Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

izzkka, kropelka----> Co do naczyniaków lekarka mówiła, że same znikną i faktycznie są coraz jaśniejsze. Jeśli chodzi o ciemiączko to byłam z małą na usg główki i nic nie wykazało, później u chirurga dziecięcego a ten stwierdził, że tam są nie zrośnięte kości i samo się to wyrówna więc przestałam się martwić. Kropelka----> Co do odruchu wymiotnego masz rację:) Małej czasami aż się cofa, na szczęście jeszcze nie zwymiotowała:) Dziewczyny pisałyście o jakimś dobrym odplamiaczu z Lidla jak się nazywa? Bo mam kilka plam z kupy które nie chcą zejść:( Co do smoczków ja mam z aventa teraz numer 3, a do kleiku taki z kreska zamiast dziurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczki mam 3+ z Aventu a wprowadziłam je miesiąc temu. Tyle, że wyczytałam, że dobrze jest po 3 miesiącach wymienić na nowe. Do ciumkania (fajna nazwa :-)) mam od urodzenia. Mam 3 szt ale nie doczytałam czy te też trzeba zmieniać. Nie wiem czy nie dzieje się czasem coś z tym silikonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja kupiłam taki pomarańczowy za 8 zł chyba i jest naprawdę dobry, ale jak chcesz to potem podam ci nazwę. A co do smoczków to ja w butelkach mam nr 2, a do ciumkania mam z nuka i one są od 0-6 miesiąca więc narazie nie wymieniam, bo moja też później zaczęła go ciumkać:) A my dziś po wycieczce po M1:) Wzieliśmy Darię i wózek i byliśmy kupić tableta, bo mąż się uparł ze chce, to kupiliśmy. Małej się podobało bo przy odkrytej gondoli widziała światełka na suficie, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dzieci karmicie łyżeczką czy butelką ? Chodzi mi o kaszkę?? A jeśli smoczek to jaki bo ja się nie orentuję? Aha i mamy karmiące piersią wiem że ten temat był wałkowany 150 razy, ale kiedy będziecie dawały dzieciom jabłuszko??? Bo ja chciałam po 4 miesiącu, ale nie wiem, pediatra mówiła że spokojnie mogę dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka ja daję teraz kleik ale tylko wieczorem do mleka i mam do tego smoczek z kreską zamiast dziurki tam są 3 stopnie regulacji w zależności jak ta kreska jest przekręcona i to jest smoczek z aventu. butelkę też mam z aventu i powiem wam, że koleżanka mi poleciła droga bo w Kubusiu zapłaciłam 32 zł (debilka trzeba było w aptece kupic a nie w najdroższym dziecięcym sklepie) ale jestem mega zadowolona butelka taka jak by lekko złota ale w środku nie zostaje żaden osad wystarczy po mleku czy kaszce wypłukac woda i jest jak po wyciągnięciu ze zmywarki:) a zwykłe butelki z aventu mimo, że dobre to jest osad w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i Izzkka byłam bym wdzięczna za nazwę tego płynu bo kurna te plamy nie schodzą a szkoda ciuszków, mogą jeszcze w przyszłości posłużyć, mam nadzieję, że mi a jak nie to komuś w rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka masz rację z tymi butelkami, ona takie jakby delikatnie herbaciane są, to o tych piszesz? A te smoczki do ciumkania też trzeba wymieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka jutro jade do lidla to kupie :) JA jabłko podaje już ponad tydzień i Jagoda wcina, aż jej sie uszy trzęsą:) Kaszkę podaje łyżeczką, mam nadzieję, że Elfik nie bezie wiedział co to butelka. ech brakuje mi porannego seksu, bo tak wieczorem to czsami człowiek nie ma sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka też mam ten smoczek z liczbami rzymskimi, kupiłam go jak podawałam małej zagęszczacz, ale nie pomyślałam że mogę kaszkę przez to podawać. Ja też mam butelki z aventu, jedną złotą i 2 różowe i jestem zadowolona, i faktycznie fajnie się je myję , płuka i wogóle. Aneta ja nie pomogę bo nie mam pojęcia czy trzeba wymieniać czy nie, ale skoro smoczek jest od 0 do 6 miesięcy to ja chyba wymienię jak Daria będzie mieć 6 miesiący, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta chyba mówimy o tych samych butelkach:) Izzkka ten smoczek ponoc jest do kaszki. Co do butelki przepłaciłam ale warto było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna ja mam sex co jakoś 3 dni i też tylko wieczorem w dodatku w gościnnym na kanapie bo u nas w pokoju mała śpi. Nie powiem lubie kanapę:) Ale raz chciała bym częściej:) dwa kurna ciągle tylko kanapa i kanapa marzy