Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Kwiatek polny u mnie juz szosty leci... dzis sie zaczal 23 tydz. co do poloznej to ja chodze raz na jakis czas w sumie juz bylam dwa razy i natepny mam pod koniec kwietnia ale ona bedzie mnie prowadzic do konca ciazy a porod to i tak w szpitalu to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie u każdej :-) może się wcale nie pojawić Mi włoski na brzuchu pociemniały :-( wygladam jak zwierzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku alescie sie rozpisaly :) ja jeszcze tez nie mam krechy na brzuchu i byc moze wogole nie bede jej miala za to mam duzo wiecej wloskow na brzuchu i sa ciemne i bardzo mnie to wkurza .... co do cc to nie polecam, dluzszy czas gojenia i po porodzie niektore kobiety nie moga wstac z lozka nawet nastepnego dnia bo czuja taki ogromny bol, do tego zostaje bardzo nieladna blizna, co prawda jest na wysokosci takiej ze latem majteczki od stroju ja zaslonia ale czasem robia sie tez zrosty, (jak ktoras ogladala dzis na polsacie ten program tez pewnie o tym slyszala) oczywiscie kazda z nas ma wybor wiec to sprawa indywidualan, ale mam doswiadczone kuzynki i jedna ma 4 maluchow (7, 3 i 2 latka-blizniaki) dwoje urodzila naturalnie a blizniaki przez cc i mowi ze jakby mogla to wolalaby naturalnie rodzic i na dodatek zakazili ja sepsa podczas cc, i bogu dziekowac tylko ze z tego wyszla... ja tam osobicie bardzo sie boje porodu i tego bolu ale wole to i 2 godz po porodszie juz wstac do malca niz przez 6tygodni ledwo chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tylko się nie smiejcie ze mnie: jaka czarna kreska na brzuchu? Czytałam ta historię o porodzie jak bardzo ciekawa książkę. Super to opisalas Też się cykam porodu ale staram się jeszcze o tym nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak jest u was z goleniem okolic intymnych? ja kończe 21 tydzień, brzuszek spory i już mojej "myszki" nie widze a co dopiero mówić o depilacji, a w poniedziałek wizyta. troche sie krepuje taka nieogolona iść, chyba musze spróbowac usunac zbedne owłosienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kropelka za link:-) Ja osobiście preferuje naturalny poród. Po cc zostaje blizna a słyszałam ze to znieczuleniem to jeszcze gorzej bo od pasa tak jak byś była zamrozona a później zimno się czuje ale to zimno to nie wiem czy nie przez spadek chyba wapnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowka ja słyszałam ze dziewczyny biorą lusterko w ruch i sama też tak chyba będę próbować. Chyba ze M zawołać żeby wykonał za nas robote:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio mąz nogi golił bo był a teraz go nie ma bo pracuje za granicą, a tesciowej nie zawolam żeby mnie wydepilowala tam i ówdzie hehe :) chyba zostane przy lusterku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowka kasia dawaj tesciowa wolaj hehe raz sie zyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarz ale z Ciebie ranny ptaszek:-) Ja jeszcze w luzeczku ale niedługo będę musiała wstawać Miłego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze trochę i mamy marzec a jak wiosna przyjdzie to do lipca już tak szybko zleci, coraz częściej mysle jak to będzie jak dzidzi przyjdzie na swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie wczoraj zaczał się piąty miesiąc.jestem ostatnia w wyliczeniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY TERAZ JA WAM OPOWIEM O MOIM PORODZIE OTOZ SKURCZY PIERWSZYSZ DOSTAŁAM W SUPERMARKECIE MUSIELISMY ZAKUPY ZROBIC BO BYŁO DZIE PRZED WIGILIĄ WROCILISMY DO DOMU MĄŻ ZACZĄŁ CWIKLE ROBIC A JA MIALAM SKURCZE KAZAŁAM MU ZADZWONIC DO POŁOZNEJ PRZYECHAŁA ZBADAŁA MNIE I MIAŁAM 3 CENTYMETRY POWIEDZIAŁA ZE PRZYJEDZIE PRZED PÓŁNOCĄ DO TEJ PORY MIAŁA BÓLE KRZYZOWE CAŁY CZAS CHODZIŁAM W TE I ZPOWROTEM JAK PRZYJECHAŁA TO PRZEBIŁA MI PĘCHEZ PŁODOWY I MIAŁAM 8 CM .OD TAMTEJ PORY MIAŁAM BÓLE PARTE 1,5 GODZINY MYSLAŁAM ZE UMRE NIE MIAŁAM SIŁY AA MAŁA RODZIŁA SIE Z RĘKĄ PRZY GŁOWIE RODZIŁAM W DOMU WIĘC NIEBYŁO