Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

ZUMBA!

Polecane posty

Ja chodziłam rok temu do Ananday na zumbe i naprawdę jest fajnie. Jeśli jesteś osoba początkującą to spokojnie dasz sobie radę ze wszystkim bo kroki są pokazywane na początku powoli i dokładnie tak żeby każdy wiedział o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumbakonsola
Cześć ja ćwiczę zumbę od tygodnia w domu,mam xboxa z kinectem i kupiłam zumbe Rush.Świetnie sie bawię,nie musze dojeżdżać do miasta i nie tracę pieniędzy na paliwo i instruktora.Ćwiczę codziennie ,bo to świetna zabawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xemkax
No ja bym wolała jednak wyjść z domu i poznać nowych ludzi niż ćwiczyć w domu na xboxie:) Niestety ostatnio choróbsko mnie złapało, ale już lepiej i zdecydowałam, że zapiszę się na tą Zumbę do Ananday:)) Dam znać jak wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumbomaniaczki, miłośniczki i kochanki Zumby, wejdźcie na turniejwroclaw.bloog.pl TO BĘDZIE COŚ : TURNIEJ ZUMBY I NOCNY MARATON. Ja tam jadę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tam nie jest napisane kto prowadzi zajecia... Jakby Ci sie nie spodobalo to sprobuj na Wieczystej, tam prowadza dwaj swietni goscie ;) I tanio za karnet: 80zl za 10 wejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza ZUMBA i prowadzący są w " Hi Fitness" Nowy Targ kocham to miejsce :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wroclawiu na pergoli w niedziele taki "maraton charytatywny" zumby ;) Nie ma to jak potanczyc na swiezym powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikejka
ja moja zumbę znalazłam na fit miejscach figury na fejsie i jestem zachwycona, to moj pierwszy raz z zumba ale wiem ze to jst wlasnie stworzone dla mnie <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananach
a gdzie znajdę tę mapkę miejsca fit figury? nigdzie nie wdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikejka
na facebooku to jest, wchodzisz na fanpage Moja Nowa Figura i tam jest aplikacja taka, myślę, że warta obczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filifionqa
heeej zumbomaniaczki :D właśnie obczaiłam że w zeszłym miesiącu był w Silesia City Center maraton zumby, niestety przegapiłam, wiecie może czy to się powtarza cyklicznie? bardzo chętnie bym się wybrała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na Zumbę w Rivierze! Znajdziecie tutaj informację o zajęciach Zumby zarówno wakacyjnej (do 8 września) jak i w sezonie zimowym (9 września). Zajęcia WAKACYJNE do 8 września: PONIEDZIAŁEK godz.17:30 z Oktawianem CENTRUM WTOREK godz.18:15 z Oktawianem CENTRUM PONIEDZIAŁEK godzina 20:30 z Oktawianem URSYNÓW WTOREK godzina 18:30 z Magdą URSYNÓW od 20 sierpnia!!! __________________________________________________________________________________________________ Zajęcia w sezonie zimowym 2013/2014 od 9 września Siedziba CENTRUM: PONIEDZIAŁEK godz. 17:15 - 18:15 z Oktawianem WTOREK godz. 18:15 - 19:15 z Oktawianem ŚRODA godz. 17:15 - 18:15 z Magdą CZWARTEK godz. 18:15 - 19:15 z Magdą Siedziba URSYNÓW: PONIEDZIAŁEK godz. 17:00 - 18:00 z Magdą PONIEDZIAŁEK godz. 20:30 - 21:30 z Oktawianem WTOREK godz. 18:15 - 19:15 z Magdą CZWARTEK godz. 20:00 - 21:00 z Agatą Siedziba OCHOTA: PONIEDZIAŁEK godz. 19:15 - 20:15 z Joanną www.taniec.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellare
ZUMBA W BIAŁYMSTOKU ! Tańcz, ćwicz i spalaj kalorie. Profesjonalni instruktorzy poprowadzą Cię przy niesamowicie energetycznych rytmach Zumby. Kilka lokalizacji w całym mieście. Zapisz się już dziś pod numerem telefonu 600-095-848. Jedyne 120 zł za 12 tygodni zajęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukacie odpowiedniego miejsca w Warszawie to polecam zdecydowanie to miejsce www.zumba.warszawa.pl Idealne jesli chodzi o taką szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na gorącą i energiczną Zumbę do Riviery! Znajdziecie tutaj informację o zajęciach Zumby w nowym sezonie tanecznym. Zajęcia w sezonie zimowym 2013/2014 Siedziba CENTRUM: PONIEDZIAŁEK godz. 17:15 - 18:15 z Oktawianem WTOREK godz. 18:15 - 19:15 z Oktawianem ŚRODA godz. 17:15 - 18:15 z Magdą CZWARTEK godz. 18:15 - 19:15 z Magdą Siedziba URSYNÓW: PONIEDZIAŁEK godz. 17:00 - 18:00 z Magdą PONIEDZIAŁEK godz. 20:30 - 21:30 z Oktawianem WTOREK godz. 18:15 - 19:15 z Magdą CZWARTEK godz. 20:00 - 21:00 z Agatą zajęcia startują od 3 października Siedziba OCHOTA: PONIEDZIAŁEK godz. 19:15 - 20:15 z Joanną zajęcia startują od 16 września Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanndeczkaa
Nie pozostaje nic innego jak tylko własnie zapisać do szkoły tańca. W stolicy mogę polecic taką www.zumba.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zumba jest lepsza od Chodakowskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia28
Pewnie że jest lepsza ;-) Schudłam na niej 10kg a chodzę dwa azy w tygodniu no i maratony czasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od niedawna chodzę na zumbę. Spodobała mi się bardzo jedna piosenka, niestety nie wiem jaki ma tytuł.Wiem, że w refrenie jest tekst "Bandziara" coś w tym stylu albo "Mandziara" Proszę pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Niedługo u mnie w klubie gdzie chodzę na fitness będzie maraton zumby. Normalnie chodzę na zajęcia 1h, a jak maraton to wiadomo- 3h. Już się zapisałam, nie mogę się doczekać, obawiam się tylko czy wytrzymam. Macie jakieś wskazówki, doświadczenia, rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze wrocic na zumbe, kiedyś fajnie na niej schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika_91
Uwielbiam zumbę! Ja chodze do Pure w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim :) Lubie i polecam, szczególnie, że to w centrum i dojazd dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej polecam zumbe w klubie Magic fitness w krakowie z Kasią K;) bardzo energiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ćwiczyłam z pulsomierzem przez 60 min. na Zumbie. Oczywiście wszystkie parametry były ustawione: waga, wzrost, płeć itd. Wyszło mi, że w tym czasie spaliłam 704 kcal! To jest chyba najbardziej miarodajny sposób na sprawdzenie ile się spala. www.musicandmotion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!jestem bardzo ciekawa zumby-idę dziś pierwszy raz.To bylo moje marzenie-zobaczymy jakie wrażenie,potem napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexaWarszawa
Daj znać koniecznie:) Zumba to w ostatnich miesiącach faktycznie jeden z tych sportów, które pozwalaja najwięcej z siebie wycisnąć: energii, potu i sił, co oczywiście super procentuje w sylwetce. Nawet moja mama dała się skusić i chodzi sobie na zajęcia Zumby (do podwarszawskiego Tuana - http://klub.tuanclub.pl/oferta/odkryj-sportowa ) - mają tam super instruktorów Zumby, w ogóle jakieś certyfikaty cuda i z tego co mama mówi, to po prostu "szał" jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gorzowie zumba to tylko w pure w nova park :) prowadzi pani Marta :) :) szkoda tylko ze w weekendy nie ma.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×