Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

No suknia barbate jest piękna ale dla mnie dalej droga 3 tys A w tym ostatnim ogłoszeniu to o co chodzi co się stało z tą dziewczyną, zmarła czy odeszła od niego? nie chciałabym takiej nieszczęsliwej sukni brr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... ale jak chce sprzedać tą suknie to mógł tak nie pisać bo ja np. po przeczytaniu tego sukni bym nie kupiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgodnie z obietnicą wklejam mój obecny typ sukni ;) Księżniczka, ale "delikatna", która rozszerza się dopiero poniżej bioder (dla mnie idealnie ;) ) Spodobała mi się bardzo. http://www.we-dwoje.pl/suknia;slubna;princessa;cekiny;2011;model,ogloszenie,79504.html?foto_id=2 Z tym, że wolałabym dół z takiego materiału jak ta poniżej marabu labo kiara, chociaż ten też jest fajny. To mój drugi typ - troszkę stylu hiszpańskiego, falbankowa, fajna góra, raczej bez tego kwiatka na ramieniu i talii http://dreamwedding.pinger.pl/m/8645412 No i trzeci - koronkowa, z ekstra wdziankiem http://www.agnes-suknie.com/?page_id=63 Ale to suknia na mega zgrabiarę ;) A to gorset, który mnie urzekł (niekoniecznie z ta klamrą): http://www.slubnezaplecze.pl/ogloszenie/3441/Wyjatkowa-Princess/ Podobają mi się jeszcze takie (ale nie są dla mnie, bo wyglądałabym raczej duża :D ) http://slubowisko.pl/produkt/salon-sukien-slubnych-carmen/marabu,11144 http://svadba-msk.ru/dress/Emmi_Mariage/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F_2012/Kiara/ Co do tej sukni sprzedawanej. Po przeczytaniu tego, co tam napisane aż mi się smutno zrobiło, bo jeśli to ktoś poważnie pisał, to musiał bardzo kochać swoją dziewczynę i to się czuje w tych słowach po prostu. I widać, ze nie jest gotowy tak na prawdę zacząć nowego życia, bo po takim wyznaniu nikt nie zechce tej sukni kupić. A jeżeli to jakaś podpucha, to jest to granie na uczuciach ludzi i świństwo. Ale niestety takie historie się zdarzają i nie potrafię, nie chcę nawet sobie wyobrażać, przez co musi przejść ta druga osoba w takiej sytuacji. Jestem bardzo wrażliwa na "takie rzeczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym nie chciała takiej suknie pomimo, ze jest PIĘKNA- mega kobieca!! Aniu daj raz jeszcze te linki bo cos z nimi nie tak. Co do zaproszeń na allegro znalazłyby się tańsze i równie piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że teraz zadziałają :) To 1: http://www.we-dwoje.pl/suknia;slubna;princessa;cekiny;2011;model,ogloszenie,79504.html?foto_id=2 2. http://dreamwedding.pinger.pl/m/8645412 3. http://www.we-dwoje.pl/suknia;slubna;white;one;152;-;rozm;36,ogloszenie,74909.html?foto_id=3 4. Gorset - http://www.slubnezaplecze.pl/ogloszenie/3441/Wyjatkowa-Princess/ 5. http://slubowisko.pl/produkt/salon-sukien-slubnych-carmen/marabu,11144 http://svadba-msk.ru/dress/Emmi_Mariage/%D0%9 A%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F_2012/Kiara/ Kolejność taka jak wcześniej, do opisów ;) Jak nie zadziałają, to trzeba gdzieś spacje pousuwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biankaDekoracje
