Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

O tym brzuszku to nie słyszałam. Hehe. Pewnie powinniśmy też dzieci przebierać w rękawiczkach. Ja ostatnio na jakimś forum zostałam opieprzona, że po pierwsze mam spasione dziecko (i tu zajebisty argument: bo jakbyś karmiła piersią to by było szczupłe) oraz że daję już inne jedzienie niż mleko bo wg who....litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko wiesz takie argumenty są z dupy wzięte moja też jest kawał klopsa jej kuzynka rok starsza waży 10kg (drobniutka i szczyplutka ale też taka się urodziła) a moja waży 7,5kg ale co z tego? Jak dziecko ma nie tyć skoro tylko lezy? Przecież nasze dzieci jeszcze nie biegaja żeby to zgubić. Poza tym skoro dziecko jest szczęsliwe to najwidoczniej mm nie robi mu krzywdy. Ja juz nawet na innych forach nie piszę, że od początku karmie mm z własnego wyboru bo argumenty typu " Cyca pani wywali gdzie chce a mm trzeba przygotować" Mnie rozwalają a już kilka razy dosłownie taki słyszałam. Baby jednak są zawistne i lubią gnoić inne które postępują inaczej. Powiem Ci, że ja nawet nie wiem czy moja mama karmiła mnie mm czy piersią pewnie piersia ale nigdy mnie to nie interesowało. To forum ogólnie jest specyficzne ciągle czytam cc kontra sn albo pierś kontra mm tak jak by każda chciała udowodnić, że ona bardziej i dłużej cierpiała w imie dobra dziecka (dziecko i tak tego nie będzie pamiętać). Bogu dzięki my tu zebrałysmy sie w normalnym gronie i nie obrażamy się! nawet jeśli nasze poglądy się różnią. Jak byłam z małą w środe na szczepieniu to ledwo weszłysmy mała zaczeła płakać juz przy rozbieraniu mówie do piguły, że ona zawsze tak robi na widok nowego otoczenia i nowych ludzi, piguła wzieła małą na ręce a ta na chwilę przestała płakać no i oczywiście usłyszałam tekst "mama to nie na widok obcych ludzi tylko nosić, nosić" No jak mnie denerwują takie komentarze chyba znam na tyle własne dziecko! no ale ta piguła nie pierwszy raz ma do mnie taki głupi tekst, ma szczęście, że to ja chodze na szczepienie a nie mój mąż bo by dostała zaraz tekst zwrotny:) Co do tego całowania w brzuszek społeczeństwo tak głupieje, że jeszcze troszkę dziecku nie będzie można dać normalnego buziaka bo stwierdzą, że to ma podtekst sexualny! Ale przez to wszystko społeczeństwo idiocieje zobaczycie za 20-30 lat będą same kaleki emocjonalne irytujące, że my tego doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko jeszcze co do tych zaleceń who to też takie topiki czytałam dziecko powinno sie karmić piersią do ukończenia 2 roku życia i takie tam. Kiedyś oglądałam film oczywiście amerykański bo to oni często maja takie nawiedzone społeczeństwo o dewiacjach karmienia piersią. Otóż w tym programie były kobiety które karmiły kilkunastoletnie dzieci widziałam kobietę bardzo otyłą z olbrzymimi zwisającymi piersiami siedzącą na jednym rogu kanapy a na całej kanapie leżała duża 12letnia dziewczynka która podczas wywiadu z jej matką piła mleko z jej piersi! Były też kilkuletnie bliźnięta które podbiegały do matki wyszarpywały dosłownie pierś ze stanika i zaczynały pić przy kamerze:( Powiem szczerze, że tak jak zawsze uważałam, że karmienie piersią to coś pieknego dla matki ale też bardzo intymnego i tu zawsze miałam duży szacunek do kobiet karmiących (ale nie tych które przy znajomych pokazuja cała pierś i zaczynaja karmić a z takimi sie spotkałam) tak po tym programie