Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Ania ja ogladam pierwsza miłosc (ale mnie juz denerwuje) i czasem jak trafie to m jak milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam swojego ulubionego jak już w jakis się wciągne to pózniej zapomne obejrzeć kilka odcinków i juz trace zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja wam zadam takie pytanie:) Czy wasze mamy mają już pomysł na siebie, jak się ubiorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze wam że już chociaż wiecie jaki wam sie podoba kolor ja nie mam pojecia co wybrać żeby wszystko współgrało ze sobą i czy nie bedzie tego za dużo jednego koloru a M wcale mi w tym nie pomaga mówi że jaki mi się podoba to taki będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też ostatnio siostra mojego N. powiedziała, że goście nie zwracają za bardzo uwagi czy wszystko do siebie pasuje, czy kwiaty są świeże, itp. to jest tylko dla nas :) ale ja chcę żeby na moim weselu wszystko do siebie pasowało :P a może pokażecie swoje sale weselne, jeśli posiadają one swoje strony internetowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacia fajna ta sala i bedziecie mieli dwie do dyspozycji? a jakie stoły okrągłe czy prostokątne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacia- śliczna sala. ja bym wzięła prostokątne stoły. powiedz ile płacicie za osobe bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten facet co to prowadzi mowi ze te okragle ładniej wygladaja, mieszcza sie tam od 12-14 sob i lepeij gadac wtedy bo sie wszyscy widza i tez nie ma problemy z wychodzeniem do tanca bo nie trezba stolów obkrązac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym może i masz racje. Ja nigdy nie byłam na weselu z okrągłymi stołami więc pewnie dlatego wole prostokątne. To już sami musiecie zdecydowac jakie wam bardziej odpowiadają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nałogowo z siostrą oglądałyśmy chirurgów na necie. Od początku wszytskie sezony. Tak nam się bardzo spodobał ten serial, że lepszego nie ma i chyba nie będzie. I teraz jesteśmy w rozpaczy, bo skończyły się dostępne odcinki, a na takim momencie, ze szok ... a dopiero za 20 dni będzie nowy wyemitowany ... masakra! :D Pacia super jest ta Wasza sala. My mamy stoły w podkowę. Też są takie filary, jak u Ciebie. Po prawej jest bufet jeszcze i wydzielona scenka dla zespołu / dja. Zawsze stawiają też z jednej strony takie drewniane jakby parawany w kratki i na tym sa zawieszone dekoracje z kwiatami sztucznymi. To akurat widziałam jak byliśmy i fajnie to wygląda. Może teraz się coś zmieniło. Pati moja mama nic nie mówiła o kreacji jeszcze, ale na pewno będziemy we trzy jechały do takiego centrum dużego - już chyba pisałam o tym. Duży wybór, ceny nie sa jakies wygórowane, no i zupełnie co innego, niż u nas na halach targowych ... A mama w ogóle krawcową jest, więc jak coś nie pasuje, czy jakiś kłopot jest to mam pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja o torcie juz tutaj chyba pisalam kiedys, wiec ja bede miala 4pietrowy tort i nie musze sie o niego martwic bo mam go juz w cenie i prawdopodobnie bede wybierala smak i kolor ale na to jeszcze czas :) znalazlam znow fajna (mysle) piosenke na pierwszy taniec, wrzucam linka : http://www.youtube.com/watch?v=mYp3GgviFB8&list=FLrJMxjUMCbo3Udbgo4g6VyA&feature=mh_lolz jak myslicie? obiecalam sobie ze do 2 tyg zalatwie w koncu tego kamerzyste i fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzwoniła do mnie ta kobitka od kamerzysty i fotografa i zapisała nam fotoreportaż :) kolejne 800 zł. kosztuje, ale już nie mam wątpliwości, ze go chcę. Trochę mnie przeraża cena - 3400 teraz ... może obniżymy coś :) ale mamy wtedy dwa albumy, jeden z pleneru drugi z reportażu - tylko z naszymi zdjęciami z najwazniejszych momentów (ten album już jest większy niż ten plenerowy - ponad 40 zdjęć, tamten 30). No i masa zdjęć, bo powiedziała, ze szkoda jej zawsze wyrzucać, więc prawie wszystkie obrabia ;) może uda nam się zaoszczędzić na czymś innym :) ale lepiej mi już, ze mamy ten reportaż :) dobrze zrobiliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to musisz Aniu ciac koszty na czyms innym bo to naprawde troche drogo ;/ ja raczej sobie nie bede mogla pozwolic na taka cene mam nadzieje ze do 1700 zl sie zmieszcze... Aniu a liczylas juz orientacyjnie ile Cie wyniesie wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczyliśmy kiedyś mniej więcej to 30 000 musimy mieć. Na 120 osób, dwa dni ze wszytskim - kam, fot, dj. Dużo to wszytsko, ale co zrobić. Postanowiliśmy, ze albo robimy malutkie i oszczedzamy jak możemy, albo wyprawiamy na całego. Padło na to drugie ;) A Wy jak? Liczyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ok. 90 os. ale jeden dzien...tez sie nastawiamy na 30 tys. ale mysle ze duzo mniej nas to wyniesie z racji ze mamy tylko 1 dzien :) reszta zostanie na mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pamiętam Ania pisalaś. Moja mama ostatnio oglądała na allegro i znalazła jakiś kostium spódnica plus żakiet biały z srebrne coś tam. Ładne ale moja mama jest młoda ma 40 lat a wygląda na 35 i powinna załozyc jakąs kiecke a ona kostiumu szuka jak pani po 60tce. Do tego figury nie ma złej, coś podobnego jak Liszowska i też taka wysoka. Bedziemy musiały coś fajnego znalezc. Co do sali to też już chyba pisałam ale napisze jeszcze raz. U nas są 2 sale jedna do jedzenia druga do tańczenia. I na tej tanecznej też są własnie takie filary jak ania pisze. Na tej drugiej gdzie się je stoły sa w podkowe i jeśli jest więcej osób to jeden dodatkowy stawiają po środku . Facet mówil że wesela do 80osób robią na jednej sali tej głównej jedzeniowej a jak ponad 80 to dzielą na 2 sale bo mówi że może byc ciasto. W sumie to ja bym wolała wszystko na 1 ale u nas nie ma takich sal, wszędzie są oddzielne. Zobaczymy ile będzie tych osób bo może jak będzie 90 to da się zrobic na jednej, bo jak już ponad to raczej napewno bedą na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kiedyś liczyłam wyszło mi ok 25 tys, ale czy się zmiescimy to nie wiem. trochę oszczedze na tym ze suknie wypożyczam, fotokamera po znajomości tylko tysiac, zespół też 500zl taniej, pojazd do ślubu darmowy, fryzjerka po znajomosci koleżanka mamy, za poprawiny płacimy tylko 25zł za osobe też zmniejszona cena bo normalnie jest 40zł. więce myślę ze poprawiny w naszym wypadku nie robią takiej wielkiem roznicy i tak wszyscy na nie nie przychodzą więc licze że poprawiny będa nas kosztowaly ok 1,5 tys, więc żadna róznica przy takich kosztach. uu ania to zaszaleliście 3,4 tys to dużo ale jeśli tak bardzo wam zalezy. Tylko że będziecie mieli kupe zdjęc to też fajnie. My tanio płacimy ale nie bęziemy mieli az tyle zdjec, częsc daje na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania przyznaj się zainspirował Cię topik na ślubnym? ;) Ja będę mówiła. Moi przyszli teściowie to fajni ludzie. Nie będę miała problemu mowic do nich mamo/ tato, choc na pewno nie w taki sposob jak do moich rodziców. Do mojej mamy mówie "Mamo gdzie idziesz" a do teściowej "Gdzie mama idzie"w 3 osobie. wiecie o co chodzi. Tylko ciekawa jestem jak mój Ł będzie się zwracal do moich rodziców bo moja mama jest od Ł tylko 13 lat starsza i moi rodzice to w ogóle takie luzaki, nie wiem nawet czy by chcieli żeby Ł tak do nich mówil, sama nieraz mówie do ojca po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pati zgadlas :) zadnej z Was nie bylo wiec przegladalam tak forum slubne i wpadlam na ten topic..bylam ciekawa jak to bedzie u Was :D ja tez raczej do tesciow bede sie zwracac mamo/tato ale dokladnie w takiej formie jak Ty Pati..moj L ostatnio powiedzial ze juz sie nie moze doczekac kiedy bedzie mowil mamo do mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego juz się nie może doczekac? tak lubi twoją mamę:) mój moich rodziców też lubi a ja jego. Zobaczymy jak to będzie podczas wspólnego mieszkania, bo zamieszkamy u mnie. Bardzo byśmy chcieli sami ale chyba na razie nie damy rady. a wy ania co planujecie po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to wy się niedawno zaręczyliście 3 tyg temu? pochwal się pierścionkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajde wiecej czasu to wrzuce fotke mojego cudenka malego (pierscionka):) my po slubie chyba zamieszkamy u mojego L chociaz jego rodzice, chca zebysmy mieli swoj wlasny dom, jednak na to potrzeba sporo pieniedzy a my do naszego slubu tyle nie zdobedziemy... wiem ze ludzie biora kredyty na budowe domu bo inaczej sie nie da, malo kto dysponuje tak spora gotowka, ale patrzac na to co dzieje sie w naszym kraju balabym sie miec naglowie tak duzy kredyt do splacenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×