Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Wow dziewczyny ale sie rozpisałyscie nie nadążam;) U mnie jest taka piękna pogoda że gdyby nie Boże Narodzenie to pomyślałabym że wiosna idzie, ale ja to się ciesze nie lubie zimy ale na świeta mogłoby przypruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow dziewczyny ale sie rozpisałyscie nie nadążam;) U mnie jest taka piękna pogoda że gdyby nie Boże Narodzenie to pomyślałabym że wiosna idzie, ale ja to się ciesze nie lubie zimy ale na świeta mogłoby przypruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) obawiam sie ze nie zdołam sie do Was wkręcic:( Wy juz dlugo ze soba piszecie a ja jestem w tyle i nie nadązam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow dziewczyny ale przyśpieszyłyście nie nadążam;) U mnie jest tak piękna pogoda że gdyby nie świeta to pomyślałabym że wiosna idzie:) Nie lubie zimy i mrozu ale mogłoby troche popadać na wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) obawiam sie ze nie zdołam sie do Was wkręcic:( Wy juz dlugo ze soba piszecie a ja jestem w tyle i nie nadązam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) obawiam sie ze nie zdołam sie do Was wkręcic:( Wy juz dlugo ze soba piszecie a ja jestem w tyle i nie nadązam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos kafe szwankuje. Oj dzisiaj nie bedziemy miec randki, bo Ł jest w trasie i wróci dopiero wieczorem. jutro się spotkamy. Ania legowisko wyczyszczone i już wyschło. własnie im poscieliłam i wypachniłam płynem do płukania żeby mi już ta mała wredota tam nie nasikała. Choc to jeszcze szczeniak jest i wiadomo. Teraz śpią mama z córką przytulone:) A przyszedl mi do glowy taki temat będziecie się starały na ślubie miec coś nowego, starego, pożyczonego i niebieskiego. Jesli tak to co to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) obawiam sie ze nie zdołam sie do Was wkręcic:( Wy juz dlugo ze soba piszecie a ja jestem w tyle i nie nadązam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacia nadążysz spokojnie:) my 10 razy o wszystkim piszemy bo w kółko sa jakieś nowe pomysły:D a to jakaś dziewczyna dojdzie i już jest temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś nam kafe szwankuje :/ Pacia nie martw się, wkręcisz się bez problemu. Ja jak wczoraj wieczorem zajrzałam, to nie mogłam ogarnąć wpisów i później wypracowanie napisałam ;) Pisz co Ci do głowy przyjdzie. Opowiadaj, pokazuj linki. My z chęcią będziemy i tak wracały do tego samego :) No to Pati elegancko już mają ;) Ale jutro będzie romantycznie na pewno u Was ;) My w sb mamy do znajomych się wybrać. Zaprosili nas na spotkanie :) będą jeszcze drudzy znajomi, więc pewnie troszkę posiedzimy. Mnie jak zwykle pewnie dzieciaki obsiądą ;) zawsze tak mam jak do nich pojedziemy. Mają dwoje dzieci, synek ma 2latka a córcia 4, to jak ost byliśmy to cały czas na kolanach siedziały mi. Nie wiem, co ja tak przyciągam je :P W pon mamy dostać płytę z wesela w końcu, bo młodzi odebrali we wtorek... Coś chyba niezadowolona była, bo napisała: nie jest źle. Ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda prawie 28
przeglądam Wasz topik, ale nie pasuję do tematu, bo mój ślub będzie w maju;) Natomiast w lipcu skończę 28 lat, więc jak widzicie wiek jest różny. Ja mając ledwo co ukończone 20 21 lat itp w ogóle nawet nie nadawałabym się do małżeństwa. Choć pewnie dałabym radę, jakbyśmy się z moim poznali wcześniej i wcześniej zadecydowalibyśmy o ślubie. Jednak jak dla siebie to uważam, że 28 to tak w sam raz. Piszecie o dzieciach, życzę Wam, żeby było wszystko po Waszej myśli...jeśli o mnie chodzi to mimo swojego wieku mam bardzo wielkie obawy przed dzieckiem....chodzi głównie o paranoiczny strach przed chorobami, śmiercią przy porodzie, upośledzeniem dziecka i tym podobne....przez mój strach nie wiem czy zdecydujemy się w ogóle. Tak czy inaczej, życzę Wam powodzenia, fajne suknie tutaj wklejacie dlatego pozwoliłam sobie Was czytać;) Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati myśle że napewno coś się uda z tym wykombinować nowe to prawie wszystko w tym dniu bedziemy miały nowe, o nebieskim to myslalam o podwiązce ale nie wiem czy nie będzie mi nie wygodnie w niej i czy nie bedzie sie obsuwać. kłopot ze starym i pozyczonym. A macie jeszcze jakieś przesądy które bedziecie przestrzegać w tym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna mloda prawie 28- ja myśle że małżeńswto nie zalezy od wieku tylko od charakteru i sposobie na życie jaki kto ma a co do dzieci to nie wolno tak myśleć tak jak ty piszesz bo wtedy nigdy nikt nie zdecydowalby sie miec rodzine, ja też nie chce mieć jeszcze dzieci ale jesli sie zdecyduje to będe dobrej myśli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nowych bedzie dużo rzeczy, niebieska podwiązka, pożyczona będe miała suknie a stare? nie wiem co może byc stare. Stary narzeczony?;) hehe sofi te przesądy to raczej tak dla zabawy, ja nie wierze w to za bardzo. ale moze jeszcze buty na parapecie potrzymam co by pogoda dopisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma taki przesąd że do ślubu trzeba mieć buty z zakrytymi palcami