Dziewczyny, szukacie naprawdę dobrej i niedrogiej (tak, to możliwe!) firmy dekoratorskiej? Obejrzyjcie nasze dotychczasowe prace (www.biankadekoracje.pl), zadzwońcie/napiszcie i dowiedzcie się więcej i wreszcie PORÓWNAJCIE NAS Z KONKURENCJĄ. Pracujemy w całym woj mazowieckim i okolicach. Poznajcie nas:-) biankadekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! co się z Wami dzieje? Gdzie się podziewacie? Ja jak zwykle w pracy jestem, ale ledwie siedzę ... głowa mnie boli, katar męczy, taka słaba jestem jakoś :/ dzisiaj tabletek nabrałam, żeby mnie nic nie złapało czasem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ania. Ja też jestem chora gardło mnie okropnie boli i mam katar, ale ja to ja. najgorzej że moja jedna sunia jest chora, też sie przeziębiła i ma zapalenie gardła. dostaje antybiotyk, ale nie bardzo chce jesc a ogólnie jest taki łakomczuch. Martwie się o nią i martwie się tez o tą drugą zeby się nie zaraziła, bo jak obie mi się rozchorują to chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie na szczęście jeszcze gardło nie złapało ... a zawsze zapalenie krtani mnie dopada przy chorobie :/ nie dam się! :) Może od Ciebie wirusa złapały :/ Jak piesio ma antybiotyk, to może już jej przejdzie, tylko z ta drugą faktycznie strach, żeby się nie zaraziła. A jeść nie chce, bo jak ją boli, to nie ma ochoty. Jak człowiek. Jak mnie boli gardło i przełykac nie mogę, to tez mi się odechciewa jeść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:( weterynarz mi mówił ze nie będzie jadła bo jedzenie podraznia jej gardło. troszke je ale same takie miekkie rzeczy. na razie 2 dzień dostaje antybiotyk. zeby jej szybko przeszło. Nie ode mnie to sie nie zaraziła bo ją wzięło w niedziele a mnie wczoraj dopiero. kurcze z tymi chorobami. niech ta zima mija bo już mnie wkurza taka zimnica. My w sobote jedziemy do tego kuzyna prosic go o świadkowanie. Teraz tak sobie wypisałam co musimy kupic z takich drobnych rzeczy na allegro. i tak zaproszenia winietki podziękowania dla rodziców podziękowania dla gości lampiony tuby strzelające race na tort wyszło mniej więcej 600zł. to dużo czy mało za to bo sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, przejdzie jej szybko i znów będzie pałaszowała wszystko :) Nie dużo moim zdaniem. Ja liczyłam na zaproszenia, winietki 200 zł. Podziękowania dla rodziców 200-300 zł. Jeszcze muszę zamówić na all: pojemniki na ciasto, organzę na kokardy do kościoła, taśmę do balonów na moje podwórko ;) 150 zł. chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyszło tak. i liczone to jest już z przesyłkami zaproszenia 130zł winietki 35zł podzięk dla rodziców 200zł podzięk dla gosci 65zł lampiony 75zł tuby 40zł race na tort 20zł razem=565zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi, co dla rodziców macie zaplanowane? Nom ja też już z przesyłkami policzyłam. Patrzyłaś może na te moje linki, co je dałam przedwczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ubiegłym roku kupiłam suknie na allegro u skyvogue (skyvogue.com.pl)! Bałam się trochę, bo wiecie jak to jest z kupowaniem przez allegro. Nie zawsze wiesz co Ci przyjdzie... Ale jednak wszystko wyszło super, a efekt - suknia była niesamowita, nie mogłam uwierzyć, że za taką cenę można mieć TAKĄ suknię! Dziewczyny ja gorąco, z całego serca polecam! Kontakt i obsługa bardzo miła, wszystko szyte na miarę a wybór ogromny... ja siedziałam prawie tydzień na ich aukcjach, ale wybrałam w końcu swoją wymarzoną - M8-015 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam patrzyłam:) ta pierwsza suknia jest cudna też kiedyś ją oglądałam bardzo mi się podoba, druga tak średnio, trzecia ta rybka też ładna, a ta taka bardzo rozłożysta to niezbyt jak dla mnie bo nie lubie jak od dołu jest taki hafcik . gorset fajny wygląda na taki co dobrze podtrzymuje. A dla rodziców to jeszce tak konkretnie ine wiemy, myślałam o czymś takim. szklanym, nie z plastiku http://www.boro-laser.com.pl/index.php?p936,st-m51-statuetka-szklana http://www.crystalcity.pl/produkt/podziekowanie_rodzicom_pamiatka_slubu_2_szt do tego po bukiecie kwiatów, ale już takim nie za wielkim. Tylko nie wiem czy to jest w ogóle