Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Wow jaki tu się ruch zrobił, aż miło :) Izka- Filipek gdyby był dziewczynką miałby na imię Kinga bo też mi sie podoba MIlka- o biedna Ty, a miało być tak fajnie :/ Szczęśliwa mumusiu- to może zrezygnuj z tych tabletek skoro mówisz że i tak prawie nic nie ma. Mój wstaje bez trzymanki Gościu- ja niedawno miałam zapalenie ale nic nie brałam bo mogło zaszkodzić dziecku i jakoś to przemęczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-milka no to wspolczuje i nie pytam juz o nic wiecej , tak sie cieszylas a tu niestety lipa :( -neli na razie nie chce rezygnowac bo kupilam 3 opakowania, wiec i kasy mi szkoda ktora wydalam zeby sie zmarnowala, i wogole powiem Ci ze kiedys bralam te same tabletki i sie strasznie zle po nich czulam a teraz jak reka odjal tylko te krostki :/ chyba za duzo hormonow ale moze sie wyreguluje i chlop sie zmieni , ale to juz dalszy etap :) i serdeczne gratulacje dzidzi :) tez tak jak dziewczyny zycze ci corci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tabletkach anty łącznie może byłam pół roku, po jednych prawie się nie wykrwawiłam tak ze mnie leciało i zaraz zrezygnowałam a później musiałam brać na uregulowanie hormonów ale rzuciłam je bo nie obyło się bez skutków ubocznych. Nie wiem jak to bedzie jak urodze drugą dzidzie, wtedy już trzeba będzie uważać na maxa bo wcześniej zdarzały nam się chwile zapomnienia ale nic z nich nie wynikło bo było prawie do końca ale to za bardzo ryzykowne. Mój też nie zmusza mnie do tabletek bo wie że mogą bidy narobić w organizmie, zobacze może spróbuje i trafie na takie które mi podpasują. Coś Marka o nas zapomniała :/ Luna- co do bajek to mój na chwile usiądzie ale nie długo to nie trwa ale taki tancerz sie z niego zrobił że gdy tylko usłyszy jakaś muzyke, nawet melodyjke z zabawki to zaraz tańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadł mi do głowy pomysł na prezent chciałam zamówić bilety na Mayday do Katowic ale w pierwszej kolejności muszę zagadać z teściówka czy zostanie z mała, cjoć po tym numerze który odp*******ł mój mąż z tym karpaczem nie mam ochoty mu nawet życzeń składać:( A co do pigułek anty ja brałam chyba 3 czy 4 lata po pierwszych które dostałam miałam straszny apetyt i zajadałam sie frytkami:) po zmianie na takie z mniejszą ilościa hormonów to sie unormowało w tej chwili nie biorę tylko dlatego, że drogi to interes. A wczoraj poszalałam tak jak obiecałam i dziś mnie głowa boli:) Ale byłam tak zła na męża, że musiałam odstresować się w dodatku znajomi z którymi mieliśmy jechać też są wściekli bo im też wakacje s********ł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam dziecko z lipca
czy ktos ma wozek quatro valencia?? marka chyba ma cos mi sie kojarzy... napiszcie prosze czy jestescie zadowolone z nigo,przede wszystkim czy dziecko nie zjezdza z siedziska,bo to moja zmora(juz dwa wozki mialam takie,ze mi dziecko zjezdzalo) i jak z kolkami czy dadza rade w zime??? zastanawiam sie nad jego zakupem i czy w ogole oplaca sie kupowac wozek jak dzieko ma juz 14mcy i najchetniej to cy nie siedzial w wozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, oj, to nie dziwię się, że się wściekłaś. Szczęśliwa, bartek od kilku dni zaczął wstawać sam, z kucek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli jestem jestem! Czytam Was codziennie, ale Fiśko niestety jest mega wymagający ostatnio i też tylko by ze mną wszystko robił. Dodatkowo byłam chora, Filip chore uszy i wszystko się nałożyło na siebie. Więc i siły nie miałam pisać. No właśnie- mieliśmy