Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Chyba nieuważnie się przysłuchiwałam :P bo saksofonu tam nie słyszałam :P na pewno da się to przeżyć :) Na stronie 70 albo 71 jest lista wszystkich forumowiczek naszego topicu i trzeba się na nią zapisać :) ale coś czuję,że chyba sama ją uaktualnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam :) asiax161 - 01.09 - Asia - 23 lata - dolnośląskie asiek12345 - 01.09 aksamitkaaa - 01.09 Minia Flo - 01.09 Inna 23 - 08.09 Lipsss - 08.09 - Patrycja - 22 lata - Warmińsko-Mazurskie Zakochana Ania :] - 08.09 - Ania - 23 lata - łódzkie katie3231 - 15.09 - Kasia - 25 lat - lubelskie Novia - 15.09 - Pola - 27 lat - zachodniopomorskie Harucio - 15.09 - Kasia - 24 lata - pomorskie Vanilka89 - 15.09 - Dagmara - 23 lata - łódzkie Sofi90 - 22.09 - Malwina - 21 lat - lubelskie yamaszka - 22.09 - 22 lata panna_młoda 1989 - 29.09 - Ula - 22 lata - mazowieckie ancymonka - 29.09 - Ania - 21 lat - śląskie pacia91 - 29.09 - Patrycja - 20 lat - śląskie suzanna_ - 07.09.2013 podkarpackie 15 września 15.09 Ola 23 lata łódzkie jeziozwieziunia88 08.09 Magda 24 lata zachodniopomorskie farfallina24 15.09 24 lata Dolny Śląsk Miirinda 01.09 zachodniopomorskie Nina M. kamolinka12 andziula88 08.09 Ania - 24 lata łodzkie zaklinaczka wezy - 01.09 27 lat woj. dolnośląskie panna młoda z t. (a gdzie się ona podziała? :P) ilikepawel - 08.09 Kinga 23 lata woj. podkarpackie wrześniowa panna 2012 15.09 agata-------- 15.09 venusta anna117 kingula23. milena888 01.09 Lineczka_153 01.09 24 lata woj. śląskie Agapolla gasha No i mamy porządek :) Szkoda, że tylko tu tak porządkuję a w życiu trochę bałaganiarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania fajnie że się zabrałaś za ta liste, dużo nas ale szkoda że tak mało dziewczyn sie udziela. Gasha- ja tez myśle że dasz rade sama zrobic taki bukiecik tylko musisz go mocno związać żeby ci sie nie rozwalił. A co do piosenki to wydaje mi się że spokojnie może być bez saksofonu. Albo poprostu możecie dać zespołowi ta piosenke do odtworzenia z płyty na pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, z płyty też można. Ja byłam u koleżanki na weselu i też była piosenka paulli "od dziś" właśnie z płyty puszczona, bo jej zależało, żeby było to oryginalne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz mam chwilke :) slub 15.09. :) ja mam 26, moj narzeczony 28 lat, jestesmy z warminsko mazurskiego, poznalismy sie w styczniu 2007 czyli juz ponad 5 latek minelo :) zareczyny byly w zeszlym roku w kwietniu w gorach... :) obecnie mieszkamy w niemczech. troche mamy przez to utrudnione zalatwianie wszytkich formalnosci ale damy rade :) na razie mamy: orkiestre, fotografa, sale weselna (pozniej moge wkleic menu jest ktos jest zainteresowany), strojenie sali, tort, fontanne czekoladowa i stol wiejski no i samochod mamy w cenie menu wiec tym sie nie martwie :) sukienke szyje na wzor redoble san patrick :) butki juz zamowilam w salonie slubnym :) zaproszenia zamowione, mam tez wstazeczki na wodke i figurke na torcik weselny. no i to by bylo narazie na tyle aaaa kupilam tez banki mydlane na allegro w takich malych bialych pojemniczkach w ksztalcie torcikow - i niesttey nie jestem zadowolona - bo w ogole ciezko jest jakas banke wydmuchac z tego....mozna