Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marhefka

Dieta 17 dniowa -dr Moreno

Polecane posty

Cześć :) Marhefka kope lat ;) ja trwam lecz z małymi grzechami dalej na dukanie ale.... moze się skuszę na Twoją dietkę bo trochę mnie przybyło niestety. i w końcu zacznę chodzić na basen.... :) obiecuję :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zosia! Kope lat...Ja niestety nie doprowadzilam dietki do konca, potem zaczelam jesc slodycze, buleczki i inne..i przybylo mi polowe tego co zrzucilam. No, ale ta dietka wydaje mi sie fajna. Jak na razie -2,5 kg:)Stawiam tez na sport, wczoraj bylam na baseniku. W koncu sie zebralam!!!!!! Zajelo mi to kupe czasu, a motywacja byly dwa nowe kostiumy;) A dzis lece na aerobik. Widze, ze ty dzie trzymasz, nie masz duzo do zrzucenia.super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumibear! Ja postaram sie opisywac dietke najdokladniej jak moge, no ale rozumiem o co ci chodzi. Nie wiem czy na polskim rynku jest juz ta ksiazeczka, moze warto poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszysciuka, dzieki za wsparcie!!! Przyda sie troche tego, bo roznie to bywa. Na razie jest dobrze, czuje sie swietnie, kilogramy spadaja:) Zeby tylko sie nie zlamac na te przeklete slodyczy, bo bez reszty daje rade...No ale po 17 dniach beda juz weglowodany i inne, wiec nie powinno byc tak zle. Ciekawa jestem jakie beda efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy kts z Was sie zbliza sie do fazy drugiej? Postaram sie moze dzis wieczorkiem napisac na czym polega i jakie produkty dochodza w tej fazie. Ja dopiero 9 dzien dietki, takze jeszcze 8 dni pozostalo do drugiej fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby wszyscy zrezygnowali, tak tu cicho? A u mnie 10 dzien, wczoraj troche mnie ciagnelo zeby zjesc cos slodkiego, ale chyba po prostu bylam glodna. Zjadlam obiadek i mi przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ;) napiszcie mi jeszcze raz na czym polega ta dieta bo nie bardzo rozumiem oco chodzi ze trzeba jesc do 14. i co potem jest po 17 dniach a i czy trzeba na niej cwiczyc czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi nie piszcie o tej diecie bo czytalam przed chwila jesli mozecie to tylko odp mi na pytanie czy moge pic wode smakowa bo zwyklej nie lubie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatiNowak witaj! O smakowej wodzie nic autor nie wspomina, nie wiem czy taka woda ma jakies kalorie i jak wplywa na apetyt...no ale to juz zalezy od ciebie. Mozesz np pic wode i wcisnac sobie do niej cytryny. Mysle, ze taka jest ok, nie wiem jakie sa te gotowe smakowe wody. Po 7 dniach ubylo 2,5 kg, dzis sie nie wazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jadlam jogurt, do tego salatke owocowa. Po poludniu faszerowane papryki z miesem mielonym z indyka, pieczarkami, cebula...wieczorem jajko sadzone i gotowane warzywa. Po 17 dniach bedzie kolejna faza, ktora tez trwa 17 dni -Aktywacja. Wprowadzane sa kolejne warzywa, weglowodany...Jest to faza naprzemienna jeden dzien jemy tak jak w pierwszej fazie ' przyspieszenie' jeden z dodatkowymi produktami i tak przez 17 dni...Napisze w krotce dokladnie jakie produkty wprowadzamy w tej fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAZA 2 - po 17 dniach rozpoczynamy faze AKTYWACJA, ktora tez trwa 17 dni.Jest to faza naprzemienna, jeden dzien jemy tak jak w dotychczasowej fazie "przyspieszenie", a kolejny dzien mozemy jesc wszystko to co w fazie "przyspieszenie" plus ponizsze produkty: - owoce morza -chude czesci wolowiny -chude czesci wieprzowiny -chude czesci baraniny 1 porcje dziennie (100g) z ponizszych: -jeczmien -ryz brazowy -ryz basmati -cous cous -platki owsiane -polenta -kasza bulgur -otreby owsiane SKROBIA 1 porcja dziennie z ponizszych: -groszek -fasola sojowa -cieciorka -fasola czarna -fasola biala -fasola czerwona -fasola malutka, drobna, nie znam nazwy... -ziemniak (sredni) -kukurydza (70 g) -slodki ziemniak (sredni) Dozwolone w malych ilosciach w wersji ligt ketchup, sos sojowy, kwasna smietana, dzem, olej do gotowania, ser parmesan, poza tym ocet, musztarda, przyprawy i ziola. Zaleca nie jesc wiecej niz 2 produktow skrobi dziennie. Nie jesc owocow i skrobi po godzinie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKROBIA dzieli sie na 2 grupy: 1. -groszek -fasola sojowa -cieciorka -fasola czarna -fasola biala -fasola czerwona -fasola malutka, drobna, nie znam nazwy... 