Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Hejj laski ja tez jeszcze nie dostalam okresu ale mam nadzieje ze owulacje mam bo chcemy miec juz dzidzie druga hehe ;-) z tym ze nie wiem czy tak szybko owulacja przyjdzie bo mala bardzo czesto jje no ale nie chce jej odstawisc od piersi... A co do pracy to ja i tak nie wroce bo bylam na bezrobotnym a macierzynski mam do 23 maja wiec jak bym zaszla znowu w ciaze to jakos miesiac bym musiala chodzic do szkoly a potem znowu wolne... no ale bym byla z moja kluska calutki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! Ale miałam przygodę, stres i mega nerwy. Odkamienialiśmy wczoraj kwaskiem czajnik i co? zapomnieliśmy to wylać i opłukać czajnik. Na szczęście do mleczka Małego dostało się jedynie 30ml i to było to rozcieńczone z wodą. Dobrze, że następnej porcji mu nie dałam, bo tam byłoby już 150ml tego kwasku z wodą. Od razu męża z pracy wezwałam, do lekarza w te pędy i okazało się, że mleko zniwelowało ten kwasek dodatkowo, a taka ilość nie wpłynęła na niego w żaden sposób. Szczęście w nieszczęściu, ale do teraz pluję sobie w brodę jak mogłam o tym zapomnieć. W każdym razie Fifek pogodny i zachowywał się jak zawsze. Tylko znów mamy kryzys w jedzeniu. Już od kilku dni tego smoczka ciąga, pluje mleczkiem i się wyrywa. I też trochę podciągam to pod skok rozwojowy chociaż lekarka mówiła mi, że według niej nic takiego nie istnieje, bo dziecko rozwija się płynnie i systematycznie, a nie nagle. I też sama się w tym gubię. Luna jak podobnie jak Ty, piorę ciuszki Małego w naszym proszku, bo ciężko mi nazbierać całą pralkę jego. Nic się nie działo i nie dzieje. Czasem jak mam więcej jego ciuszków w pralce to daję jego proszek, ale to raczej żeby go zużyć. Milka a jak Mała u teściów? Spała? Zostawiliście ją? Wszystko było ok? Ania-a już wcześniej miałam zapytać? To Ty wysłałaś na pocztę zdjęcie swego synka i swoje? Kurcze jeśli tak to ale on ma ciemną karnację! I to chyba po Tobie co? Na zdjęciach też widać, że jesteś ciemna. Amiga ja już z brzuszkiem i teraz też jestem w szoku dla Twojej figury! Jesteś jedną z mam, której figurę uważam za idealną :) Pokłony ;) Co do mojej szkoły to postanowiłam, że jak trzeba będzie nocować to na ten rok rezygnuję i idę na dziekankę, a jeśli nie to będę musiała to ciągnąć. Na szczęście renta przy dziekance nie przepada, bo w dalszym ciągu figuruję jako studentka, tyle że na urlopie ;) No i byliśmy dziś na rehabilitacji. Babeczka, która ćwiczy Filipa pełna podziwu, że tak ładnie idą mu te ćwiczenia i takie postępy są. Mówi, że jeśli będzie ciągle tak fajnie szło do przodu to długo nie będziemy musieli się rehabilitować. Następna wizyta za tydzień, a tym czasem znów ćwiczymy w domu sami. Kupiliśmy piłkę do fitnessu, bo na niej też są ćwiczenia rozluźniające i one też podobno dużo dają. Dziś już dałam Małemu spokój, ale od jutra znów harówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka mała była nie całą godzinę na sali po czym ja rozkładałam łóżeczko turystyczne a mąż w tym czasie dawał małej butlę oczywiście u teściów w domu. Po czym mąż kazał mi wracać na salę a sam poczekał aż mała zaśnie i wrócił jakies 30min po mnie. Byłam u małej może 2 razy spała jak zabita chyba za dużo wrażeń:) Teściowa się peikliła, że nie wolno dziecka samego zostawiac ale jej powiedziałam, że ma na luz wrzucić wiadomo mąż jako synuś cudowny tylko "ta" zła kobieta chce dziecko zostawić:) Generalnie koło 23.00 zwineliśmy małą do domu bez problemu nawet się usmiechała:) W domu dostałą butle ale mimo że jadła jakieś 3,5 godz