Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Pati, te czekoladki to bardzo fajna sprawa :) naprawdę mi się podoba :) i nie jest to oklepany pomysł, jeszcze nie widziałam takiego prezentu :) a co do tego tekstu to też jak najbardziej na tak, krótko i na temat :) ja pewnie nie przeżyję tego momentu, bo zawsze ryczę w takich chwilach, najwyżej Andrzej nauczy się jakiegoś "wierszyka" i mnie zastąpi :P tylko ciekawe czy się zgodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIPSS:My jak bylismy w USC to nie potrzebowalismy aktu urodzeniA.Pani zajrzala do kompa i nasze dane byly wiec nie byly potrzebne.Jezeli jestescie z tego samego miasta i w tym samym miescie bierzecie slub to nie sa potrzebne tak nam pani z usc powiedziala.Dowiedz sie u siebie bo po co placic za dodatkowe swistki.My zalatwialismy dokumenty w ten wtorek wiec nie jest to zadna stara informacja a tez mi mowili znajomi ze mam zaplacic za akta a w usc nawet zaoszczedzilismy.ZAplacilismy tylko 84zl za slub i dostalismy 3 egzemplarze braku okolicznosci zawarcia malzenstwa i wybralismy se nazwiska dla nas i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralismy juz obraczki .Wzielismy standardowe plaskie bo ze wzorami nie moglismy sie dogadac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki moje musze się Wam pochwalić :D dzisiaj zaczęłam w końcu wypisywać zaproszenia ;) 45 sztuk jest już gotowych ;) zostało jeszcze około 30 ... mam jeszcze pytanie odnośnie jednego zaproszenia. JAK NAPISAĆ ?! dziewczyna jest dość młoda i wypada z os. tow. ją zaprosić, ale ma dziecko. I tak: ona jest np Ania Iks, a dziecko ma Kasię Igrek ... bo ma nazwisko po ojcu. Jak to ująć wszystko? zapraszam Anię Iks z os. tow. oraz z Kasią ? Głupio mi wszystko brzmi, co wymyślę ... :/ Pomóżcie plisss :) druga sprawa - znów byłam u dentystki i musiała po innej usunąć mi pozostałośc korzenia, który wyszedł na wierzch po paru latach i znów mam szwa na dziąśle ... my na zapowiedzi idziemy dać w tę albo w następną niedzielę. I teraz rada mojej babci - uwaga :D pierwszych zapowiedzi nie można słyszeć, bo coś tak :D ale jedne trzeba słyszeć, zeby dzieci nie były głuche ;) nie wiem, co miałam napisać jeszcze, może mi się przypomni później ;) pomóżcie mi proszę z tym zaproszeniem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- moim zdaniem powinnaś napisać że zapraszasz Anie Iks z kasią poprostu to dziecko więc nie musisz wymieniać z nazwiska a tak nawet bedzie to jakos ładniej wyglądalo. A z tymi zapowiedziami to ja tez coś takiego słyszałam że nie powinno się być w tym czasie w kościele jak się spada z ambony(są wygłaszane zapowiedzi) bo to przynosi pecha A ja czekam na zaproszenia z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie z tym nazwiskiem to odrzucę, ale jak ująć jeszcze tą os. tow. ? Bo jak napiszę, ze Anię Iks z Kasią z os.tow. to wygląda jakby Kasia z os. tow. była ... aaaa!!! :D a pokaż zaproszenia Malwinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja bym dała tak Annę Kowalską z osobą towarzyszącą i Kasią dobre to z głuchymi dziecmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora12