stwierdziłam, że to obrzydliwe w sensie, że te kobiety chyba chore były to normalne to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co coś chaotycznie dziś piszę, pożarłam się rano z mężem i chyba troszkę niespójne są te moje wypowiedzi:) Mam nadzieję, że żadna się nie obraziła na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, też widziałam podobny program. Fuj, nikogo nie urażając:) u mnie też były głupie miny jak babcia się dowiedziała, że w 5 miesiącu rozszerzam dietę Bartusia, a ona już to robiła w 3 (a w końcy wychowała 7 itd.) Też jak małego sadzali tak, że siedział to zwróciłam uwagę, że za wcześnie (to było ponad mioesiać temu) i że powinien być lekko pod kątem to popatrzyli na mnie jak na idiotkę. zgadzam się z tym, że teraz tresują dzieci. Aż się boje iść w styczniu na kontrolę do neurologa co znów wymyśli. Po ostatnim jak móiwła, że Bartuś nie będzie trzymał sztywno główki przy podciąganiu do pozycji leżącej aż do raczkowania (a robi to dobrze) mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na pocztę filmik z małą jak świruje na przewijaku:) Dziewczyny mam pytanko ma może któraś telefon w orange na abonament? Bo ja mam w t-mobile ale dzwonili do mnie z orange z fajna ofertą i teraz nie wiem co zrobić a u mnie nikt nie ma w takiej sieci żebym mogła się zapytać czy sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, kika było o tym w dzień dobry tvn. Dla mnie to też chore. Dziecko w podstawówce, zęby wszystkie, a cyca ciąga tylko świst. Swoją drogą to ja gdybym karmiła piersią to uważam, że 6-8m i dość. Ale, że nie udało się z cycem to swoją drogą :P Milka piguła to? Pielęgniarka, lekarka? Takiego slangu nie znam :P W każdym razie widzę, że mąż Twój podobny charakter do mnie. Mnie mąż zawsze upomina i uspokaja, ale też potrafię odpowiedzieć. Dziś np. idę do Orange z reklamacją. Już 2 raz nie księgują kasy za rachunki, a odsetki naliczają mimo, że tydzień temu płaciłam rachunki. Dziś już zrobię tam zadymę. I od razu mężowi powiedziałam, że ze mną nie idzie, bo zaraz będzie szturchał albo uspokajał :P o nie! Nie będę 5 razy w jednej sprawie jeździć, za te paliwo kto mi zwróci przepraszam bardzo?! Dam im dziś popalić :P My już 2 drzemkę zaliczamy. Jesteśmy po kaszce, deserku śliwka i jabłko, teraz jakieś 30 min spania i mleczko. Dziewczyny kiedy powinno się zmienić mleko na 2? Zaraz uciekam po zakupy, bo w lodówce echo. Dziś zrobię Małemu domową zupkę. Zobaczymy jak mu posmakuje. Uciekam, MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja mam abonament w orange, mąż też. Ale słyszałam, że najlepszą ofertę ma play. Darmowe smsy, rozmowy z play. Orange jak orange, rewelacji nie ma. Ja mam abonament 39,90 w tym darmowe smsy do Orange. Minut 30 do Orange. Ale jak nie masz nikogo w Orange to nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-rka piguła to pielęgniarka:) nie wpadłam na to, że ktoś może nie wiedzieć o co chodzi:) Co do mleka to po skończonym 6 miesiącu zmienia sie na dwójkę czytałam na ten temat różne opinie, że niektóre mamy mieszały na początku 1z 2 inne odrazu przechodziły na 2 jeszcze inne dawały na zmianę raz 1 raz 2 żeby dziecko się przyzwyczaiło które z powyższych nie wybierzesz i tak będzie dobrze tak myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ale fajny pulpet z tej Twojej córki :) dzieci mają takie słodkie fałdy, super to wygląda. A te dziurki na rączkach! Swoją drogą