wcześniej to pociągła parę łyczków i nie chciała więcej a rano spała do 7.00:) Generalnie mam nadzieję, że jej się nie odwidzi ale dziś już drugą noc przespała całą ponad 11 godzin bez pobudki ! Słyszałam w nocy jak się kręci w łóżeczku ale zasneła po chwili:) I co do tych chrzcin odradzałyście mi to zostawienie małej samej nawet jakaś pomarańczka tu napisałą, że dziecko może się zachłysnąć i się wystraszyłam, że wyrodna matka ze mnie ale cieszę się, że postawiłam na swoim i mała wyspana i my mieliśmy spokojną imprezkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, ja miałam taka przygodę z kwaskiem miesiac temu. Moja mama czyscila i zostawiła s ja małej herbatke z tej wody zrobiłam. Ale sie prezyla i wypluwala na szczęście. I pediatra kazala przepic mlekiem żeby zneutraliwowac. W sumie szkoda, ze nie napisałam tego wtedy to może byś sie nie zestresowala tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moja ma jakies malutkie krostki po jednej na kazdym palcu u lewej reki nie wiem co to jest ale wczoraj miala to na jednym palcu i pokazywalam mojemu M i powiedzial ze misialo cos ja ugryzc a teraz na kazdym palcu???? Dziwne Milka fajnie ze chrsciny wypalily u mnie chyba nie bedzie ich tak szybko... nie mozemy z mezem sie zdecydowac na chrzestnego a dwoch nam juz odmowilo :-( bylam pewna ze zrobimy chrzciny teraz na wszystkich swietych bo jerziemy do pl ale w sumie teraz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ale to dobrze, że wszystko ok następnym razem już będziesz pamiętać:) A ja piorę dalej w Loveli, bo wbrew pozorom mi nazbiera się cały automat nasz i od małej, ale małej piorę 2 razy w tygodniu czasem nawet 1, mam dużo ciuszków więc mogę sobie na to pozwolić, ale też o tym myślalam że jak skończę ten proszek to zacznę już w normalnym prać. A co do spiworków ja mam 2 do łóżeczka, 1 dostałam od koleżanki, a 2 mi teściowa uszyła. Ja już od dawna małą wkładałam, ale ona mi się strasznie wykopuję w nocy i to dlatego. A do wózka jej nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chrzciny zrobimy po nowym roku jak Zośka bedzie juz siedziała. Bo trzymać ja na rękach całą mszę była by Masakra. Ponadto moje dziecko nie skończyło jeszcze 3 miesięcy a ciuszki zaczynam zakładać na 74 takie mniejsze bo na 68 pajace sa za krótkie. Dobrze, ze nie kupiłam aż tyle na 68 ale to i tak kilka stow a większość i tak z bubla. Dziewczynki karmiace mm. Jakie mleko polecacie? Mnie niedługo czeka wymiana więc sie zastanawiam. Na razie do zageszczania mam enfamil ale on ma bardzo duże porcje. Mam tez nan. Taki zwykły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukinia22 ale ja nie karmię małego piersia,moje mleko jadł tylko do 1 miesiąca a póżniej tak jak marka zrezygnowałam i daję modyfikowane, bo dla 1 butelki dziennie nie chciało mi się trzymać diety (teraz troszkę żałuje ze sobie odpuściłam), ale z uwagi na to ze dzis mija 42 dzień cyklu a okresu brak i w razie jakbym była w ciazy to przydałoby sie brać kwas foliowy, maż kupił wczoraj test i uwaga uwaga wyszedł NEGATYWNY!!!!!!! :) bardzo sie ciesze ale z drugiej strony gdzie ta miesiaczka??? no ale przynajmniej mam sumienie czyste, bo na męża gadałam, zę 7 lat zdążał a teraz raptem mu sie nie udało i bedziemy miec za szybko drugie dziecko hehe Aaaannneeetttaaa no to sie porobiło, kuryj sie i trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia :) mara co do dziekańskiego toja sie nie udzielam, bo znowu wyjdzie jakas nagonka, tak jak z milki chrzcinami :) hehe, niby wszystkie chciałyśmy dobrze a wyszlo jak wyszlo, kazdy