Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

nom ja też nie moge uwierzyć, że tylko 7 miesięcy :] ale zmiana w naszym życiu :) z jednej strony fajnie tak razem nie mieszkać przed ślubem, bo później się to czuje dopiero :) im bliżej ślubu, tym bardziej nie moge się doczekać tego wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też ostatnio tak rozmawialiśmy ze tyle zmian nas czeka ślub, wspolne mieszkanie, pozniej dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa droga życia ;) ale dzisiaj cicho na naszym temacie ... :) aż dziwne :) dzisiaj zauważyłam, ze przebiłyśmy dziewczyny z kwietnia ilością postów ... idziemy jak burza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - troche sie przerazilam tym co napisalas o tej mozliwej podwyzce cen za sale....podpisalas juz umowe? ja place od osoby 170 zl i juz umowe podpisalam takze mam nadzieje ze ceny juz mi podniesc nie moga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu umowa podpisana już w 2010r. ;) ale jest zapis, ze organizator nie zapewnia, ze cena będzie taka jak w dniu podpisania umowy. Ze względu na rosnące ceny oni tez mogą podnieść swoją ... U nas tak przeważnie jest. A w tych lokalach co cena jest stała, to płaci się za osobę ponad 200zł. Wiedzieliśmy od poczatku, ze tak moze być, ale boję się po prostu, zeby nie wzrosła nie wiadomo ile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, czyli Wy mieliscie taka informacje uwzgledniona w umowie lub poprostu Was o tym poinformowano przy podpisywaniu umowy i dlatego cena moze ulec zmianie....ale jesli nam nic takiego nikt nie mowil, wiec chyba nie mam powodow do zmartwien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze mam takie pytanie..czy 15 warstw tiulu to duzo? znalazlam sukienke na allegro i jest uszyta z tylu warstw i nie wiem czy ona jest wielka czy nie, sama nie wiem a nie chcialabym wygladac w niej jak bomba...pozatym jestem drobna raczej i nie chce sie zgubic w tej sukience:D nie moge sobie tego wyobrazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania kurcze nie znam się ale 15 warstw to jest chyba dużo, suknia pewnie jest szeroka jeszcze zalezy czy na kole. jesli tyle warstw to chyba lepiej bez koła. U nas następna sprawa rusza, moja mama ma znajomą kwiaciarkę i już była u niej pogadac o dekoracji. w piątek mamy isc i kobieta wyceni nam całą dekoracje: czyli samochód, bryczka, kościoł, bukiety, butonierki. Oprocz sali bo tam nie wiem co i ile na razie. Ma nam policzyc po znajomości więc już jestem zadowolona. Powiedziała ze da mi katalog z bukietami i sobie wybiore tylko czy to nie za wczesnie na wybieranie bukietu kiedy nie mam jeszcze wybranej sukienki? jak myślicie? czy to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieliśmy w umowie i ustnie też było przekazane. Pati też słyszała taką informację, więc Ciebie pewnie również by powiadomili :) raczej nie masz powodu do zmartwienia :) jak dla mnie to 15 wartsw to dużo. Spróbowałam sobie wyobrazić te tiulowe warstwy :D i stwierdziłam, ze musi być tego mega dużo ;) ale że nie jestem ekspertem, to nie można ufać mojej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - katalog mozesz zabrac i pooglad bukiety, zebys wiedziala co mniej wiecej Ci sie podoba ale chyba ostatecznie z decyzja sie jeszcze wstrzymaj bo do wrzesnia moze Ci sie jeszcze cos innego spodobac :) fajnie ze kolejna rzecz bedziecie miec troche taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wydaje mi sie ze to troche duzo ;/ chcialam zamowic juz sukienke na allegro (ta z rozowa wstazka ktora wklejalam wczesniej) ale mama stwierdzila i moj L ze jeszcze jest czas, ze moze sie mi inna spodobac, zebym pomierzyla cos innego bo potem bede zalowac...wiec sie wstrzymuje i w kwietniu poszukam sukienki a jesli nie znajde to bede szyc..ta Pani z salonu odpisala mi ze indywidualne szycie 1700 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Ty wszędzie znajomości masz :) dobrze, bo taniej Wam wyjdzie dużo rzeczy. Kurczę dziewczyny, Wy macie już swoje typy na wszytsko prawie, a ja stoję w miejscu i nie mogę się na nic zdecydować :/ Jak się nie ogarnę, to będzie ciezko ze mną ... A na bukiet przecież nie musisz się decydowac już w tej chwili. Zabierz katalog, pooglądasz, moze wpadnie Ci coś w oko i innego nie będziesz chciała ;) A jak nie, to poczekasz jeszcze i później coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak to przecież ty też już masz dużo rzeczy ogarniętych, sama pisałaś zze masz już pomysły;) Bo my biorzemy ślub w małym miescie w którym pracują moi rodzice i blisko mieszkają rodzice Ł więc jakoś tak wyszło ze większosc osób się zna. Moja mama ma też załatwic transport bo jej kolega z pracy jezdzi autobusami i też bedzie taniej. tylko nie wiem skąd wychodzi mi te 30 tys skoro wszystko prawie po znajomosci. sala- 15zł taniej na osobie poprawiny 