fajne? nie chce dawac czegoś kiczowatego ale z drugiej strony nasi rodzice lubią pamiątki. myślałam jescze o albumie ale to troche bez sensu bo i tak nie będą miec tyle zdjec z slubu, sa jeszcze takie wazony szklane z podziekowaniem ale tez głupio tak pozniej postawic wazon zeby kazdy czytał. jakieś kolacje, spa i wekendy to nie dla nich. nie wiem kompletnie ale chyba kupimy ta szklaną statuetkę. a wy co kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że Tobie się też podoba taka :) ta rozłożysta to przede wszystkim o gorset mi chodzi, bo jak napisałam, czułabym się bardzo duża w takiej rozkloszowanej ;) My też myślimy o takim podziękowaniu, moi rodzice bardzo lubią takie rzeczy (szczególnie mama ;) ) mama D też, a taty D gustu nie znam, ale pewnie też będzie mu się podobało. Ogólnie to musimy kupić 3 sztuki (moim rodzicom i osobnie tacie i mamie D, bo oni nie mieszkają razem, więc wspólny prezent odpada). Nie potrafię się zdecydować na wzór tego podziękowania. Kryształowe będzie, ale czy serce, czy prostokąt, nie wiem... O wazonie też myślałam, ale to faktycznie mogłoby dziwnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem:) już dziś z rana o tym myślałam jak spojrzałam na kalendarz. Powiedz ile macie zamiar przeznaczyc na obrączki? My postanowiliśmy ze bedziemy rozkładac w czasie zakupy. gdzies w maju chcemy kupic obrączki, w czerwcu wódkę, teraz te pierdołki typu zaproszenia, podziękowania dla rodziców, lampiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam tak do 1500zł na obrączki i mam nadzieję, ze tyle wystarczy. Gorzej jak będą mega drogie :( Ja teraz zamówię te pierdoły jak organza, taśma balonowa, pudełka na ciasto i niech leżakują. Obrączki koniec czerwca/początek lipca raczej, a alkohol nie mam pojęcia. To jest straszny wydatek :/ Tak sobie odnalazłam listę naszą i (w tym momencie oskarżam :D ) zniknęła bez słowa Dagmara, Kasia Katie, Kasia Harucio, Pacia, yamaszka, Ula to już w ogóle i Asiek to zaginęła ze dwa miesiące temu chyba ... wstydzcie się kobietki :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest kilka dziewczyn co wpisały się raz czy dwa i już się nie odzywają nie pamiętam w ogóle kto to jest Dagmara, mam słabą pamięc;) cholera no zasypiam, nie mogę sobie z tym poradzic. dolne ciśnienie 70 i spię na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania znajdziecie za 1500 ale powiem ci że większosc jest drozsza. my mamy mozliwosc kupna tych za 1400zł i się zastanawiamy czy je zamawiac czy jechac do większego miasta i jeszcze porównac ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak macie okazję w mieście jeszcze popatrzeć, to jedźcie. Zobaczycie, porównacie. Jak nic Wam nie spasuje, to zamówicie te za 1400, myślę, ze to naprawdę dobra oferta. Ja zasypiam cały czas :/ A wtedy co tak źle się czułam, to miałam to dolne ciśnienie 50-60, normlanie nie żyłam ... Zaplanowałam sobie to pojechanie na salony za tydzień w sb i mam nadzieję, ze mi się uda zrealizować plan :) już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajnie, moze już coś wybierzesz? a z kim jedziesz? a powiedz takie dodatki jak welon bolerko/szal, buty, biżuteria to bedziesz kupowała w salonie czy oddzielnie. bo ja chyba tylko welon i szal (nie chce bolerka) kupie w salonie, bo podobno za buty i biżuterie to biorą jak za marne zboże, nie opłaca się. zdecydowalismy ze na podziękowania dla gości kupujemy takie coś http://moda.allegro.pl/aniolki-podziekowania-gosci-slub-102-szt-komunia-i2095283837.html nie wiem czy będą się one podobaly czy nie ale już nie chce mi się szukac i myślec. na początku chciałam te pudełeczka i wsadzic coś w