Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michalina87

ZUMBA!

Polecane posty

Gość shedd
zumba jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj pierwszy raz na Zumbie i podobało mi się, też wolalabym aby dawało to jakieś efekty w postaci spadku wagi po jakims czasie i mam nadzieje ze tak bedzie bo chodze na roznego rodzaju fitness. Po zumbie wyszlam usmiechnieta i fajnie zmęczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
ojej 4 razy w tygodniu zumba?? to musi cos dac!! zumba to bardzo intensywne cwiczenie, oczywiscie pod warunkiem, ze dajesz z siebie wszystko a nie tylko stupasz z jednej nogi na druga. Uklady zumby sa calkiem trudne. Pod tym wzgledem fajna jest gra na playstation lub wii, poniewaz mozesz ten sam uklad kilka razy powtorzyc, nikt na zajeciach nie bedzie chcial tak robiec. Polecam zumbe -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi85
Zuba!!!! :) Oj tak...trzy razy w tygodniu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodze 6 razy w tygodniu
ale waga ani drgie ;) Nie dla utraty kg tam chodze, a dla zabawy ;) A nie kojarzycie tytulu piosenki, gdzie tekstem czesto powtarzajacym jest "bara bum"? ;) Skoczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRivieraLodz
ZUMBA - spal kalorie w łatwy i przyjemny sposób! Szkoła Tańca Riviera Łódź zaprasza na zajęcia ZUMBY Spal kalorie w tanecznych rytmach! Zmień swoje życie na taneczne! Spalanie kalorii Świetna kondycja Dobra zabawa ... czyli ZUMBA na ZDROWIE! Zumba nr 1 w Łodzi! Już teraz pomyślmy o wiosennych i letnich ciuszkach. Jest tylko jeden sposób na piękną sylwetkę od pierwszego słonecznego dnia, na który wszyscy tak czekamy! Krok pierwszy skontaktuj się z nami, a my z pewnością doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego dla Ciebie kursu! Krok drugi namów do przyjścia ze sobą przyjaciółkę, a dostaniesz 20% zniżki na wybrany przez siebie kurs! Krok trzeci weź ze sobą wygodne obuwie i zmień swoje życie na taneczne! Kontakt Szkoła Tańca RIVIERA Riviera Łódź ul. Kopcińskiego 31D tel. (42) 630 32 58 tel. 722 050 750 lodz@taniec.net www.facebook.com/rivieralodz Jesteśmy czynni: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-21.00, w sobotę 10.00-16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zumba
PIERWSZY CHORZOWSKI MARATON ZUMBY!!! Zapraszamy! Zapraszamy wszystkich zwolenników dobrej zabawy i latynoskich rytmów. Jeśli już chodzisz na Zumbę - nie może Ciebie zabraknąć! Jeśli nie mieliście okazji być na żadnych zajęciach - teraz jest najlepszy moment, by spróbować!!! 3 marca w chorzowskim SDK odbędzie się długo wyczekiwany Pierwszy Chorzowski Maraton Zumby. W programie wiele atrakcji: pokazy tańca, losowanie nagród wody mineralne gratis oraz...UWAGA! TYLKO U NAS! SKLEP ZUMBA czyli możliwość zakupienia oryginalnych ubrań i gadżetów Zumba. Gwarantujemy świetną atmosferę i mnóstwo spalonych kalorii na wesoło :) CZEKAMY NA CIEBIE!!! Czas: sobota 12:00 - 15:00 (3h) Cena: do 2 marca - 25,00; w dniu imprezy 29,00 Miejsce: Starochorzowski Dom Kultury ul. Siemianowicka 59 41-503 Chorzów Poziom: otwarty, dla kobiet i mężczyzn Bilety do nabycia: w recepcji Akademii Tańca Silesia ul. Wolności 4; 41-500 Chorzów (III piętro) obok Poczty Polskiej wpłacając na konto bankowe: ING BANK ŚLĄSKI 66 1050 1243 1000 0023 2780 4965 W tytule należy podać IMIĘ I NAZWISKO oraz MARATON ZUMBA; (w dniu maratonu prosimy zabrać ze sobą dowód wpłaty) w dniu maratonu (29,00) Wszelkie pytania prosimy kierować: tel. 663 580 921 e-mail: silesia.studio@wp.pl http://www.facebook.com/events/222963311124487/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam fajnego klubu z zumbą w Poznaniu, dajcie jakieś namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 89
Witam wszystkich! Ja pożyczyłam plytke od mamy i od wczoraj sobie cwiczyłam.. muszę zrzucic 20 kg i mam nadzieje ze to mi pomoże.. Ogólnie fajna zabawa i jak się zmęczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zumbeeeeeeeee
kocham zumbeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbomaniaczkapo40
na stronie www.zumba.com mozna wejsc w zakładkę find a class i wyświetlą się wszystkie zajęcia zumby w okolicy prowadzone przez certyfikowanych instruktorów. Ja sobie tak znajduję zajęcia we wrocku a jest ich aż 118!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a we wrocku to do kogo
chodzisz? Ja do Przemka. Wg mnie to zadna instruktorka nie dorasta mu do piet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdfsf
Przemek szczerze mowiac kiedys lepiej prowadzil zumbe, osobiscie znam instruktorki lepsze od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze to kwestia gustu
ale wg mnie on jest najlepszy ;) A bylam na zajeciach u roznych instruktorek, czy na maratonach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddlslslsosldd;d;d;
masakra muzaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbaaa
jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zumba jest fantastyczna. Ja chodzę na zajęcia w Mikołowie. Jest SUPER! Polecam każdemu kto chce się odstresować i naładować dobrę energią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love zumba
Zumba jest super Szłam na zajecia myslałam ze to zwykle zwykły fitness A tu pozytywne zaskoczenie Efektow nie widze za to humor dopisuje Nigdy nigdzie nie szłam z taka radoscią na zadne spotkanie Kocham zumbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajaa
zumba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam zumbę.Nie ma nic lepszego jak ćwiczenie w rytm muzyki.To lepsze(wizualnie)niż siłownia i kształtuje sylwetkę.Dodaje kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkoart2012
Poszukuję instruktorów zumby do szkoły tańca zainteresowanych prosze o kontakt 502-718-702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Salsa Kings
Serdecznie zapraszamy na Maraton Zumby, prowadzony przez Michała Kurpetę 6 maja w Gdyńskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Pozdrawiamy, The Salsa Kings http://www.salsa.com.pl/courses/,197/maraton-zumby-w-majowke,401.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparapa321
Oj, ja też uwielbiam zumbę! Trzeba tylko trafić na dobrego instruktora, mi najpierw koleżanka odradzała, ale przeszłam się na zajęcia w krakowskim Ananday no i bomba! I nie zgodzę się z opiniami, że nie da się schudnąć, to jest taki wysiłek i spalanie, że głowa mała;) Tylko wiadomo, że trzeba też utrzymywać jakąś dietę, a nie, że po zajęciach idziesz na hamburgera;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadam w ogole hamburgerow
;) Chudniecie to sprawa indywidualna, nie ma sie z tym po co zgadzac albi nie zgadzac :D Ja nie schudlam ani grama ;) Ale bawie sie na zajeciach fajnastycznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumba jest super
bylam, widzialam potwierdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem UZALEŻNIONA od ZUMBY!!! Kocham te zajęcia!!! Na nich i po nich czuję, że żyje! Chodzę już 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×