Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

mar:ka ! nie boj zaby na pelnie urodzisz!"!! jak nie to bedziemy bic po dupie:) no idz lulu bo za pare dni bedziesz potrzebowala duuuuuuuzo sil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz ahhaha:):) nie ona ciebie w dupie tylko ty bedziesz miec niedlugo w cipie!! tak na poprawe humoru milka sorki!!! ide zobaczyc twoja wiewiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje ze w nocy sie rozkreci i bede jechac na porodowke!!! Moj M tylko na to czeka ze go bede budzic wczoraj nawet z telefonem zasnelam bo patrzylam co ile mam skurcze i tak co 40 minut sie budzilam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesty jak mi sie spac chce cały dzien. Nawet nie mam sily Was czytac ani pisac a buuuuuuuuuuuuuuu... Elitka, skad masz tyle energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia no ni wim wlasnie.. az dziwne ze nie leze i nie jecze o tej porze.... zazwyczaj tak jest..... czyzby objaw porodu.. ehheheeh pewnie nie... ale dobrze, bo czekalam na naplyw sil bo inaczej zarosne brudem i nieposkladabnym praniem.. ok teraz to ide siku,myju i lulu bo sie zleje i fotel trzeba bedzie prac buzki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, ja Ci dam załamię się! Ja Ci obiecuję, że za kilka dni będziemy wspominać te chwile ze śmiechem ;) Elita, ja też Cię podziwiam za tą energię, Ty chyba nie umiesz w miejscu usiedzieć. I masz dryk jak prawdziwa dekoratorka wnętrz, nie chcesz wpaść do mnie tak na kilka dni? Ja niedługo się wprowadzam i pozostało tylko "upięknić" mieszkanko, a ja nie mam pomysłów. Madzia, spoko.. w końcu będzie musiała wyjść. My z też z naszym synem prowadzimy poważne rozmowy na temat jego wyjścia, ale coś czuję, że on wówczas język wywala do rodziców :P Szczęśliwa, oj, to wypoczywaj! I spokojnej nocki życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaczęłam nadrabiać wasze wiadomości ale chyba nie doczytam do końca.... chciałam wam odpisać ale teraz streszczę tylko co u mnie i zmykam i wyjaśniam dlaczego: byłam dzisiaj na wizycie mała waży 3200 więc już fajnie :) , rozwarcie dalej na 4cm i gin zrobił mi krótkie maskowanie szyjki i powiem , ze to nie boli tak jak to straszą na forach, jak dla mnie nieprzyjemne ale znośne. (po masowaniu lekarz mówił, że pogłaskał maluszka po główce :) ) Gin powiedział, że do niedzieli powinnam urodzić a jak nie to w poniedziałek na ktg. Powiedział tez ,, że juz wszystko gotowe i tylko czekamy na skurcze lub ewentualnie wody. Po wizycie zaczęło mnie pobolewać delikatnie, Jak dojechałam do domu po jakiejś godzinie skurcze się zaczęły ale znośne, potem coraz bardziej co 10 mni co 8 a teraz są nieregularne. Teraz ide dalej liczyc bo znowu stają się mocniejsze i troche mnie muli więc wybaczcie, że nie odpowiem juz dzisiaj. Jak przejdzie to odezwę się jutro trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabiczek no to powodzenia, oby to było to i może wkońcu któraś rozpocznie te rozpakowywanie, tym bardziej że masz termin chyba na 1 lipca jak dobrze pamiętam to święty czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA i weź numer któreś z nas jak już urodzisz żeby się pochwalić:) Są na mailu w książce adresowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabiaczek, trzymam kciuki! Oby to było już to, w końcu będą pierwsze narodziny na forum ;) A ja ciągle głodna dzisiaj, już sama nie wiem co jeść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś też wieczorek kilka skurczy ale nie bolesnych za to mały się rozbiegał po brzuchu :-) A dzis zamówiłam fotelik samochodowy i zadzwoniłam do producent i doślą mi do wózka do kompletu, wyszły te same koszty co normalnie jakikolwiek fotelik. Faceta zgnębiłam, i już jutro będę miała fotelik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonka dzięki za podrzucenie tematu z Matii widzę, że jest w ciąży skoro to temat z kwietnia, ale nie co pocisneła w temacie nie ma co. Elita jak masz chwilę to sobie zobacz jak Ci się wiewióra spodobała: http://www.youtube.com/watch?v=EFkG9Nq2y0Y&feature=plcp http://www.youtube.com/watch?v=D4IZLQdxQ0g&feature=plcp http://www.youtube.com/watch?v=2_kMMxiYKbc&feature=plcp http://www.youtube.com/watch?v=4JW7lc19CV8&feature=plcp I uprzedzam pytanie ona nie ma uszu i ma blizne na głowie taką ją kupiłam w zoologicznym, ponoć inne wiewiórki ją tak urządziły a tłumaczę to bo ciągle mnie wszyscy o to pytają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny ale z ta mati2011 to cos dziwnego zalozyla nasz topic lipiec 2012 a na 11 maja niby termin miala na tych innych topicach i tam miala jedna kruszynke wiec nie wiem cos mi sie dziwne wydaje bo tu na poczatku pisala ze bedzie miala blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie, my tu jej żałujemy a to jakiś kolejny kafeteryjny wykolejeniec: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5017141 Elita, poszperałam trochę w tematach o tej Mati i Ci powiem, że trochę ludzi w butelkę nabija. Ale tu dużo takich, tylko nie rozumiem jak można robić sobie jaja z takiej tragedii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzieś pisała, że od 4 lat jest wdową no cóż rózni ludzie... milka chciałam pooglądać twoją wiewiórę ( ha jak to brzmi :D) ale coś sobie poblokowałam i youtybe mi nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, to samo znalazłam w innych tematach. A w temacie o słoiczkach z lutego napisała, że ma córeczkę. Może jakaś wariatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, a nie pojawia Ci się u góry jakaś inf. np., że zablokowałaś dostęp itd.? Oj, jak łatwo kogoś zdemaskować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaa... masakra, chyba lubi łzawe historie. To faktycznie zdolna jesteś :D Teraz musisz odblokować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka świetna wiewióra:) Ale masakra z ta matti czy jak jej tam i pomyslec ze nasz topic zalozyla, a ja tez ostatnio przegladalam i mowie szkoda dziewczyny, a to jakas laska z zaburzeniami psychicznymi zeby takie historie wymyslac :/ Ja cały dzien lezalam i brzuch sie uspokoil a juz mialam stracha takie mnie skurcze chwytaly. Mam cala sterte prania do prasowania ale sie boje ruszac, zostawie na przyszly tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabiczek trzymam kciuki aby sie rozwinelo, mysle ze jak jedna zacznie to reszta pojdzie za nia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×