chce dawać dobre rady hehe. wiec według mnie jesli nadal bedziesz miec rente i łapać sie wiekowo to zrób jak uważasz :) A co do mleczka z kwaskiem - zdarza sie najlepszym matkom. ja raz dałam małemu za ciepłe mleko i chyba troszke sie oparzył, wiec to chyba gorsze, a wyrzuty miałam takie e płakałam razem z nim. u nas też kryzys z jedzeniem mleczka, Adas zjada 60-80ml co 4 godziny i pluje nim, ale co sie dziwic jak ono takie nie dobre, pewnie juzmu zbrzydło (dla przypomnienia daje mu mleko dla alergików). Ale jestesmy juz po 2tyg podawaniu soczku z marchwi i nie powiem bo wyypka mulekka wyszla, ale trudno. a od 5 dni jestesmy na soczku z jabłek - najlepsze na robienie kupki. od 5 dni kupka jest codziennie o 8 rano:) także marka nie wiem czy juz dajesz soczek jabłkowy, na kupki idealny :) bo ostatnio Fifi maL jakies problemy chyba?? :) madziaz co do krostek, nie pomoge, moze touczulenie?? moze cos zjadłas nie tak?? a w ciazy nie jestem wiec zostałas sama :) powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko no szkoda, ze wcześniej nie napisałaś o tym kwasku :P no nic, następnym razem będę pamiętać :P my pijemy NAN zwykłe. Wcześniej jak Filip był malutki to dokarmiałam go enfamil ale ono jest strasznie drogie. Nan dla Nas super. Mały nie ma problemów z brzuszkiem, pije je chętnie. Był okres, że grymasił przy jedzeniu i próbowaliśmy mu dać Bebiko bo podobno jest słodkie. Jadł jak NAN, ale wieczorami była masakra. Płakał, a kupka była wodnista. Odstawiliśmy po 3 dniach i wróciliśmy do NAN. Proponuję zacząć od tańszego mleczka, bo może podpasuje i nie trzeba będzie wydawać milionów na mleczko. A kasy na to idzie troszkę. Dodatkowe 150zł z kieszeni. Madziaz ta Wasza Wiktoria to będzie podróżniczka. A jak z nią rozmawiacie? Po polsku? Czy duńsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowka kasia no to ulga pewnie ogromna co? Adaś będzie musiał poczekać na rodzeństwo ;) my na razie jesteśmy na etapie deserku "złociste jabłuszko". Mam zamiar wprowadzić marchewkę, ale może pod koniec tygodnia. Na razie boję się, że Mały nie będzie chciał jeść mleczka jak takie rarytasy mu będę podawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka tak to Antoś ma taką ciemną karnację. Wysłałam Wam pare zdjec tak dla ujawnienia sie:) U nas nadal kłopoty z zasypianiem w dzień. Półtorej godz. usypiam, kołysze, głaskam po główce, mały pośpi 15 minut i wszystko. Nie umie tak normalnie zasnąć, rzuca się, marudzi, płacze. Tragedia. Dobrze, że pogoda jest to idę na długi spacer, dobrze, że na dworze śpi po 3 godz. A co do kupek u nas są nawet 3 razy dziennie, ale na moim mleku, ale to chyba też dlatego, że ja pije świeże soki z jabłka i marchwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po odwiedzinach, na długi weekend listopadowy jedziemy znowu. Mojej Gośce wychodzi ząbek! Dolna jedynka! Z każdym dniem coraz bardziej widoczny biały punkcik. Marudna nadal, wpycha sobie łapki do buźki i porządnie się tam nimi drapie. Mamy ten smoczek-gryzak ale nie bardzo wie co z nim robić. Podobno sprawdza się lepiej u starszych dzieciaczków, także nie kupujcie teraz. Przywiozłam od mamusiek obu torbę słoiczków, oj będzie produkcja deserków :-) ja tam lubię pichcenie :-) Kasia Lipcówka to no kamień z serca! ale może rzeczywiście te pierwsze miesiączki mogą być nieregularne więc czekaj cierpliwie na pewno się pojawi. Kropelka u nas wszystkie dzieciaczki na mszy spały w wózkach, opatulone kocykami, dopiero do chrztu zostały wyjęte. Ja nie mam śpiworka do wózka i nie kupuję bo już mi się nie zmieści. Mam