to kiedyś jak się zamachnie dobrze to wyląduje w łóżeczku :P U nas też tak wygląda przewijanie. Ja trzymam go za biodro, żeby się nie przewracał, a on drze się i wkurza, bo nie może się przewrócić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku mogłam córcię zostawić na przwijaku i iśc ręce umyć czy pieluszkę wyrzucić teraz już tego nie robię nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi moment o który mówisz, że się zamachnie i w łóżeczku wyląduje:) swoją drogę rozwijają nam się te dzieciaczki w oczach teraz to najlepiej widać:) a z mojej to faktycznie klusia jest:) nawet sie nie obejrzymy a zaczniemy roczek planować:) i fotki wstawiac z pierwszych urodzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Marka fajny klimat wprowadza w domu choinka, prawda? A jeszcze jak się spojrzy za okno a tam biało... mmmm... święta :-) choinka stanęła u nas 6, nie ma innej opcji, tylko póki co ma zarzucone świeczki i łańcuchy - moje świeczki z programatorem były już tuż tuż, ale zostały zwrócone do sprzedawcy bo adres był niepełny i listonosz zrobił zwrot :-( tylko ulicę koleś napisał, bez nr domu i mieszkania... jak tylko dojdą, choinka zostanie ubrana tak jak się należy. Powiesiłam też małej nad łóżeczko łańcuch z czerwonymi lampkami, a ściana jest ciemnopomoranczowa więc jak się świecą w pokoiku jest "ku*wsko" czerwono hehe:-) ...wyobraźcie sobie, że Gosine zupki muszę spierać ze stópek rajstop albo pajaców!!! Nie patrze przez chwilę na nią a ona myk stopa do buzi (siedząc w bujaczku) i potem marchewka na stopie... :-) ...w piątek przysłali kalendarz 2013 ze zdjęciami Gośki, na każdy miesiąc inna fotka :-) wisi juz na ścianie i na styczeń czeka :-) ...Izzkka ja te puzzle piankowe kupowałam w hurtowni zabawek, nie na allegro :-) ale tam też wybór pewnie spory. Sa łatwe w utrzymaniu w czystości, przed pierwszym użycie wrzuciłam do miski i wyszorowałam porządnie, szybko wyschły. ...Marka takie zupki jak dla naszych dzieci przygotowuje się pól godzinki. Nie ma z tym dużo zachodu. Mojej póki co smakują. Wczoraj miała ziemniaka, marchewkę i korzeń pietruszki. Do tego masełko i kasza manna. Wcina ładnie, tylko zauważyłam że musi być ciepłe, bo jak trochę przestygnie to wypluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Co do abonamentu to ja mam w play:) W orange miałam przez 4 lata i uciekłam do konkurencji. Strasznie kiepsko było z połączeniami. Jak tylko jakieś śwęta czy coś to nie było szans sie dodzwonić. A co umowa to zamiast mniej płacić za rachunki to płaciliśmy drożej. W pley płace 75 zł w tym mam darmowe rozmowy w sieci i na stacjonarne, i 9 godzin poza siecią. Tylko raz mi sie udało wygadać wszystkie minuty:) Teraz proponuja nam abonament za 59 i prawie tyle samo minut wiec luz. Ja to chciałabym karmić max rok. No zobaczymy co z tego wyjdzie. Jutro do zupy dodaje kalarepy:) Zamierzam też małej dac barszcz na wiegilię choć parę łyżeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Co do abonamentu to ja mam w play:) W orange miałam przez 4 lata i uciekłam do konkurencji. Strasznie kiepsko było z połączeniami. Jak tylko jakieś śwęta czy coś to nie było szans sie dodzwonić. A co umowa to zamiast mniej płacić za rachunki to płaciliśmy drożej. W pley płace 75 zł w tym mam darmowe rozmowy w sieci i na stacjonarne, i 9 godzin poza siecią. Tylko raz mi sie udało wygadać wszystkie minuty:) Teraz proponuja nam abonament