pluca wypluc :/ a chcialam zeby kilku gosci puszczalo banki podczas naszego pierwszego tanca... myslicie ze jak kupie zwykle banki i przeleje do tych torcikow to bedzie lepiej? czy to moze kwestia tego patyczka i otworka w ktory sie dmucha?? sofi90 ---> wolalabym zeby orkiestra zagrala a boje sie efektu bez saksofonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie zgubilam . . i jakiej piosence mowa ? jak o naszej to nasza orkiestra ma saksofon trabki i inne takie. . mamy zespol dosc znany na slasku co nagrywa swoje płyty. gozdziki sa super. . jednak na razie twardo bede przy astrach. . :-) to dodaje sie. marta 26 lat. zwiazek od 7 lat. mieszkamy od 3. śląsk. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa o mojej piosence, w ktorej slychac saksofon tytul- do szalenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Mam pytanie Do Zakochanej Ani:] Też chciałabym mieć taki plener jak Ty... Będzie w czasie wesela? Daleko jest to miejsce od Twojej sali? Ja troszkę boję się, że zbyt wiele czasu z naszego wesela ucieknie nam na zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipsss --> czytalam pierwsze strony tego tematu - bardzo korzystna cene macie za menu :) my placimy 195 z poprawinami ale i tak byla to najkorzystiejsza oferta jaka znalezlismy. nasze menu jest mniej wiecej takie...bo moze cos jeszcze zmienimy :) Dania obiadowe: Przystawka -Sałatka hawajska z kurczakiem i pomarańczami100g 1 Rosół tradycyjny z swojskim makaronem300ml 2 Kieszonki schabowe ze szpinakiem i suszonymi pomidorami w sosie winnym120g 3 Pierś z kurczaka nadziewana podgrzybkami i cebulką w sosie borowikowym 4 Zrazy Radziwiła120g 5 Pieczone ziemniaki200g 6 Bukiet trzech surówek200g Potrawy gorące 1 Boeuf Strogonoff podawany w chlebku razowym200g 2 Atrakcja kulinarna serwowana przez Szefa kuchni- Udziec Zagłoby podawany w towarzystwie kaszy wiejskiej z żurawiną200g 3 Udko z kurczaka pieczone w miodzie obsypane sezamem200g 5 Zapiekana w piwie karkówka z jabłkami ( do wyboru 1/2)150g 6 Wykwintne flaki wołowe z bułeczką( do wyboru 1/2)150ml/50g 7 Barszcz czysty z pasztecikiem( do wyboru 1/2)300ml/50g Dania zimne 1 Rolada schabowa100g 2 Szynka pieczona marynowana w ziołach100g 3 Rolada z kurczaka nadziewana papryką100g 4 Tatar wołowy po staropolsku podawany100g 5 Półmisek Polski Wędzonek400g 6 Szynka zawijana z musem chrzanowym100g 7 Galaretka z kurczaka z warzywami100g 8 Jajko faszerowane łososiem100g 9 Jajko faszerowane ziołami100g 10 Pstrąg faszerowany80g 11 Różyczki z łososia z twarożkiem80g 12 Śledź tradycyjny w oleju80g 13 Sałatka z kurczaka i pieczarek100g 14 Sałatka gyrosowa100g 15 Mozzarella z pomidorkami i bazylią100g 16 Łososiowe ruloniki z kawiorem80g Dodatki 1 Pieczywo w trzech gatunkachbez limitu 2 Napoje zimne ( soki, wody mineralane, napoje gazowane )bez limitu 3 Sosy do mięs i ryb( czosnkowy, chrzanowy , koktajlowy)bez limitu 4 Tort weselny piętrowy1 5 Kawa w trzech rodzajach z dodatkamibez limitu 6 Herbata w dwóch rodzajach z dodatkamibez limitu Słodki zakątek 1 Ciasto w sześciu gatunkach dobranych przez klienta200g 2 Desery (galaretka z owocami, pana cotta)100g 3 Kosze z owocami ( winogron , banan, mandaryka , jabłko)200g 4 Fontanna czekoladowa Alkohol we własnym zakresie Przystawka Cena proponowanego