Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedny studentttttt

odnośnie tego tematu że można przetrwać za 400zl miesięcznie

Polecane posty

Gość Ewkkkk22
W zyciu nie zrobiłabym zakupow w osiedlowych sklepikach - syf, przeterminowane albo w najlepszym nieswieze produkty, drożyzna. W czasie studiow przez jakis czas dorabiałam sobie w tej branzy wiec wiem jak to wyglada Mieso w takich sklepikach jest tak samo naszpikowane chemią i antybiotykami jak w marketach, z ta roznica ze lezy w tych lodoweczkach tygodniami Niestety ale własnym zdrowiem i kieszenią rodzimego biznesu nie chce mi sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki ... to jakiś psychol! Wystarczy przeczytać ten topik (ale i inne). Chory człowiek, który powinien się leczyć i to na oddziale zamkniętym! A co do tematu: jestem zdania, że należy zwracać uwagę nie tyle na cenę co na JAKOŚĆ! Można oszczędzać na jedzeniu, ale niestety, w obecnych czasach niska cena = niska jakość. I kwestia nie dotyczy sklepu w jakim kupujemy ale kosztu produkcji danego towaru. Tanie produkty spożywcze są napakowane szkodliwymi konserwantami typu E + numer, natomiast prawdziwe wartościowe produkty niestety są dużo droższe... Generalnie więc wybór wygląda tak: albo kupujesz obiady na tydzień za 17 zł, albo wydajesz więcej ale jesz zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki, naprawdę przyda ci się terapia, nie żartuję. A skoro nie pierwszy raz ktoś ci to sugeruje, to chyba już o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszki ziemne w chrupkiej sk
babeczki to taki noł-lajf z wyimaginowanym zyciem, znam taka osobe - gowna ma, cale dnie nic nie robi tylko na necie siedzi a wszystkim wmawia co to ona nie ma, samochody, wakacje, super praca w dowolnych godzinach i zabojcze zarobki :d babeczki to taki sam frajer, na babskim forum siedzi i sie dowartosciowuje, mitoman frajerzyna na ktorego wszyscy plują :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggrgg
tak czy siak meiso hermetycznie zapakowane lezy bog wie ile czasy a u rzeznika przynajmniej z tego wsyztskiego jak juz wyciagaja (ale na pewno w nielicznych przypadkach jesli w ogole sa hermetycznie pakowane0 Jesli juz to sa zapakowane transportowane i wyciagane . W supermarketach i marketach te swinstwa leza w tych worach rakotworczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszki ziemne w chrupkiej sk
taksowki wygodniejsze buahahhahahahaha, co za debil :d kazdy normalny czlowiek jak tylko ma mozliwosc i prawo jazdy marzy o samochodzie, ale taki bogacz jak Ty ma oczywiscie inne myslenie, mamona pomieszała frajerzynie w główce :d nie moge z Ciebie przegrancu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do babeczki w kropeczki
no sam napisałeś, że jak kupiłeś karkówke to aż 4 dni pod rząd ja wpieprzałeś. Takie ćwoki jak Ty nie wiedzą, że na jedzeniu się nie oszczędza i nie tylko cena świadczy o oszczędności, bo czasem większą oszczędnością jest kupić coś droższego, ale jednocześnie zdrowszego, nieprzeterminowanego z lepszych składników. Nie cierpię takich debili jak ty co na kazdym forum przedstawiają wyższość swoich racji. Wyobraźcie, że na jednym z nich"babeczki w kropeczki" pieprzył, że kobieta ma bardziej kochać faceta niż dziecko. A czym się zakończyło? Ano tym, że on sam kobiety wyzywał, a w końcu stwierdził, ze wynajmie za grosze surykatę i jeszcze chyba sam jej włoży do cipki komórkę jajową wybranej kobiety połączoną z jego wątpliwej jakości plemnikiem, bo trzeba oszczędzić na in vitro. SŁOWEM IMBECYL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahha sie odezwała
ta co kupuje winogrona za 1,22 i uważa ,że to luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśniuwka
-1makrela -1zupka chińska -5bułek -1 paczka chipsow -1litr coca-coli kurwa co to za jedzenie pożywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano. Dostała tak po psychice, że od godziny wymyśla nicki i robi mi antyreklamę swoim ptasim móżdżkiem próbując wytworzyć sztuczny tłok i pokazać jaki to jestem nielubiany. Zero z kompleksami i struną od ucha do ucha bo mózgiem to ciężko nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBerry Bold
Tylko ciekawe, ze na bazarze już o godzinie 12 jest ciężko z dostaniem mięsa, a w dużych sklepach zalegają na półkach zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszki ziemne w chrupkiej sk
niestety przykre jest to, że twoj ptasi mozdzek nie potrafi pogodzic sie z tym, ze na tym temacie sa przynajmniej 3 osoby, ktore maja na ciebie wyjebane frajerze, ale ty sie ciagle upierasz, ze to jedna i ta sama osoba sie na ciebie uwziela. no skoro tak, to psychiatryk czeka, co masz najblizej? tworki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli jebnięta koleżanka ptasiego móżdżka przyleciała robić zadymę? Wiesz gdzie ja mam wasze gimnazjalne teksty? Powiedziałem: daj telefon to sobie pogadamy i zobaczymy co za kozak z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackBerry Bold
Jak jakość taka sama, jak na bazarze nie widziałam mięs pakowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×