A ja miałam podobną sytuacje i pisałam np. Anne Iks z dzieckiem oraz osobą towarzyszącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po prostu zrobiłam dwa zaproszenia :) Niewielki koszt, a małej też będzie miło, że dostała swoje zaproszenie i mam przykładowo Annę X z osobą towarzyszącą, a na drugim zaproszeniu Kasię Y. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harucio zaproponowała fajne rozwiązanie :) ale możesz napisać tak jak Pati pisała, Anię Iks z Kasią i osobą tow. i też będzie dobrze :) czasami to problemy kosmiczne z tak drobnymi sprawami jak zaproszenia :P ale my umiemy sobie same komplikować życie dziewczyny ;) a ja muszę domówić zaproszeń troszkę :/ na początku miałam zamówić sporo więcej bo tak na wszelki wypadek, ale stwierdziłam, że to bez sensu bo mi zostaną tylko i przecież już ich nie wykorzystam...a teraz się okazuje, że zaprosimy więcej osób i mi braknie na bank! a i tak zamawiałam z jakimś tam zapasem... Bo widzicie, mojego Andrzeja taty siostry z rodzinami miały nie być proszone, bo daleko mieszkają i nie utrzymują praktycznie żadnych kontaktów od wielu wielu lat, ale ostatnio jakoś się te siostry dowiedziały o weselu i nawet dzwoniła jedna z nich do mojego Andrzeja w tej sprawie. Ewidentnie się wpraszają :P ale jak już się coś "rozpaprało" to należy zaprosić i to wszystkich, myślę o obu tych ciotkach Andrzeja razem z rodzinami, a to jest jakieś 15 osób, bez dzieci, ale mówi się trudno. Ja tak uważam. Ale Andrzej cały czas mówi, że tylko te ciotki...tylko to będzie beznadziejnie wyglądać!!! I nie mogę mu przetłumaczyć, żeby mnie posłuchał... Gdybym wiedziała jak się oni wszyscy nazywają i znała adresy to sama bez jego wiedzy bym wysłała te zaproszenia, ale nie znam :/ Poradźcie mi co robić, bo już mam takie nerwy z tym, że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- mamy takie zaproszenia zielone http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-kolekcja-wiktoria-projektgratis-i2412629047.html wydaje mi sie że to strasznie długo trwa a nawet jeszcze projektu nie dostałam. Andziula- wiesz mi sie wydaje że twój andrzej ma racje nie dość że to 15 osób więcej to i tak nie utrzymują z wami kontaktu, dopiero jak się okazalo że się pobieracie to was zobaczyli. ja też mam takiego wujka ze strony ojca nie widziałam go bardzo dlugo i nawet nie dzwonią nie piszą i gdyby teraz się odezwali to chyba bym ich nie zaprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam mętlik w głowie, masz rację Malwinka, nie utrzymują kontaktu a teraz się nagle odzywają... no nie wiem już...muszę pogadać z moją mamą, co ona na to powie. I nie przejmuj się, że tak długo schodzi z tymi zaproszeniami :) ja też każdego dnia patrzyłam w kalendarz kiedy one przyjdą i kiedy :P i w końcu jeszcze kilka ładnych dni przed czasem je miałam :) a tak w ogóle to dawno wysłałaś zamówienie? W regulaminie napisali w ciągu jakiego czasu wysyłają projekt? Bo ja miałam napisane, że projekt dostanę w ciągu 48godz. od wysłania zamówienia, a po zatwierdzeniu i wpłynięciu pieniędzy na konto maks 14 dni roboczych będzie trwać realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam w poniedziałek, jest napisane że przed drukiem wysyłają projekt, mam nadzieje że w następnym tygodniu już będą bo musze wysłać zaproszenie zagranice i chcem to zrobić jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie kolory przewodnie? bo mój to zielony i chciałabym do niego dobrać jeszcze jakiś kolor tylko nie wiem jaki, zastanawiałam się nad różowym ale jakoś nie za bardzo on do mnie przemawia. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie będą się gdzieś przewijać taki pudrowy róż, lila i coś w typie kremowego. Ja bym do tego zielonego dodała właśnie coś w typie ecru, tak delikatnie. Ale możesz też zaszaleć i np, dodać żółty :) i na pewno będzie bardzo soczyście i szalenie :) albo po prostu zielony i biały. http://slubowisko.pl/forum/panna-mloda/pomozecie-ustroic-sale,102768 bardzo fajnie wyglada wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamowilam zaproszenia tydzien temu i jeszcze nie doszly a juz bym chciala rozwiezc bo do polowy lipca goscie musza potwierdzic moje zaproszenia teatr umyslnie straconej wolnosci wezwanie do sadu(nie maja ale moga zrobic) Mywzielismy kolor zloty ze srebrna opaska i dodalismy dwa wierszyki o prezentach Nasi Kochani Goście, kwiatków nam nie przynoście. Wolimy dostać pluszaki, będą się cieszyć małe dzieciaki. Goście nasi ukochani my już w domu wszystko mamy chcecie coś nam podarować dajcie śwince się radować http://allegro.pl/piekne-zaproszenia-slubne-perlowe-rulon-wstazka-i2377718182.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania fajnie to wygląda ale właśnie też się zastanawiałam nad ecru, jeszcze troche czasu jest to coś wybiore:) effa- a czemu tak wcześnie macie potwierdzenie ? my napisalismy do 1 września a ślub 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wrzesnia mamy slub a pod koniec lipca mamy oplacic reszte kwoty za sale i mamy podac odrazu liczbe gosci i ustalic menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina- do zielonego dałabym kremowy albo żółty. różowy moim zdaniem nie pasuje, tak samo jak czerwony. Może napisz do tej firmy która drukuje ci zaproszenia kiedey bedą i że zależy ci na czasie. U nas będzie fioletowy z białym Andziula- ja uwazam tak jak twój narzeczony zeby zaprosic same ciotki. ja tez tak robie że jak nie utrzymuje kontaktu to zapraszam samych strarszych bez ich dorosłych dzieci. Ja to miałam tez głupie sytuacje z tym zapraszaniem ale przestałam się przejmowac, wesela na 300 nie zrobie przecież My też dużo wczesniej napisaliśmy potwierdzenia bo do końca lipca a ślub 8.09 specjalnie tak chcielismy bo goście i tak nie dzwonią a zeby się z nimi pokontaktowac to troche zejdzie, no i chcemy wczesniej wiedziec ile bedzie osób bo nie wiemy czy domawiac ciasta czy nie, bo zamawialiśmy na 110 osób, a okazało się ze musimy zaprosic 145 no i teraz nie wiem czy te 30 osób odpadnie przy potwierdzeniach czy nie. wiadomo ze zawsze ktoś tam odmawia ale w tej chwili cięzko mi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina zaproszenia są cudne, takie soczyste ;) ja też bym dała do zielonego krem, ecru, biały. Rożowego nie bierz. Ja projekt dostałam na drugi dzień po zamówieniu i miałam poprawki jakieś w nim, to poprawiony przesyłali mi po 10min. dosłownie. odnośnie zaproszeń zdecydowałam, ze rodzice też dostaną, takie niby zaproszenie :) sama je zrobię. Ułożyłam już tekst, dopracowałam wygląd. Kupię papier perłowy i wydrukuję. Oceńcie jak to wygląda :) mam nadzieję, ze sie nie poprzemieszczało nic :/ Jestem otwarta na wszystkie poprawki ;) luknijcie, czy przecinków gdzies nie potrzeba, no i oceńcie, czy tekst jest w porządku. Jest krótki, zwięzły i chyba na temat :D http://www.voila.pl/383/pz74z/ chciałam jeszcze dodać, ze dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wesela, ale zrezygnowałam, bo to bardziej na podziękowania. Bądźcie szczere ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zielonego zdecydowanie kremowy z żółtym jakoś mi się nie widzi, zbyt pstrokato jak na ślub, jak dla mnie oczywiście, mój kolor przewodni to ciemny róż- fuksja, będę miała druhny i będą miały też sukienki w tym kolorze. Z zaproszeniami mojej rodziny nie mieliśmy żadnego problemu bo z wszystkimi utrzymujemy kontakt, gorzej było z rodz mojego bo jego mama uparła