Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

a my załatwione mamy troche mniej, ale mamy już: -sale weselna - liste gosci -menu do małych poprawek -zespół -fotografa -kamerzyste - kościoł i ksiedza, ktory udzieli slubu :) -samochód wstepnie jest - sukienka sie szyje :) - buty chyba juzp owinny byc w salonie - musze je odebrac -bolerko wybrane ale nie uszyte :/ - tablice rejestracyjne - banki mydlane -kokardkki na wódke - bukiet - gozdziki :) - zaproszenia mam nadzieje dojda na dniach :) - wkladki do zaproszen juz czekaja :) - świadkowie...nie do konca :( - obrączki - figurke na tort - tort i ciasta w cenie menu wiec teoretycznie sa :) niby duzo, a jeszcze tyle do zrobienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki, byliśmy dziś w cukierni wybrać stelaż na tort :) nie spodziewałam się, że będzie to co będzie hehe zobaczcie same i oceńcie czy Wam się podoba, będzie oryginalnie - trochę inaczej http://www.tortownia.pl/src/art/duze/stelaz_rower.jpg oczywiście przystroimy go żywymi kwiatkami. Nam podoba się bardzo bardzo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he stelaż bardzo oryginalny :) ale ładny z kwiatami napewno bedzie wygladal super:) my ciast i tortu jeszcze nie mamy, za to obraczki dzis zamowilsmy- beda za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam. u nas narazie przygotowania w miejscu. zbieramy się do rozwożenia zaproszeń. powiedzcie jaką będziecie miały biżuterię bo ja chciałam swarovskiego ale jest dosc drogi ok 150zł komplet bransoletka i kolczyki a wiem że to w sumie będzie tylko na ślub bo ja takich wystawnej biżuterii pozniej nie nosze. troszkę szkoda mi kasy ale poszperałam i znalazłam na allegro podobny komplet ale ze zwyklych szkiełek coś takiego http://allegro.pl/elegancka-bransoletka-slubna-krysztal-ab-i2307411340.html http://allegro.pl/kolczyki-slubne-krysztalowe-winogrona-wiszace-i2301118972.html i tak się zastanawiam czy one ładnie by wygladały czy nie? jak myślicie? potrzebuje szczerej opinii więc nie krępujcie się Pola- śmieszny ten stelaż. chyba bym takiego nie wybrała, ale jak dojdzie tort dekoracja to moze wyglądac ciekawie. mi najbardziej podobają się takie http://www.google.pl/imgres?q=stela%C5%BC+na+tort&start=59&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=594&tbm=isch&tbnid=7Kji65LCFi-LrM:&imgrefurl=http://xarchiwum.pl/patera-na-tort-weselny-stelaz-stojak-roma-i1996253778.html&docid=OetwSa19LcTIGM&imgurl=http://www.paterynatorty.pl/allegro/patery/zdjecia_allegro/images/roma_18.png&w=568&h=524&ei=7CmlT9ivOobysgbaq72OBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=111&vpy=265&dur=2364&hovh=216&hovw=234&tx=138&ty=182&sig=117981935659107472737&page=3&tbnh=125&tbnw=136&ndsp=33&ved=1t:429,r:58,s:59,i:125 ale my będziemy mieli taki zwyczajny jeden nad drugim A powiedz wybraliście już tort tzn jaki smak jaka dekoracja. ile będziecie mieli pięter i na ile osób przypomnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciast jeszcze nie wybraliśmy, cukiernik powiedział nam żebyśmy przyszli 2 tygodnie przed ślubem. Takie rozmieszczenie tortów jest baaardzo wygodne, sprawdza sie z tego jestem zadowolona. Bardzo lubimy jezdzic na rowerach wiec jest to dla nas bardzo fajna opcja:) jak dojdą kwiatki to będzie gites:) Tort bedzie na okolo 140 gosci ..doradzili nam ze lepiej jest więcej niz mniej, zawsze można jeszcze na poprawiny wystawic to co zostanie albo rozdać. My przewidujemy około 90-100 osób... Pati jak na moje 150 zł. za kolczyki i naszyjnik to na prawdę niewiele... nie zamawiałabym tych odróbek .. bałabym sie ze będzie tandetny efekt.. taki dzien jest jedyny wiec musimy troche w siebie zainwestować:) taki moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uwazasz, hmm może i tak też się troche boje że będą wyglądac tandetnie. jeszcze raz przejdę się do złotnika i obejrzę tamte swarovskiego co oglądalam wcześniej. mi się bardzo podobają perły ale nie będą pasowały bo na gorsecie mam takie przezroczyste kryształki i biżuteria tez musi byc w tym stylu, jakbym dała perły to już by byl lekki misz masz. czyli ile pięter będzie mial wasz tort, 5 tak jak jest na stojaku? nam kobieta powiedziała 4 piętra na ok 100-110 osób więc chyba się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubilerka
Przepraszam dziewczyny, że się wtrącam ale nie mogę patrzeć jak jubilerzy wciskają Wam kit :( to co nazywają Swarovskim to tak na prawdę nim nie jest... ;/ te kryształki są po prostu tak jakby certyfikowane przez tą firmę ale z kryształem nie mają nic wspólnego :( zobaczcie sobie na stronę swarovskiego i wtedy zobaczycie jakie są ceny :( ja za same kolczyki dałam ponad 50 euro ;/ i to jest minimum jakie trzeba zapłacić za świecidełko tej marki :) Oczywiście nie kwestionuję tego , że te a'la swarovskie są nie ładne ale nie lubię jak takie kity nam wciskają panie w sklepach z biżuterią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora12