chore oba ucha. Jedna bardzo, bo zaczynał być wysięk. Dostaliśmy antybiotyk. Odwiedziliśmy laryngologa. Oczywiście prywatnie, bo kolejna do grudnia i mało kogo interesuje, że to małe dziecko i z ostrym zapaleniem. No więc ubyło Nam z portfela 60 zł i za 2 tygodnie znów kontrola. Ale tym razem idę państwowo. Poproszę pediatrę, żeby napisała skierowanie na PILNE i będę kłócić się w rejestracji. Neli super wieści, teraz już będzie z górki. Dbaj o siebie i dużo odpoczywaj :) Pigułeczko ale Gocha rośnie! Strasznie widać u niej tą zmianę. Puca słodka z tymi dołkami :* Ktoś pytał o wózek. Tak, mamy venecię. Wózek jest spoko. Sprawdza się dobrze jak do tej pory i myślę, że nawet dla 14 miesięcznego dziecka się przyda. Bo ileż to takie małe przejdzie. My w nim jeździmy od lata i nie narzekam. Co do zimy to niestety niewiele mogę powiedzieć, ale koła wyglądają na takie co niestety w śniegu nie pojadę. Na chlapę i odśnieżony chodnik będą ok. Nasz Filip nie zjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkaa, sesja suoer. ty wyglądasz jak dziewczynka, gdyby nie ten biust pokaźny :-) daria extra. Piękne zdjęcie z misiem. Szczęśliwa, pokoik pierwsza klasa. Odzywaj się częściej. Pigułeczko, zawsze był z Ciebie taki szczuplak czy to teraz tak wychudłas? Wrzuciłam fotki z Krety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Neli, Pina>> :) życzę Wam z całego serducha abyście w każdą kolejną rocznicę były jeszcze szczęśliwsze i bardziej zakochane niż w dniu ślubu. Pięknie wyglądałyście :) A ja Wam kibicowałam :) w te dni wyjątkowe :) U nas galimatias totalny. Mamy za sobą dwie infekcje kataralne, przy czym druga skonczyła się zapaleniem krtani :/ Znowu. I znowu wizyta w SORze. Tym razem z atrakcjami. Hania nauczyła się jeździć na sygnale :) Więc z nowych dźwięków mamy Ijo ijo iiijooo ;) Dodatkowo mlodej idą zeby na potęgę :/ mamy juz dwa kiełki. GUZY - Hanka ciągle sobie coś obija :/ Najczęściej czoło po lewej stronie. Ma tam permanentnego guzioła :/ Ale ciągle gdzieś biegnie (chodzenie jest przereklamowane), wspina się, wpełza/ Ostatnio zaklinowała sie pod łóżeczkiem :P Janek ze szkoły przynosi same 5tki :) Podoba mu się pierwsza klasa :) Czyli super :) Coby go trochę wymęczyć i dać upust jego energii zapisaliśmy go na karate :) Bajki dla Hani moga nie istnieć. Za to piosenki na YT muszą byc koniecznie. Najlepiej z lulek.tv albo kołysanki. Obowiązkowo z kotkami :) Aha :) Właśnie się dowiedziałam od Mężona, że spodziewamy się trzeciego dziecka :) Kolega mu powiedział a jemu jakiś inny człowiek cha cha cha :) Fajowsko nie :) Chyba musze oficjalnie na FB zdementować plotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Neli! Cieszę się bardzo, że wszystko dobrze z Waszym Maluszkiem! Trzymam kciuki oby do końca było bezproblemowo! ...Izzkka, sesja bombowa! Naprawdę cudny widok: Wasza trójka i Twój brzuszek! Wyglądasz kwitnąco! ...Kropelko dobrze Wam tam było na tych wakacjach, co? A Zosia daje buziaki jak Gosia - z otwartym pyszczkiem :-) a ja taka zawsze zawsze! i apetyt duzy i nic mnie nie rusza, może z wiekiem się to zmieni póki co metabolizm mam niezły :-) ...Efciaku, też Cię dawno nie było! A te choróbska pogońcie!!! ...Marka a skąd zapalenie uszka? Jak Ty to wyczaiłaś? Gorączkował? ...Oj siniaki, siniaki,chleb powszedni :-) dopiero co jej letnie guzy i siniaki z piszczeli poschodziły. Na policzku był też niezły. I guz na czole. Bardzo nieostrożna jest, zakręcona, po domu biega. Muszę rogi w stole koniecznie zabezpieczyć. Nasza też czytelnik od samego rana! Zanim kaszka to najpierw niesie książkę