Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Gość Ania-a61
Neli 100 lat dla Filipka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli wszystkiego Najlepszego dla Filipka:) Miśka nie patrz na opakowanie, ty popatrz ile ci dziecko zjada 4 słoiczki w ciągu dnia i do tego kaszka? To gdzie on ma mieć jeszcze miejsce na więcej mleka.Więc się nie przejmuj. A co do chodzenia dziewczyny zobaczycie, że to będzie moment jak zacznie samo chodzić. A to też kwestia indywidualna, wczoraj jak byłam u lekarza była dziewczynka miała 14 miesięcy i jeszcze nie chodziła i lekarka jej powiedziała że książkowo do 18 miesiąca ma czas, więc jeszcze się nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy już pierwszego roczniaka!!! Neli wszystkiego najlepszego dla Filipka :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipku- żyj Nam 100 lat! Niech życie będzie dla Ciebie lekkie, Słoneczko kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____ Filipku - i od cioci Stelli i od Matiego również najlepsze życzenia urodzinowe! Rośnij duży, uśmiechnięty! :-) _____ Ja dziś miałam w pracy masakrę - wyszły jakieś problemy z jednym projektem, mega nerwówa i wyszłam do domu o 18.30 :-/ Dobrze, że przez ostatnie 2 dni wychodziłam trochę wcześniej, to się aż tak nie wściekałam ;-) Jutro jadę na 10, to rano poutulam syneczka choć przez te 2 godziny. Dobrze, że już piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlen2525
Hej dziewczyny. Niewim czy mnie jeszcze pamiętacie :) - nawet dokładnie nie pamiętam swojego nicka , tak dawno mnie tu nie było. Pewnie będę potrzebowala z pol roku żeby was nadrobić :). Mój Natanek ma już prawie 11 miesięcy i jest niezłym urwisem - przechwalili go chyba wszyscy bo był tak grzeczniutki, a teraz różki pokazuje :). Zdrowiutki jest, wsuwa wszystko co popadnie, i nawet wczoraj nauczyl się pokazywać - jak go głowa boli - trzyma obiema raczkami za glowe i macha , hihi - komicznie to wygląda :) Przypomnijcie mi haslo i poczte na wp, to pochwale się moim szkrabem i obejrze wasze pociechy. Opowiedzcie po krotce co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdu pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnione ..... ale dostępu do neta wczoraj nie miałam:/ sto lat dla Filipka:) no to się zaczęło....nieuchronnie nasze dzieci zbliżają się do pełnoletności:) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipek dziękuje za życzenia :* Dzisiaj musze poszukać pomysłu na torta, bede robic na niedziele bo wtedy wraca Filipka tatuś!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen - ja Cię pamiętam - razem czekałyśmy na poród - jako ostatnie :-D Napisz więcej co u Was słychać, bo rzeczywiście przepadłaś na długie miesiące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też, dla Filipa Neli niestety spóznione, dla Filipia Marki przedwczesne ale nie chce znowu przegapić. Wszystkiego najlepszego chłopaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi Filipku ( od Marki) dla Ciebie dzisiaj wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzinek:) STO LATEK:) Kropelko napewno Cię dziewczyny już pytały, ale napisz jakie kolczyki ma Zosia takie zwykłe z tyłu z zakrętką? Bo my idziemy w poniedziałek jej uszy przebić i zastanawiam się czy nie będzie ściągać tych zakrętek. A no i ja się doczekałam 4 ząbków:) Coś to mozolnie idzie u Darii, ale są:) Ale pcha znowu rączki do buzki więc pewnie teraz 2 będą szły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka, Kropelka dziękujemy. Urodziny mamy jutro, ale za te wcześniejsze życzenia wielkie dzięki! :) Izzkka nie wiem jakie kolczyki ma Kropelki mała, ale zapewniam Cię, że śrubek sama sobie nie odepnie. Ja czasem mam problem z ich rozpięciem, bo ściągają się masakrycznie ciężko. Więc o to się nie obawiaj. A w salonie kosmetycznym na pewno Pani dobierze odpowiednie dla Darii :) Neli będziesz miała chłopa w domu? :D super! A my dziś jedziemy z Filipkiem do fryzjera. Planujemy zrobić mu irokeza, bo po bokach ma strasznie mało tych włosów, a na górze włosy 10 cm. Więc trzeba będzie je skrócić, a boki maszynką ciachnąć. Tylko ciekawe czy Srela się da. Mamy taką zaprzyjaźnioną fryzjerkę, może będzie umiała go podejść. A jak nie to będzie chodził z tym fryzem, który ma :P no i mnie czeka dziś wyjście po zakupy, ogarnięcie domu, muszę jeszcze kwiatki przepielić i zacznę szykować jedzenie na jutro. Dziś mnie rano naszła taka refleksja, że rok temu rano nawet nie myślałam, że zacznę rodzić wieczorem, a tu proszę- minął rok, syn duży chłop. Patrzę na niego