Hej, dziewczyny, ja też ślubuje we wrześniu! Powiedźcie mi czy wszystkie macie już kupione/wybrane/zamówione sukienki? Długo szukałyście? Miałyście wątpliwości? Kto Wam doradzał? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora- ja sukienkę mam już zamówioną, bede wypożyczac. zamówiłam ją za pierwszym podejściem można powiedziec. pojechałam z mamą do pierwszego salonu. tam przymierzyłam 3 sukienki i ta trzecia tak mi się spodobala że od razu wiedzialam że ją zamówie. wróciłam do domu przespałam się z tą myślą i za 2 czy 3 dni pojechalam ja zaklepac. Jakoś tak szybko mi to poszło, ale sukienka strasznie mi się spodobala i to dlatego. jednak jest coś takiego ze zaklada się kieckę i od razu wiesz ze to ta, ja własnie tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze myślałam ze bede mial duzy problem z kupnem sukni, a poszlo mi tak samo szybko:) pojechalam z mama do salonu najpierw do jednego ale suknie tam byly beznadziejne, weszlysmy wiec do salonu obok i tam przymierzyłam jakies 4 suknie, wiecej nie szukalam po 2 tygodniach woricilam i zaklepalam jedna z tych sukni:). To ona - http://www.galeriazdunskawola.pl/podglad-kolekcji/10703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast jechałam do salonu z myślą tylko o jednej..przez kilka miesiecy wpatrywałam sie w nia w internecie http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=barbate przymierzyłam ją jaka pierwszą... a dla frajdy żeby nie było przymierzyłam druga.. ale to nie było to.. ja sama wiedziałam czego chce, ni potrzebowałam podpowiedzi osób trzecich :) a Ty kora jakie masz typy, pochwal sie, my Ci doradzimy z przyjemnością !! :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Novia, ale TY kupiłaś tą suknię w salonie Madonny czy szyjesz na jej wzór ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
oooooooo.......... Ty............. szczęściaro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem... zaszalałam ale wyszłam z założenia, że to Dzień Jedyny w Swoim Rodzaju i nie będę sobie żałowała :) może uda mi się potem sprzedać te sukienkę- zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś patrzyłam na tablice rejestracyjne? będziecie zamawiały takowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka wielkanocna
Novia-ile dałaś za suknię? wiem, że w madonnie suknie są bardzo drogie..mnie też się ona bardzo podoba:) ślubuję w 2013 więc jak ją wystawisz na allegro to na pewno ją kupię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam tablice kupiłam tanie po 2zł sztuka z napisem nowożeńcy i para młoda. bardzo ładne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora12
Hej, dzięki za szybką odpowiedź ;) Byłam przymierzać suknie, nie miałam wcześniej wymarzonego fasonu, ale lubię skromne i proste sukienki. Jednak jak się okazało, że nie do końca dobrze w takich wyglądałam. W tej poczułam się jakoś wyjątkowo http://karina.net.pl/kolekcja_2012/la_perle/606/oksane.html Na zdjęciu troszkę inaczej wygląda niż w rzeczywistości. Siostra i mama doradzają żebym ją wzięła, też się przespałam z tą decyzją, ale i tak nie jestem pewna. Ale z natury jestem niezdecydowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy tablice - z jednej strony normalna - para młoda, a z drugiej "heeelllp" :) Ja się napaliłam na tą krótką z Madonny i chciałabym taką uszyć na poprawiny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografKA :)
zapraszam serdecznie katarzynazawistowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko wielkanocna 6500 tyś. A z jakiej części Polski jesteś? PATI MOGŁABYŚ PODLINKOWAĆ TE STRONKĘ Z KTÓREJ ZAMAWIAŁAŚ TE TABLICE? Chce pooglądać sobie wzory:) Harucio, mówisz o tej sukience z madonny takiej koronkowej dopasowanej prze kolanka? śliczna jest!! ja jutro ide na przymiarkę swojej poprawioniowe. Zobaczymy co z tego wyjdzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dokładnie o tej :) Ale mam nadzieje, ze szycie nie wyniesie mnie kilka tysięcy jak w Madonnie ;) Bo na sukienkę poprawinową to trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) u nas po długim weekendzie zmieniło się tak: dostaliśmy zaproszenia :) są śliczne, bardzo nam się podobają. Dostaliśmy przy okazji pierwsze życzenia ślubne :D od Pani zaproszeniowej :D wczoraj zamówiłam kolczyki do naszyjnika, w tym samym kolorze crystal ab, takie 10mm pół-kulki i spinki dla mojego męża :) no i mamy na 99% piosenkę na pierwszy taniec :) kiedyś przez przypadek nam się włączyła i tak nam się spodobała, ze cały czas ją nuciliśmy ;) i stwierdziliśmy, ze to jest chyba to :) podoba nam się tekst bardzo. Oczywiście piosenki, tak jak wszystko, kwestia gustu :) http://www.youtube.com/watch?v=RjReMKPDvA4 w sb tą chcemy jechać na salę naszą zobaczyć dekorację, może nam się coś spodoba i zdecydujemy się na jakieś kolory w końcu ... ;) jak chcecie podam Wam linka do stronki lokalu, bo już jest po moderacji :) tablice do auta mamy, takie gibiące też :D to od tatika mojego, bo dostał kiedyś. Napis jest Młoda Para. Teraz nie wiem, czym tu się zajmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj dawaj linka Aneczka dawaj :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×