Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Kochane, dziękuję za życzenia dla Bartusia :) napewno przekaże :) Impreza właśnie się skończyła, jestem padnięta, ale szczęśliwa, wszystko fajnie wyszło, maluch się wyszalał i był bardzo zadowolony, zmykam spać, bo już mi się oczy same złażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka to jeszcze raz wszystkieo najlepszego dla Filipka, myślalam że dziś mnie nie będzie, ale pogoda brzydka deszcz pada;/ I dla Bartusia również wszytskiego najlepszego:) Pigułęczko jak ja byłam się pytać, to mi powiedzieli że najpierw się daje lecznicze i nosi się je minimum 6 tyg a potem dopiero można zmienić na inne. I jak się pytałam cene to 20 zł z kolczykami, a pytałam się również o wiek to mi powiedziała że najmłodsze dziecko jakie u niej było miało 6 tygodni, jak dla mnie to przesada. Werka ja bym też kupiła 1 opakowanie 2 a po roczku na 3 przeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkka ja się wczoraj poorientowałam trochę na temat tego przekłuwania i większość salonów robi to za pomoca systemu Blomdahl Medical, czyli przekłuwanie obu uszu jednocześnie a koszty od 60 do 100zł. Kolczyki w cenie i są to specjalne bez niklowe (złota nie zalecają na początek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-100lat !! 100 lat dla wszystkich roczniakow :) spoznione i biezace bo u nas zamieszanie przed chrzcinami bylo. --my juz po calej ceremoni i gosciach, maly cala msze byl bardzo grzeczny a po mszy jak juz sie zaczal ten caly chrzest to gadal tylko "mama" "mama" az se smiechu nie moglam i ksiadz sie na mnie dziwnie patrzal :D a jak mu ksiadz szatke przykladal to odpychal reka , taki lobuz maly, dostal rowerek ,bransoletke z imieniem i zloty lancucesz , no i kase takze jestesmy zadowoleni , bylo ciasto kawa i wszyscy rozeszli sie do domu bo ani pogoda nie dopisala na grila ani my zbytnio miejsca nie mamy w domu na jakies imprezy wieksze, a teraz brzdac spi juz prawie 3godzine taki zmeczony tymi wrazeniami byl (usnal mi na rekach) -teraz mam tylko kupe garow do mycia wiec wrzuce kilka fotek i zajrze jutro :) --jesli chodzi o mojego to jest w miare ok, tylko wkurzeni bo z wyjazdu chyba lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! My po imprezie. Wczoraj oczywiście padało, a dziś od rana piękna pogoda. Więc z imprezy na podwórku nici. Urodziny zrobiliśmy w domu, ale grill też był. Na tarasie :P każdy się najadł. Zaprzyjaźniony fotograf wpadł zrobić kilka zdjęć i po 18 goście wybyli. A ja sprzątałam z językiem na brodzie do 19. Wkurzył mnie chrzestny Filipa, bo z żoną byli dzień wcześniej na imprezie, napili się i umierali. Zadzwonił, że nie przyjadą na urodziny. Przyjechali wieczorem jak już Filip spał. Taki to chrzestny. Filip widzi go raz na ruski rok, bo zawsze przyjeżdżają jak on śpi. Z prezentów dostaliśmy rowerek, krzesełko do karmienia, kierownicę interaktywną i kasę. No i dziękujemy za życzenia! Ja Naszym forumowym dzieciakom również życzę wszystkiego co najlepsze. I jeśli którejś osobiście nie złożę życzenia to na zapas życzę wszystkim samych słonecznych dni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Ale tu pusto pogoda sie zrobiła to ludzi nie ma:) Wiec życze wszystkim czerwcowym, lipcowym i sierpniowym dzieciaczkom najlepszego:) Roczek robimy w niedziele miało być mało osób, a będzie 30 jak ja to ogarne.. I jestem na bezrobociu:( JUtro ide do UP sie zarejestrować i zostaje mi czekanie, że może ktoś sie w sierpniu odezwie. echh ja chce do pracy:) Elfik dalej bez zębów:D:D Mała nauczyła sie dmuchać świeczki, zobaczymy czy jej wyjdzide w niedziele. Szczęśliwa czemu z wyjazdu nici??