menu weselnego z poprawinami 1 koszt menu weselnego z poprawinami na jedną osobę195 zł 2 koszt menu weselnego bez poprawin na jedną osobę160 zł Propozycja menu na poprawiny ( LICZBA OSÓB: 70 ) Dania obiadowe 1 Żurek staropolski z jajkiem300ml 2 Bitki wołowe w sosie pieczeniowym120g 3 Ziemniaki z wody200g 4 Bukiet trzech surówek200g Dodatki 1 Kawa w trzech rodzajach z dodatkamibez limitu 2 Napoje Zimne ( soki , woda mineralna, napoje gazowane)bez limitu 3 Pieczywo w trzech gatunkachbez limitu 4 Piwo z nalewaka500ml 5 Herbata w dwóch rodzajach z dodatkamibez limitu Propozycja menu na stół wiejski Dania zimne 1 Swojskie wędzonki100g 2 Bigos staropolski z białą kiełbasą w podgrzewaczu100g 3 Smalczyk Babuni ze skwarkami i cebulką100g 4 Deska serów świata400g 5 Misa polskiej tradycyjnej sałatki jarzynowej100g 6 Swojskie marynaty (ogórek , papryka , grzybki)100g 7 Ogórki kiszone100g 8 Pieczywo góralskie100g W ramach usługi zapewniamy Państwu Standardową dekorację sali i stołów 3 Limuzynę weselną typu Lincoln Excalibur 4 Toast lampką wina musującego na powitanie 5 Staropolskie Powitanie chlebem i solą 6 Opłaty licencyjne wydaje mi sie ze bedzie dosc jedzonka, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja sukienka: http://www.bestbridalprices.com/images/sanpatrick/2012/large/Redoble.html tylko bedzie biala :) wiazanie gorsetu bedzie troche inne - takie jak te: http://www.bestbridalprices.com/images/sanpatrick/2012/large/Refran.html i bok bedzie .podobny do tego w tej sukience - white one 411: http://boards.weddingbee.com/topic/fanal-white-one-411-brides-didare-you-wearing-a-sash jakie kolczyki beda pasowac do mojej sukni? chcialabym dlugie :) podobaja mi sie te: http://www.stylistka.pl/dlugie-kolczyki-apart/zdjecie/13465/ http://modna.pl/przedmiot/70668_Cyrkonie+i+srebro+-+kolczyki+%C5%9Blubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reddress - nasz plener nie będzie w dniu wesela, na plener taki "pełny" ;) potrzeba około 3 godzin, jak nie więcej. Od sali to dość daleko, więc poszłoby sporo czasu, już by chyba ciemno było ;) jesteśmy umówieni na te zdjęcia na tygodniu po weselu. Na luzie już, wypoczęci itd :) gasha - witaj :) Twoje menu bogate. Sporo takich nowoczesnych potraw jest nie? A o ilość na pewno się nie martw, będzie wystarczająco dużo :) sukienka bardzo ładna, podoba mi się. Kolczyki pasujące, i te i te. A bukiecik dasz radę zrobić, goździki śliczne są :) A bukicki jakie będziesz miała? Bo pisałaś, ze już zamowiłaś w salonie i jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski. mamy już obrączki, są śliczne. bardzo sie cieszę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana Ania ---> buty mam jedynie na zdjeciu prywatnym na kompie - jesli koniecznie chcesz je zobaczyc, to moge ci je na maila przeslac :) Lipsss---> my obraczki tez juz mamy, zwkle, klasyczne, najbardziej takie nam sie podobaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny superowo z tymi obrączkami :) ja się zachwycam zaproszeniami nadal :D my jakoś ze wszystkim czekamy, drobnostki pozałatwiane, a te inne rzeczy mamy rozplanowane mniej więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaa, ale sie rozpisałyście::):):):) mam do Was pytanie? jakie macie koperty do zaproszeń? razem z zaproszeniami Wam przysłali? jakie one są czy bardziej ozdobne czy takie zwyklaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamowilismy koperty wykonane z grubszego papieru i sa takie sliskie w dotyku :) wyszlo 30 gr za sztuke wiec to nie majatek a zawsze lepiej niz zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lineczka_153