srodek ale co tam wsadzic jak nic się nie zmisci oprócz migdałów. a migdały 50zł za kilogram, czekoladowe mogłyby się rozpuscic a pozatym nie wejdą min 3.plus sto pare zł pudełka i za same takie bzdury ponad 200zł. kupujemy aniołki i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę z mamą i siostrą moją - świadkową ;) chcę poprzymierzać, zobaczyć w czym mi ładnie itd. Nawet jeśli teraz bym coś znalazła bardzo fajnego, to nie zdecydowałabym się kupić od razu bez przekopania wszystkich salonów i wizyty u krawcowej. Chcę mieć pewność, ze nie znajdę innej jeszcze piękniejszej :) Jak pojadę, to w pon zdam relację dokładną, co i jak :) sama jestem ciekawa, jak to będzie wyglądało :) Siostra mówiła, ze ost spotkała faceta, który ma szwalnię sukien ślubnych i robi tak: umawiasz się z nim na spotkanie, mówisz co Ci się podoba od góry do dołu ze szczegółami. Umawiasz się na drugie spotkanie i on przedstawia Ci swoje szkice, które dla Ciebie robi. I szyje, jak spodoba Ci się. Do 2000 bierze. Ale to jest bez przymierzania wcześniejszego... Jakbym miała pewność, ze jest mi ładnie w modelu, który chcę, to może bym się zdecydowała, ale tak to mi nie pasuje. Welon to raczej w salonie/szwalni, ale buty, biżuteria sama, bo tam jest zdzierstwo... Bolerko to zależy. Jak byłoby takie, które mi się spodoba to bym wzięła, ale jak będą mi wciskać coś drogiego, to podziękuję ... Chciałabym koronkowe, ale zależy od sukni, czy będzie pasowało. Pati jednak aniołki? :) my na początku o tym myśleliśmy, ale teraz w końcu z tym ciastem i wódką tyle wydatków, to raczej odpuścimy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a my ze wzgledu na to ze nie bedziemy rozdawac wódki a ciasto też chyba nie kazdemu bo nie wiadomo czy zostanie to dajemy te aniołki. z suknią własnie o to chodzi ze trzba przymierzyc chociaz w jakim fasonie dobrze wyglądasz, pozniej mozna szyc. ale ja myśle ze coś znajdziesz w salonie, teraz taki wybór. mi sie najbardziej podobają księżniczki i syrenki i tak sobie myśle zeby sie nie okazało ze w tym fasonach wygladam zle a najładniej w empire bo te koszulowe to wcale mi się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie najgorzej, jak sobie umyślimy jakiś fason, a okaże się, ze źle wyglądamy ... Ty jesteś szczupła, to nie powinnaś mieć problemu ze złym wyglądem w jakiejś. A w księżniczce to już w ogóle. Ja mam rozmiar 38 sukienek, ale nie mam szczególnie małych bioder, więc ja już mogę mieć kłopot. Tego sę obawiam ... że w niczym się nie będę sobie podobała, coś zawsze będzie mi nie pasowało :/ i najgorsze, ze te którymi się zachwycę będą na mnie brzydko wyglądały ... Świruję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz ja jestem dziwnie zbudowana mam strasznie chudą górę a bardzo szerokie biodra i masywne uda. głupio wyglądam. myślę ze syrena u mnie odpadnie ale nie chciałam takiej typowej syreny czy księżniczki takiej bombki tylko coś pomiedzy. własnie jak w twoiim pierwszym linku co podawałaś wczesniej śliczna ona jest. albo jeszcze taka fajna była na allegro ale juz jej nie ma. chodzi o to zeby nie rozszerzała się od pasa a dopiero od bioder ale własnie chyba mi takie coś nie bedzie pasowac z tego względu na na górze jestem chuda, a biodra szerokie i bedzie wyglądało nieproporcjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, ja też chcę taką poszerzaną dopiero od bioder, a nawet od momentu gdzie się kończą :) Ja mam biodra niemałe, ale piersi też do skromnych nie należą ;) Taka rozkloszowana od pasa nie wchodzi w grę (taka jak wklejałam te dwie podobne, co mają te doły z haftami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×