Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

A i wczoraj mi bratowa pożyczyła biżuterię do ślubu jablonex - cyrkonie , kolczyki i kolia, także mam co s pożyczonego :) Ja też się coraz bardziej stresuję, bo to juz prawie za 2 miechy..... Nam zostało jeszcze 1 zaproszenie zawieść mam nadziej ze w te niedziele sie uda....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
hey mi tez weekend minal na jezdzeniu i rozwozeniu zaproszeń, wyjechalismy o 10 wrocilismy o 23.:) Zostało nam jeszcze 1 zaproszenie do zawiezienia i kilka sie wysle. mam takie pytanie, ja sobie kiepsko radze ze stresem, bedziecie brały cos na uspokojenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
aha , mam jeszcze pytanie, jak długo trzeba czekac na obrączki? bo my jeszcze nie zamawialismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Agatko my też jeszcze obrączek nie zamawialiśmy ale w sklepie nam pani powiedziała żeby zamówić z miesiąc wcześniej bo teraz jest okres urlopowy i żebyśmy się nie martwili i nie denerwowali to tak przynajmniej miesiąc przed trzeba to załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ale sie musialam naczytac zeby wszytsko nadrobic... :) bylismy w PL osttanie dwa tygodnie... i zalatwilisme mega duzo...praktycznie zero odpoczynku - codziennie cos :/ ale ciesze sie ze udalo nam sie ten czas wycicnac do ostatniej kropli :P pisalyscie o tylu rzeczach, ze juz teraz nie pamietam do ktorych wypowiedzi mialam sie ustosunkowac.. :/ w kazdym razie z tych rzeczy co zaltwilismy to: - mamy prawie cale nauki zaliczone, - papierkowe sprawy - tzn. akty chrztu, bierzmowania, doukenty z USC, protokol u ksiedza i licencja na slub w innej parafii tez juz jest. aaa i zapowiedzi sa w trakcie wyglaszania (my niestety juz z powrotem w Germanii) - rozwizlismy zaproszenia... i tu zaszla mala-wielka zmiana, tzn. postanowilismy powiekszyc grono gosci i teraz mamy ok 70 :) - mam juz sukienke skonczona prawie, welon i kwiata do wlosow tez,z bolerka niestety nie jestem zadowolona :( zle jakos lezy i wyglada jeszcze gorzej :( - mam bielizne, kolczyki kuilam, ale moze jeszcze jak znade lepsze to je zamienie :) -sukienke na poprawiny - kolor soczysto pomaranczowy :) - kupilismy gajerek dla mojego lubego, no i 2 koszule, krawat i krawat na poprawiny (kamizelkom a la balwanek Buli mowimy stanowczo NIE!!! ) :P - kwiaty - moje ukochane gozdziki :) wszytsko w bieli, - dekoracja sali wstepnie ustalona - napewno wszytsko w bieli i gozdzikach :P - samochod bedzie lincoln excalibur bialy :) - na szczescie byl w gratisie do calego pakieto weselno-poprawinowego :P tak sobie teraz mysle.... pisalyscie ze juz tak sie robi stresujaco i w ogole blisko slubu, coraz goretsza atmosfera i coraz wiecej na glowie. przed samym slubem to juz w ogole... wiec taka mam propozycje: :P zebysmy po slubie zdaly sobie relacje jak bylo :) czy tak jak zaplanowalysmy, jakies sspostrzezenia, itp. :) no i moze bedziecie chcialy sie podzielic np. tym jak wygladalysmy w naszym dniu - proponuje wklejenie chociaz jedengo zdjecia ceremonii, czy innego, tak zeby bylo widac nasze kiecki i naszych przystojniakow :) co wy na to :) kto chce to niech twarze wytnie i po klopocie :) ale sie rozpisalam... a co tam...czytajcie :P zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze grawer na obraczkach juz mamy: nasze imiona + 15.09.2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam też pan w jubilerze powiedział że około miesiąca trzeba czekać na obrączki, zamówiliśmy w sobotę a termin odbioru wyznaczył na około 15 lipca :) grawer również mamy nasze imiona + 15.09.2012r. :) co do zaproszeń to nam została już końcówka, większość rozwieziona, część osób od razu potwierdziło przybycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mamy zonka..... :( Wczoraj przymierzyłam z moim obraczki i jak to latem i upał...ręce mi spuchły, i obrączka jest za ciasna, ja to jeszcze włożyłam, ale mój to nawet założyć swojej nie mógł. Nie wiem teraz co robić, czy powiększać?? Czy czekać...Moj L. mówi żeby poczekać i przed samym slubem isc powiekszyc jak rzeczywiscie beda za ciasne. Jak