Ja zrobiłam dokładnie tak jak gasha. Do zaproszeń dostałam gratis zwykłe koperty, ale zamówiłam sztywne w kolorze ecru, żeby pasowały do zaproszeń. Na allegro są po 1,60zł za 5 sztuk- więc się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie :) Lineczka- napisz jak masz na imie, bo albo zapomnialam albo nie pisalas.. ja zaproszenia bede roznosic poczatkiem czerwca bo u nas zazwyczaj robi sie to na 3 miesiace przed slubem :) potwierdzenie to nie wiem do kiedy, ciagle sie zastanawiam ale tez chcialabym wczesniej wiedziec na wypadek, gdyby trzeba bylo jeszcze kogos zaprosic.. protokol nie wiem zupelnie kiedy mam spisac i boje sie ze nie przyjdzie mi na czas do Pl ;/..poradnie na szczescie mam juz zaliczona :) Sofi- ja tez bede miala sztuczne rzesy :) a jaka metode wybierasz? Tez jeszcze nie umowilam sie na makijaz i fryzure, zrobie to w czerwcu, mysle, ze nie bedzie zbyt pozno a na probne to raczej w sierpniu bo wtedy ide na wesele do kuzynki mojego L :) Gasha - napisz jak masz na imie ;p piosenka mi sie podoba, mysle ze gdyby bylo bez saksofonu to i tak by pieknie wyszlo, zawsze mozesz poprosic orkiestre zeby zagrali Ci ja na probe jak by to wygladalo lub odtworzyc z plyty :) sliczne sa Twoje zaproszenia...co do gozdzikow to spodobaly mi sie takie bukieciki: http://www.voila.pl/375/tzckq/?1 http://www.voila.pl/376/rnvay/?1 a ten jest najpiekniejszy: http://www.voila.pl/377/m4fwd/?1 mysle, ze napewno dalabys rade sama zrobic taki bukiet, mozesz tez zamowic w kwiaciarni nie mowiac ze ma to byc bukiecik slubny :) napewno bylaby ogromna roznica w cenie ;) nie pamietam juz ktora pisala o bankach mydlanych, musze powiedziec ze zajefajny pomysl i sama chce wykorzystac go lecz nie na weselu a na plenerze :) menu - tez nie pamietam ktorej z Was ale musze przyznac, ze bardzo bogate, goscie bede zadowoleni i z pewnoscia dla nikogo nie braknie jedzenia, wrecz jest idealnie i w sam raz :) jeszcze pamietam, ze byly kolczyki - wiec podobaja mi sie te i te lecz sama wybralabym te drugie, bo sa takie delikatniejsze :) Venusta - tez mam slub 29 wrzesnia :) zdradz nam rowniez swoje imie :):) jakos wole do Was pisac po imieniu :) Lipss- fajnie, ze macie juz obraczki w domu :) macie jakis grawer? Aniu - ciagle myslalam, zeby miec plener w tym samym dniu co slub ale z racji, ze mam tylko 1 dzien chyba przeloze plener na inny dzien... macie racje, czas na weselu szybko ucieka, pozatym ten stres, zamieszanie raczej nie beda sprzyjaly, ze pieknie wyjde na zdjeciach a uwierzcie ze jestem b. niefotogeniczna i juz wiem ze to bedzie jeden wielki cyrk ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina:-) Co do rzęs wybierzcie metodę 1:1, jest najlepsza. I jeśli macie możliwość wyboru rodzaju rzęs to wybierzcie jedwabne o kształcie "C", przeważnie w salonach robią "J" - ale "C" są ładne podkręcone i grubsze. Trzymają się max. miesiąc, a później trzeba iść na uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania(ancymonka)- ja