i krzyczy: cytam! i trzeba jej mówić co gdzie jest albo ona odgłosy zwierząt wydaje. Po trzech książkach można myśleć o jedzeniu. Tańczenie to druga atrakcja. Trzecią jest akrobatyka :-) tata z nią tu cuda wyczynia, na oparcie kanapy ją stawia, jakieś latanie pod sufitem.... a jej się oczywiście bardzo to podoba! Nie idzie też przejść obojętnie obok kalendarza na ścianie. Trzeba wszystkie 12 kartek przejrzeć a na każdym miesiącu fotka Gosi albo Gosi z nami i ona mówi: Goja, tata i... tata:-) i buziaki sobie w kalendarz daje :-) A teraz śpi więc mogę o obiedzie pomyśleć, piernik już pachnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu tu cisza :/ Pogoda dziś ładna wiec pewnie wszystkie na dworze z dzieciaczkami siedzicie. Filip mi wczoraj niechcący tak walną w podbrzusze że myślałam że mi normalnie dziurę na wylot zrobił i dzisiaj przy chodzeniu mnie bolało. Łobuz jeden aż sie boje o to dziecko w brzuchu bo on ostatnio upodobał sobie mój brzuch :/ Niby małe chucherko a jak nas walnie to aż trzeszczy w nas coś. Tydzień temu przeniosłam się do KRUSu a dzisaj powiedzieli mojemu bratu że nie mają nikogo takiego w swoim rejestrze, no kurde z UP się wypisałam to co nawet ubezpieczona nigdzie nie jestem bo ktoś w KRUSIE zapomniał moje dane wprowadzić? Jutro wyśle do nich męża żeby później jaj nie było że mi rachunki za lekarza i za badania wystawią :/. Pigułeczko- córcia zmieniła się o 180stopni, taka pannica z niej wyrosła że szok! Kropelko- akwarium suuper a jaki namiętny całus na jednej fotce :) Izka- sesja roczkowa rewelacja,czekamy na resztę obiecanych zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zakładacie dzieciom rajstopy pod spodnie w taka pogodę? Pytam bo każdy w koło mi zwraca uwagę że dziecko bez rajstop na dwór biorę. Chyba zacznę mu zakładać tak dla świętego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sypiemy sie dziewczyny sypiemy Neli ja jeszcze nie zakładam, bo jak jej teraz założę to w czym będzie w zimie chodzić? Ale mam takie podkolanówki i to jej zakłdam. Kurcze gdzie ta złota polska jesień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli ja zakładam ale nie codziennie z reguły jak jedziemy do teściów na budowę, albo jak mocno wieje ale zakładam tylko takie cienkie. U nas bez szału ale 9 listopada jedziemy na Mayday do Katowic teściowa zgodziła się zostać z dzieckiem więc rewelacja strasznie się cieszę:) Pierwsza moja impreza od 2 lat. A dzis był ciężki dzień Zuza wystawiała moją cierpliwość na bardzo dużą próbę więc lekko dosyć mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, no cicho tu cicho:) Dzięki za komentarze, hehe mi każdy mówi że wyglądam młodo, ale ten mój biust zawsze był wielki a teraz w ciąży to znowu trochę się powiększył.:) A my w sobotę byliśmy na srebrnym weselu w niedziele mieliśmy odpust. Więc czasu mało na pisanie. Kropelko zdjęcia superowe, aż pozazdrościć pogody. Neli u nas od kilku dni jest 8 stopni, ale ja zakładam rajstopki już dawniej, bo jak było cieplej to chodziłąm z nią jeszcze do piaskownicy, a zawsze cieplej. A my męczymy się od wczoraj z katarkiem, w dzień nawet ok, ale w nocy strasznie ją męczy. A co do ząbków to mamy narazie 6, 4 jedynki i 2 czwórki, te 2 ostatnie były gorsze w nocy się budziła, ale nie było tragedii, wypiłą flachę i poszła spać, a teraz z tym katarkiem gorzej, bo z oddychaniem żle, ale liczę że przejdzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli ja zakladam cienkie rajtki. Na zime mam takie grube i bawelniane getry;) Choroba mnie rozklada. Ratuje sie domowymi sposobami. Malo mnie tu