Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

troche sie stresuje tym slubem ze o czym zapomnimy albo nie zdarzymy zalatwic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem jak to jest w Twoich stronach, czy trzeba szukać z dużym wyprzedzeniem, ja zamówiłam kamerzyste pod koniec września i tak miał już mało wolnych terminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tez zabardzo nie wiem jak to u mnie bo sie nie orientowalam:) musze chyba cos zaczac robic w tym kierunku:) problem mielismy z zespolem bo byly zajete i ten jeden nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba musisz :) bo juz coraz mniej czasu:) a masz juz jakąś upatrzoną suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pacia- też jestem Patrycja miło mi:) uważam że lepiej żebyscie zamowili już kamerzyste bo jak ja rezerwowalam to już jeden miał zajęte i musieliśmy wziąc innego. ile płacicie za osobe na sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ladniejsza by byla bez tych doczepianych ozdobek na dole, zeby byla gladka...ciekawe ile krawcowa by mnie skasowala za uszycie takiej..hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sukienka Aniu, masz racje lepiej by było gdyby nie miała tych ozdób na dole. Już ją kiedyś widziała i wpadła mi równiez w oko:) Też chcę własnie coś w tym stylu. Już nie mogę sie doczekac przymiarek, zupełnie nie wyobrażam sobie siebie w sukni ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz robilam przymiarki i nie bylo zle. Tylko szkoda ze nie bylo akurat takiej jak chce i musialam poprzymierzac inne modele;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny :) po 1 : witaj Pati :) zostań z nami na stałe i często się odzywaj :) zaraz dołączę Cię do naszej tabelki :) Fajnie, że już przymierzałaś suknie :) ja już nie mogę się doczekać tych chwil ;) Powinniście się rzoglądać za tym fotografem, bo racej ciężko z tymi wolnym terminami. Chociaż jak koło dużego miasta mieszkasz, to macie duży wybór, więc nie będzie źle :) ale trzeba liczyć się z tym, że Ci najpoularniejsi mogą mieć zarezerwowane. My już tu bukieciki, buty, frzury pokazywałyśmy, więc jak masz coś na myśli to napisz. I piosenka na pierwszy taniec :) po 2 : Pati Lipss ;) odpisałam Ci na maila, bo tez się rozpisałam ... Ja też nie wyobrażam siebie w sukni ślubnej ;) i ponieką dlatego nie mogę się doczekać eskapady po salonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiax161 - 01.09 - Asia - 23 lata - dolnośląskie asiek12345 - 01.09 aksamitkaaa - 01.09 Minia Flo - 01.09 Inna 23 - 08.09 Lipsss - 08.09 - Patrycja - 22 lata - Warmińsko-Mazurskie Zakochana Ania :] - 08.09 - Ania - 23 lata - łódzkie katie3231 - 15.09 - Kasia - 25 lat - lubelskie Sofi90 - 22.09 - Malwina - 21 lat - lubelskie panna_młoda 1989 - 29.09 - Ula - 22 lata - mazowieckie ancymonka - 29.09 - Ania - 21 lat - śląskie pacia91 - 29.09 - Patrycja - 20 lat - śląskie no i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Ania ta sukienka jest zjawiskowa, ale masz racje lepiej by wyglądała bez tych kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Ania ta sukienka jest zjawiskowa, ale masz racje lepiej by wyglądała bez tych kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar zostac na stałe:) lepiej jest miec kogos do pogadania w tej samej sytuacji i sie wspierac:) dam teraz moje propozycje: Buty : http://buty-slubne.pl/buty-slubne-buty-slubne-biale-buty-slubne-ms115ba/p,127256 tylko musze jeszcze to przemyslec bo jestem wysoka - 178cm. Ale moj K ma 186cm to mysle ze nie bedzie zle. fryzura: http://slubowisko.pl/forum/galerie-slubne/fryzury-slubne-galeria-fryzur-na-slub-i-wesele,21947/page:11 te pierwsze dwie rozpuszczone. Niestety bukietu i piosenki jeszcze nie mam bo nawet nie myslalam o tym:) ale wiem ze bedzie ciezko wybrac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ten tez bo sie same spacje porobily. Musicie usunac dwie spacje i wejdzie:) w miejscu slubne-biale i p,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati fajne te fryzy. Na tej stronie, to ogólnie dużo ładnych jest :) Obcas w sam raz do Waszego wzrostu przy bucikach. A co z obrączkami? Macie jakiś wzór upatrzony? Nie martw się, ze o czymś nie myślałaś. jak zaczęłaś z nami pisać, to na pewno zaczniesz oglądać wszytsko :D ja tak miałam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://slubowisko.pl/files/userslibraryphoto/1289821629_2k94cc1713bc.jpg podoba mi się ten warkoczyk z przodu, tylko już tył bym zostawiła luźno, może polokowane :) Nie wiem, czy na swój ślub bym taką sobie strzeliła, ale ogólnie fajna. Teraz w ogóle coś z tymi warkoczykami jest. na bokach głowy szczególnie. U znajomych na weselu miała dziewczyna wlasnie takie po bokach, włosy związane w kitkę, wyprostowane, lekki tapir na górze :) fajnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzurki fajne:) Ania ma racje ja odkąd zaczełam brać czynny udział w tym forum to teraz bez przerwy przeglądam strony z sukniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ;) ja w ogóle to nie wiedziałam jaka to sukienka typu księżniczka, empire, A, hiszpanka ... a teraz śmigam nazwami i opisuję :D czego się tu nauczyłam ;) jak tam prezenty gwiazdkowe dziewczyny? Bo ja w trakcie jestem ... Ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Sorki ze sie dawno nie odzywalam ale po prostu jestem caly czas zabiegana. Nie dochodzi do mnie ze to juz 14 grudnia a dopiero niedawno zdalam sobie sprawe ze w nastepnym tygodniu juz mamy swieta a tu nic nie gotowe. Moze sie jakos ogarne. Witaj pacia. Milo mi ze do nas dolaczylas. Tez uwazam ze juz powinnas zaklepac fot I kam. My musielismy podpisac umowe z naszym juz w lipcu bo nastepni chetni juz byli na ta sama date. Ania ciesze sie ze w koncu odwazylas sie umowic sie na ta wizyte. Mam nadzieje ze nie spanikujesz I pojdziesz. A ta suknia ktora pokazywalas jest przepiekna tylko tez nie chcialabym tych ozdob na dolnej czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×