MOWY O ZNIECZULENIU NIE PĘKLAM I MNIE NIE NACINAŁA A MAŁA WAZYŁA 3980 I JAK NA PIERWSZE DZIECKO BYŁA DUZA . PO PORODZIE BYŁA Z NAMI PIELEGNIARKA DO 5 RANO CZEKAŁA AZ SIE WYSIKAM POJECHAŁA A DRUGA PRZYJECGAŁA O 8 RANO I TAK PRZEZ 8 DNI PRZYJEZDZALY PO 4 GODZ PO RORODZIE SZYBKO DOSZLAM DO SIEBIE KRWAWILAM OK 2 TYG PIERWSZY SEKSIK PO 3 TYG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja jak sie przeprowadze to bede miala 40km do szpitala wiec troche daleko ale dobrze ze to lato bedzie a nie zima hehe w zime tonwszystko trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałabym sie was poradzić od wczoraj przy sikaniu bardzo boli mnie w prawym dolnym boku brzucha myślałam że przejdzie ale dzisiaj tez tak jest i jeszcze dzis piecze mnie pęcherz. Miała któraś może podobną dolegliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronikarz, no, no, opisałaś te swój poród jak zwichnięcie kostki, albo grypę, tak jakoś gładko i pez paniki :) A dlaczego rodziłaś w domu? taki był plan? I z tego, co napisałaś, już z maleństwem w domu zostaliście? podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżenka to może być zapalenie pęcherza moczowego, prawdopodobnie. najlepiej jedz do lekarza albo do szpitala. jak byłam w lipcu z poronieniem w szpitalu to była dziewczyna w 4 miesiacu ciazy z zapaleniem pecherza i dostala przez 3 dni antybiotyk niegroźny dla dziecka i przeszło :) nie ma sie czym martwic ale najlepiej udaj sie do lekarza, bo samo nie przejdzie :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżenka - ja tak miałam przez 2 dni, ale samo mi przeszło więc to chyba nie mogło być zapalenie pęcherza tak czy inaczej idź lepiej do lekarza - lepiej sprawdzić zawczasu ja mam najbliższy szpital blisko domu, ale ten, w którym planuję rodzić, jest znacznie dalej - w godzinach szczytu pewnie koło godziny, poza szczytem ze 20 minut. tak czy inaczej, powinnam się wyrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny Dzwoniłam do lekarza i kazała do szpitala to jutro pojade bo ginka akurat jutro jest na posiew moczu i coś tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Samotny weekend przede mną. Męża mi wywiało na szkolenie :/ Uhhhh nie lubię, nie lubię, nie lubię... O czym to miałam napisac... aha... o zapaleniu pęcherza... na szybko można spróbować odrobinkę zaradzić pijąc duuuużo wody z cytryną, coby wykończyć bakterie (te ZŁE) żyjące w pęcherzu :) i pomaga jedzenie żurawiny lub żurawinowe herbatki (tylko warto sprawdzić na opakowaniu zawartość żurawiny suszonej ;) W ogóle tzreba dużo pić, zeby wypłukać bakterie zalegająće w ukłądzie moczowym. Zapalenie pęcherza męczyło mnie rok temu - przed ciążą - i takie rady otrzymnałam od lekarza. Zawsze miałam w domu taki ziołowy specyfik, chyba urosept, pomagał nawet bardziej niż to co przepisywała mi lekarka ale niestety nie wiem czy można stosować to w ciąży. Na samym począteczku ciąży tez miałam stracha, że zapalenia wróciły aleee udało się je przegonić cytryną i żurawiną :) Małżenka może warto sobie do jutra popijać te rzeczy?? Rodzić będę w szpitalu wojewódzkim, rodziłąm tam poprzednio, w tym szpitalu ppracuje mój lekarz i mam znajome położne :) No i jest w miarę blisko :) Chyba, że potomek zdecyduje się na wyjście na świat w czasie wakacji... hehe :) Elita>> boooooski śliniaczek :) MArzy mi się kocyk w pastelowych kolorach wydziergany na szydełku :) Ale z szydełkowania umiem zrobić tylko łańcuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Efciaczek za poradę Siostra ma mnie dziś odwiedzić to mi kupi herbatkę żurawinową Ale ginka powiedziała że nie należy bagatelizować w ciąży bo może dojśc do skurczy macicy więc raczej pojade jutro i zrobie ten posiew Mam juz komputer więc mogłam zobaczyć już śliniaczek:-) Elita super Ci wyszedł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżenka>> pewnie, że nie należy bagatelizować :) ale trzeba sobie ulżyć w cierpieniu :) tym bardziej że te sposoby są całkiem smaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×