kupowalismy to były dobre, ale to było w lutym. Wiecznie cos... i jak tu nie osiwieć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Madzia to nie złego stresa musisz mieć przez te obrączki :/ my z obrączkami poczekamy aż te upały minął bo jeszcze wyjdzie nam odwrotnie że weźmiemy większe a później z palca spadną :) i grawer też będzie tak jak u was nasze imiona + 8.09.2012 mam do was kolejne pytanko :) jakie wina kupujecie półsłodkie, półwytrawne czy może wytrawne? bo ja ogólnie to lubię półsłodkie ale sąsiadka mi coś mówiła że półsłodkie to jest do ciasta a do jedzenia się bierze półwytrawne... i bądź tu mądry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki;) Dawno mnie tu nie bylo ale czytam Was na bieżąco, studia zakończone, obrona zdana więc teraz zabieram się do przygotowań. Dzisiaj idziemy do księdza aż boje sie z nim rozmawiać, ciekawe ile krzyknie za ślub.. zaproszenia dopiero będe rozwozić w weekend ale większości to tylko formalność bo i tak wszyscy wiedzą. Byłam ostatnio na przymiarce sukni wszystko idzie zgodnie z planem mam nadzieje że wyjdzie pięknie:) buty zakupione, cena mnie powaliła ale wiem że przetańcze w nich całą noc. My obrączki zamawialiśmy w połowie czerwca a odbieramy 26 lipca. a grawer mamy też nasze imiona + 22.09.2012 A co do wina to ja myśle że będziemy brać półslodkie wydaje mi się że na weselu nikt specjalnie nie patrzy czy to odpowiednie do ciasta czy do jedzenia a takie półsłodkie jest dobre do wszystkiego. Ja dalej myśle nad bukietem i nie wiem jaki chce, Czy przy wyborze bukietu brałyście pod uwage czy będzie on spójny kolorystycznie z całością? czy brałyście taki kolor jaki wam się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Sofi gratulacje z powodu obrony :) a z winem zrobię tak jak mówisz zakupimy półsłodkie i tyle :) bo na pewno nie będę mieszać że trochę takiego a trochę takiego. Ale kupimy i białe i czerwone... co do kwiatów no to ja np. też nie mam pojęcia jakie chcę ale wydaje mi się że nie będę ich dobierać do kolorystyki całości tylko bukiet będzie taki jaki mi się spodoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Sofi !!! Dziewczyny nie wiem jak tu się zdjęcia dodaje, bo chciałam wam suknie pokazać i sie poradzic. Co do ozdób i kwiatów. Czy wy na wrzesien ja mam 8, bedziecie miec bolerko czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja będę mieć bolerko satynowe, kobitka chciała mi wcisnąć "fikuśne" koronkowe ale powiedziałam zdecydowanie nie ;) ślub 15.09. do Kościoła nie wypada iść z gołymi ramionami, a ja kieckę będę mieć na ramiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiaPysia1234PP
moge dołączyc?? ślub 22 wrzesien godzina 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam. my bylismy wczoraj u księdza z rodziny Ł porozmawiac czy będzie chciał udzielic nam slubu i od razu dac mu zaproszenie. my zaproszenia mamy juz wszystkie rozdane. obrączki mamy juz dawno pamiętam za zamawialismy w połowie marca a odbieralismy w połowie kwietnia więc miesaiąc się czeka wczoraj je wyciągnelismy zeby przymierzyc no i tez nie mogłam mojemu łukaszowi założyc na palec wiadomo ze teraz lato to palce mu spuchły. zobaczymy jeszcze przed ślubem jak coś to damy do powiekszenia. jak kupilismy to facet mówil ze powiekszy za darmo jak bysmy chcieli wina mamy białe i czerwone wytrawne, półwytrawne i półsłodkie chyba juz dokładnie nie pamietam co do bukietu to tak, ja dobieram wszystko pod kolor. fiolet z białym i bukiet tez bedzie w takich kolorach. lubie jak wszystko ze sobą gra i jakoś dziwnie mi by było gdyby był taki misz masz, tu zielony tam fioletowy, dalej zółty.ale ja jestem pedantka. nawet jak się z Ł ubieramy gdzieś to dobieram jego koszulkę pod siebie albo swoją pod jego, takie małe zboczenie więc się mną nie sugerujcie:D madzia zdjęcia daj na fotosik.pl ja nie chcę miec bolerka, uplanowałam sobie szal tiulowy czy raczej taką etolę spinaną, mam nadzieję ze podoba dopisze;) sofi jak juz bedziesz wiedziała ile za ślub to napisz. my 400zł za ślub i 200zł organista. ile u was dziewczyny? mam mały problem bo buty ślubne mnie cisną, są skórzane i w