bede robiła raczej ta metoda 1:1 efekt super moja siostra miała, chociaż ostatnio ktoś mi poradził żeby zrobic tylko kępki podobno też fajnie wygląda ale ja bym wolała raczej ta 1:1 bo póżniej pójdę tylko na wypełnienie i będe miała na dłużej a ty jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mowicie ze bez saksofonu bedzie tez spoko to chyba to nasza piosenka :) ancymonka21---> bukiety z 2 pierwszych linkow tez juz wczesnioej widzialam i tez wpadly mi w oko, obawiam sie tylko, ze takich sama nie zrobie :/ o bankach ja pisalam i o kolczykach i o menu tez :) a na imie mam Dorota :) aaa jesli chodzi o rzesy to wazne jest zeby isc do sprawdzonej kobietki, bo ja sie raz skusilam na niska cene i rzesy niby wyszly piekne, ale juz drugiego dnia zaczely odpadac :( :( :( po tygodniu nie mialam juz polowy ;/ ja myslalam bardziej zeby przemycic kilka kepek rzes :) ale jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :0 podajcie mi linka do tych kopert na allegro pliss:):)):) ja akurat mam białe zaproszenia wiec potrzebuje białych kopert.. mam takie zwyklaki i min ie pasują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam koperty w jednej aukcji z zaproszeniami - bo sprzedawca tak oferowal - gratis byly zwykle koperty, ale przy doplacie 30 gr/szt. mozna bylo zamowic te grubssze koperty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina - tez chce ta metoda 1:1 tylko ze nie mam zadnej sprawdzonej kobietki, bede musiala isc w ciemno ;/ a rzesy musze zrobic, bo od czasu, kiedy to moj kolega niechcacy uderzyl mnie w oko i zarazem wyrwal wsyztskie rzesy w prawym oku, to mowie Wam, nie moge sobie dac z nimi rady a jak pomaluje to juz nie ma tego efektu wow jak kiedys :( mialam naprawde ladne rzesy...a teraz to oko mam takie z przerwami i w ogole :( Dorotka - tak to Ty pisalas pozniej zerknelam, ale tyle tego bylo, ze sie zaplatalam i zapomnialam a na wsyztsko chcialam odpisac, wybacz:) wybralas juz kolczyki? czy jeszcze sie nie zdecydowalas? ;p a zbukiecikiem sobie poradzisz napewno, wierze w Ciebie ;) a w ostatecznosci to w kwiaciarni zamowic zwykly bukiecik tylko nie mowic, ze na slub :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zwykłe koperty były dodane do zaproszeń i już nie będę kombinowac zwykłe białe. Grawer na obrączkach mamy taki Kochanej Żonie- Ł 8.09.2012 Kochanemu Mężowi- P 8.09.2012 Rzesy tez bede robic dobrze ze poruszyłyście ten temat bo ja nigdy nie robiłam i kompletnie sie na tym nie znam, chyba wybiore metode 1;1 tak jak mówicie, a ile u was kosztuje taki zabieg, bo u mnie dziewczyna robi za 130zł to dużo czy ok cena? Dorota ja tez jestem z warm-maz;) co do tych baniek to nie chce cie martwic ale wydaje mi się ze to moze byc wina patyczkow, choc sprobuj w jednej zrobic nowy płyn wtedy zobaczysz Twoje menu jest super, fajne nazwy az chce się jesc:D Sukienka sliczna wybrałabym 1 kolczyki My wszystkto o sprawach kościelnych dowiemy się w czerwcu ksiadz kazal przyjsc na pocxatku czerwca z aktami chrztu i ma nam powiedziec co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati moim zdaniem cena za rzęsy ok bo ja tez mam taka osobe co robi w domu i ona bieże 150 a w salonioe kosmetycznym to juz wogóle ceny z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×