ciepły kocyk, kombinezon ciepły, myślę że starczy. A do spania używamy i owszem, dokupiłam ostatnio większy, bo ze starego wyrosła. Nowy ma ponad 70cm długości od ramionek licząc. Ja póki co piorę w Dzidziusiu i mam płyn do płukania dziecięcy. W sumie nie zastanawiałam się jeszcze czy pora przejść na zwykły proszek. Pranie małej robię 3-4 razy w tygodniu. Praktycznie wszystko co z niej zdejmuję idzie do prania, wczoraj przebierałam ją całościowo 3 razy bo ulewała. Pajac tez co noc czysty. No i pieluchy tetrowe szybko mi idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka do malutkiej mowimy po polsku i w domu tylko tym jezykiem bedziemy sie poslugiwac no ale jak pojdzie do przedszkola to pozna dunski ;-) ja jej nie bede uczyc nie chce kaleczyc... hehe najwazniejsze zeby umiala po polsku lipcoweczka Kasia nie wiem czy yo uczulenie ale na kazdym paluszku u lewej reki ma tak z wierzchu reki przed pierwsza kostka i na kazdym paluszku w tym samym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz...hm tak czytałam troszke w internecie o tych krosteczkach i za bardzo nic nie znalazłam, choć może kilka pomysłów ci podsune co wyczytałam :) a wiec może to być uczulenie na coś nowego, co mała dotknęła, jakiś kwiat w domu, może twoje perfumy? albo może masz w domu jakieś zwierzę, któredotykała po raz pierwszy?? dziewczyny piszą ze piorą już rzeczy maluszków w zwykłych proszkach, a ty? może zmiana płynu albo wogóle uczulenie na jakiś detergent? najlepiej udać sie do apteki, albo do pediatry. moze masc hydrocortisonum?? ona jest na różnego rodzaju uczulenia skórne, ale nie wiem czy jest bez recepty i czy tak małe dzieci mogą ją stosować. jedyne co możesz podać bez konsultacji to wapno, napewno jej nie zaszkodzi a może odczulić :) stare domowe sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dołączam do forum, bo przyda się czasem kontakt z innymi mamami :) Wasze dzieciaczki tez teraz częściej wstają w nocy niż kiedyś? Pozdrawiamy z Lenką maluchy i mamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ja kupuję bebiko w biedronce jest tanie ponoć ta sama firma co bebilon a tańsze:) Ma_rka musisz się dowiedzieć czy renta przysługuje Ci na dziekance bo tego nie wiem jeśli będzie Ci przysługiwać to decyzja jest dużo łatwiejsza, bo jeśli mieli by Ci ją zabrać to troszkę kasy szkoda zawsze możesz za te pieniądze coś małemu kupić. Oczywiście nie robię żadnej nagonki ty wiesz najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, to jednak trochę tego alkoholu dam na chrzcinach. Ja już po pierwszym okresie i powiem wam, że super:) zawsze miałam mega skurcze, a czasem z bólu wymiotowałam a tutaj tylko trochę brzuszek bolał:) może to prawda, że po porodzie jest lżejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholek witamy:) Kropelko ja kupiłam sobie bebiko, czasem Daria piję, jak mnie nie ma. Wcześniej miałam Nana i też piła, ale zmieniłam bo o bebiku słyszałam dobre opinie, ale to wszystko zależy od dziecka. Milka Marka pisała że renta przysługuję na dziekance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==marka ty mialas przygode z mleczkiem a ja w niedziele przez przypadek wpusilam malemu do buzi cala ta witaminke oleista :( cale szczescie ze maly mi sie nia chociarz nie zachlysnal tylko jakos mu przeleciala przez gardlo, ale wylam cala niedziele ze jestem beznadziejna matka i wogole..:( od tamtej pory podaje mu ja na lyzeczce.. ==a u nas tez zawital problem z cycem :( Piotrek nie chce lapac, zwlaszcza wieczorem, i lewego, dzisiaj bylam z nim w przychodni z tym paluszkiem , lekarka przepisala masc i w piatek do kontroli, po wyjsciu z gabinetu chcialam malego nakarmic cycem, a on sie darl i odpychal, to ja sciaglam caly rekaw z bluzki bo myslalam ze to mu przeszkadza, a on dalej histeria, ludzie sie na mnie gapia jak na idotke a ja sie az czerwona jak burak zrobilam, dobrze ze mialam wode w butli to mu dalam , popil troche i usnal... heh od paru dni mi strasznie marudzi, nie wiem o co chodzi :( ==kropelko ja dawalam najpierw malemu zwykle nan i okazalo sie ze mial na nie alergie, stad byly te krostki na buziaku ale tez i od jogurtow mial i nabialu, teraz dostaje nan pro ha i mu pasuje,, slyszalam ze bebiko jest dobre , wiec moze takie sprobuj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis mała zapisać do okulisty prywatnie i nic z tego bonie przyjmuja takch malutkich dzieciaczków. Doradzili miszpital. Poszłam zapisałam i termin dostałam na koniec lutego. MUszę szukać w innym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to cała nasza służba zdrowia. Chociaż mi się do okulisty i neurologa wyjątkowo wcześnie udało zapisać, ale w innych miastach wiadomo różnie bywa. Szczęśliwa ja też miałam taki incydent że Daria głodna, to przed lekarzem dałam jej cyca a ona w ryk, nie wiem wtedy co jej było i od tego momentu jak idę z nią do lekarza to biorę mleko w butelce i jak głodna to jej daję i piję, bo też wtedy się stresowałam że nie chciała pić na mnie ludzie patrzą a ja z cycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na chrzcinach na pewno bedzie wino do obiadu. Ja najchetniej zrobilabym chrzciny w kosciele i basta, ale niestety bez obiadu w knajpie sie nie obedzie. Trudno. Mati nadal ma katar, ale szczesliwie nie za duzy. Ma tez problemy z brzuchem - dajemy mu Sab Simplex i czekamy na poprawe. Jem ciagle to samo, wiec tu nie mam punktu zaczepienia. Choc na wszelki wypadek kilka produktow wywale i bede jesc tylko chleb z szynka, gotowane mieso i warzywa i jakies jablka. Moze pomoze. Dzis Mati po raz pierwszy lezac na brzuchu podniosl glowe na rekach mega wysoko - dwa razy, bo potem sie zmeczyl chlopak i juz nie chcial ;-) A wczoraj zlozylismy wniosek o paszport dla bobasa, bo chcemy smignac na wakacje. W sobote mam za to wychodne do fryzjera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka dzięki nie doczytałam jak ma_rka o tym pisała:) a my w poniedziałek na szczepienie już się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Miki ostatnio jakby więcej śpi w dzień. Nie wiem czy to ta pogoda, czy co? I jak już potrafił zjadać po 200 tak teraz stwierdził, że tyle nie chce i zjada 150 - 180. Dziś był 2x na spacerku w lesie na grzybach :-). A jest jeszcze taki jakby ospały jak się obudzi. Hmm dziwne, ale nie dostaje już Esputiconu i jakoś sobie radzi z pierdziołkami :-) a w poniedziałek jedziemy do Poznania na kontrolę stóp i wieczorem będę rozmawiała z pediatrą to się zapytam czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaje Amelce NAN PRO HA ale to ze wzgledu na fakt,ze ja mialam skaze bialkowa,za miesiac bede jej dodawala jedna miarke zwyklego NAN i bede obserwowala co sie dzieje z buzia małej. My po wczorajszym szczepieniu,Amelka urosla 12 cm od dnia narodzin,mnie by sie przydalo urosnac 3-4 cm i nie musialabym skracac zadnych spodni.Podwoila swoja wage nawet z naddatkiem :)) Mam pytanko jaki obwód główki maja wasze dzieci?? Bo wzrost i waga 75centyl,a głowka 25 niby wszystko OK pediatra nic nie mówiła, ze cos nie hallo.Musimy ćwiczyć podnoszenie głowki trzymając za raczki,żeby chętniej ja odrywała od podłoża..więc i przed