mi się żeby mąż miał tak ochotę w ciągu dnia na przykład w kuchni z zaskoczenia:) Ale on tylko wieczorem i mimo, że uwielbiam sex z nim to brakuje mi spontanu. Ech dziecko wszystko zmienia, choć ja tam nie narzekam :) Ale ten spontan mi sie marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Wy o seksie a u mnie znowu celibat, bo leczę jakiś stan zapalny i gin kazała się powstrzymać, a mówili że po ciąży będzie częściej, atu d...a :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta u mnie jakos libido wzrosło po cesarce mogła bym ciągle ech, szkoda tylko, że mój mąż jest taki jak był i jemu wystarcza co 2 albo 3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tak zastanawim czy jak skończe karmić to czy moje piersi będą jakoś jeszce działać na męża. bo teraz to je widzi tylko jak karmie o dotykaniu to już ni mówię. Aż sie go dziś spytam ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Chyba spędzacie niedziele z rodzinką albo obiady gotujecie;) Mi coś ostatnio brakuje czasu na pisanie, podczytuje Was ale jak mam odpisać to zawsze coś. Smoczki do ciumkania wymieniłam jak mała skończyła 3 mce, używam z aventu one są od 0-6 ale ze miałam jeszcze dwa zapasowe bo za dużo kupiłam to wymieniłam na nowe, nie wiem jak to z tym slikonem ile można go używac,w butelkach tez wymienłlam na większe. Co do sexu u nas jest raz na dwa- trzy tygodnie ostatnio:D, wczesniej czekałam aż zakończe połóg i dojde tam na dole do siebie;) później z gumka to nie bylo to, a teraz gdy biore tabletki chyba mam mniejsze libido nie mówiąc że gdy kładziemy się do łóżka to po prostu jestem zmęczona i zasypiam, ah i moje ciało pozostawia wiele do życzenia nie czuje się już atrakcyjna. Chociaż i tak jestem dumna z siebie bo mieszcze sie w spodnie w których chodziłam przed ciążą, do tej pory gdy przymierzałam wciskałam się do wysokości ud :) Zresztą co z tego jak się mieszcze i tak w nich nie chodzę bo wyglądam tragicznie:p Mam cała miskę prasowania i zabrać się za to nie mogę a już uzbierał się kolejny pełny kosz prania dzidzi. Dziś taki dzień że najchętniej bym z łóżka nie wychodziła;) Miłej niedzieli Mamusie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Chyba spędzacie niedziele z rodzinką albo obiady gotujecie;) Mi coś ostatnio brakuje czasu na pisanie, podczytuje Was ale jak mam odpisać to zawsze coś. Smoczki do ciumkania wymieniłam jak mała skończyła 3 mce, używam z aventu one są od 0-6 ale ze miałam jeszcze dwa zapasowe bo za dużo kupiłam to wymieniłam na nowe, nie wiem jak to z tym slikonem ile można go używac,w butelkach tez wymienłlam na większe. Co do sexu u nas jest raz na dwa- trzy tygodnie ostatnio:D, wczesniej czekałam aż zakończe połóg i dojde tam na dole do siebie;) później z gumka to nie bylo to, a teraz gdy biore tabletki chyba mam mniejsze libido nie mówiąc że gdy kładziemy się do łóżka to po prostu jestem zmęczona i zasypiam, ah i moje ciało pozostawia wiele do życzenia nie czuje się już atrakcyjna. Chociaż i tak jestem dumna z siebie bo mieszcze sie w spodnie w których chodziłam przed ciążą, do tej pory gdy przymierzałam wciskałam się do wysokości ud :) Zresztą co z tego jak się mieszcze i tak w nich nie chodzę bo wyglądam tragicznie:p Mam cała miskę prasowania i zabrać się za to nie mogę a już uzbierał się kolejny pełny kosz prania dzidzi. Dziś taki dzień że najchętniej bym z łóżka nie wychodziła;) Miłej niedzieli Mamusie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dziś bardzo wielka cisza, cisza nad ciszami ;-) Wiecie co? Wstydliwe ale prawdziwe, sytuacja kryzysowa :-D, moja mała ma wszy. Kurcze, raz przyniosła z przedszkola, a teraz ze szkoły, a ja myślałam że w dobie tek rozwiniętej cywilizacji tego paskudztwa nie ma. A jednak się myliłam... Odezwę się później Mikuś prosi o towarzystwo ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, dawno takiej ciszy nie było. Wszystkie były dziś na długich spacerkach,taka piękna pogoda:) A moja Daria jest po 2 łyżeczkach jabłuszka, a wcinała a wcinała, a jak się oblizywała:) Jak do jutra będzie wszystko ok to znowu dostanie:) Kropelko właśnie oglądam się za opaskami, ale ta Twoja którą linka wysłałaś jest naprawdę śliczna. Anetta no niestety nawet w XXI wieku są takie paskudztwa, ale dobry