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Adasia od Lipcowki Kasi :) roczniaków nam przybywa, jak na razie sami chłopcy ;) Luna ja się z Toba zamienie :P bo poki co wymyślam powody jak by tu do tej pracy nie wrocic ehhh ale czas leci, szkrab rosnie wiec tak czy tak kiedyś będę musiala wrocic ;) Wkurza mnie pogoda, niby goraco ale ciagle leje i tak większość czasu w domu siedzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli oduczamy się cycka, szkrabowi obojętne czy to mleko z butli czy z cyca byleby leciało ale moje piersi cierpia bo twarde jak kamienie i pieka wiec tak czy tak musiałam dac dziś z każdej żeby trochę sciagnela tego mleka, Wasze dzieci w ciągu dnia pija mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam już ale jeszcze raz dopytam. Żadna mamusia nie korzysta jeszcze z wozka spacerówki- parasolki??? upatrzyłam sobie taki: http://allegro.pl/wozek-sprint-baby-design-2013-parasolka-gratisy-i3340669309.html wozek ma dobre opinie, cena przystepna a z tej samej firmy kupiliśmy teraz fotelik samochodowy i jest ok tylko chciałam się dowiedzieć jakie Wy macie wozki, czy jesteście zadowolone i na co zwracać uwagę przy spacerwkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____ My jeszcze nie mamy parasolki - rozważamy Maclaren Techno XT albo XLR, albo Baby Jogger City Mini. ____ Co do pracy, to ja bym chętnie pracowała, ale 3 dni w tygodniu, a nie 5. A w ogóle jakbym mogła, to bym sobie teraz zrobiła przerwę tak do października :-P ____ Sto lat dla Adasia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wybaczcie, że nie piszę ale ostatnio chciałam wkleić posta to pokazywało mi spam cholery z tym forum idzie dostać. Przez to nie złozyłam życzeń naszym roczniakam więc nadrabiam i wszystkim wszystkiego najlepszego życzę:) U nas nudy tylko nocki straszne chyba idzie kolejny ząbek bo to jakaś tragedia mała budzi sie po kilka razy płacze, staje w łóżeczku, nie moge jej położyć zaraz sie rozkopuje wierci płacze masakra. No i pobudki sa koło 5-6 marzy mi się choć jedna przespana noc albo z jedną pobudką to by był sukces ale od kiedy mała się urodziła nie przespałam ani jednej nocki dziś po kilku pobudkach dzień zaczełyśmy od 5.00:( Teraz czekam aż mała padnie to bym sobie pranie wywiesiła bo młoda zaraz wyjdzie za mna na balkon a wolę aby sie nie kręciła tam gdy balkon nie jest zabezpieczony. My roczek robimy za miesiąc (3sierpnia) w formie grilla na działce oby pogoda dopisała. Będzie mój tata (chyba) mój chrzestny z rodziną no i z męża strony teście, brat z rodziną, chrzestna z rodziną i może kogoś dokoptujemy. Nie będzie mojego brata z żoną ale pracują za granica i nie dostana wolnego:( A była bym zapomniała Zuza przechodzi okres buntu gdy jej coś zabieram a najczęściej są to śmieci na placu zabaw (zbiera pety i inne świństwa i wkłada do buzi) to rzuca się na ziemię twarzą do ziemi skutek tego taki, że wczoraj zadziargała nosem i pełną buzie miała piasku. Ogólnie nagina jak może jak na coś jej nie pozwolimy to spuszcza glowę patrz "z byka" i czeka aż sobie pójdziemy albo się odwrócimy czasami to aż ze smiechu nie moge cwaniara mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Wszystkich Młodych Jubilatów. My nie mamy spacerówki i nie będziemy zmieniać, jeździmy xlanderem xmovem i jestem mega zadowolona. Na początku mieliśmy coneco toledo i porażka na całej linii nie polecam wózków cocneco, szwagierka ma spacerówkę tylko nie pamiętam modelu i też nie jest zadowolona. A xmova kupiliśmy jakieś 3 miesiące temu i nie żałujemy decyzji, rozważałam spacerówkę ale jak pojechaliśmy oglądać do smyka różne modele i nawet te z górnej półki cenowej tak dla porównania, to jednak zdecydowaliśmy na pompowane koła. Mam ten plus, że nie muszę jej dzwigać nigdzie więc dlatego taka była decyzja. Ja nie wiem ale chyba roczek podzielę na dwie tury gości, bo mój mąż wyjechał wczoraj na miesiąc do pracy, a Tosiak 9 lipca ma roczek i chyba zaproszę moją rodzinę, a jak mąż wróci to zrobimy dla jego rodziny. Dziwnie tak, ale moja rodzina stawi się w komplecie, a męża pewnie znowu nie przyjedzie, a jak jego nie ma to tym bardziej tak będzie. Pewnie teraz będzie wymówka typu za bardzo słońce świeci i nie da się przyjechać. Dodam że teściowa jeszcze Tośka nie widziała. Imprezka będzie koło 13 bo 10 siostra przylatuje z Anglii więc poczekamy na nią, a i od razu zrobię dla starszego syna, bo on ma 20 lipca to będzie 2 w 1. Jak obfotografuje zaproszenia to się pochwalę swoim dziełem :) Kiedy się wybieracie na szczepienie co ma być między 12 a 13 miesiącem? Bo ja to chyba pójdę w sierpniu jak mój wróci. No chyba że załatwię to za jednym zamachem z bilansem ale jeszcze się zastanowię. Mamy cudną pogodę i zaraz wybywamy na cały dzień, trochę na działkę i trochę do moich rodziców i siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-z wyjazdu lipa bo niestety brat mu nie zalatwil :( mowi ze tam ciezko teraz... -my mamy coneco saturna i nie jestem z niej zadowolona, mamy tez haucka fun for kids i tez jakos srednio mi sie ona prowadzi , a po za tym waza okolo 9kg takze Piotrek plus wozek i jakies graty do tego to ledwo to dziwgam juz na to moje 2pietro :( i rozgladamy sie za jakas inna lzejsza a te sprzedamy. -ja na roczek tez planuje grilla ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie -to tyle bo brzdac sie obudzil i przepraszam za brak zdjec ale cos mi sie z kompem dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam na pocztę wiadomość której tu nie mogę wkleić bo mi znowu spam wyskakuje, może któraś będzie tak dobra i spróbuje z poczty wkleić ją tu? Będę wdzięczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat kolejnym roczniakom! My narazie nie kupilismy spacerowki parasolki,rozgladam sie po malu,ale szczerze to nic mi sie nie podoba. U nas chyba 3dniowka,wczoraj Antek mial prawie 40 stopni,zbilam do 38,8 od rana znowu prawie 40 i znowu zbijam. bylismy u lakarza,ale w sumie nie wiadomo czy to trzydniowka czy zeby bo wyzynaja sie wszystkie dwojki naraz,a dotego wzielam go wczoraj na spacer w poludnie i tak grzalo,bylo chyba ponad 30 stopni i lekarz nie wykluczyl przegrzania:( zla jestem na siebie,ze go w domu nie uspalam tylko spacerow mi sie zachcialo...za pare dni sie pewnie wyjasni Ja na roczek robie grila na ogrodzie,torta,ciacho,zrezygnowalam z obiadu bo za duzo roboty,a przy antku ciezko cos zrobic. Wczoraj mialam zly dzien i ze zlosci wyszorowalam okna. Zakonczylam dzien chociaz robiac cos pozytecznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość od milki Ja mam spacerówkę Bebetto Filipo i jestem zadowolona cena przystępna a ma duże pompowane koła (jeśli ktoś lubi dużą spacerówkę ja jej nigdzie nie dźwigam) Budka rozsuwana tak, że zakryje całe dziecko z dodatkowym zamkiem i wmontowaną siatką tak, że polecam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyszedł prezent od mojego brata dla małej na roczek. Chciałam to małej sama zmontować ale po otwarciu kartonu zrezygnowałam strasznie dużo tam części i nie ogarniam tego musze poczekać na męża aż z pracy wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to cena też mnie powaliła ponad 350zł muszę z bratem pogadać żebyśmy to na pół wzieli bo zaproponowałam mu kupno tej zabawki i właśnie podzielenie sie kosztami bo uważam, że dla jednej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duży wydatek a ja jakos nie lubię jak ktoś małej takie wielkie prezenty robi głupio mi, że kase na moje dziecko traci (wiem chore ale tak już mam):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja Milka sorli ze tytlko cześć wiadomośc ale mi też cały czas pisze ze spam My mamy spacerówke chicco taką z najwiekszymi kołami i jestem bardzo zadowolona. Oczywiście sie nie zarejestrowałam bo jak zobaczyłam kolejke to podałam znaczy wyszłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna dzięki za wklejenie wiadomości nie pomyślałam żeby zrobić to na raty:) a co do tej zabawki co mała dostała od chrzestnego to wpiszcie sobie "wielki park piłeczkowy z muzyką i światłami firmy f...p... sorki, że nie piszę całej nazwy ale znów mi spam wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaaaaaaaaaa
Hej :) podłączę się, bo też jestem mamą lipiec 2012 :) Czy Wasze pociechy już coś mówią? Czy już chodzą? Moja jeszcze ani to ani to - ale to chyba nic dziwnego, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankaaa witaj zaczerni sobie nick co by uniknąć podszywów:) Co do twoich pytań Moja Zuzia jest z 29lipca mówi tylko "mama" ale to chyba złośliwie bo od 2 tyg ćwicze z nią "tata" i to jest tak: - Powiedz tata - mama -nie! TATA -mama No i tak w kółko:) I nie chodzi jeszcze znaczy raczkuje i drepta przy meblach ale sama się nie puszcza i nawet za rączke nie chce spróbować więc spokojnie. A napisz cos o sobie i małej ile masz lat z którego dnia jest mała i jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zgodnie z prośbą zaczerniłam nicka :) Moja córeczka jest z 21 lipca i ma na imię Maja. Mówi podobnie jak Twoja - ale tylko dada :) wstaje już, ale tylko przy meblach - ale raczej się przy nich jeszcze nie przemieszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×