatntumRosa 10 saszetek, można było na sztuki, ale nie wiem ile będzie mi się rana goić, a lepiej mieć w zapasie a płaciłam 37 zł A co do tych kleszczy u nas w szpitalu się je bardzo rzadko praktykuję, zresztą Kropelka dobrze pisała że jak już dziecko jest za nisko to już cc jest niemożliwe. I muszą jakoś inaczej radzić, a lekarze chyba wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×