Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Witam Ja kupiłam w większości komplety kaftaniki i spioszki na dole odpinane, mam tylko 4 pajace rozmiary 56 i 62. Na poczatek, bedzie ciepło wiec przepierze się i szybko wyschną. Co do kołderki ja kupię ale żeby była natomiast w rożku bedzie mała spać lub lekki kocyk żeby nie przegrzać. Wczoraj ogladałam butelki w sklepie i chyba się zdecyduję na dr Brownsa niezbyt piękna butelka ale podobno bardzo dobra obejrzałam ją sobie mam ten mechanizm antykolkowy. Na razie 2 kupię większą i mniejszą. babeczka mówiła że dzieci lubią pić z Aventu bo im smoczek pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten plus, ze prawie wszystko dostanę od siostry, tez rodziłą w lipcu ( trzy lata temu). Wszystkie ciuszki odkładała na strych więc musze tylko je wyprać. Z rzeczy, które musze kupic to wózek i jakieś pierdółki typu nożyczki do paznokci i takie tam. A co do wyciąganie kasy od państwa. Siostra chciała mnie zatrudnić na dwa miesiące potem miałam iśc na zwolnienie aż do rozwiązania i później mieć normalny macierzyński. Niestety nic z tego nie wyszło bo podobnoa są skrupulatne kontrolę. nakładają wysokie kary. Pocieszające jest to, zę wiosna idzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, wg. kalkulatora i ostatniego ważenia u położnej, to z waga jestem o 2 tygodnie do przodu, chociaz w czymś :P a poważniej, to mało sie ruszam, nie jem duzo, zero słodyczy, ale taki bezruch robi swoje, jakos sie tym zbytnio nie przejmuję i nie wiem w sumie, gdzie mi te 5kg poszło, bo nawet ja ich nie widzę, a koleżanki usnały, żechyba jaja sobie robię, jak powiedzialam o wadze. Ja mam najwięcej ciuszków na 56, troche na 62 i 50, bo kupiłam cały zestaw i te malutkie tez były, a z nimi jest podobno problem, żeby kupić, jak okazują sie potzrebne. A jak się nie przydadzą, to jeszcze lepiej :) i własnie najwięcej mam bodziaków z krótkim, stawiam na wygodne ciuszki, bodziaki, pajace itp. Nie zamierzam maleństwa ubierać w ogrodniczi takie tam, bo dopóki tylko leży, to musi to być strasznie niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa gratuluję synka :) Jak dobrze, że wszystkie jako tako tę ciążę przechodzimy :) A ja mam ostatnio znów rano lekkie mdłości, mała chyba kopie w żołądek ;) Lekarka zapowiadała, że brzuch może mnie mocno boleć a do tej pory ani jednej tabletki nie wzięłam jak czasem bolało to do przeżycia może dlatego, że przy miesiączkach zawsze miałam straszny ból to ten nie wydaje mi się aż tak nieznośny aby brać tabletkę. Też zauważyłam, że Elita ostatnio się wcale nie odzywa i nie wiadomo co z jej siostrą oby wszystko było ok Ja tam zazdroszczę tym co chociaż trochę kasy teraz dostają, ja jakbym nie musiała leżeć plackiem to też bym teraz z 2tys dostawała, a tak nic no ale trzeba sobie jakoś radzić, w końcu nikt nie mógł przewidzieć takich problemów ciążowych :) Ależ ja Wam tych dzieciaczkowych rzeczy zazdroszczę, ja nadal nie mam kompletnie nic teściowa to by chciała żebym kupiła wszystko w 38tc, albo najlepiej żeby mąż kupił jak pójdę do szpitala ale oczywiście i tak zrobimy po swojemu, jak policzyłam, że wyprawka nas ok. 4tys wyniesie to bez sensu wydawać to jednego dnia i do tego kupować na ostatnią chwile na odpierdziel byle co Kinami szczerze mówiąc nie pomyślałam nawet o tym, że kołdra może być zła dla dzieciaczka zamierzałam kupić od razu komplecik, z tym, że lipiec i sierpień są cieplutkie, więc raczej nie będę tą kołderką małej okrywać, ale jeszcze nie wiem czym A ciuszki to chyba najlepiej każdych po troszkę (z tym, że takich najmniejszych to całkiem maleńko bo zaraz wyrośnie, o ile w ogóle nie będą za małe) Efciaczek też myślałam o chuście lub czymś podobnym, ale mąż powiedział, że czegoś takiego nosić nie będzie, żebyśmy kupili bardziej uniwersalne. Znajomi mają tylko coś takiego http://allegro.pl/nosidelko-womar-n14-butterfly-zaffiro-manufa-i2077870188.html Ale to się nie nadaje dopiero od 3go miesiąca oby_lipcóweczka ja też jestem 2 tygodnie do przodu z