ostatnio bo korzystamy z antoskiem z ostatnich podrygow jesieni:) Czytam na biezaco,ale pisac nie mam weny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka pozdrów ode mnie Katowice ech to życie studenckie :)) Ja to teraz przerabiam tony śliwek na przetwory, Teściowa dała mi przepis na domową nutellę własnie ze śliwek. Bardzo dobra, Elfik potrafi wsunąć dwie kanapki z nią na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dzięki za odp. Jak będę w mieście to kupię małemu cienkie rajstopki bo mamy tylko takie grubsze i puki co te będę mu zakładać. Izka- wszystko w porządku z szyjka,już nie ma takich problemów jak przy Darii? Pytam bo mam nadzieję że u mnie tez sie nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli co do rajstop to ja też nie mam tych z frotty tylko normalne te grube będą na zimę. A co do szyjki to jest narazie ok,sama jestem w szoku że chodzę co miesiąc do lekarza , bo przy Darii to już od 20 tyg chodziłam bardzo często. Idę 14 to się znowu dowiem jak z szyjką no i przede wszystkim jak tam z wagą, ale jestem dobrej myśli. Milka no widzisz jaką masz dobrą teściową że ci z małą zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka-myśle że z waga tez będzie dobrze :) Milka- teściowa jednak czasem sie przydaje :p tylko pozazdrościć takiego wypadu. Z naszych planów wyjazdowych nici bo ja chciałam w góry ale wolę nie ryzykować w ciąży a gdzie indziej to już za zimno i pewnie by nam sie nie chciało cały dzień marznąc. Ale mąż coś napomkna o wypadzie nad morze w lecie,taki rodzinny czteroosobowy wyjazd by był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, coś tu okropnie cicho ostatnio. Ja też nie pamiętam kiedy coś pisałam. Chyba przed wyjazdem nad morze jeszcze. Więc wyjazd się udał, było suuuper, Mały miał radochę że hej, my też zadowoleni. Neli, Pina wszystkiego naj na nowej drodze życia :) Stella zdjęcia z wakacji świetne, widać że fajnie było :) Izka to fajnie że się nie powtarza skracanie szyjki, to znaczy że jednak druga ciąża nie musi być taka sama jak pierwsza, ja miałam zakładany pesar w trzydziestym tyg. chyba z powodu szyjki i tak myślałam, że jakby co to z drugim też będzie coś się dziać a tu widocznie nie musi :) no i Kinga - ładnie! My rajstop jeszcze nie zakładamy, ale muszę się w jakieś zaopatrzyć, bo ani cienkich ani grubych nie mam. Nie mamy jeszcze też ubrań takich zimowych. No właśnie apropo ubrań, kupujecie tylko kurtki czy takie kombinezony kurtka ze spodniami, bo nie wiem co wybrać. Poza tym mój dzieć zaczyna na potęgę mówić, trochę zrozumiale trochę po swojemu ale fajnie to wygląda :) No i czwórki idą jedna już na wylocie, poza tym zmagaliśmy się jakieś dwa tyg. temu z katarem, polecam krople otrivin, uratowały nam życie nocne, mały przesypiał po nich całą noc pomimo dużego kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati ma spodnie ocieplane na polarze + kurtke jesienna, kombinezon 1-czesciowy, spodnie ortalionowe na szelkach. Brakuje nam jeszcze kurtki zimowej i butow. Zobaczcie najnowsze tchi-bo - tam zamowilam kombinezon 1-czesciowy - wydaje sie fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-a my w domu mamy apteke i szpital he he :) moj sie rozchorowal w niedziele i na L4jest do poniedzialku, wczoraj mnie bralo i Piotrek mial troszke katarku i kilka razy kaszlnal, wiec poszlismy dzisiaj do lekarza i sie okazalo ze gardlo czerwone bardzo i na antybiotyku sie skonczylo :( za tydzien do kontroli -jesli chodzi o rajstopki ja juz od jakiegos czasu zakladam bo u nas rano 0stopni, a w dzien max 10, takze zimno, a mlody to