20zł taniej na osobie nocleg dla nas gratis, dla gości 25zł taniej na osobie orkiestra na 2 dni- tysiac zł taniej niż normalnie kamera foto- 700zł taniej niż normalnie dekoracje też mają byc z rabatem transport gosci też ma byc taniej ciasta też po znajomości transport młodych za darmo fryzjer kosmetyczka taniej bo to kuzynki Ł sukienka- wypożyczam A mimo wszystko jak się to podliczy to wychodzi kolosalna suma i tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to mnie podniosłas na duchu z tym szyciem w kwietniu bo ja już jestem wystraszona ze nie zdążę z sukienką, a jeszcze nawet nic nie mierzyłam. pokaz tą kieckę jak mozesz bo nie pamietam chyba juz tyle ich bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slubowisko.pl dziewczyny kojarzycie te stronke? moze po naszych slubach pochwalimy sie tam naszymi sukienkami, fryzurami i cala reszta? zrobilam sobie tam konto i juz sie nie moge doczekac kiedy wkleje zdj ze slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - normalnie Ci zazdroszcze tylu znizek, gdyby tyle miala to moze bym sie zmiescila w 20 tysiacach :) a jesli ktoras z was zamierza szyc suknie to mi ta pani z salonu mowila ze 3-4 msc przed slubem trzeba skladac zamowienia...ale tez pewno zalezy gdzie ale pisze tak orientacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati pomysły mam, w tym problem że jest ich ogromna ilość :D i na żaden nie mogę się zdecydować konkretnie ... ale ogarnę to jakoś :) Suma niestety wychodzi jaka wychodzi, ale co tam. Raz się żyje :) My po rozmowach w sb mamy na oku transport dla siebie ;) Znajomego będziemy chcieli wziąć, chyba że posprzedaje samochody ;) Tata mój ma znajomych w pks, to dla gości też będzie tańszy trochę :) No i alkohol mam nadzieję, ze kuzynki mąż załatwi z polmosu po tej tańszej sporo cenie :) Byłoby fajnie. W gruncie rzeczy po co tyle czasu wcześniej sukienkę trzeba zamawiać? Kurczę, pół roku przeciez nikt jej nie szyje ... Może im chodzi o jakieś zaliczki (w salonach np) - nie wiem, czy biorą tam, ale to byłby powód tych terminów... Ja na CHWILĘ OBECNĄ :D jestem na 75% za szyciem sukni :) Chyba, ze tak jak pisałam wczesniej zakocham się na zabój w jakiejś salonowej :) Aniu a Ty na ile osób masz wesele? Sorki, ale nie pamiętam :( I jakie masz ceny za wszystko? Bo z Pati piszemy cały czas i od nowa jak ktoś nowy sie pojawi, więc jej to juz znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj znow liczylismy i wyszlo 90 osob ;/ ale w tym mam dwojke dzieci do 3 lat za ktore nie place, 3 os z zespolu, 2 os kam - foto i kilka osob napewno nie przyjdzie zespol 2000 sala wychodzi cos ok 13600 foto 1200 kam - ? suknia i dodatki mam nadzieje ze do 2000 i reszta to nie wiem ile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak dużo Wam wyjdzie Aniu. Hmmm własnie mi się przypomniała lista, którą zrobiła Pati. Wpisywałyśmy na niej swoje nicki przy rzeczach, które załatwiłyśmy. Muszę ją odkopać i uaktualnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też suknię liczę do 2 tys z dodatkami. nie bede przesadzac, buty postaram się jak najtańsze, bukiet też nie chce szalec dekoracje to samo. Ania musze luknąc tą stronke co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pola. To byloby super gdybys mogla przyslac to zdjecie. A z jakiej kolekcji to jest. Moze znalazlabym ja gdzies w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania znalazłam was na ślubniaczku i pogratulowałam:D jeszcze nie kumam tego ale już się zarejestrowałam i powoli ogarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - ciesze sie i dziekuje za gratulacje :) naprawde ta stronka jest przydatna :) a teraz uciekam spac :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, nie wiem jaka to kolekcja, ale mogę podpytać.. Nie ma problemu- prześle fotki, tylko Twoj mail bede potrzebowała. Przesłałabym Ci w poniedziałek wieczorem albo we wtorek ok. co do ślubowiska.pl tez sie zalogowałam jako Novia także możecie mnie kobitki poszukać, ja jeszcze nie ogarnęłam portalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zalogowalam sie tam ze wzgledu na ta liste gosci, prezentow, kalkulator, kalendarz, to wszytsko mi sie przyda potem sobie wydrukuje i bedzie ladnie i przejrzyscie :) bo do tej pory pisalismy wszystko na kartkach w zeszyscie i juz sie nie moglismy w tym odnalezc ;/ Lukasz byl zadowolony jak mu to pokazalam :D u mnie dzis ladna pogoda i cieplo wiec zaraz biore sie za sprzatanie :) potem tu zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 wrzesnia
Tez w tym roku bierzemy slub :) troche o mnie- mam na imię Ola, pochodze w woj.łódzkiego, 60km od Częstochowy. Z moim narzeczonym jestesmy 4,5 roku. Ja mam 23 lata, on 26. Salę mamy już zaklepaną, fotografa też, kamerzystę zespól też... Tylko jakoś cieszyć sie tym weselem nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×