2. -ziemniak (sredni) -kukurydza (70 g) -slodki ziemniak (sredni) Dlatego dozwolone sa 2 produkty skrobiowe, jeden do wyboru z kadej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to wiem co mam jesc pierwsze 17 dni i nastepne a ostatnie dwie fazy ? znowu jem to co w drugiej jeden dzien? i dokladam inne ? napiszcie mi co mam jesc dokladnie w kazdej fazie 17 dni. a i mam pytanie ile mozna schudnac przez te 17 x 4 ? na kazde 17 dni 5 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W fazie 3 jesz wszystko co 1 i 2 a takze dodatkowe rzeczy...np chleb pelnoziarnisty, makaron razowy, dodatkowe warzywa i ococe, male ilosci alkoholu. Napisze szczegolowo o 3 fazie jak bede miala chwile. Czwarta faza to po prostu podsumowanie nabytych przez nas nawykow. Jemy rozsadnie wszystko to co do tej pory w 3 fazach a w weekend mozemy sobie pozwolic na tak zwane odswietne jedzenie. Mozemy jesc wszystko co do tej pory bylo zakazane np.lody, pizze, frytki. Oczywiscie nie obzerac sie caly dzien;) W 1 fazie mozna schudnac do 4,5 kg, potem waga bedzie spadala wolniej, szczegolnie w 3 fazie, no ale mozemy wspomoc poprzez dodatkowe cwiczenia, jedzenie owocow i innych weglowodanow do godz 14, unikanie alkoholu. Jesli dojdziemy do fazy 4 i nie osiagniemy naszego celu to wtedy mozemy ponownie wrocic do fazy 1. Autor nie zalace przeciagania 1 fazy o wiecej niz 17 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie czy je sie o okreslonych porach dnia i ile ma dziennie być tych posiłkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma okreslonych por dnia jesli chodzi o posilki. Co do ilosci to dozwolone sa 2 porcje jogurtu dziennie, 2 porcje owocow do godziny 14, a na chude mieso, ryby i warzywa nie ma jakiejs okreslonej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos sie towarzystwo wykruszylo....szkoda. Ja jutro ostatni dzien 1 fazy. Bede tu zagladac takze jakby ktos sie chcial dolaczyc to zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula8819
Hej Marhefka! Dzięki, ze wszystko tak szczegółowo opisalas. Ja jestem na tej diecie dopiero od dzisiaj i bardzo sie ucieszylam, ze znalazłam ten wątek :) Pochwał sie koniecznie jak Ci idzie i ile udało sie zrzucić :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Paula. Dzis jest 6 dzien 2 fazy, w sumie 3 tydzien diety wczoraj zaczelam. Obecnie mam 4 kg mniej. Zobaczymy jak bedzie dalej, ale jak na razie trzymam sie nie najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis przed ostatni dzien 2 fazy. Na wadze 5 kg mniej:) jak bede miala chwile to opisze zasady 3 fazy. Jak ktos bylby zainteresowany to odpowiem na pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanogawa
Cześć dziewczyny! :D Od poniedziałku jadę z koksem, do sylwestra trzeba się ładnie przygotować ;) Marhefko, mogłabyś podać resztę z faz? Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja zaczne po swietach, bo boje sie , ze nie opre sie pysznosciom w ich trakcie. mam do zrzucenia 10kg...straszne, ale co tam musze dac rade ;) obiecuje, ze w swieta nie bede przeginac ;) pozdrawiam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja zaczne po swietach, bo boje sie , ze nie opre sie pysznosciom w ich trakcie. mam do zrzucenia 10kg...straszne, ale co tam musze dac rade obiecuje, ze w swieta nie bede przeginac pozdrawiam i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×