zmazluch, do tego ma grubsza kurteczke i od piatku spioworek, i wcale za cieplo mu nie jest -jesli chodzi o wyprawke na zime ja kupilam 2uzywane kombinzeony, jeden jednoczesciowy drugi spodenki i kurteczka, pozostalo dokupic buty i czape :) -kropelko zazdroszcze takiej cieploty :) a zdjecia fajne, mala slodko daje buziaki :) -koncze bo nie mam sily nawet pisac tak katar mnie meczy, jak wyzdrowieje to postaram sie czesciej zagladac bo i przy malym marudzie teraz roboty wiecej jak chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez cali zagileni:(Antek pobil chyba rekord w kichaniu:) Ja na zime mam kurteczke gruba na polarze i grube spodnie na szelkach na sanki. Nie paktykuje jednoczesciowych kombinezonow,no chyba ze chcialabym wychodzic na spacery przy -20,ale raczej nie zamierzam. Anecor dzieki za info o otrivinie,ja daje nasivin soft ale narazie nie pomaga. Kupie ten otrivin i zobaczymy. U nas najlepiej na noc sprawdza sie olbas,kupilam taki olbas children jest slabszy niz ten oryginalny olbas. Daje 4 kropelki na bluzke pod szyjka i do nawilzacza. Super sie oddycha. Antos tez duzo mowi. Nauczyl sie ostatnio mowic:zolw, balwan,zaba,dom,but,nos,oko,mozna sie z nim juz calkiem dobrze dogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati takich prawdziwych slow nie mowi. Mowi mama nie bam i tyle. Tata mowil, ale przestal. Rozumie b. duzo. A, i jeszcze imituje zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też podawałam początkowo nasivin soft, ale nawet na moment nie odtykało noska, więc w aptece polecono mi otrivin i były spoko. No i właśnie szukałam jakichś kropelków na piżamkę czy plastrów ale powiedziano mi że dla takich maluszków nic nie ma a aromaktiv jest od trzech lat, a tu się okazuje że coś jest. Ten olbas kupowałaś w aptece? No i mam jeszcze jedno pytanko, o ile większe kupujecie maluszkom buty zimowe? Mój dzieć ma stopę 13 cm i tak się zastanawiam, czy kupić z wkładką 13,5 czy 14 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciór jak buty zimowe to lepiej na 14 cm, musisz brać poprawkę na jakiś ocieplacz w środku co już Ci wkładkę skraca a jak do tego ubierzesz rajstopki i skarpetki to będą idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecior Olbas zamawialam na allegro. Ulotka jest po angielsku,wiec podejrzewam ze w aptece ich nie dostaniesz,ale nie wiem na pewno,bo nie pytalam:) Ja na zime kupilam 2 pary. Kozaczki nr 24 i traperki takie na lzejsza zime,raczej ubiore je za niedlugo w rozmiarze 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja! Wybaczcie nieobecność, ale ładowarka padła Nam od laptopa, a te małe g tzn. netbook mnie tak irytuje, że nie mam nerwów na nim pisać. Ale w końcu muszę się odezwać, bo mam wyrzuty! U Nas chyba katar pożegnany, ale ogólnie nie był duży. W nocy tylko coś charczało, a w dzień ani jednej kropelki. Za to w pon. mamy wizytę u laryngologa. Tym razem państwowo, bo w przychodni dopisali na skierowaniu, że PILNE. Jedno słowo i z grudnia znalazł się termin na za tydzień. Chore państwo. Tylko się nalatałam i tyle. Co do ząbków to my mamy ich 10. Ale trzonowe idą masakrycznie, jeden po drugim i noce są nieprzespane. A teraz dolny trzonowy spowodował krwiaka i jest czarna gula :( biedne te moje dziecie. Co do zimy to my już też gotowi. Mamy 2 kurteczki i jedną parę spodni ocieplonych. Nad kombinezonem się zastanawiałam, ale ubrać go w to to byłaby masakra, a tak to w cieplejsze dni będzie można ze spodni zrezygnować. My rajstopki kładziemy już też od kilku dni. Grubsze na dłuższe wyjścia, a cienkie na wyskoczenie do samochodu