sklepie wydawały się wygodne ale jak w domu pochodziłam dłuzej to po bokach cisną mnie w palce. narazie kupiłam jakis tam spray do rozciagania obuwia ale chce je dac do szewca, myślicie ze szewc podejmie się rozciągania białych butów? kupiłam sukienkę na poprawiny kolor miętowy koronka dokładnie taka http://www.google.pl/imgres?q=sukienka+koronkowa+mi%C4%99towa&um=1&hl=pl&biw=1366&bih=597&tbm=isch&tbnid=fUOdhpm0KBxQbM:&imgrefurl=http://allegro.pl/atmosphere-mietowa-koronkowa-sukienka-pastelowa-38-i2289240288.html&docid=nSySVQrQagZurM&imgurl=http://farm8.staticflickr.com/7081/6947025198_6dc1a77b58_b.jpg&w=1024&h=463&ei=7NTyT6rjC8rMtAbwqfDxCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=74&vpy=333&dur=1386&hovh=151&hovw=334&tx=156&ty=76&sig=114479584210822880486&page=2&tbnh=73&tbnw=161&start=26&ndsp=34&ved=1t:429,r:26,s:26,i:232 podoba wam się? skromna ale mi się bardzo spodobała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiapysia witaj, ślubujesz tego samego dnia co ja:) a jest nas bardzo mało na 22.09 Lipss- sukienka sliczna, mi wpadła w oko prawie identyczna tylko kolor zielony/morski (widziałam ją tylko na wystawie) ale też koronkowa dół rozszerzany, odrazu mi sie spodobała:) Ja też bym chciała coś na ramiona ale moja sukienka jest na ramiączkach i nie wiem co do niej pasuje, pani w salonie poweidziała że będziemy się tym martwić tydzień przed ślubem w zalezności od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ślubu Pati to płacisz bardzo malo u mnie sam organista pewnie z 300 weżmie a ksiądz to boje się pomyśleć dla niego liczy się tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy do tej sukienki pasuje bizuteria z cyrkonii - jablonex, raczej kolia to jest i kolczyki wiszące. No i nie wiem jakie kwiaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola- nie są masywne, moim zdaniem są delikatne i będzie bardzo ładnie Madzia mi się zdjecie nie wyświetla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mam nadzieję że żadna z was nie planowała podróży poślubnej z biurem podróży sky club lub triada, właśnie wyczytałam że zbankrutowali.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
oj dziewczyny tyle się napisałam a zapomniałam wpisać pseudonim i mi nie wysłało tylko skasowało och... no nic to jeszcze raz :) ale w skrócie.. Madzia mi się zdjęcie też nie wyświetla.. Novia ja też uważam że kolczyki są delikatne i b. ładne a suknia jest boska :) Lipsss twoja kiecka poprawinowa też mi się podoba :) a co do księdza to u nas proboszcz z tego co słyszałam to bierze 8 stów ale nie wiem czy do podziału z organista czy sam dla siebie... ale myślę że sam bo też lubi kasę a ograniście trzeba będzie oddzielnie zapłacić :| .. co do bolerka to też jakieś będę miała bo też uważam że do kościoła nie wypada iść z odkrytymi ramionami, ale jakie to jeszcze nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1a1ff3887492be7.html Moze teraz sie uda, dodalam te sukienkę. Co wy na to. Czy bizyteria z jablonexu bedzie pasowac, kolia z cyrkoniami i kolczyki wiszące... Wczoraj bylam u kwiaciarki i mnie wkurzyla, bo mi narzuca swoj pomysł...Ja sie wstepnie z nia nie wykłucałam, ale różowych róż nie chce w bukiecie, niech sie ugryzie. Dobrze będzie jkaieś bolerko do tej sukni, a takie satynowe czy moze koronka? co jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja uwazam że naszyjnik w żadnym wypadku juz nie pasuje bo suknia ma rękawki i to dosyc zdobne. Wiszące kolczyki będą pasowac ale dałabym nie takie bardzo bardzo długie tylko coś takiego http://www.google.pl/imgres?q=kolczyk+swarovski&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=597&tbm=isch&tbnid=5651xdJjDWtMYM:&imgrefurl=http://bizuteria-black-diamond.blogspot.com/2009/07/maa-porcja-kolczykow-z-kamieniami.html&docid=RU68cAyFiWh90M&imgurl=http://4.bp.blogspot.com/_MbgZv9oZozY/SlY6mB3LqII/AAAAAAAACNc/ztipmQjziKA/s400/lzy-swarovski-2.jpg&w=400&h=400&ei=Vgb0T6SzJ4vMswbY86SvBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=113&vpy=275&dur=1381&hovh=225&hovw=225&tx=139&ty=113&sig=114479584210822880486&page=3&tbnh=130&tbnw=131&start=51&ndsp=28&ved=1t:429,r:7,s:51,i:256 