za 59 i prawie tyle samo minut wiec luz. Ja to chciałabym karmić max rok. No zobaczymy co z tego wyjdzie. Jutro do zupy dodaje kalarepy:) Zamierzam też małej dac barszcz na wiegilię choć parę łyżeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Marka jakiej firmy dajesz deserki te śliwka i jabłko bo puki co nie znalazłam nic ze śliwka, a mały ma coraz bardziej zbite kupki...:( ==dziewczyny pomóżcie!! Chciałam sobie na jesień zrobić kurację złuszczającą na twarz, kupiłam w aptece specjalny preparat i teraz od jakiegoś czasu mam tak przesuszoną skórę, że aż niekomfortowo się czuje, znacie jakiś bardzo intensywnie nawilżający krem??? Jak narazie używałam Nivea Soft ale nie ma poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ja mam te samo zdanie co ty na temat tej rehabilitacji, przecież od lat tak było że jedne dzieci coś robią szybciej a inne wolniej, eh ale byłamsię dziś zapisać na termin i o dziwo mamy na teraz w piątek, poprostu mieliśmy szczęście bo ktoś inny się wypisał więc pójdziemy jak to z nfz jest:) aha i wogóle byliśmy dziś wchorzowie na badaniu słuchu też dostaliśmy skierownie od pediatry, tylko w sumie nie wiem po co, bo w szpitalu miała badany słuch i było wszystko ok, nawet tamte babki się zdziwiły, ale bynajmniej wiemy że jest ok. kropelko ja mojej tez pokazuje że istnieje 2 strona, zresztą robimy z nia też kołyskę, ale jednak bardziej woli tą prawą:) a jeszcze codo wagi to ostatnio jak byliśmy na ur od koleżanki z zespołu to tam też była dziewczynka w marcu będzie miala 2 latka a ma niecale 10 kg i rozwija się prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani-a gerber ma samą śliwkę i śliwkę z jabłkiem. U nas kupki są piękne od kiedy dajemy jabłuszko i śliwkę. Co do przesuszonej skóry to kup sobie serum do twarzy jakieś nawilżające. Ono jest typowo nawilżające, a dodatkowo ma oleistą konsystencję. A jak chcesz się pobawić i masz czas to maskę algową i pod spód właśnie serum. I mówi Ci to kosmetolog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z dziewczynami, że na innych topikach nie ma co pisać bo zaraz człowieka zbluzgają co by sie nie napisało. My się znamy jak łyse konie i tu można wszystko pisać :). U nas dziś -5st i byliśmy pół godz na sankach. Wczoraj u nas sypało prawie cały dzień i dziś jak mały spał odśnieżyłam sobie od garażu do bramy i jeszcze trochę za bramą. Ech zmachałam sie ale jutro jedziemy do ortopedy na usg bioder i chociaż bede spała spokojnie że wyjade.Dziewczyny Wy też tak chodzicie do ortopedy? Bo to będzie już 3 wizyta i prawdopodobie nie ostatnia i to niby standardowe są te badania.A cycem planuje karmić ok rok. Izka= ale jaja by były jakby nam wyszedł termin na ten sam miesiąc 2014 :) Jak mi sie uda zaciążyć to i tak raczej bede pisać tylko na tym topiku bo na drugi nie bede miała czasu a wole pisac z osobami które już znam a nie z nowymi Marka= super ten filmik, przyda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli ja byłam na usg bioderek jak mała miała chyba 6 tyg, póxniej chyba po kolejnych 6 tyg miała być wizyta kontrolna na której byłysmy i to wszystko nikt nam nie kazał kolejny raz przychodzic a za pierwszym razem od razu mówili, że będzie jeszcze wizyta kontrolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neli my też mamy 3 wizyty kontrolne. Ta 3 jest ostatnia. Ale póki co wszystko było ok. Teraz na początku stycznia mamy iść. Wrzuciłam na pocztę