środek na włosy i napewno wytępisz, tylko mam nadzieję że Twoja Milenka nie ma bardzo długich włosów. Milka mówisz raz na 2-3 dni, u nas jak jest 1 na tydzień to jest dobrze, nie że nie mam ochoty, ale wieczorem to jestem już zmęczona i jakoś mi się nie chce, właśnie najlepiej rano, tak jak piszecie.:) Ale mój w pracy i w sumie zostaje weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==milka jak jest zapadniete ciemiaczko to znaczy ze trzeba dopajac dziecko, (woda, herbatka, obojetnie czym) u nas sie to sprawdzilo, maly tez mial zapadniete ale od kad daje mu czasem nawet dwie butle w ciagu dnia to sie wyrownalo ==anetta fakt, wszy dzisiaj to jakies nieporozumienie ale co zrobic... ja jak bylam mala to tez zcesto mialam bo chodzilam do klasy z taka dziewczyna co rodzice o nia nie dbali i bieda u nich byla, moja mama wszystkim z tym walczyla (procz obciecia) co wyleczyla to ja znow zalapalam , a mialam dlugie i geste wlosy wiec raj dla tego paskudztwa ==heh co do seksu to moj by chcial codziennie a ja jakos nie mam ochoty, zmeczenie i wogole po ciazy to cialo zupelnie inne... choc ostatnio nawet szpilki ubralam i mini sukieneczke ;p ==co do smokow to my do ciumkania mamy z aventu 0-6 ale juz malemu wymienilam bo ten co mial to jakos dziwny odglos juz wydawal, do butelki mam z canpolu zerowki w dalszym ciagu bo maly lapczywie je i jak ma 1 to sie zachlystuje ==a teraz UWAGA!! wspominalam Wam ze Piotrek jest ciagle marudny i pcha rece do buzi, tez az do odruchu wymiotnego i slini sie jak nie wiem co, otoz dzisiaj zauwazylam ze ma na dole po prawej stronie cale napuchniete dziaselko i kawalek przebijajacego sie zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa, gratulacje:) to u nas chyba tez Pan Ząbek nadchodzi:) bo rączek i zabawek nie chce wyciągać z buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka= ja zaczęłam dawać soczek z jabłka po skończonym 3mies ale po jakimś czasie nagle mu sie odwidziało i nie chciał już go pić więc od 4dni daje mu jabłko utarte, zjada tego może 2łyżeczki ale wiadomo na początku musi się nauczyć jeść z łyżeczki. Ja mu daje jabłko ze względu na zatwardzenia i pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo szcesliwa gratuluje ;) Jagodzie chyba pomyliła sie noc z dniem. W nocy je mi co dwie godziny a w dzień nawet zdarza jej sie 5 godzin bez cycka. Nie wiem jak jej to odwrócić :( Opaski śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa to gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A w temacie działamy i jest o niebo lepiej niż za naszych czasów smaruje się preparatem po 8 h myje włosy, powtarza się po 7 dniach i po temacie, a preparat bezwonny, bo jak ja wspomnę to się przewraca :-P Mały już dostaje mleko 2 i na razie ok, ale żeby lepiej przesypiał? Hmm jak dostał butlę z 2 na wieczór o 21.00 to spał do 5.00. Dziś zjadł o 20.00 i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! My dziś typowy niedzielny dzień mieliśmy. Czyli niby nic nie robiliśmy, a jednak czas zleciał szybko i już koniec weekendu :( czytałam forum od rana, ale jakoś nie miałam kiedy się zebrać do napisania. Tak chwaliłam Filipa, że jakiś niewrażliwy jest na proszki czy inne rzeczy, a teraz ma uczulenie na pieluszki. Z tyłu, w miejscu zapięcia pieluszki zrobiła mu się wielka czerwona plama z krostek. Widać ewidentnie, że od pieluszki, bo tylko w tym miejscu jest. To te cholerne sleep and play :/ została końcówka i założyłam przed spacerem Małemu, a po spacerze aż się przestraszyłam jak odkryłam te miejsce :/ co do pryszczyków to po tej maści zeszły wszystkie. Buźka jest piękna! Kupiłam emolient krem trójaktywny i jak już nie ma tych pryszczyków to będę tylko nim smarować. Jak często smarujecie buźki swoich Maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka ja smaruje kremem bambino na noc i jak idziemy na spacer. Ale kiedyś miał taka trochę wysuszoną buźkę to smarowałam trochę oliwką i kremem alantan plus rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka a co z wysypką, gdzie mały ją miał i czy tez zniknęła po stosowaniu maści? Mój synol też ma jakąś wysypkę na pleckach, szczególnie czuję ją podczas kąpieli, no i na udzie ma suchą chropowatą skórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×