bo inaczej szczęśćie ucieka dla mnie to zabobon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no też słyszalam. tylko że te z oodkrytymi palcami są ładne. sama jeszcze nie wiem jakie będę miec. albo zabudowane albo open toe. a bedziecie brac wysoki obcas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty na parapecie - to jest to :D no i tak jak piszecie - nowe wszytsko, podwiązka niebieska (ja jak miałam na studniówce to mi nie przeszkadzała, nie spadała, więc nie ma się czym martwić :) ) pożyczone? hmm chociaż wsuwka do włosów ;) a stare? nie wiem ... teraz jest dużo butów z odkrytym troszkę paluszkiem. Też o tym słyszałam. I że pięta też nie może być odkryta ... A ja chcę takie ;) nie poddajmy sie za bardzo tym przesądom, bo byśmy musiały oszalec chyba z ich nadmiaru i ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naszczescie nie slyszalam o przesadach w mojej rodzinie, jedyny jaki to ten ze pan młody nie moze widziec panny młodej w sukni przed slubem i do tego sie zastosuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała 8cm, ale wiem, ze w takim długo nie wytrzymam ... najlepszy byłby 6, ale te mi się znów średnio podobają :/ teraz byłam na 8 i wytrzymałam całe wesele i poprawiny, więc może ;) A Ty pati pisałaś kiedyś, ze lubisz wysoko nie? :) Jak tam prezenty dziewczyny pod choinkę? Już macie kupione? ja mam dla misia na imieniny, pod choinkę jeszcze nie :( dla siostry tez na imieniny, pod choinkę zaplanowane, dla mamy mam tylko jescze jakiś drobiazg dokupię, a dla taty nie mam pomysłu :( dla babci i dziadka wspólnie kupione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jaki obcas bo moj wzrost niezabardzo;p a boje sie ze bede za wysoka i dziwnie to bedzie wygladac jak z kims zatancze. prezentów jeszcze nie mam, bede musiala sie dopiero porozgladac. Nigdy nie wiem co komu sie spodoba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie pisałaś Pacia, ze wysoka jesteś. Między moim D a mną jest 13cm więc mogę sobie jeszcze pozwolić ;) Ważne, zebyś nie była wyższa od swojego męża, a reszta facetów może być mniejsza :P ja też zawsze się zastanawiam, czy komuś się będzie podobało coś co wybieram ... Siostrę tak podeszłam ost, ze pokazałam jej na all to co chciałam kupić i ona powiedziała, ze to jest super i chyba sobie zamówi, to musiałam ją teraz nacyganić, ze aukcja się skończyła i na razie nie ma tego :D a już w drodze do mnie jest zamówione :) z mamą podobnie, tylko jej nie pokazywałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana Gosia
My ślubujemy 22 września. Sala jest, zespół też (ajć drogi trochę wg mnie, ale ma dobrą renomę więc się skusiliśmy) Kamerzysta jest, fotograf też. Ale mam problem co do sukni i obrączek nie mogę się na nic zdecydować, tego tyle teraz. MOŻE macie jakieś linki dot. fajnych obrączek? a i jeszcze jedno ile was wyniósł zespół bo jestem ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obraczki to myslimy nad tymi zwykłymi bo jak chcielismy inne to gadali ze sie potem moga zepsuc przy zmniejszaniu lub powiekszaniu i sie boimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosia :) zaczernij się i zostań z nami :) my mamy dj, akordeonistę i saksofonistę za dwa dni płacimy 2000. dziewczyny znów mam dylemat ... fot-kam :/ napisał do mnie teraz ten co się nad nim zastanawiałam i filmu by na pewno nie zrobił, ale reportaż i plener tak. Wtedy by nas wyniosło o wiele mniej, ale nie wiem, czy jest sens tak kombinowac. Muszę dzisiaj pogadac jeszcze z moim slubnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacia u mnie tez jest przesad ze młody nie moze widziec młodej w sukni wcześniej niż w dniu ślubu. i mnie Ł nie bezie widział, nawet sukni nie bedzie widział wczesniej. Ania ja lubie wysokie buty ostatnio kupiłam na 13cm obcasie no troche są wysokie nie powiem, ale fajne. Dobrze ze mój Ł ma prawie 190 cm wzrostu to moge nosic:) ale najlepiej to taki 8-9 cm obcas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacia a ile masz wzrostu? Co do prezentów to ja kupilam dla Ł spinki do koszuli, teraz jakoś będziemy jechac kupic prezent dla naszego chrześniaka, ale na szczęscie mam już upatrzony to tylko wchodzimy i kupujemy bez latania. Czesc Gosia- czyli macie to co my wszystkie- najważniejsze rzeczy:) co do sukni to masz racje tyle jest fasonów i taki wybor ze aż głowa boli. a obraczki chcemy takie http://www.google.pl/imgres?q=obr%C4%85czki+p%C5%82askie&start=48&num=10&um=1&hl=pl&biw=1366&bih=575&tbm=isch&tbnid=67afJglmG51naM:&imgrefurl=http://www.czarnydiament.pl/product/3/384/Obr%25C4%2585czki-%25C5%259Blubne.html&docid=Yy81hM2oixgRGM&imgurl=http://www.czarnydiament.pl/img/3/2232/1.jpg&w=320&h=300&ei=nVHrTpHRAszwsgaazYCsBw&zoom=1&iact=rc&dur=420&sig=107791368753882952089&sqi=2&page=4&tbnh=159&tbnw=200&ndsp=11&ved=1t:429,r:10,s:48&tx=133&ty=51 proste złote bez niczego. Aniu- teraz to ja już nie zrozumiałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscscs
dziewczyny dlaczego planujecie slub tak wczesnie??? ja etz slubuje we wrzesniu a organizacje zaczynamy w wkwietniu....nie macie nic ciekawszego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×