Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

szczęśliwego nowego roku! poznański pamiętamy. czy u was dzieci też wstają po 6 razy dziennie w nocy? bo ja już półtora roku chodzę nieprzytomna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wam dziewczyny życzę szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy. Kika ja nie pomogę bo moja przesypia całe noce baa ona śpi po 12 godz bez pobudki, jedynie jak ząbki idą to się budzi na mleko więc ja nie narzekam. Milka mogłabyś posłać jakiegoś linka tej toaletki co widać na zdjęciach. Baardzo fajna. Luna a ty masz zdjęcie albo linka kuchni dla dzieci???? Neli a jak ty się czujesz? Pytałam ale nie widziałaś chyba. Bo mnie jakieś przeziębienie złapało. Tez nie miało kiedy;/ Wczoraj gardło dziś katar doszedł;/ I jak ja tu mam rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka i jeszcze jedno bawi się Zuzia tą toaletką? Bo ja muszę Darii kupić spóźniony prezent na dzieciątko od cioci z Niemiec i nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka toaletkę dostała Zuzi kuzynka widoczna na zdjęciach. Zuzi sie bardzo podobała i się nią bawiła ale ja dla mnie trochę tam za dużo małych części Zuza rozkładała lakiery do paznokci na czynniki pierwsze i jeszcze tak jakieś koraliki i inne d**erele były ale poszukam jak znajdę podobną to podeślę link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka-doczytałam tamto tylko fifi mnie wzywał i nie zdążyłam dokończyć swojej wypowiedzi.Ja sie czuje dobrze,trochę smarkam ale nie jest tak źle.Gorzej z małym :( oczko mu ropieje,po jednej nocy tak mu zakleilo i zaschlo to że rano oka nie mógł otworzyć i musiałam mu sporo namoczyc żeby odmokło i dało sie to zmyc...Na szczęście tej nocy już mu tak nie zalepilo i już galka oczna nie jest taka czerwona.Na noc wzrasta mu temp do 38st ale dziś puki co nie ma gorącego czoła. Kika- na szczęście już zapomniałam jak to jest zarywac nocki ale niedługo do Ciebie dołącze :( znam przypadki dzieci które budzą sie w nocy przez kilka lat ale po tyle razy to już przesada,konsultowałas to z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ale budzi sie i placze,czy siada i nie moze usnac? Moj sie kreci,czasem siada i za chwile kladzie sie,szuka smoczka,jak zeby ida to placze czasem cala noc:p Tak mi sie przypomnialo,ze jak bylam na przedporodowej sali to dali mi do pokoju kobiete,ktora byla z drugim dzieckiem w ciazy,a jedno miala w domu(synka) i mowila,ze on sie budzi po 6 razy w nocy i mial 4 lata. Tak dla pocieszenia;) Jednak zdecydowali sie na drugie,mimo ze mowila ze chodzi nieprzytomna bo nie pamieta kiedy przespala cala noc. Antek do roku tez sie tak czesto budzil,teraz ciezko mu usnac,ale jak usnie to spi,tylko z nami w lozku i po caly lozku sie rozpycha i kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki WYSTRZAŁOWEGO WSKOKU DO NOWEGO ROKU! :) Ja dziś świętuje sama z Filipem ale nie wiem czy dotrwam do północy. Mały rano kaszlał i później spokój, gorączki też już nie ma a dupcia powróciła do normalnosci więc Nowy Rok zaczniemy bez chorób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TI2013
Zapraszam do zapoznania się z nowoczesnymi narzędziami do rekrutacji pracowników: tomastest.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli to tak jak ja, mój mąż gra na sylwku a ja teraz położyłam Darię spać. A ja się cieszę że dotrwałam prawie do stycznia. Byle jeszcze dziś w nocy nie urodzić bo męża nie ma, a potem niech się dzieje wola Nieba. Aha i dziś szwagierka mojej szwagierki urodziła synka Dominika:) termin miała na dziś, ale mały nie chciał poczekac tego 1 dnia :) a ja jeszcze raz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZka i jak tam, dotrwałaś?? A co do kuchenki to elfik ma kuchenlke tefal. Jak kupowałam na allegro to pełno tego buło, teraz wszystko wyparowało. Ale solidna jest choć mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka- jest styczeń możesz rodzić! :D Super że dziecko poczekało do nowego roku. W tym roku zapewne mój sylwester bedzie wyglądał podobnie tylko, że z dwójką dzieci u boku :) Chociaż kaca dziś nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_aa
dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_aa
no to dodalo ale jak się rozpisałam to mi wyskakuje ze spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki w Nowym Roku! Najlepsze życzenia dla Was!!! ...Nie jestem zbyt słowna, miałam napisać tydzień temu ale nie ogarniam się z czasem normalnie... ale zaglądam tu prawie codziennie! ...Izzka, trzymam kciuki za Ciebie! Jednocześnie czekam na poród koleżanki, termin ma na dzisiaj, a szyjka długa i zamknięta, skurczy brak. Będzie dziewczynka. ...Neli a Ty na kiedy masz termin możesz przypomnieć? Mam nadzieję, że Twoje problemy już nie powrócą i spokojnie doczekasz rozwiązania :-) jestem bardzo ciekawa jak Daria i Filip zareagują na rodzeństwo... ...Milka fajne fotki! A nasze laski identyczne suknie na wigilie miały :-) ... Kropelka to już chyba całkowicie o nas zapomniała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wrzucę zaraz jakieś fotki na pocztę. A u nas bez chorób na szczęście, czekamy na zimę, choć górkę