się żeby zapraszać ludzi których on nawet nie zna, dla świętego spokoju wysłaliśmy zaproszenia ale szczerze powiedziawszy mam nadzieję że odmówią.. potwierdzenia mamy do 31 sierpnia czyli 2 tyg przed weselem, menu i dokładną ilość gości będziemy ustalać dopiero tydz przed, ciasta i napoje mamy w cenie sali a płacić będziemy dopiero po wszystkim także nie mam problemu :D Będziecie mieć coś takiego jak księga gości? ja się zastanawiam bo fajnie byłoby po latach poczytać wpisy gości ale u nas nikt tego nie robi i nie wiem czy wszystkie ciotki itp nie stwierdzą że wymyślam.. myślę o czymś takim http://moda.allegro.pl/fioletowa-ksiega-gosci-weselnych-ksiega-wpisow-i2412572967.html w kolorze fuksji oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja ... dopiero zobaczyłam, ze Ty Pati ost wklejałaś tekst :) hihi, nie wiem jak ja to czytałam ... ;) tusia ja myślałam o tej księdze gości, ale moi znajomi ja mieli i nikt tak się prawie nie wpisał, tylko młodzi ludzie, więc dla mnie to strata pieniędzy. Gdyby większość gości się wpisała, to byłaby to naprawdę super pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - fajnie to wymyśliłaś, mi tam wszystko pasuje krótko zwiężle i na temat a rodzice i tak przecież wiedzą co i jak:) ja też myślałam nad księgą gości ale na tych weselach co byłam to bardzo malo osób się wpisywało, więc u nas raczej nie będzie. A podziękowania dla gości robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bardzo fajnie to ułożyłas, podoba mi się. my rodzicom dawalismy normalne zaproszenia takie jak gościom Ksiegi gości nie kupujemy, malo osob się wpisuje. ludzie nie wiedzą co napisac, chyba sama bym nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie podziękowania dla gości robicie? my chcieliśmy ale nie mamy pomysłu co można kupic żeby wyszło nie za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zrobie tak że kupie woreczki z organzy i do tego karteczka z podziekowaniem za przybycia a do woreczka wrzuce kilka cukierków tylko jakieś małe i drobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie dużo młodych i wiem że zawsze mają super pomysły i wiedzą co napisać ale rzeczywiście głupio będzie jak nikt poza nimi się nie wpisze.. muszę to jeszcze przemyśleć.. my jako podziękowania dla gości będziemy mieli takie małe gipsowe aniołki na allegro można już 120 sztuk za 60zł kupić więc nie taki koszt a gest jest Aniu zaproszenia dla rodziców bardzo ładnie napisane, w ogóle miło że się tak staracie, aż się ciepło wokół serduszka robi, tyle można się naczytać że młodzi rodzicom jako podziękowania dają bukiety od gości tylko po to żeby było itp że dobrze wiedzieć że tutaj wszystkie szanują swoich rodziców i starają się żeby im zrobić przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) my podziekowan dla gości nie robimy, z tego względu, ze dajemy wódkę i ciasto na odchodne. Na winietkach z tyłu będzie tylko napisane, coś w stylu dziękujemy, ze zechcieliście być z nami w tym wyjątkowym dniu. A podziękowań dla rodziców nadal nie mamy ... właśnie przeglądam na all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zdałam sobie sprawę że zostały mi dokładnie 3 miesiące.. aż mnie w brzuchu ściska jak sobie o tym pomyślę, cieszę się ale stres też coraz większy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas bardzo szybko leci nie obejrzymy sie a juz bedziemy przed oltarzem.Ja tez sie ciesze ale strasznie boje sie ceremoni,ze zaczne sie jakac czycos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×