ostatnio z wielkim podziwem. Jest taki samodzielny, ładnie umie się sobą zajść, staje się takim dzieckiem rozumnym. Cudownie jest patrzeć jak rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Ja wpadam się pochwalić, że mój Bartula dzisiaj ma roczek :) dokładnie o 9.50 :) Ach jak ten czas leci... Dumna jestem z niego okropnie, moje kochane maleństwo :) Z grila raczej nici bo pogoda nie ta, więc lece ogarniać dom i dania przygotowywać na wieczór, pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek - sto lat!!! I super imprezy! Jaki bedzie tort? Co do wlosow, ja Matiemu juz 3 raz skrocilam ostatnio, bo inaczej mozna by robic warkocze ;-) U nas dzis dzien lenia. No prawie, bo na 15 na slub idziemy, ale na sam slub, wiec to godzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecior, sto lat dla bartka :-) Izzkaa, to są normalne wkręty. Zocha zupełnie się nimi nie interesuje. Ani z przodu ani tym bardziej z tylu, więc spokojna głowa. Jeszcze ich nie zdejmowaliśmy bo niby pół roku muszą być w uszach. A jeszcze 3 pary czekają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka, wiem że to jutro ten wielki dzień, ale chciałam już dziś bo jutro nie wiem czy będę miała czas napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecior sto lat dla Bartka :) Marka ja tez już dziś zycze wszystkiego najlepszego dla Filipa :) bo jutro pewnie będziemy na chalupkach. Macie już wozki spacerówki? Jak tak to jakie? Pochwalcie się? Ja już sobie upatrzyłam jeden model a ten 3w1 co mamy zamierzam wyprać wyczyscic i sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytalam z tabelki ze Mikus Anety tez jutro obchodzi urodzinki, Aneta jeśli nasz czytasz to również zloz Mikusiowi zyczenia :) A i jeszcze miałam pytac, jeszcze karmie mala piersią ale od tego tyg mam zamiar powoli oduczać i przestawiać na mm i zastanawiam się jakie mleko wybrać tzn na pewno bebiko bo już kiedyś dostawala jak ja chorowalam ale które? Zaczac podawac te po pierwszym roku?czy te po 6 m-cu zycia a jak skończy rok dopiero zacząć podawac trojke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www_kinderswiat_pl zapraszam do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka- ja bym podawała 2 do skończenia roku Marka, Anecior- sto lat dla maluszków, niech zdrowe rosną :) Laski dzisiaj 5godz spędziłam przy torcie, już miałam dosyć. Najdłużej zajła mi dekoracja ale za to wyszło mi arcydzieło- podobne do obrazów Picassa :p. U mnie też jutro impreza urodzinowa, miałam w planie dzisiaj przygotować przekąski ale Filip mi nie dal, jest okropny idą mu dolne dwójki. Może jutro sie uda coś naszykować, przecież nie podam kanapek :(.Synio już ładnie chodzi nawet po trawie czyli akurat na roczek zaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Werkaa, bym od bebiko 3 zaczęła tylko na początku mieszała ze swoim, tak zresztą robiłam jak przestawiałam mała na butle. A teraz kupiłam już 3 i też będę jej z 2 mieszała żeby się organizm przyzwyczaił. ...Izzkka a kolczyki kupowałaś sama prawda? Kosmetyczki to raczej złotych nie mają nie? Moja dostała piękne kolczyki z cyrkoniami na chrzciny (sama o to prosiłam), ale to dopiero potem będzie nosiła a też chcę jej uszy przekłuć w najbliższym czasie. Każda kosmetyczka robi to takim maluszkom? ...Neli sama torta robisz???? Zdolna jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka a Wam życzę żeby słoneczko jutro pięknie Filipkowi świeciło i imprezka w ogrodzie się udała! ...U nas dziś fajna sobota. Mąż co prawda na spływie kajakowym (imprezka integr. z pracy) ale myśmy z Małgorzatą wcale się nie nudziły :-) zaliczyłyśmy dziś pierwszy raz na basenie, byłyśmy na zajęciach "bąbelki pływają" w naszej nowej aquasferze z koleżanką i jej malutką. Fajnie było choć ja do zwolenników basenów nie należę :-) teraz zaciągniemy tatę, urlopy się nam za chwilę zaczynają więc trzeba wykorzystać wspólny czas na maksa. A córka już śpi smacznie, ja delektuję się moim ulubionym "seksem w wielkim mieście" :-) ciekawe w jakim stanie tatuś z imprezki wróci hehe chyba kogoś jutro główka będzie bolała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciorr stooo lat dla Bartusia!! Jak patrze na mojego dwutygodniowego siostrzenca to wcale mi sie wierzyc nie chce,ze nasze babelki tez byly takie malutkie:) Neli super,ze Filipek zaczal smigac. Moj to kiepski zawodnik,chodzi tylko przy pchaczu i za rece a sam wcale. Za to wszedzie wlezie,na kanape i krzeslo,po schodach zasowa tak,ze ciezko go dogonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×