Co do bolerka to jestem ciemna ale moze koronkowe? przy rękawkach jest jakaś koronka więc nie powinno się gryzc, tylko dałabym z takiej gęstej koronki żeby te rękawki się nie odrózniały. cos takiego http://www.google.pl/imgres?q=bolerko+koronkowe+%C5%9Blubne&um=1&hl=pl&biw=1366&bih=597&tbm=isch&tbnid=LZjfadTGcGdXUM:&imgrefurl=http://www.we-dwoje.pl/koronkowe%3Bbolerko%3Bla%3Bsposa-rozmiar%3B36%3B38%3Bmelodiia,ogloszenie,50241.html%3Ffoto_id%3D1&docid=hZQyxGK7GxbP_M&imgurl=http://www.we-dwoje.pl/p/s/1/1/1/50241/1_koronkowe_bolerko_la_sposa_rozmiar_36_38.jpg&w=400&h=468&ei=xQb0T7fyEojhtQb9-OyLBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=640&vpy=122&dur=60&hovh=243&hovw=208&tx=109&ty=105&sig=114479584210822880486&page=1&tbnh=129&tbnw=103&start=0&ndsp=28&ved=1t:429,r:5,s:0,i:83 Satynowe odradzam, wyglądają ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny widzę, ze chyba moj pomysl z dodaniem zdjec po slubie, itp. nie przypadl wam do gustu, bo zadna sie nie wypowiedziala :/ sluchajcie... na poprawiny mam pomaranczowa sukienke typu bombka, w pasie zawazywana wstazka- czarna niestety:/ jakie buty do tego? moga byc czarne? czy panne mlodej na drugi dzien nie wyoada dodatkow czarnych miec??? bo juz zglupialam :/ milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja tam bym na Twoim miejscu żadnego bolerka nie brała, masz rękawki więc nie będziesz całkiem "goła" ja będę mieć bolerko ( z krótkim rękawkiem) tyko dlatego żeby z całkiem gołymi ramionami do kościoła nie iść bo mam sukienkę bez ramiączek, naszyjnika bym też raczej nie brała, chyba że taki całkiem delikatny wisiorek, strojna kolia będzie już przesadzona.. gasha mi tam pomysł ze zdjęciami bardzo się podoba :) jeśli chodzi o czarne dodatki to myślę że pannie młodej na poprawinach wszystko wypada byleby tylko dobrze się czuła :D zamówiłam sukienkę na poprawiny, mam nadzieję że się nada http://www.areyoufashion.com/sukienka-turkusowym-topem-stylu-gucci-p-7157.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sukienkę na poprawiny podobną do Lipss tylko że z mniejszym dekoltem i kolor intensywna zieleń do tego buty w kolorze nude. Byłam wczoraj u księdza dał nam skierowanie do poradni i kazał przyjść miesiąc przed ślubem spisać protokół i dać na zapowiedzi. Za ślub policzył 1000zł dużo ale myślałam że bedzie jeszcze więcej. Byłyście już u pierwszej spowiedzi przedślubnej? Gasha fajny pomysł z tymi zdjęciami tylko ja po ślubie nie wiem kiedy będe miała okazje wejść na forum bo czeka mnie przeprowadzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no i ja dołączam do ślubujących 22 września :) z tym ze my nic jeszcze nie mamy, dziś dopiero zamówiliśmy ślub i już się chyba stresuje ze czasu nie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam tyle zaległości, ze nie wiem o czym tu pisać ... ;) Może od początku. Witam nowe wrześnióweczki :) Dzisiaj dopiero wróciłam do domku, weekend był wyjazdowy z zaproszeniami, wczoraj byliśmy też i rodziny. Zostało nam dużo zaproszeń jeszcze, ale myślę, ze damy radę. Samochód mamy audi q7. Dekoracja kosztowała 90zł. Jest biało-jasnozielona. Dwa serca rattanowe i kwiatki magnolie. Są one dość duże, więc nie wiem, czy wszystkie wykorzystamy, bo nie chcę robić z auta choinki. W sobotę idziemy do księdza dać na zapowiedzi, w końcu ... ;) U nas za ślub dają podobno 600zł i 200 organiście i 200 kościelnemu. Dużo trochę. Sukienki macie śliczne dziewczyny. Ogólnie zazdroszczę, ze macie tak dużo załatwione ;) My mamy rozplanowane na wszystkie weekendy różne rzeczy. Mam stresa, że nie zdążymy z tym wszystkim... Nie mogę dać wiary, ze to jeszcze tylko 2 miesiące i 4 dni do naszego ślubu :] Zastanawiam się, jak tu ubrać mojego D w dzień ślubu :D Będzie miał koszulę z długim rękawem na bank, ale co do tego ... Czy krawat i marynarka, no i oczywiście spodnie :P czy kamizelka i musznik i marynarka ... Nie chcę, zeby się upiek i skłaniam się ku pierwszej wersji, ale nie wiem czy wypada tak młodemu w samej koszuli tylko. Jak będą Wasi chłopcy ubrani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×