wagą, ale też mimo, ze nie jem dużo to całe dnie spędzam w domu, w większości na leżeniu przed TV lub z książką oj coś czuję, że ciężko będzie się pozbyć tych kg jak już urodzę... Co do głaskania brzuszka to mi ciotka mówiła, że głaskała i jej od tego twardniał aż do szpitala trafiła bo jakieś problemy przez to miała szczerze mówiąc średnio uwierzyłam, że to było od głaskania ale jak mówicie, że Wam lekarze też mówią żeby nie głaskać ja mam czasem taki odruch ale rękę trzymać chyba mogę co? Bo tylko wtedy czuję jak się rusza ;) a i tak rzadko to robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaa84
poznański kwiatku...jezeli się tak bardzo martwisz to dzwoń:) nie przejmuj się co sobie lekarz pomyśli:) w końcu od tego są. Ostatnio też dzwoniłam w związku z bólem pachwin, ledwo chodziłam. W ogóle tego nie zbagatelizowała tylko kazała przyjśc żeby wykluczyć zakrzep. Okazało się, że to rozciaganie i ból przeszedł sam ale przynajmniej byłam spokojna. Trzymaj się ciepło Dziewczyny, tez planuje pracować do połowy czerwca, czasem jest ciężko bo wieczorowo robię podyplomówkę i czasem jestem w domu po 20 ale w domu też bym się nudziła:) poza tym jakbym teraz zrezygnowała to niestety nie mam do czego wracać:( ech, ciężki los kobiety w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wagi to ja od ostatniej wizyty przytylam 1,9kg :) (w 3tygodnie) ogolnie od poczatku 3 kg w gore , ale na poczatku bylo 5kg w dol wiec jeszcze nawet nie wyrownalam, ale cieszy mnie to bo jak tak dalej bede tyc 2 kg na 3tyg to jak slonica bede wygladac na koniec ciazy :D co do kolderek i poduszek to ja absolutnie nie zamierzam tego kupowac, nasluchalam sie mnostwo od kuzynek i wogole ze to niebezpieczne ze wole nie ryzykowac, z doswiadczenia kuzynki wiem (rodzila latem -13ipca , 5 lat temu) ze ona tylko blizniaki przykrywala pieluszka, ewentualnie cieniutkim kocykiem, ale glownie to w rozek, choc i tak go wtedy rzadko uzywala bo lato wtedy bylo okropne, osobiscie zamierzam do lozeczka kupic tylko oslonki na szczebelki i ewentualnie baldachim :) co do ciuszkow to zamierzam kupic jeszcze tylko gora 2 pary bodziakow 56 i ewentualnie 2 pary spiochow w tym rozmiarze a reszte wole wieksze 62 i w gore, bo nawet jak malec ma juz te 55 cm na urodzeniu to zbyt wielkiej roznicy mu nie zrobi jak bedzie mial troszke wieksze ciuszki (glownie bodziaki) co do pzu to u mojej mamy w zakladzie w styczniu weszlo cos takiego ze oplaca po 30zl miesiecznie komus z czlonkow najblizszej rodziny i to sie dostaje kase za np urodzenie dziecka, wypadek itp, i zadnej karencji nie ma, az nie wierzylysmy i chodzilysmy sie pytac i jednak okazalo sie prawda wiec dostane jeszcze jakies 800zl z tego ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam, lekarz powiedział, ze to nie jest jakiś niepokojący objaw, po prostu temp moze byc nizsza brzuszka zdziwił się. I tak samo witaminy kazał brac codziennie, a lekarka do której chodze na nfz trzy razy w tyg... Mowil ze m.in. zelazo jest mi bardzo potrzebne (pamieta mnie i moje wyniki, jak tylko mu sie przedstawiłam ) , bo mam niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a synus bedzie mial na imie Bartek albo Jakub ,ewentualnie Sebastian... sami jeszcze sie zastanawiamy wiec nic nie wpisalam, a co jak siusiak za 6 tygodni sie okaze dziurka?? :D ha ha ha tez juz sie zastanawialismy bo ten lekarz czasem sie myli co do plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam, lekarz powiedział, ze to nie jest jakiś niepokojący objaw, po prostu temp moze byc nizsza brzuszka :) zdziwił się. I tak samo witaminy kazał brac codziennie, a lekarka do której chodze na nfz trzy razy w tyg... Mowil ze m.in. zelazo jest mi bardzo potrzebne (pamieta mnie i moje wyniki, jak tylko mu sie przedstawiłam:D ) , bo mam niskie. zjadło mi emoty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* * ** ************************************ NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.......termin porodu.....imię ********************************************************* *************************************** madziaz...........24.........27.09.2011..........?....... ....29.06.2012.....Wiktoria tusiana............22.........27.09.2011..........?...... ......06.07.2012..... neli8...............23..........30.09.2011..........2....... ....07.07.2012.......Filip ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........ ... .07.07.2012.......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011..........6.......... .07.07.2012..... lipcówka.kasia....26.........03.10.2011..........3...... .....09.07.2012..... *Berry_AB*........24.........03.10.2011..........?.......... ..09.07.2012..... Benica..............?.........29.09.2011...........?........ ...10.07.2012..... Diamondxstar......21........05.10.2011..........2........... 12.07.2012..... Kikaa84............27........05.10.2011..........2....... .....13.07.2012.....syn Qanchita...........?..........08.10.2011..........?...... ......15.07.2012..... elita83.............28........10.10.2011..........1......... ...16.07.2012..... kiniam85..........26.........09.10.2011..........2.......... .16.07.2012..... Lipcówka2012.....33........11.10.2011..........1........... .17.07.2012..... P. kwiatek polny...20........10.10.2011..........1............17.07.2 012..... SzczęśliwaMama...21.........13.10.2011..........1...... ......18.07.2012..... synuś justysia88..........23........13.10.2011.........13...... ......21.07.2012.....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........13...... ... ..23.07.2012..... Milka862...........25.........16.10.2011..........3......... ...23.07.2012..... weronikakrz......29.........17.10.2011..........1........ ....23.07.2012..... Efciaczek..........29.........17.10.2011..........1...... ......24.07.2012..... Moka0110..........?..........17.10.2011..........?....... .....24.07.2012..... Fressia.............31.........21.10.2011..........2........ ....26.07.2012..... Scarlett4..........32.........19.10.2011..........?...... ......26.07.2012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011..........?....... ....26.07.2012......syn Stella Polare.......29.........26.10.2011..........4...........29.0 7.2012..... kuleczka@13......31.........22.10.2011...........?.......... .29.07.2012..... Nenia..............23.........19.10.2011..........12........ ..31.07.2012..... madlen28.........28..........24.10.2011...........?...... ....31.07.2012..... strzałka............25.........09.10.2011..........1.... ...... 01.08.2012....Gabriela Kropelka03........28.........16.10.2011...........?...... .....03.08.2012..... Nadia__25........32.........28.10.2011............1......... .04.08.2012.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to musze sie wam dziewczyny pochwalic bo te takie pykanie to raczej ruchy mojego lobuziaka :) czuje je w okolicy pepka a on tam ma nozie akurat :) na razie to jest bardzo delikatnie ale czuje to coraz czesciej :D jestem taka sczesliwa !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatku ne martw sie napewno niedlugo poczujesz malucha, moj gin mowi ze tak okolo 20.21 tygodnia pierworodka czuje ruchy, moje tez nie sa jakies mega mocne, po prostu zaczelam sie coraz bardziej wsluchiwac w swoje cialo i widzialm wczoraj na usg jak malec jest ulozony i sobie to skojarzylam i dlatego mam wrazenie ze to jego kopniaki, ale moge sie mylic oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia wypisałaś się z tabelki?? kurcze, to zgłupiałam z tymi pościelami... myślałam, że kupię teraz a jak się zrobi październik i chłodniejsze noce to będę małą przykrywać kołderką a wcześniej jakimś kocykiem... a tu tak straszycie tymi kołderkami, że nie wiem teraz co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mnie pasy specjalnie nie cisną, ale staram się je trzymać luźniej niż normalnie, zwłaszcza u dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami blokuję tą stronę i z głosników leci "wykryto zagrożenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×