i z. Buty na zimę mamy 2 pary, rozmiar 23. Czyli o 1,5 rozmiaru większe niż teraz. Bo tak jak pisałyście- dojdą skarpetki ciepłe, rajstopy i gdzieś ta noga musi się zmieścić. Czapki mamy, szaliki też. Rękawiczki muszę mu cieplejsze jeszcze popatrzyć. Neil podrzuć na pocztę zdjęcie swego brzuszka. I Izka! Koniecznie. Ja uwielbiam ciążowe brzuszki, chętnie zobaczę jak ładnie rośniecie ;) Anecior a widzisz, Nam Pani aptekarka sprzedała jakieś 3 miesiące temu aromactiv. Bo i miała rację, przecież to się wącha a nie je. Chodzi tylko o zapach, o te aromaty. Ale był super. Działa niby 8 godzin, ale działa jakieś 5. Z tym, że naprawdę nawet ta połowa nocy była przespana. Oilbasa kupicie w aptece, bo ja też kupiłam u siebie w mieście. No i polecam jeszcze Pulmon Baby czy jakoś tak. To maść rozgrzewająca dla takich maluchów. Ja smaruję Małemu nóżki do spania jak go bierze choroba. I dla chorych Maluchów polecam Lipomal. U Nas choroba nie rozwinęła się, a jakoś szybko przeszła. No i na gardło jak Filip miał chore to pediatra Nam poleciłą vibovit na sucho dawać, żeby trochę w gardło wlazło :P pół saszetki 2x dziennie. Potem rozpuszczałam mu w wodzie i pił sobie. No to tyle z Nasze apteczki domowej ;) Milka już zazdroszczę tego wypadu. Dobrze zrobi dla Was wieczór bez Małej. Dla każdego z osobna i dla wspólnego dobra ;) odreagujecie, poszalejecie, naładujecie się na następne kilka miesięcy. A mnie czeka powrót do szkoły. Chyba jako jedyną z Naszego forum :( i to mój ostatni weekend, a za tydzień się znów zaczyna :/ niby się cieszę, bo wyjdę do ludzi i trochę odetchnę, ale z drugiej strony już tęsknię za tym Maluchem. I za mężem :( ostatnio jakoś mnie tchnęło do synka. Zrobił się grzeczniejszy, ładnie się sam bawi. I te jego słodkie "cytu cytu" jak idzie z książeczka, żeby mu poczytać. Żal mi, że kiedyś stanie się niezależnym mężczyzną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu coś ruszyło na tym forum. No dodałam parę zdjęc, bo żyć byście mi nie dały, hehe a już obiecałam dawno temu. My już też po katarku na szczęście, my używaliśmy nasivin soft i disnemar. Jak byliśmy na szczepieniu we wrześniu pediatra powiedziała że na jesień możemy tran używać, ale jakoś nie kupiłam. Neli my też planujemy w przyszłym roku nad morze jechać, ale to wszystko zależy jak tam z dziećmi będzie. No i też nie ukrywam że chcemy wziąść kredyt na większe auto i musimy do grudnia pokoik dla Darii zrobić i z sypialnią się przenieść, więc mamy trochę kosztów, ale myśle że uda się wyskoczyć. Anecior no jeszcze trochę zostało do końca, więc jak będzie trzeba to pewnie mi założy, ale tak jak piszesz każda ciąża est inna. A wiadomo przy 2 dziecku ciężko już jest leżeć i to obojetnie czy jest małe czy chodzi do przedszkola czy szkoły, bo zawsze trzeba coś zrobić. Marka skończysz studia i będziesz Panią mgr:) hehe a Filipek już większy więc tatuś napewno da sobie z nim radę. A co do wyprawki ja mam 2 kombinezony ale 1 częściowe i cały czas się zastanawiam czy nie kupić taki 2 częściowy normalnie kurtka i spodnie. No i butów też nie mam bo nie wiem jaki będzie miała rozmiar za te 2 miesiące, ale chyba zrobię tak jak wy piszecie i kupie większe. A i u nas od kilku dni po 6 stopni,zimno jest. Na dwór chodzimy na chwilkę. Kurcze widać że jesień przyszła;/ A co do słów to przez ostatnie kilka dni Daria zaczęła tak powtarzać że masakra mówi: lampa, masz, tam też i pampers. Te ostatnie mówi zawsze przy zmianie pampersa/ Ona więcej rzeczy zaczęła powtarzać. Ale to wszystko w ciągu ostatnich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×