zdjęcie Fiśka. Dziś udało mu się samemu troszkę posiedzieć. Bez pomocy ani podparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w czwartek chyba czwartą kontrolę bioderek. Liczę, że to już ostatnia. Milka, no zuzka konkretna się zrobiła :-) niezłe udeczko hihi. Jakie ma oczyska wielkie. I do mamy podobna Marka, filip czadowy, skóra zdjęta z Twojego męża. Za każdym razem mnie to zdumiewa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka rzeczywiście, coraz bardziej do Twojego męża podobny Filip. A jak siedzi sztywno!!! A ja wysłałam filmik z "raczkowania" mojej córki :-) tylko nos potem czerwony... Czekamy kiedy się kapnie, że podnoszenie tyłka można połączyć z uniesieniem klatki na rękach :-) póki co robi te dwie czynności oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, na kupki oprócz suszonych śliwek świetnie działają też gruszki williamsa. Co do bioderek w styczniu będziemy mieć 3 wizytę, zawsze było wszystko ok, ale ciągle każą przyłazić po 2 miesiącach, nie wiem po co..., a co do rozwoju naszych maluszków, to uważam że każde powinno robić wszystko we własnym tępie, mój na przykład, bardzo szybko zaczął gaworzyć, czy przekręcać się na brzuszek i plecy, a nie chciał trzymać główki łapany za rączki, straszono mnie że późno będzie siedział, bałam się że też czeka nas rehabilitacja tym czasem przyszedł czas i sam zaczął pięknie trzymać główkę, a teraz położony w wózku trzyma się boków i próbuje siąść a posadzony już chwilę posiedzi. A przecież jedne dzieci chodzą jak mają 10 miesięcy a inne 1,5 roku, tak samo jest i z innymi umiejętnościami i to wszystko jest w granicach normy, kiedyś nigdy się takimi rzeczami nie przejmowano, tylko teraz jest nagonka, że niby dziecko w określonym miesiącu powinno robić to to i to a jak nie robi to od razu rehabilitacja bo nie rozwija się jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie dzisiaj chcieli w bambuko zrobić na allegro ale sie nie dałam:D LIcytowałam zestwa 15sztuk zegarków. Przesyłak droga bo prawie 30 dychy ale była szansa, że je wylicy=tuje za 10 zł. A dzis wchodze na aukcje a tam dodano wpis, ze aukcja dotyczy jednej sztuki. A nichc sie chłop ugryzie w nos:P Dzis małej do zupy dodam kalarepy a co niech ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna teraz też jest okres przedświąteczny i sprzedawcy będą chcieli naciągać. Neli ja też byłam 3 razy na usg bioderek, ale już nie muszę iść, ale ja nie byłam u ortopedy tylko w szpitalu prywatnie, ale grunt że jest wszystko ok, a ostatni raz byłam też jakoś tydzień temu. Neli no nie ma sensu pisać na innym forum też jestem tego samego zdania, kiedyś jak miałąm chwilkę czasu to podczytywałam czerwcówki, ale tam coś się forum rozspało przez kogoś, ale nie doczytałam przez co i kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułęczko jeszcze lada moment i Twoja będzie już sama siedzieć, super:) Marka też się dopisuję do dziewczyn które twierdzą że mały podobny do tatusia się zrobił:) I wogóle fajnie już główkę trzyma. A to sama go sadzasz na chwilkę? Czy sam próbuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka weszłam z ciekawości na czerwcówki miałas racje kurcze co tam się porobiło! same pomarańczki jedna drugą oskarża! A to prawdopodobnie któraś ze stałych bywalczyń pisze na pomarańczowo i teraz sobie nie ufaja bo nie wiadomo która i po co to robi. Matko dziewczyny dobrze, że my tu nie mamy takich