nami małe ćwiczenia.Poza tym mamy udac sie na morfologie,bo Amelka jest blada...no ja tez jestem mega blada,ale odkad sa solaria juz nikt mi nie mowi na temat mojej anemii i bladej skory. Mar_ka dzięki za pochwały mow mi tak jeszcze i w piórka obrosnę :D Śpiworek do wózeczka mam i polecam,najbardziej przyda mi sie do fotelika i moze na sanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiga u nas główka ma 37 cm obwodu, ale to chyba też patrzy się względem miary urodzeniowej. Ja szczerze mówiąc nawet nie wiem ile Filip urósł. Może przy następnej wizycie poproszę, żeby go zmierzyła. Co do Ciebie to mam pytanie? Ile ważyłaś w ciąży i jak Twoja waga stoi teraz? Bo jakoś nie widać, żeby coś jeszcze zostało ;) Aneta 200ml? :O kurcze to on niezły żarłok :P u nas 150 ml pije i to przecież to norma dla 4 miesięczniaka. Dziś wypił 180ml, byłam w szoku :P Stella a może Mati ma skazę? Dlatego boli go brzuszek? Kolka może być przyczyną skazy albo nietolerancji laktozy. Może pogadaj z pediatrą? W każdym razie to podobno przechodzi w 3 miesiącu, więc już niedługo może będzie po kłopocie :) Ja dziś miałam masakryczną noc. Matko! Filip i mężon spali jak zabici, a ja myślałam, że umrę tak mnie nogi swędziały. Mam jakąś pokrzywkę, dostałam antybiotyk, przeszło, przestałam brać i znów swędzi. O 4 rano brałam prysznic i się peelingowałam solą, bo swędziało masakrycznie. A potem to już spać się odechciało, zrobiłam sobie paznokcie u rąk i nóg i do tej pory nie śpię. Filip zdążył już zjeść i znów pójść spać. A tak poza tym to mąż mnie wczoraj wkurzył okropnie. Ostatnio coś nie bardzo idzie się dogadać Nam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, wez od pediatry skierowanie do szpitala do poradni okulistycznej. Tam Cię muszą przyjąć i nie będziesz tyle czekała Marka, u mnie z chlopem to samo. Jako tata jest rewelacyjny, jako mąż juz trochę szfankuje. My mamy w następnym tygodniu 10 rocznicę bycia razem...człowiekowi sie zbiera na wspominki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kropelka 10 latek! Fajnie! My 5 po ślubie i 3 przed czyli łącznie 8. Wiadomo spięcia zawsze są, ale najważniejsze żeby móc się po wszystkim dogadać. Zawsze przypomina mi się powiedzenie: "z małżeństwem jest jak z masłem. Trochę chłodu utrzymuje je w świeżości :-)" ... A za mną pierwsze słoiczki. Jabłka i jabłka z gruszką. I słoików mi zabraknie zaraz, a kurcze ciężko takie małe kupić... Robota bajecznie prosta i przyjemna. I trochę soczku dla nas zostało :-) ... Amiaga moja też podwoiła swoją wagę urodzeniową. W zeszłym tygodniu 7400g miała, a na długość 68 wg mojego mierzenia, w przychodni 70cm. ...Jutro tatuś przejmuje opiekę nad córką a ja na parapetówkę wybywam! Już się nie mogę doczekać! Tyle ludzi z pracy będzie! ...Stella ja też chciałam winko na chrzciny, ale oprócz mnie i męża nikt w winkach nie degustuje, no a my pić nie mogliśmy (ja karmiąca, mąż kierowca) więc 2 butelki wódeczki poszło do obiadu i było wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam czy moje dziecko w ogóle będzie raczkowało... Tak się wyrywa na nogi, że masakra. Nogi sztywne, od podłoża się odpycha, na rękach ciężko ją utrzymać aż się trzęsie żeby coś dotknąć, uwielbia jak się ją NIESTETY nosi, a mnie już ręce odpadają...Z bujaczka się zsuwa! Z pleców przewraca się na bok i za chwilę na brzuch, tylko tej rączki spod brzucha nadal nie daje rady wyciągnąć sama:-) No w szoku jestem, bo miałam inne wyobrażenie 3,5 miesięcznego dziecka! Straszliwie szybko do przodu idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×