i sanki zdążyłyśmy już zaliczyć. Gosia porozumiewa się z nami właściwie już za pomocą słów, choć czasem jej nie zrozumiemy bo próbuje powiedzieć coś pierwszy raz to wtedy pokazuje. Jak prawdziwa baba miewa swoje humory, które trzeba opanować :-) chce sama jeść i w ogóle wszystko sama. I uwielbia Kubusia i Przyjaciół. Ma zgranych kilka bajek na pendriva i w telewizorze ogląda. Planujemy jej uzbierać całą kolekcję pluszaków z bajki, Kubusia już ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguleczko- termin mam na Wielkanoc :) podejrzewam że Filip poza zazdrością będzie dobrym bratem widząc jak delikatnie sie obchodzi z młodsza o rok kuzynka :) głaska ja i ciumka,żadnego bicia czy cos takiego.A ostatnio pchal mi kawalek chleba do pępka i mówił am więc już i karmić malenstwo chce :). W nocy nie je gdzieś od czerwca.Gosi pewnie buzia sie nie zamyka jeśli już mówi bo już kiedyś pisałas że gaduła :) A jak u was z nocnikiem? Ja myślałam że u nas to będzie niemożliwe ale po poworcie ze szpitala wzięłam sie za to i ostatnio jak wróciłam z łazienki a filipa zostawiłam z gola dupcia to naszlam akurat jak robił siku do nocnika a wcześniej to lał gdzie popadnie,najczęściej za łożeczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, różnie. zwykle budzi się i płacze, uspokaja się dopiero jak dostanie mleko. Tylko wiadomo, że jak budzi się godzinę po karmieniu to nie dam znowu dzieciaczkowi jeść. Dajemy wodę itd. ale nie pomaga. Czasem jest dobrze bo obudzi się tylko 2 razy ale zwykle częściej. Wstaje w łóżeczku i nas woła. Neurolog mówił, że niektóre dzieci tak mają i Bartuś jest nadpobudliwy. Jest bardzo pogodnym i wesołym dzieckiem ale bardzo *****iwym. NA nocniczku w ogóle nie posiedzi bo jest w ciągłym ruchy. Z wózka się wyrywa i z krzesełka też. Taki energiczny egzemplarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczko fajne zdjęcia, a gdzie byłyście na sankach???? I pochwal się jak koleżanka urodzi. A my też czekamy. Wszystkie bóle brzucha, skurcze przepowiadające minęły więc nie wiem kiedy ten mój dzień nastąpi. A co do nocy to Daria się budzi na mleko jak ząbki idą, nie wiem czemu ale ona tak ma. Kika ciężko coś doradzić. Może przeczekaj jakiś czas jak was woła i nie idź od razu, a do picia może herbatkę daj chociaż to też nie wskazane w nocy. Ciężko coś doradzić;/ Neli a co do Darii to ona wie że w brzuszku jest Kinga, i czasem jak leże w jej pokoju to ona podchodzi robi moja moja i woła kinia kinia bo tak na nią woła, a jak będzie po urodzeniu to się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem, że reaguję dosyć szybko jak się budzi bgo ściany cienkie i sąsiadów szkoda. Mam nadzieję, że w końcu Bartowi przejdzie. Możliwe, że tak ciężko przechodzi ząbkowanie. U nas pierwszy dzień w żłobku. Pani powiedziała, że Bartuś był super, przytulał dzieci, które płakały:) jak po niego przyszliśmy to się cieszył ale jak go zaczęliśmy ubierać to poleciał znowu do dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_aa
Natalia nie je w nocy odkad przestalam karmic piersia czyli jakos od lipca, no może jak były takie fest upaly to dawałam jej w nocy butle ale teraz już nie je wcale... Tez bidulce zeby następne wychodzą bo w dzień jest marudna a i w nocy spac nie może. Izzka fajnie ze udało Ci się dotrwać do stycznia :) tez ciekawa jestem jak Daria zareaguje na siostrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_aa
My chcemy Natalke od września wyslac do zlobka, mam nadzieje ze Malej się tam spodoba,ale i tak najbardziej się boje tego ze będzie chorować :( mam już upatrzone dwa zlobki w kwietniu zlozymy papiery ja tez tak jakos na wiosne wracam do pracy to przez te kilka miesięcy mam nadzieje ze babcie pomoga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak tam? Czy dzis nie jest wyznaczony termin Twojego porodu?? Antek nie je w nocy od jakis 4 miesiecy,ale czasem obudzi sie o 3 nad ranem i wola:mleczko. Czy tylko u nas zabkowanie to jakis koszmar?? Dzis bylismy na pogotowiu. Maly nie spal cala noc,o 4 nad ranem zjadl mleko i to byl dzis ostatni jego posilek:/ Kaszke zwymiotowal przy drugiej lyzeczce,potem zwymiotowal jeszcze dwa razy,a pozniej bylo coraz gorzej...w koncu dostal goraczki 39,6 i byl caly mokry. Na pogotowiu kolejka,w koncu weszlismy,lekarz zbadal,zajrzal do gardla i wszystko ok. Czyli kolejne trojki w natarciu,przy gornych tez tak plakal,ale nie mial tak wysokej goraczki. Mam mu dawac przeciwboilowe co 8 godzin i czekac az wyjda ale pocieszam sie,ze jeszcze dwa zeby i bedzie komplet,bo piatki to chyba jakos pozno ida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczyny wy tu o czwórkach, trójkach, a my mamy komplet jedynek i górne dwójki i tyle:) Kropelko dobrze pamiętam twoja też tak ma mało zębów czy już coś ruszyło:) U nas noce to zależy czasem prześpi cała w łóżeczku, czasem sie obudzi i trzeba ja przenieść do nas do łóżka. CXzasami sie budzi i chce mleko. I w sumie teraz sie ciesze jak sie budzi w nocy na jedzenie, niech przybiera na wadze. Kurcze jak miła roczek była na 3 centylu a teraz jest poniżej, nic idziemy na badaania to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×