problemów! Zuzia dziś znów cos marudna ja tam jednak ząbki obstawiam ciekawe ile to jeszcze potrwa, chyba wybiorę sie dziś z nią na spacer co by troszkę się odstresować i nie zwariować bo mąż do 19.00 w pracy. A tak na poprawę humoru wczoraj lekko zdołowana mówię do męża, że powinniśmy sobie darować prezenty gwiazdkowe bo ja nie mam pieniędzy żeby mu coś kupic a ten jak gdyby nigdy nic przytulił mnie z tekstem " No ja ci już prezent kupiłem, jak chcesz to przesle Ci pieniądze na konto i mi coś kupisz" Wiecie co nie wiedziałam czy mam sie smiać czy on sobie jaja ze mnie robi ale faceci cierpią na totalny brak taktu. On mi pieniądze przesle na prezent dla niego no ręce opadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a co kupujecie swoim mężom w prezencie gwiazdkowym?? Może któraś z Was ma dobry pomysł, bo ja kompletnie nie wiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja od kilku dni położona przez grypę, już trochę zaczyna być lepiej ale wcześniej była masakra, gorączka, ból głowy, kości, katar, kaszel, eh :/ Już nie pamiętam, kiedy tak chorowałam.. w sumie to chyba nigdy. Lekarz powiedział, że grypa tak rozłożyła dlatego, iż organizm jest przemęczony i nie ma siły się zregenerować. A jeszcze wtedy okres dostałam i to taki "wredny" :/ czołgałam się do wc. Najgorszy ten kaszel, bo ledwo mały zasnął, lulany przez godzinę, a tu piórko w gardle, a najgorzej jak w środku nocy. -My nadal rozszerzamy dietę. Dostaliśmy od lekarki zielone światło na mięsko. Najpierw dawałam mu je z zupkami w słoiczkach (kupne), ale wczoraj poddusiłam pierś z kurczaka, i rozgniotłam z ziemniakami, marchewką i groszkiem (ale tylko troszkę), Mati jadł aż mu się uszy trzęsły. A z kupnych słoiczków to chyba najbardziej trzęsie się za obiadkiem z marchewką, szynką i kaszą kukurydzianą (BoboVita od 5 miesiąca), cały słoiczek zjada i jeszcze płacz, że już koniec. -Co picia, to jak Mały skończył 4 miesiące, to pediatra poleciła syrop do rozcieńczania z Herbapolu, oczywiście taki jaśniejszy kolor, żeby za słodkie nie było. Pije od miesiąca i potrafi wypić dziennie 250ml, czasami więcej. -Musiałam kupić grubszy śpiwór, ceny są kosmiczne, mojego M. udało się znaleźć gruby i porządny za 140zł. Wcześniejszy trzeba było okrywać jeszcze kocem, a Mati już w tym wózku ledwo się mieści. -Mati nadal cyrkuje. W dzień jeszcze jakoś ujdzie, ale wieczór i noc.. masakra. Mały zasypia koło 20, budzi się godzinę później i 2h koncert. Dzisiaj w nocy od 2 do 6 budził się co 15-20 minut. Nie wiem skąd my, mamy, bierzemy siłę, żeby jeszcze zrobić zakupy, obiad i ogarnąć mieszkanie i robić wszystko przy dziecku. -Marka, ja to sobie chyba z Tobą już nie pogadam, dzisiaj włączyłam laptopa pierwszy raz od kilku dni. Co mam już zamiar zasiąść, chociaż na chwilę i poplotkować, Mati się budzi. A ma taki etap, że tylko mama i mama. -A co do ząbków, to widać kawałek na górze i zatrzymało się. Myślałam, że z drugiej strony mu wychodzi ale okazało się, że wyszły mu śliniawki od nadmiaru śliny. I od tego też miał luźniejsze kupki i gorączkę tzw. 3-dniówkę. -Ania, witaj w klubie chudzielców. Ja mam 164cm i ważę 46 kg. A mój największy kompleks to brak biustu, centralnie nie zostało już nic. Dobrze, że tyłek mam odstający po ojcu :P Z chęcią bym znalazła jakąś dietę cud, która pozwoliła by mi przytyć, bo też mam dosyć głupich komentarzy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×